Strand

Medaljer NM, samt EM, VM og OL

NC3 UMNM lagbåt

Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Thea Røsten - K2 500m SD
Gull: Ella Jones/Thea Røsten/Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K4 500m SD
Gull: Ella Jones/Thea Røsten/Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K4 1000m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones - K2 2500m SD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Thea Røsten - K2 200m SD
Sølv: Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen - K2 200m JH
Sølv: Bjørn Edstrøm/Gard Frengstad/Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen - K4 200m JH
Sølv: Bjørn Edstrøm/Syver Saksvik/Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen - K4 500m JH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Thea Røsten - K2 1000m SD
Sølv: Caroline Juul/Julie Norland - K2 1000m JD
Sølv: Gard Frengstad/Syver Saksvik/Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen - K4 1000m JH
Sølv: Mikkel Sjursen - K1 2500m UH
Sølv: Caroline Juul/Theresa Fürstenberg - K2 2500m JD
Sølv: Thea Røsten/Hedda Øritsland - K2 2500m SD
Bronse: Caroline Juul/Julie Norland - K2 200m JD
Bronse: Mikkel Sjursen - K1 200m UH
Bronse: Ella Jones/Thea Røsten/Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K4 200m SD
Bronse: Caroline Juul/Julie Norland - K2 500m JD
Bronse: Ella Jones/Hedda Øritsland - K2 1000m SD

NC2 NM & UM lagbåt

Sølv: Mikkel Sjursen/Siver Siljan/Marcus Bjørgan/Jarand Vangsnes - K4 200m UH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
Bronse: Mikkel Sjursen/Siver Siljan/Marcus Bjørgan/Jarand Vangsnes - K4 500m UH
Bronse: Caroline Juul - K1 1000m JD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD
Bronse: Mikkel Sjursen/Jarand Vangsnes - K2 2500m UH

Nordisk

Sølv: Nicolai Lønning/Ivar Buch/Sander Askeland/Lucas Røsten - K4 200m UH
Sølv: Elise Erland/Ella Jones - K2 5000m
Bronse: Celine Helleren/Marlene Tønnessen/Caroline Juul/Tiril Stangebye-Hansen - K4 200m UD
Bronse: Thea Røsten/Pernille Lindgren - K2 200m JD
Bronse: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 500m JD
Bronse: Celine Helleren/Marlene Tønnessen/Caroline Juul/Tiril Stangebye-Hansen - K4 500m UD
Bronse: Thea Røsten - K1 500m JD
Bronse: Harald Ivarsen/Even Sevaldsen/Lasse Lotsberg/Mathias Svoren - K4 500m
Bronse: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 1000m JD
Bronse: Elise Erland/Ella Jones - K2 1000m

NC6 NM lagbåt

Gull: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 200m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Elisabeth Bjørgan/Ella Jones/Thea Røsten - K4 200m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Elisabeth Bjørgan/Ella Jones/Thea Røsten - K4 500m SD
Gull: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 500m JD
Gull: Gunnar Eide/Karl Anders Sletsjøe - K2 500m SH
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Thea Røsten - K2 500m SD
Gull: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 1000m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Thea Røsten - K2 1000m SD
Gull: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 2500m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones - K2 2500m SD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Elisabeth Bjørgan - K2 200m SD
Bronse: Thea Røsten/Ella Jones - K2 200m SD
Bronse: Gard Frengstad/Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen/Mikkel Sjursen - K4 200m JH
Bronse: Gard Frengstad/Lucas Røsten - K2 200m JH
Bronse: Gard Frengstad/Martin Lindheim/Syver Saksvik/Bjørn Edstrøm - K4 500m JH
Bronse: Gunnar Eide/Karl Anders Sletsjøe/Even Sevaldsen/Sindre Berg - K4 500m SH
Bronse: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K2 500m SD
Bronse: Gunnar Eide/Karl Anders Sletsjøe - K2 1000m SH
Bronse: Gard Frengstad/Martin Lindheim/Syver Saksvik/Bjørn Edstrøm - K4 1000m JH
Bronse: Elisabeth Bjørgan/Ella Jones - K2 1000m SD
Bronse: Gunnar Eide/Karl Anders Sletsjøe/Even Sevaldsen/Sindre Berg - K4 1000m SH

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Thea Røsten - K1 200m JD
Gull: Thea Røsten - K1 500m JD
Gull: Thea Røsten - K1 1000m JD
Gull: Thea Røsten - K1 5000m JD
Sølv: Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen - K2 200m UH
Sølv: Thea Røsten - K1 200m SD
Sølv: Bjørn Edstrøm/Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen/Mikkel Sjursen - K4 200m UH
Sølv: Bjørn Edstrøm/Niklas Sevaldsen - K2 500m UH
Sølv: Bjørn Edstrøm/Lucas Røsten/Syver Saksvik/Niklas Sevaldsen - K4 500m UH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 500m SD
Sølv: Theresa Fürstenberg - K1 1000m JD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD
Sølv: Niklas Sevaldsen/Lucas Røsten - K2 2500m UH
Sølv: Theresa Fürstenberg - K1 5000m JD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
Sølv: Morten Minde - K1 5000m SH
Bronse: Theresa Fürstenberg - K1 500m JD
Bronse: Morten Minde - K1 1000m SH
Bronse: Syver Saksvik/Mikkel Sjursen - K2 2500m UH

NC3 UM

Sølv: Caroline Juul - K1 500m UD
Bronse: Caroline Juul - K1 200m UD
Bronse: Lucas Røsten - K1 200m UH
Bronse: Caroline Juul - K1 2500m UD

EM

5. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
5. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
7. plass: Elise Erland/Thea Røsten - K2 500m JD
7. plass: Elise Erland/Thea Røsten - K2 500m JD

Nordisk

Gull: Thea Røsten/Elise Erland - K2 500m JD
Gull: Maria Virik/Anna Margrete Sletsjøe - K2 5000m
Sølv: Thea Røsten/Elise Erland - K2 200m JD
Sølv: Maria Virik/Kristine Amundsen/Anna Margrete Sletsjøe/Camilla Rozanski - K4 500m
Sølv: Kristine Amundsen/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Camilla Rozanski - K4 1000m
Sølv: Gunnar Eide - K1 5000m JH
Bronse: Even Sevaldsen - K1 200m JH
Bronse: Gunnar Eide/Even Sevaldsen/Vetle Markussen/Lasse Lotsberg - K4 500m JH
Bronse: Thea Røsten/Elise Erland/Linn Sofie Toppe/Marte Løseth - K4 500m JD
Bronse: Gunnar Eide/Markus Nicolaisen - K2 500m JH
Bronse: Maria Virik/Anna Margrete Sletsjøe - K2 500m
Bronse: Thea Røsten/Elise Erland/Linn Sofie Toppe/Marte Løseth - K4 1000m JD
Bronse: Gunnar Eide - K1 1000m JH
Bronse: Thea Røsten/Elise Erland - K2 1000m JD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 1000m
Bronse: Gunnar Eide/Vetle Markussen - K2 1000m JH

NC6 NM lagbåt

Gull: Gunnar Eide/Martin Lindheim/Even Sevaldsen/Jaroslaw Wisniowski - K4 200m JH
Gull: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 200m JH
Gull: Runa Brekke Espedal/Thea Røsten - K2 200m JD
Gull: Thea Røsten/Runa Brekke Espedal - K2 500m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Elisabeth Bjørgan - K2 500m SD
Gull: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 500m JH
Gull: Runa Brekke Espedal/Thea Røsten/Caroline Juul/Theresa Fürstenberg - K4 500m JD
Gull: Runa Brekke Espedal/Theresa Fürstenberg/Caroline Juul/Thea Røsten - K4 1000m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Elisabeth Bjørgan - K2 1000m SD
Gull: Thea Røsten/Runa Brekke Espedal - K2 1000m JD
Gull: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 1000m JH
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones - K2 5000m SD
Gull: Thea Røsten/Runa Brekke Espedal - K2 5000m JD
Gull: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 5000m JH
Sølv: Thea Røsten/Runa Brekke Espedal/Theresa Fürstenberg/Caroline Juul - K4 200m JD
Sølv: Elisabeth Bjørgan/Ella Jones/Ida Sjursen/Anna Margrete Sletsjøe - K4 500m SD
Sølv: Gunnar Eide/Martin Lindheim/Even Sevaldsen/Jaroslaw Wisniowski - K4 500m JH
Sølv: Elisabeth Bjørgan/Ella Jones/Ida Sjursen/Anna Margrete Sletsjøe - K4 1000m SD
Sølv: Gunnar Eide/Martin Lindheim/Even Sevaldsen/Jaroslaw Wisniowski - K4 1000m JH
Bronse: Elisabeth Bjørgan/Ella Jones/Ida Sjursen/Anna Margrete Sletsjøe - K4 200m SD
Bronse: Morten Minde/Sindre Berg/Even Sevaldsen/Gunnar Eide - K4 500m SH

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Theresa Fürstenberg/Caroline Juul/Marie Laukeland/Julie Norland - K4 200m UD
Gull: Gunnar Eide - K1 500m JH
Gull: Gunnar Eide - K1 1000m JH
Gull: Gunnar Eide - K1 5000m JH
Sølv: Even Sevaldsen - K1 200m JH
Sølv: Thea Røsten - K1 200m JD
Sølv: Gard Frengstad/Lucas Røsten - K2 200m UH
Sølv: Gard Frengstad/Syver Saksvik/Bjørn Edstrøm/Lucas Røsten - K4 500m UH
Sølv: Thea Røsten - K1 500m JD
Sølv: Theresa Fürstenberg/Caroline Juul/Marie Laukeland/Julie Norland - K4 500m UD
Sølv: Thea Røsten - K1 1000m JD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD
Sølv: Theresa Fürstenberg/Caroline Juul - K2 2500m UD
Sølv: Even Sevaldsen - K1 5000m JH
Sølv: Thea Røsten - K1 5000m JD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
Bronse: Theresa Fürstenberg/Caroline Juul - K2 200m UD
Bronse: Gard Frengstad/Niklas Sevaldsen/Bjørn Edstrøm/Lucas Røsten - K4 200m UH
Bronse: Gard Frengstad/Lucas Røsten - K2 500m UH
Bronse: Theresa Fürstenberg/Caroline Juul - K2 500m UD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe - K1 500m SD
Bronse: Even Sevaldsen - K1 1000m JH

NC3 UM

Bronse: Gard Frengstad - K1 2500m UH

Nordisk

Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen/Amalie Solvang/Camilla Rozanski - K4 200m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 500m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 1000m SD
Sølv: Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K2 500m UD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 500m SD
Sølv: Maria Virik/Elisabeth Bjørgan - K2 1000m JD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 5000m SD
Bronse: Marlene Tønnessen/Thea Røsten/Marte Løseth/Celine Helleren - K4 200m UD
Bronse: Elise Erland/Andrea Austeng/Maria Virik/Ella Jones - K4 200m JD
Bronse: Even Sevaldsen/Vetle Markussen/Lasse Lotsberg/Tobias Kvakkestad - K4 200m JH
Bronse: Marlene Tønnessen/Thea Røsten/Marte Løseth/Celine Helleren - K4 500m UD
Bronse: Maria Virik/Elise Erland/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K4 500m JD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen/Amalie Solvang/Camilla Rozanski - K4 500m SD

NC6 NM lagbåt

Gull: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Ida Sjursen/Marlene Tønnessen - K4 200m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Ida Sjursen - K4 200m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Ida Sjursen - K4 500m SD
Gull: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K2 500m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ida Sjursen - K2 500m SD
Gull: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Ida Sjursen/Thea Røsten - K4 500m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Ida Sjursen - K4 1000m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Thea Røsten - K2 1000m SD
Gull: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 5000m JH
Gull: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K2 5000m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones - K2 5000m SD
Sølv: Even Sevaldsen/Gunnar Eide/Jaroslaw Wisniowski/Gard Frengstad - K4 200m JH
Sølv: Thea Røsten/Marlene Tønnessen - K2 200m JD
Sølv: Thea Røsten/Marlene Tønnessen - K2 500m JD
Sølv: Even Sevaldsen/Gunnar Eide - K2 1000m JH
Sølv: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K2 1000m JD
Sølv: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K2 1000m SD
Sølv: Ida Sjursen/Thea Røsten - K2 5000m JD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Ida Sjursen - K2 200m SD
Bronse: Martin Befring/Casper Klejnstrup - K2 200m SH
Bronse: Even Sevaldsen/Gunnar Eide - K2 200m JH
Bronse: Ida Sjursen/Elisabeth Bjørgan - K2 200m JD
Bronse: Even Sevaldsen/Gunnar Eide - K2 500m JH
Bronse: Fridtjof Falch/Even Sevaldsen/Karl Anders Sletsjøe/Sindre Berg - K4 500m SH
Bronse: Ida Sjursen/Thea Røsten - K2 1000m JD
Bronse: Gunnar Eide/Jaroslaw Wisniowski/Even Sevaldsen/Gard Frengstad - K4 1000m JH

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K2 200m UD
Gull: Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K2 500m UD
Gull: Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K2 3000m UD
Gull: Gunnar Eide - K1 5000m JH
Sølv: Caroline Juul/Julie Velmar/Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K4 200m UD
Sølv: Caroline Juul/Marlene Tønnessen/Julie Velmar/Thea Røsten - K4 500m UD
Sølv: Gunnar Eide - K1 1000m JH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe - K1 200m SD
Bronse: Gard Frengstad/August Gislerud Rolfsen - K2 500m UH
Bronse: Ella Jones - K1 500m JD
Bronse: Ella Jones - K1 1000m JD
Bronse: Ella Jones - K1 5000m JD

NC3 UM

Gull: Thea Røsten - K1 200m UD
Gull: Marlene Tønnessen - K1 500m UD
Gull: Thea Røsten - K1 2500m UD
Sølv: Christoffer Juul - K1 200m UH
Sølv: Marlene Tønnessen - K1 200m UD
Sølv: Thea Røsten - K1 500m UD
Sølv: Marlene Tønnessen - K1 2500m UD
Bronse: Marcus Tønnessen - K1 200m UH

NM-medaljer siste år per person

NC sammendrag siste år
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere inneværende sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Strand27200223155737.063.0
Klubbresultater - 2022 - Detaljer
Oversikt per klasse
Plass Klubb Sum P14 G14 UD UH JD JH SD SH U-lag J-lag S-lag
3Strand255864188314676613496124168194
Utøver Sum Personlig Lagbåt NC1 NC2 NC3 NC4 NC5 NC6
Tot 200 500 1000 Lang Alle Andel
Mikkel Sjursen220.00220525652604372646843
Syver Saksvik201.75174324842527727.753933565141
Anna Margrete Sletsjøe192.50159343742469233.507188
Gunnar Eide146.25116463614208230.257046
Hedda Øritsland136.501033631369233.505152
Karen Laukeland136.00128414245168.0042444212
Daniel Meling131.50118262926374313.501833373733
Marcus Bjørgan121.0012139394344403723
Lucas Røsten117.75984434206119.75313730
Michael Meling99.5087222018274112.501023292819
Thea Røsten92.508041395012.505030
Brage Frengstad88.50682219274120.5023152318
Siver Siljan83.507034122044313.509173115
Josefine Siemens67.006721252167
Laurian Kroepelien67.0063211725164.001624181716
Joakim Kurthi59.0051241413258.00924139
Sara Siljan56.0048231213168.003711
Bjørn Edstrøm55.0055191391440150
Karl Anders Sletsjøe47.7535131483812.751421
Jarand Vangsnes42.003018123212.0021686
Aksel Sending41.00411011206173106
Zacharias Fostad39.50195774120.50554332
Arne Haugeto33.0033101013231
Mira Larsen12.5005012.50
Ellen Nesbø7.00777

Strand's registrerte utøverer med personlige rekorder

Menn
Fornavn Etternavn Født PR 200 PR 500 PR 1000
GunnarEide200036.2003:35.00
Karl AndersSletsjøe199337.2901:44.8003:39.00
MortenMinde199237.6301:41.0103:34.34
Lars ChristianWiik199537.8801:47.0003:47.50
LucasRøsten200337.8901:48.2003:56.16
MagnusHamar199137.9601:44.6003:41.70
MikkelSjursen200440.0601:50.8403:50.85
SiverSiljan200540.1701:54.3604:03.44
NiklasSevaldsen200340.3101:55.9504:02.59
SyverSaksvik200340.3501:47.6503:45.40
BjørnEdstrøm200341.0701:57.3004:07.23
MathiasHamar199041.4201:44.2003:34.69
SondrePrestegard199542.2401:54.8004:03.80
DanielMeling200542.4701:57.1504:09.86
JarandVangsnes200443.9302:05.0704:23.31
GardFrengstad200244.0101:51.0503:58.56
MichaelMeling200544.2602:00.2104:17.31
JoakimKurthi200344.3002:05.75
MarcusBjørgan200645.0202:01.83
ArneHaugeto200345.5202:04.4004:24.22
BrageFrengstad200746.0802:13.16
LaurianKroepelien200746.9002:14.69
AleksanderJuul200653.9602:21.91
AkselSending200957.7002:38.91
ZachariasFostad200901:03.1902:48.36
Marius BullSellevold199956.8002:30.00
AndreasGjersøe197635.0001:37.0003:36.90
Robby RoarsenHaugli197436.0001:39.0004:07.30
MartinBefring199136.7901:45.5003:57.20
EvenSevaldsen200037.1301:47.8003:47.77
SindreBerg199238.4301:47.4003:54.84
Ayrton RodriguesTeixeira199438.8301:47.4004:09.17
Øystein ReeOfstad198439.0001:48.0003:55.00
Tor ErnstHofman199739.0802:03.00
Marius BHeir199539.7601:48.3003:47.50
MartinMinde198840.0001:49.0004:04.00
FridtjofFalch199540.0101:41.2003:37.38
JoarThele199440.4501:46.0003:43.38
JørgenKvaleid197540.50
ChristofferJuul200140.5801:57.00
AndréHermansen197941.0002:00.0004:07.00
Jørgen VeieFærevaag198041.0001:56.0004:05.00
Martin OHansen197441.6001:57.70
AleksanderHesbø199542.0001:51.0003:54.00
Martin BorgeHeir199742.2901:59.0504:11.30
AtleKjølseth199543.8501:57.6604:10.31
August GislerudRolfsen200143.9202:04.74
JaroslawWisniowski200044.1402:07.0104:20.34
ThomasLone199544.2602:00.2204:11.13
Eirik BjørndalenSverre199444.6802:27.0405:06.73
MartinTraaseth198844.7702:04.3304:10.93
Eirik B.Sverre199444.9202:06.2204:24.18
ErlendVangsnes199846.0902:02.40
MartinLindheim200146.2402:02.8704:17.43
Dag EspenSpeich198547.0001:51.0003:44.01
JoNordskar198647.0002:00.00
HermanSørfang199747.9202:11.28
TrymDanielsen200248.1602:11.08
JuliusHaveland200151.9102:19.44
FredrikSverdrup200652.7002:18.67
MarcusHaugaard200554.4202:24.90
Christoffer OpsahlKolgrov200255.6502:29.09
ThomasHolgersen199859.7902:49.30
ErlendSekkesæter200201:00.0003:01.30
AndersØritsland200101:05.0903:08.53
PetterMouland200101:06.3803:08.40
Brage SkaretKrefting200301:07.2503:05.60
MagnusEdvardsen200301:09.9003:14.00
SebastianMeland200501:11.31
WilliamJones200301:14.68
OlavØritsland200701:28.9003:28.20
Henrik G.Fürstenberg200801:28.9403:10.56

© 2022 William Juul