Fana

Medaljer NM, samt EM, VM og OL

NM-medaljer siste år per person

Navn # gull # søv # bronse
Harald Ivarsen 2 4 1
Lars Ivarsen 1 4 3
Daniel Salbu 1 3 3
Lars Salbu Henneman 1 1 1
Amanda Haugland 0 3 1
Björk Hansen 0 2 1
Mathea Opdahl 0 2 0
Emilie Svanberg 0 2 0
Felix Svanberg 0 1 2
Urte Karaliute 0 1 0
Filip Falck 0 0 1
Oskar Lægreid 0 0 1

NC sammendrag siste år
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere inneværende sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Fana17014021040535.364.7
Klubbresultater - 2022 - Detaljer
Oversikt per klasse
Plass Klubb Sum P14 G14 UD UH JD JH SD SH U-lag J-lag S-lag
4Fana242865035615637622287140114103
Utøver Sum Personlig Lagbåt NC1 NC2 NC3 NC4 NC5 NC6
Tot 200 500 1000 Lang Alle Andel
Felix Svanberg288.502434775754612145.5059885092
Amanda Haugland254.5017867575413455.505439156043
Mathea Opdahl247.002207270787727.00504736545739
Björk Hansen231.002046668707727.00495450474434
Emilie Svanberg193.5012242404013455.504123432414
Lars Ivarsen164.00131462139259633.007135250
Filip Falck154.75138514319255316.751741592735
Magnus Ivarsen112.00894631126723.00312830
Aleksander Otterstad89.0089202026232614321615
Harald Ivarsen69.755239134617.753319
Ane Holm67.0067332212332311
Daniel Salbu66.5038915147828.5038
Arild Stiegler60.251284845353512.2544314041
Oskar Lægreid23.5019910184.50231332
Ane Abelite Holm22.0022111122
Lars Salbu Henneman15.75553210.755

Fana's registrerte utøverer med personlige rekorder

Menn
Fornavn Etternavn Født PR 200 PR 500 PR 1000
MagnusIvarsen199735.5601:43.1303:43.97
HaraldIvarsen199935.8801:44.1804:01.54
LarsIvarsen200438.9101:47.8803:44.58
DanielSalbu198839.0301:42.2403:31.13
LarsSalbu Henneman199539.9701:55.28
FilipFalck200440.5601:52.6704:14.00
FelixSvanberg200440.7601:45.2003:42.68
ArildStiegler200641.2201:55.94
AleksanderOtterstad199244.4902:01.0004:43.11
OskarLægreid200449.4102:14.3004:56.18
MarkusSøvik201101:30.1104:25.98
LarsHennemann199639.5701:52.4004:06.66
ErlendBerland197940.0002:01.0004:18.00
JoachimKjellby200040.7302:02.18
EivindVedlog198741.0001:47.0003:54.00
KristianCook198341.0001:48.0004:03.00
AndersChristensen199242.8802:11.9804:41.02
JørgenIvarsen198943.0001:57.00
Tobias F.Lægreid200244.2302:03.48
OliverZimmer199344.2902:11.73
Henrik H.Falck199945.4102:04.7404:29.35
Knut HenrikHøiaas200045.6602:13.39
ØyvindStensen199245.7002:05.9404:11.39
Mads JohannesenHelgeland200245.8802:06.31
Nils MagneHordnes198446.00
Espen AlmelandKalland198646.00
TrulsDjurhuus199246.2001:59.20
ThomasKjellby200146.9402:15.76
AmundHorn199947.6902:14.1904:32.70
KristofferTønnessen200549.1802:13.96
RickardFalck199450.7602:09.9004:42.08
Lars HenrikSandvik199651.4802:20.3704:40.12
HaraldChristensen199652.2402:30.30
JonasBruvik Almeland200553.1502:21.06
AndreasBerge199955.9402:26.3004:55.23
OlavTjeldnes199556.5802:32.44
Ole BjarteAustevoll200056.8202:18.03
Jan RogerKlakegg199458.09
HalvorOlsen200259.1702:41.35
JørgenHøgholm199901:02.5102:57.75
ScottBredvoll199601:05.6602:48.88
Alf BuhlMortensen199801:06.1802:53.58
Ole BollmannSalbu199901:14.4703:17.78
AndreasUrheim200001:24.8004:06.64

© 2022 William Juul