Home
Resultater
Utøvere
Klubber
NorgesCup
NC - poeng
NC - plasseringer
NC - klasse poeng per løp
NC - årsbeste
NC - statistikk
Rekorder
Mestere
Norgesmestere
# Medaljer
Mesterskapsrekorder
Annet
Eventer
Program
Vis klubb (Asker)
Miriam Byhring
Født: 1984
Klubb:
Asker
Årsbeste beste per år
År
200m
500m
1000m
2003
2004
2005
2006
02:06.00
04:27.00
2007
2008
04:27.00
2009
02:05.02
04:18.00
2010
49.28
02:12.64
04:14.34
Årsbeste 200m
Årsbeste 500m
Årsbeste 1000m
Medaljer
2010
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K4 200m SD
Bronse:
K2 200m SD
Bronse:
K2 1000m SD
2009
EM maraton
7. plass:
K2 21000m SD
Nordisk
Gull:
K1 500m
Gull:
K4 500m
Gull:
K2 500m
Gull:
K1 1000m
Sølv:
K2 1000m
Sølv:
K2 5000m
Nordisk maraton
Sølv:
K2 21000m SD
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K4 200m SD
Sølv:
K2 500m SD
Sølv:
K4 500m SD
Sølv:
K2 1000m SD
Sølv:
K4 1000m SD
Sølv:
K2 5000m SD
NM
NM
Bronse:
K1 1000m SD
2008
Nordisk
Gull:
K4 200m
Gull:
K4 500m
Gull:
K2 500m
Gull:
K2 1000m
Sølv:
K4 1000m
Nordisk maraton
Sølv:
K2 21000m SD
Nordisk
Bronse:
K2 5000m
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 3000m SD
Sølv:
K4 200m SD
Sølv:
K4 500m SD
Sølv:
K2 1000m SD
Sølv:
K4 1000m SD
Bronse:
K2 500m SD
NM
NM
Bronse:
K1 1000m SD
2007
Nordisk
Sølv:
K4 500m
Bronse:
K4 1000m
Bronse:
K2 5000m
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K4 500m SD
Sølv:
K2 500m SD
Sølv:
K4 1000m SD
Sølv:
K2 1000m SD
Sølv:
K2 3000m SD
Bronse:
K4 200m SD
NM maraton
NM
Bronse:
K1 21000m SD
2006
Nordisk
Sølv:
K2 500m JD
Bronse:
K4 500m JD
Bronse:
K4 1000m JD
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 500m JD
Gull:
K2 1000m JD
Gull:
K2 3000m JD
Sølv:
K4 1000m SD
Bronse:
K4 200m SD
Bronse:
K4 500m SD
NM
NM
Gull:
K1 500m JD
Gull:
K1 1000m JD
Bronse:
K1 3000m JD
2005
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 500m JD
Gull:
K2 1000m JD
Gull:
K2 3000m JD
2004
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K2 200m JD
Bronse:
K2 500m JD
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K2 200m UD
Gull:
K4 500m UD
Gull:
K2 3000m UD
Sølv:
K2 500m UD
UM
UM
Bronse:
K1 2500m UD
2003
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K2 500m JD
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Bronse:
K2 200m UD
Bronse:
K4 500m UD
Oversikt medaljer
Registrerte resultater for utøver
Filtrer resultater
Løpstype
Velg
Finale
Forsøk
Langløp
Maraton
Semifinale
Short-track
Testløp
Klasse
Velg
Ungdom
Junior
Senior
U21
Båt
Alle
1
2
4
Lengde
Alle
200
500
1000
10 000
Langløp
Maraton
År
Alle
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Konkuranse
Alle
NorgesCup
NM
UM
NM lagbåt
UM lagbåt
Nordisk
EM
World cup
VM
OL
Bane
Velg bane
ukjent
Årungen
Auronzo, Italia
Barcelona
Bascov, Romania
Beograd
Beograd, Serbia
Berlin
Bestumkilen
Decize, Frankrike
Duisburg
Duisburg, Tyskland
Flekkefjord
Gainesville
Gillsvann
Gravdalsvannet
Hamar
Helsinki
Jajce
Jönköping, Sverige
Kalvøya
København
København, Danmark
Krakow, Poland
Kristiansand
London
Los Angeles
Macon
Malmø
Mechelen
Melbourne
Metkovic, Kroatia
Mexico city
Minsk, Belarus
Montemor-o-Velho, Portugal
Montemor, Portugal
Montreal
Moskva
Munchen
München, Tyskland
Nottingham
Paris
Pietermaritzburg, Sør-Afrika
Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria
Ponte de Lima, Portugal
Poznan
Poznan, Poland
Poznan, Polen
Prada, Portugal
Praha
Racice, Tsjekkoslovakia
Roma
Seoul
Setskog
Shaoxing, Kina
Silkeborg, Danmark
Slavonski Brod, Kroatia
Sofia
Szeged, Ungarn
Tammerfors
Tunevannet
Tysvær
Vaxholm, Sverige
Vejen, Danmark
Filtrer
Hva
Når
Båt
Lengde
Type
Plass
Tid
Utvikling 200m K1
Utvikling 500m K1
Utvikling 1000m K1
Utvikling tempo alle distanser (1000m tempo)