Flekkefjord

Medaljer NM, samt EM, VM og OL

Nordisk

Gull: Nicolai Lønning/Ivar Buch/Sander Askeland/Marius Alne - K4 1000m UH
Sølv: Nicolai Lønning/Ivar Buch/Sander Askeland/Lucas Røsten - K4 200m UH
Sølv: Ivar Buch - K1 2500m UH
Bronse: Celine Helleren/Marlene Tønnessen/Caroline Juul/Tiril Stangebye-Hansen - K4 200m UD
Bronse: Nicolai Lønning/Ivar Buch - K2 500m UH
Bronse: Celine Helleren/Marlene Tønnessen/Caroline Juul/Tiril Stangebye-Hansen - K4 500m UD
Bronse: Ivar Buch - K1 500m UH
Bronse: Celine Helleren/Marlene Tønnessen - K2 500m UD

NC6 NM lagbåt

Gull: Camilla Rozanski/Kristiane Spikkeland - K2 200m SD
Sølv: Celine Helleren/Emma Solvang - K2 200m JD
Sølv: Celine Helleren/Camilla Rozanski/Emma Solvang/Kristiane Spikkeland - K4 200m SD
Sølv: Celine Helleren/Camilla Rozanski/Emma Solvang/Kristiane Spikkeland - K4 500m SD
Sølv: Celine Helleren/Emma Solvang - K2 500m JD
Sølv: Ivar Buch/Joakim Hauge/Kristjan Moi/Jonas Svege - K4 500m JH
Sølv: Camilla Rozanski/Kristiane Spikkeland - K2 500m SD
Sølv: Celine Helleren/Emma Solvang - K2 1000m JD
Sølv: Ivar Buch/Joakim Hauge/Jonas Svege/Kristjan Moi - K4 1000m JH
Sølv: Camilla Rozanski/Kristiane Spikkeland - K2 1000m SD
Sølv: Ivar Buch/Joakim Hauge - K2 1000m JH
Sølv: Celine Helleren/Emma Solvang - K2 2500m JD
Sølv: Camilla Rozanski/Kristiane Spikkeland - K2 2500m SD
Bronse: Kristjan Moi/Joakim Hauge - K2 500m JH
Bronse: Ivar Buch/Joakim Hauge - K2 2500m JH

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Agnete Buch/Celine Helleren - K2 500m UD
Gull: Agnete Buch/Celine Helleren - K2 2500m UD
Sølv: Celine Helleren/Agnete Buch - K2 200m UD
Sølv: Celine Helleren - K1 500m JD
Bronse: Celine Helleren - K1 200m JD
Bronse: Celine Helleren/Torger Hetland/Nicolai Rudolfsen/Johan Osen - K4 500m UH

NC3 UM

Gull: Celine Helleren - K1 500m UD
Gull: Celine Helleren - K1 2500m UD
Sølv: Celine Helleren - K1 200m UD

Nordisk

Sølv: Maria Virik/Kristine Amundsen/Anna Margrete Sletsjøe/Camilla Rozanski - K4 500m
Sølv: Kristine Amundsen/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Camilla Rozanski - K4 1000m
Bronse: Celine Helleren/Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen/Marlene Tønnessen - K4 200m UD

NC6 NM lagbåt

Sølv: Camilla Rozanski/Amalie Solvang - K2 5000m SD
Bronse: Celine Helleren/Camilla Rozanski/Amalie Solvang/Kristiane Spikkeland - K4 1000m SD

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Celine Helleren/Emma Solvang - K2 500m UD
Gull: Celine Helleren/Emma Solvang - K2 2500m UD
Sølv: Celine Helleren/Emma Solvang - K2 200m UD
Sølv: Ivar Buch/Joakim Hauge - K2 500m UH
Bronse: Camilla Rozanski - K1 200m SD
Bronse: Ivar Buch/Joakim Hauge/Kristjan Moi/Celine Helleren - K4 500m UH
Bronse: Ivar Buch/Joakim Hauge - K2 2500m UH

NC3 UM

Sølv: Celine Helleren - K1 500m UD
Sølv: Celine Helleren - K1 2500m UD
Bronse: Celine Helleren - K1 200m UD

NM-medaljer siste år per person

Navn # gull # søv # bronse
Celine Helleren 4 2 3
Johan Osen 2 2 1
Nicolai Rudolfsen 2 2 1
Camilla Rozanski 0 2 3
Tone Rasmussen 0 2 1
Kristian Solvik 0 2 1
Kristiane Spikkeland 0 2 1
Petter A. Vollesfjord 0 2 1
Ivar Buch 0 0 2

NC sammendrag siste år
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere forrige sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Flekkefjord36444214373441.758.3
Klubbresultater - 2022 - Detaljer
Oversikt per klasse
Plass Klubb Sum P14 G14 UD UH JD JH SD SH U-lag J-lag S-lag
2Flekkefjord384524890979813146449450333258109110
Utøver Sum Personlig Lagbåt NC1 NC2 NC3 NC4 NC5 NC6
Tot 200 500 1000 Lang Alle Andel
Martin Solvik324.00300100100100328.00757563717546
Nicolai Rudolfsen251.5019171606015560.505560576725
Celine Helleren224.50264686466667026.5043437510059
Johan Osen209.75184524244467125.754462186151
Einar Osen204.7513844425215559.754614454333
Liam-Emile Häfliger189.00181586063328.00444246444629
Kristian Solvik153.75131303525416522.752513454324
Jørgen Osen144.00136454645328.00263234353520
Jonas Helleren144.001093534409535.003435323427
Lucas Fjeld138.001033433369535.003534293124
Ivar Buch136.75182354243624016.754045516421
Lerke Øvland128.001063434386022.00363238
Camilla Rozanski120.509446487026.50343624
Live Vollesfjord120.00112353641328.003127281419
Kristjan Moi97.258848346259.252329361311
Agnete Buch90.5014634365521348.505771018
Petter A. Vollesfjord73.255214197126221.251116209
Arwen-Kristin Häfliger65.50703028127529.5018211822
Leon Lilledrange51.00511918143516
Sebastian Nedland37.00371211142413
Oda Urstad31.00231211328.0023
Sverre Vatland21.0013337328.00832
Eigil Solvang10.7502810.75
Tone Rasmussen8.500348.50
Marie Halland7.500157.50
Maxwell Perez Fajardo7.007437
Frode Rudolfsen3.250133.25

Flekkefjord's registrerte utøverer med personlige rekorder


© 2023 William Juul