Tønsberg

NM-medaljer siste år per person

Navn # gull # søv # bronse
Elsa-Marie Stensholt 0 4 1
Eveline Borchgrevink 0 0 1

NC sammendrag siste år
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere inneværende sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Tønsberg8010300012125.075.0
Klubbresultater - 2022 - Detaljer
Oversikt per klasse
Plass Klubb Sum P14 G14 UD UH JD JH SD SH U-lag J-lag S-lag
10Tønsberg675237275532036
Utøver Sum Personlig Lagbåt NC1 NC2 NC3 NC4 NC5 NC6
Tot 200 500 1000 Lang Alle Andel
Georg William Fevang125.001254439423016283028
Melvin Bryng105.0010542293425203822
Elsa-Marie Stensholt78.00240636356583015.006354638456
Jacob Jensen27.0027881127
Ferdinand Sørsveen21.0052188141263.006171715
Linn Siri Dahl15.0003015.00
Per Fevang3.00063.00
Utøver Klasse 200m 200m
Forbedring
500m 500m
Forbedring
1000m 1000m
Forbedring
Georg William FevangG1448.4125.0902:16.0744.33
Melvin BryngG1449.6318.6302:22.2929.32
Elsa-Marie StensholtSD45.811.4802:02.945.2904:18.9011.04
Jacob JensenUH53.86-1.0502:15.039.81
Ferdinand SørsveenJH45.734.3602:02.889.6604:17.53

Tønsberg's registrerte utøverer med personlige rekorder


© 2022 William Juul