Årsbeste per distanse

Utøverne er i utgangspunktet sortert etter sammenlagt poengsum i NC. De øvrige kolonnene er årsbeste på distansen

Endring er forbedring i årsbeste fra forrige sesong. Negativt tall betyr at årsbeste er dårligere enn året før

Alle personlige årsbeste - 2022
Navn Klubb Klasse 200m 500m 1000m
Elina ParviziBærumP1201:16.8003:39.74
Natalie SolvikFlekkefjordP1201:08.8203:01.75
Mia Emilia HårklauLaksevågP1201:31.0204:19.98
Eowyn-Celeste HäfligerFlekkefjordP1201:14.5703:15.74
Sienna Steensnæs FjelheimTysværP1201:18.3503:22.29
Hedda HaddelandFlekkefjordP1201:00.9602:50.69
Stella Steensnæs FjelheimTysværP1201:19.4903:17.88
Fredrikke KroepelienStrandP1201:10.0903:18.73
Josefine RødTysværP1201:18.3703:29.82
Victoria ErtvaagTysværP1201:15.8103:21.60
Thea Marie Hopland KallekodtTysværP1201:19.9703:56.14
Linda Marie SüssFlekkefjordP1201:01.9102:49.77
Madelein Spjuth-BergFlekkefjordP1201:25.0003:36.31
Aranza VeldeTysværP1205:45.03
Serina Amalie FostadStrandP1201:07.1703:05.18
Anne Martine UrstadFlekkefjordP1201:24.6303:44.94
Helena StensletOsloP1201:08.2203:12.53
Polina MalykovaTrondheimP1201:02.6302:50.13
Aurora WeisethMalvikP1201:26.3203:41.72
Ulrik KarlsenLaksevågG1201:00.0102:44.46
Colin Lie-JonssonFlekkefjordG1201:17.6903:19.30
Oskar Lidemark GausdalBærumG1201:02.1802:42.71
Matteus LønningTysværG1201:06.4902:57.10
Severin VatlandFlekkefjordG1201:13.7903:20.79
Njord SchønbergLaksevågG1201:06.0502:59.00
Vegard SlogvikTysværG1201:12.6903:09.10
Våge StianTysværG1201:26.8504:03.53
Felix Lønning-OdlandTysværG1201:19.5103:27.63
Johannes RødTysværG1201:35.6604:21.71
Albert SøstrandFlekkefjordG1201:41.2104:12.40
Olander PedersenLaksevågG1201:38.12
Iver Oskar IversenTysværG1201:27.0203:57.54
Eirik Tingvatn-losnegaardLaksevågG1201:16.2703:10.62
Torry CouillaultLaksevågG1201:29.4304:01.67
Heine SchønbergLaksevågG1201:21.7103:23.60
Odin SverdrupLaksevågG1201:19.1003:28.33
Markus SøvikFanaG1201:30.1104:25.98
Julius SkagaLaksevågG1201:22.8203:41.44
Marcus JessTønsbergG1201:09.4703:11.50
Sigurd SivertsenMalvikG1201:44.4304:59.68
Neo MeyerOsloG1201:10.70
Kesia HelgesenTysværP1454.3302:34.13
Line ØvrebøTysværP1401:01.1702:42.48
Live VollesfjordFlekkefjordP1401:07.0803:00.56
Tuva BergeKristiansandP1455.1002:28.33
Kiana ParviziBærumP1453.9902:29.72
Björk HansenFanaP1452.0302:23.70
Mathea OpdahlFanaP1451.5602:21.85
Olea TotlandTysværP1451.3602:18.45
Madeleine BjellandTysværP1401:05.90
Ane Abelite HolmFanaP1401:03.3703:00.92
Emma FjeldheimTysværP1450.6602:18.88
Ariana Hetlevik-LerhaugenLaksevågP1401:03.7102:57.88
Lerke ØvlandFlekkefjordP1401:02.9802:46.22
Ane HolmFanaP1401:02.7702:47.86
Amalie KvilhaugTysværP1401:09.6903:02.51
Oda UrstadFlekkefjordP1401:06.3202:52.91
Natalie ØienOsloP1401:07.03
Cilja KjellénOsloP1401:06.66
Morten HaalandLaksevågG1444.0902:04.22
Martin SolvikFlekkefjordG1443.9901:59.36
Jørgen OsenFlekkefjordG1449.2702:19.29
Olav Nikolai HirstiTysværG1458.5002:36.01
Oliver Pottmeyer SneddonBærumG1456.3902:37.35
Vebjørn NæssBærumG1455.1302:29.98
Liam-Emile HäfligerFlekkefjordG1446.7902:13.78
Hans-Petter EllingsenMossG1446.8102:09.02
Johan GrebenOsloG1450.1302:20.21
Emil OelschlägelBærumG1444.1802:15.38
Nicholas SharokiBærumG1456.2702:32.56
Peter AarbakkeBærumG1455.2502:45.36
Maximilian OweBærumG1458.1502:46.99
Jonathan BjørnstadOsloG1448.1102:26.49
Endre VatnarOsloG1455.7102:26.79
Daniel ErlandTysværG1401:16.3603:12.87
Edvard Sandaker WehnMossG1453.4802:29.01
Elias NesjeKristiansandG1450.8002:20.19
Sverre VatlandFlekkefjordG1401:08.5103:05.90
Noah DyrholKristiansandG1456.8902:40.46
Fillip Alexander HøiboKristiansandG1447.7402:17.19
Fredrik WigaardOsloG1443.4702:00.08
Zacharias FostadStrandG1401:03.1902:48.36
Emil Andreas DørumOsloG1401:16.9302:55.97
Aksel SendingStrandG1457.7002:38.91
William KvalnesOsloG1459.1602:46.79
Leon LilledrangeFlekkefjordG1453.7502:30.23
Georg William FevangTønsbergG1448.4102:16.07
Maxwell Perez FajardoFlekkefjordG1401:08.5503:03.52
Melvin BryngTønsbergG1449.6302:22.29
Ole BjørnstadOsloG1455.4602:43.26
Daniel Bjørkheim ErlandTysværG1401:19.8102:59.85
Jon Bernhard EggesbøBærumG1401:09.1303:03.85
Olav HaugBærumG1401:07.9402:49.68
Leonard SørliOsloG1401:08.39
Amanda HauglandFanaUD48.8102:13.0104:37.32
Vilma FjeldheimTysværUD47.6502:09.37
Linde Lannem Rasch-OlsenBærumUD54.1102:12.3304:57.54
Karen LaukelandStrandUD57.0802:28.83
Mathilde EggeTysværUD01:06.4902:45.16
Elisabeth StorhaugTysværUD49.8802:16.7205:20.65
Mari RossebøTysværUD50.7302:19.07
Sara SiljanStrandUD58.8802:38.98
Marit GissingerMalvikUD52.7502:45.63
Emilie SvanbergFanaUD54.5502:26.7505:03.93
Arwen-Kristin HäfligerFlekkefjordUD58.6202:40.66
Aurora Hetlevik-LerhaugenLaksevågUD57.9802:44.91
Siren AusterheimTysværUD01:00.5702:37.56
Mathea Svanberg HeimarkLaksevågUD53.7802:27.31
Maria SchatvetBærumUD57.8802:43.07
Kjerand HelgesenTysværUH39.6901:49.66
Hans-Petter HaalandLaksevågUH39.8801:47.4304:18.51
Jonas HellerenFlekkefjordUH45.9702:04.04
Nicolai RudolfsenFlekkefjordUH39.0101:49.90
Lucas FjeldFlekkefjordUH45.2102:06.75
Sebastian NedlandFlekkefjordUH50.8302:22.17
Einar OsenFlekkefjordUH42.2101:59.51
Arild StieglerFanaUH41.2201:55.94
Brage FrengstadStrandUH46.0802:13.16
Marcus BjørganStrandUH45.0202:01.83
Jonas ErlandTysværUH50.7602:23.80
Martin SolvikFlekkefjordUH43.9901:59.36
Jacob JensenTønsbergUH53.8602:15.03
Maximilian OweBærumUH58.1502:46.99
Laurian KroepelienStrandUH46.9002:14.69
Egil FrøylandTysværUH
Odin KjelveiKristiansandUH44.5102:08.89
Brage KristiansenMossUH40.8001:53.79
Dastin FarzelayevOsloUH42.9902:07.35
Naol LundervoldTysværUH46.5502:11.82
Alexander Røer-AmundsenOsloUH45.6802:11.64
Nikita PetrusMossUH40.1701:52.92
Mattias EikelandLaksevågUH01:09.4603:03.74
Vetle KristiansenMossUH01:13.60
Lars SkarsbakkMalvikUH58.0202:43.50
Amanda HauglandFanaJD48.8102:13.0104:37.32
Vilma FjeldheimTysværJD47.6502:09.37
Agnete BuchFlekkefjordJD54.1202:27.5205:02.47
Sofie BergeKristiansandJD49.9802:13.7904:58.15
Linde Lannem Rasch-OlsenBærumJD54.1102:12.3304:57.54
Stine EggeTysværJD49.4102:13.3404:37.18
Elisabeth StorhaugTysværJD49.8802:16.7205:20.65
Emilie SvanbergFanaJD54.5502:26.7505:03.93
Josefine SiemensStrandJD53.4702:09.5805:23.34
Mikkel SjursenStrandJH40.0601:50.8403:50.85
Gudmund StaupeTysværJH41.4001:50.2103:50.40
Emil FjeldheimTysværJH38.6901:48.3803:52.14
Lars IvarsenFanaJH41.5001:56.3004:04.80
Filip FalckFanaJH40.5601:52.6704:15.10
Håkon HafstadOsloJH38.1801:46.6403:48.44
Andreas RingheimNjørdJH47.0902:17.26
Hans-Petter HaalandLaksevågJH39.8801:47.4304:18.51
Oskar LægreidFanaJH49.4102:14.30
Joachim SeljelidOsloJH42.2501:58.64
Jens-Ulrik Ruus QvaleOsloJH42.6701:54.0103:57.53
Siver SiljanStrandJH40.1701:54.3604:03.44
Michael MelingStrandJH44.2602:00.2104:17.31
Daniel MelingStrandJH42.4701:57.1504:09.86
Kristian SolvikFlekkefjordJH42.2201:57.4404:06.09
Magnus WorrenKristiansandJH45.7502:03.0504:30.23
Simen StraumeNjørdJH40.2201:48.4204:08.33
Petter A. VollesfjordFlekkefjordJH46.6902:06.8404:40.31
Johan OsenFlekkefjordJH39.8001:51.1303:58.20
Einar OsenFlekkefjordJH42.2101:59.51
Jarand VangsnesStrandJH44.9602:07.48
Lars PaluchaKristiansandJH40.7201:53.3704:15.55
Trygve HammarqvistTysværJH41.1701:55.3304:03.36
Ferdinand SørsveenTønsbergJH45.7302:02.8804:17.53
Felix SvanbergFanaJH40.7601:45.2003:42.68
Simen MarkussenBærumJH47.7302:13.2304:46.23
Mikal TotlandTysværJH44.0701:58.1204:28.30
Andreas ØianNjørdJH59.7702:39.47
Anna Margrete SletsjøeStrandSD45.5801:59.4304:20.77
Hedda ØritslandStrandSD45.6501:59.5704:24.65
Thea RøstenStrandSD48.8302:03.97
Elise ErlandTysværSD45.7101:58.6804:38.23
Kristine AmundsenBærumSD45.2301:58.11
Maria VirikBærumSD45.6701:55.0004:17.77
Camilla RozanskiFlekkefjordSD49.6102:15.78
Celine HellerenFlekkefjordSD45.3102:01.1204:11.86
Susanne RosåsenFarsundSD02:22.11
Agnete BuchFlekkefjordSD54.1202:27.5205:02.47
Sofie BergeKristiansandSD49.9802:13.7904:58.15
Elsa-Marie StensholtTønsbergSD45.8102:02.9404:18.90
Tuva LangballeOsloSD54.3602:21.1705:06.36
Stine EggeTysværSD49.4102:13.3404:37.18
Marianne FjeldheimTysværSD02:25.46
Marita LindtnerFarsundSD02:28.50
Ellen NesbøStrandSD02:47.84
Marianne FuglestveitTysværSD02:46.30
Arwen-Kristin HäfligerFlekkefjordSD58.6202:40.66
Anita LønningTysværSD02:56.35
Karl Anders SletsjøeStrandSH39.1801:53.18
Gunnar EideStrandSH36.2001:43.2103:47.59
Bjørn EdstrømStrandSH41.0702:15.7604:07.23
Syver SaksvikStrandSH40.3501:47.6503:48.03
Mikkel SjursenStrandSH40.0601:50.8403:50.85
Amund VoldOsloSH01:40.5603:49.25
Hakeem TelandKristiansandSH38.5301:42.82
Harald IvarsenFanaSH35.97
Sindre UtneLaksevågSH49.56
Vemund JensenBærumSH39.0601:41.1503:50.98
Olav CarlssonBærumSH04:55.55
Martin SchmidtNjørdSH44.82
Lars HolbergMossSH41.1201:53.7003:58.50
Lasse LotsbergNjørdSH36.5801:42.0403:42.03
Thomas LotheOsloSH40.2701:52.0603:50.24
Leander HelgesenTysværSH41.6401:58.10
Nicolai LønningTysværSH38.1701:46.0403:44.11
Eirik Usland-GadeOsloSH40.7901:48.2304:12.69
Ivar BuchFlekkefjordSH39.1901:47.2103:43.68
Niclas KarlsenLaksevågSH39.6002:00.35
Kristoffer MjelstadNjørdSH39.1701:50.5204:09.76
Kristjan MoiFlekkefjordSH40.1201:55.08
Lucas RøstenStrandSH37.8901:48.20
Vegard AndersenOsloSH48.4602:05.2904:04.84
Per WesselOsloSH01:47.5403:45.92
Magnus IvarsenFanaSH36.7301:46.41
Aslak JensenBærumSH41.6701:48.95
Karl Kristian KyvikTysværSH52.08
Daniel SalbuFanaSH01:51.1103:55.75
Eivind VoldOsloSH01:46.1803:46.02
Elias HollingsæterBærumSH38.9101:43.4403:40.00
Joakim KurthiStrandSH44.3002:05.75
John Bernhard Langeland EideLaksevågSH42.6002:04.17
Øystein AndreassenOsloSH39.0401:54.53
Arne HaugetoStrandSH51.1602:10.97
Thor Bache-WiigBærumSH01:59.2004:07.88
Aleksander OtterstadFanaSH44.4902:09.2404:43.11
Åsmund HeirOsloSH01:54.9703:58.03
Lars Salbu HennemanFanaSH44.50
Øystein Magnus LeinumOsloSH
Nikolai PedersenLaksevågSH45.8002:04.9305:04.43
Thor Bache-WiigBærum01:59.2004:07.88
Jon AarbakkeBærum

© 2022 William Juul