Home
Resultater
Utøvere
Klubber
NorgesCup
NC - poeng
NC - plasseringer
NC - klasse poeng per løp
NC - årsbeste
NC - statistikk
Rekorder
Mestere
Norgesmestere
# Medaljer
Mesterskapsrekorder
Annet
Eventer
Program
Vis klubb (Oslo)
Bendik Storm Iversen
Født: 1984
Klubb:
Oslo
Årsbeste beste per år
År
200m
500m
1000m
2001
2002
42.00
01:51.00
2003
42.06
2004
2005
39.00
01:43.00
03:38.09
2006
2007
2008
38.00
01:50.00
2009
37.00
2010
2011
39.00
2012
2013
2014
2015
04:23.07
Årsbeste 200m
Årsbeste 500m
Årsbeste 1000m
Medaljer
2014
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K4 500m SH
Bronse:
K4 1000m SH
2012
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 200m SH
Bronse:
K4 500m SH
Bronse:
K4 1000m SH
Bronse:
K2 5000m SH
2011
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 200m SH
Gull:
K2 200m SH
Sølv:
K4 500m SH
NM
NM
Bronse:
K1 200m SH
2010
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 1000m SH
Sølv:
K4 500m SH
Sølv:
K2 500m SH
2009
EM
8. plass:
K4 500m
8. plass:
K4 500m
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 200m SH
Gull:
K2 500m SH
Gull:
K4 500m SH
Gull:
K4 1000m SH
Sølv:
K2 200m SH
Sølv:
K2 1000m SH
NM
NM
Bronse:
K1 200m SH
2008
Nordisk
Gull:
K1 500m
Gull:
K4 500m
Gull:
K4 1000m
Sølv:
K2 500m
Bronse:
K4 200m
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 500m SH
Gull:
K4 500m SH
Gull:
K4 1000m SH
Sølv:
K2 200m SH
Sølv:
K2 1000m SH
NM
NM
Gull:
K1 200m SH
Sølv:
K1 500m SH
2007
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K2 200m SH
Sølv:
K2 500m SH
Sølv:
K2 1000m SH
Sølv:
K4 1000m SH
Bronse:
K4 500m SH
2006
Nordisk
Gull:
K2 1000m
Sølv:
K2 500m
Sølv:
K2 5000m
Bronse:
K1 5000m
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K4 200m SH
Bronse:
K4 500m SH
Bronse:
K4 1000m SH
Bronse:
K2 1000m SH
2005
EM
6. plass:
K1 500m JH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 200m JH
Gull:
K2 200m JH
Gull:
K2 500m JH
Gull:
K4 500m JH
Gull:
K4 1000m JH
Gull:
K2 3000m JH
Sølv:
K2 1000m JH
Bronse:
K4 500m SH
Bronse:
K2 1000m JH
NM
NM
Gull:
K1 200m JH
Gull:
K1 500m JH
Gull:
K1 1000m JH
Gull:
K1 3000m JH
2003
Nordisk
Gull:
K1 200m UH
Gull:
K2 500m UH
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K2 200m UH
Gull:
K2 500m UH
2002
Nordisk
Sølv:
K4 500m UH
Bronse:
K1 200m UH
Bronse:
K4 200m UH
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K4 500m UH
UM
UM
Gull:
K1 200m UH
Gull:
K1 500m UH
Sølv:
K1 2500m UH
2001
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K4 500m UH
Sølv:
K2 200m UH
Sølv:
K2 2500m UH
Oversikt medaljer
Registrerte resultater for utøver
Filtrer resultater
Løpstype
Velg
Finale
Forsøk
Langløp
Maraton
Semifinale
Short-track
Testløp
Klasse
Velg
Ungdom
Junior
Senior
U21
U23
Båt
Alle
1
2
4
Lengde
Alle
200
500
1000
10 000
Langløp
Maraton
År
Alle
2015
2014
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2003
2002
2001
Konkuranse
Alle
NorgesCup
NM
UM
NM lagbåt
UM lagbåt
Nordisk
EM
World cup
VM
OL
Bane
Velg bane
ukjent
Årungen
Auronzo, Italia
Barcelona
Bascov, Romania
Beograd
Beograd, Serbia
Berlin
Bestumkilen
Decize, Frankrike
Duisburg
Duisburg, Tyskland
Flekkefjord
Gainesville
Gillsvann
Gravdalsvannet
Hamar
Helsinki
Jajce
Jönköping, Sverige
Kalvøya
København
København, Danmark
Krakow, Poland
Kristiansand
London
Los Angeles
Macon
Malmø
Mechelen
Melbourne
Metkovic, Kroatia
Mexico city
Minsk, Belarus
Montemor-o-Velho, Portugal
Montemor, Portugal
Montreal
Moskva
Munchen
München, Tyskland
Nottingham
Paris
Pietermaritzburg, Sør-Afrika
Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria
Ponte de Lima, Portugal
Poznan
Poznan, Poland
Poznan, Polen
Prada, Portugal
Praha
Racice, Tsjekkoslovakia
Roma
Seoul
Setskog
Shaoxing, Kina
Silkeborg, Danmark
Slavonski Brod, Kroatia
Sofia
Szeged, Ungarn
Tammerfors
Tunevannet
Tysvær
Vaxholm, Sverige
Vejen, Danmark
Filtrer
Hva
Når
Båt
Lengde
Type
Plass
Tid
Utvikling 200m K1
Utvikling 500m K1
Utvikling 1000m K1
Utvikling tempo alle distanser (1000m tempo)