Home
Resultater
Utøvere
Klubber
NorgesCup
NC - poeng
NC - plasseringer
NC - klasse poeng per løp
NC - årsbeste
NC - statistikk
Rekorder
Mestere
Norgesmestere
# Medaljer
Mesterskapsrekorder
Annet
Eventer
Program
Vis klubb (Bærum)
Karoline Kvande
Født: 1993
Klubb:
Bærum
Årsbeste beste per år
År
200m
500m
1000m
2005
2006
2007
2008
49.00
02:25.00
2009
46.07
04:29.00
2010
47.98
02:09.00
04:25.10
2011
45.60
02:10.46
04:28.92
2012
56.58
02:09.74
04:41.32
2013
2014
49.00
2015
49.66
02:21.10
2016
2017
52.13
02:27.32
2018
02:20.25
2019
2020
2021
2022
Årsbeste 200m
Årsbeste 500m
Årsbeste 1000m
Medaljer
2022
NC6
NM lagbåt
Sølv:
K4 500m SD
2019
NC6
NM lagbåt
Bronse:
K4 500m SD
2017
NC6
NM lagbåt
Sølv:
K4 500m SD
Bronse:
K4 1000m SD
2014
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K4 500m SD
Bronse:
K4 200m SD
NM
NM
Bronse:
K1 200m SD
2012
Nordisk
Bronse:
K2 200m JH
Bronse:
K4 500m
2011
Nordisk
Sølv:
K4 500m JD
Bronse:
K4 1000m JD
NM
NM
Gull:
K1 500m JD
Gull:
K1 1000m JD
Sølv:
K1 200m JD
Sølv:
K1 5000m JD
2010
Nordisk
Sølv:
K4 1000m JD
Bronse:
K1 500m JD
Bronse:
K4 500m JD
Bronse:
K2 1000m JD
Nordisk maraton
Bronse:
K1 18000m JD
Bronse:
K2 18000m JD
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 500m JD
NM
NM
Gull:
K1 5000m JD
Sølv:
K1 1000m JD
Bronse:
K1 200m JD
Bronse:
K1 500m JD
2009
Nordisk maraton
Gull:
K2 11000m UD
Nordisk
Sølv:
K4 200m UD
Sølv:
K4 500m UD
Sølv:
K1 2500m UD
Bronse:
K1 200m UD
Bronse:
K2 500m UD
Bronse:
K2 2500m UD
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 200m JD
NM
NM
Sølv:
K1 1000m JD
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K2 200m UD
Gull:
K2 500m UD
Gull:
K2 3000m UD
UM
UM
Sølv:
K1 200m UD
Sølv:
K1 3000m UD
Bronse:
K1 500m UD
2008
Nordisk
Gull:
K4 500m UD
Nordisk maraton
Sølv:
K2 11000m UD
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K2 200m JD
Bronse:
K2 3000m JD
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K2 200m UD
Gull:
K4 200m UD
Gull:
K2 500m UD
Sølv:
K4 500m UD
Sølv:
K2 3000m UD
UM
UM
Sølv:
K1 3000m UD
Bronse:
K1 200m UD
Bronse:
K1 500m UD
2007
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 200m JD
Sølv:
K4 500m JD
Bronse:
K4 1000m JD
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K4 500m UD
Gull:
K2 500m UD
Gull:
K2 3000m UD
Bronse:
K2 200m UD
2006
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K4 500m UD
Bronse:
K2 500m UD
2005
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Sølv:
K4 500m UD
Oversikt medaljer
Registrerte resultater for utøver
Filtrer resultater
Løpstype
Velg
Finale
Forsøk
Langløp
Maraton
Semifinale
Short-track
Testløp
Klasse
Velg
Ungdom
Junior
Senior
U21
Båt
Alle
1
2
4
Lengde
Alle
200
500
1000
10 000
Langløp
Maraton
År
Alle
2022
2019
2018
2017
2015
2014
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Konkuranse
Alle
NorgesCup
NM
UM
NM lagbåt
UM lagbåt
Nordisk
EM
World cup
VM
OL
Bane
Velg bane
ukjent
Årungen
Auronzo, Italia
Barcelona
Bascov, Romania
Beograd
Beograd, Serbia
Berlin
Bestumkilen
Decize, Frankrike
Duisburg
Duisburg, Tyskland
Flekkefjord
Gainesville
Gillsvann
Gravdalsvannet
Hamar
Helsinki
Jajce
Jönköping, Sverige
Kalvøya
København
København, Danmark
Krakow, Poland
Kristiansand
London
Los Angeles
Macon
Malmø
Mechelen
Melbourne
Metkovic, Kroatia
Mexico city
Minsk, Belarus
Montemor-o-Velho, Portugal
Montemor, Portugal
Montreal
Moskva
Munchen
München, Tyskland
Nottingham
Paris
Pietermaritzburg, Sør-Afrika
Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria
Ponte de Lima, Portugal
Poznan
Poznan, Poland
Poznan, Polen
Prada, Portugal
Praha
Racice, Tsjekkoslovakia
Roma
Seoul
Setskog
Shaoxing, Kina
Silkeborg, Danmark
Slavonski Brod, Kroatia
Sofia
Szeged, Ungarn
Tammerfors
Tunevannet
Tysvær
Vaxholm, Sverige
Vejen, Danmark
Filtrer
Hva
Når
Båt
Lengde
Type
Plass
Tid
Utvikling 200m K1
Utvikling 500m K1
Utvikling 1000m K1
Utvikling tempo alle distanser (1000m tempo)