Årsbeste per distanse

Utøverne er i utgangspunktet sortert etter sammenlagt poengsum i NC. De øvrige kolonnene er årsbeste på distansen

Endring er forbedring i årsbeste fra forrige sesong. Negativt tall betyr at årsbeste er dårligere enn året før

Alle personlige årsbeste - 2019
Navn Klubb Klasse 200m 500m 1000m
Vilma FjeldheimTysværP1201:01.9202:49.74
Kesia HelgesenTysværP1201:11.4103:19.62
Elisabeth StorhaugTysværP1201:00.1502:44.98
Line ØvrebøTysværP1201:15.2303:15.90
Karen StinessenNjørdP1201:17.2303:34.57
Sara JohannessenFarsundP1201:16.4703:41.71
Marianne LarsenLaksevågP12
Martine Lysko-MisjeLaksevågP1201:54.7104:49.95
Nora Sofie NedlandFlekkefjordP1201:12.4003:19.68
Ella LundStrandP1201:13.9903:31.65
Kamilla Albert LandgrenFlosta ILP12
Rikke KristensenFlosta ILP12
Cornelia HaugaardStrandP1201:15.1703:14.08
Sara SiljanStrandP1201:06.5202:59.36
Ninnie AddeStrandP1201:16.9703:26.06
Tuva BergeKristiansandP1201:18.3403:21.34
Marit GissingerMalvikP1201:04.7902:51.60
William KyvikTysværG1201:14.3703:23.99
Kjetil SkårenTysværG1201:14.4103:26.36
Morten HaalandLaksevågG1253.9202:26.46
Einar OsenFlekkefjordG1253.3702:25.52
Sebastian NyiredyBærumG1257.7802:39.56
Brage FrengstadStrandG1201:03.0502:46.31
Sondre H EikelandFarsundG1201:22.7103:33.76
Jonas ErlandBærumG1201:12.4903:15.44
Martin SolvikFlekkefjordG1257.7102:31.02
Viljar EggeTysværG1201:21.2903:35.85
Daniel MarkussenBærumG1201:12.3003:10.68
Jonas LarsenFarsundG1201:04.6003:03.95
Ulrik KarlsenLaksevågG1201:16.2103:19.63
Johan LarsenLaksevågG1202:04.7805:26.65
Aleksander KvamLaksevågG1201:59.9005:06.21
Jon Bendik ViksøyLaksevågG1201:19.8803:25.93
Jørgen OsenFlekkefjordG1201:12.7503:12.50
Olav Linnes HirstiTysværG1201:22.0003:15.43
Elise FrengstadOsloP1401:02.73
Amanda HauglandFanaP1453.1802:28.46
Åsne JensenBærumP1457.5702:46.65
Agnete BuchFlekkefjordP1456.0602:36.60
Sofie BergeKristiansandP1459.2402:42.58
Linde Lannem Rasch-OlsenBærumP1453.4902:20.09
Karen LaukelandStrandP1401:06.2703:23.88
Andrea SeljelidOsloP1401:06.2903:13.09
Ingrid KattelandBærumP1401:02.9002:50.32
Stine EggeTysværP1458.6703:15.20
Mathilde EggeTysværP1401:15.1003:17.64
Oda FosvoldStrandP1401:16.7203:21.13
Solveig Marie HollingsæterBærumP1401:12.2603:45.48
Mari RossebøTysværP1401:09.0903:13.12
Filippa KristiansenTønsbergP1401:11.01
Thomas SchmidtNjørdG1443.9602:00.90
Ole Kristian SkårenTysværG1454.8302:40.43
Emil FjeldheimTysværG1447.8802:09.83
Andreas Bjarke RingheimNjørdG1454.6802:28.90
Kjerand HelgesenTysværG1451.2002:24.58
Hans-Petter HaalandLaksevågG1447.1802:08.77
Markus Lie-PettersonBærumG1455.5202:29.46
Mathias Lie-PettersonBærumG1454.5902:24.34
Siver SiljanStrandG1449.4002:17.63
Aleksander JuulStrandG1401:03.8703:00.89
Michael MelingStrandG1455.6502:33.81
Daniel MelingStrandG1454.2702:25.87
Kristian SolvikFlekkefjordG1451.5002:18.62
Magnus WorrenKristiansandG1448.9702:13.46
Simen StraumeNjørdG1443.5902:06.59
Jonas HellerenFlekkefjordG1459.0102:29.11
Petter André VollesfjordFlekkefjordG1450.8702:12.81
Nicolai RudolfsenFlekkefjordG1443.1501:58.34
Johan OsenFlekkefjordG1446.5102:06.99
Lucas FjeldFlekkefjordG1457.2702:36.18
Torger HetlandFlekkefjordG1445.2401:59.81
Sebastian NedlandFlekkefjordG1401:01.7702:41.36
Einar OsenFlekkefjordG1453.3702:25.52
Jonas Bruvik AlmelandFanaG1453.1502:21.06
Ludvig StinessenNjørdG1451.7202:20.18
Arild StieglerFanaG1447.9702:20.52
Marcus BjørganStrandG1452.8102:24.76
Fredrik SverdrupStrandG1457.5202:37.77
Lars PaluchaKristiansandG1450.0302:15.28
Audun BrandettKristiansandG1401:03.4802:58.24
Trygve HammarqvistTysværG1452.8702:22.09
Marcus HaugaardStrandG1456.4602:24.90
Ferdinand SørsveenTønsbergG1454.7602:26.37
Kristoffer KatlaBærumG1401:03.9303:00.35
Simen MarkussenBærumG1459.3902:38.60
Sjur LåhneBærumG1401:00.3202:46.08
Theodor KristensenFlosta ILG14
Jesper BakkeFlekkefjordG1451.2802:17.92
Nicolas TveitKristiansandG1401:04.3102:49.39
Mikal TotlandTysværG1451.3402:21.49
Emile SteenBærumG1401:02.2202:45.02
Markus HolstadFlekkefjordG1458.6502:39.29
Caroline JuulStrandUD50.3402:13.97
Marlene TønnessenOsloUD45.9602:08.4605:01.14
Celine HellerenFlekkefjordUD47.0202:06.65
Marie LaukelandStrandUD01:00.5802:32.81
Tiril Stangebye-HansenBærumUD51.6502:16.10
Katinka Lie-PettersonBærumUD01:00.0702:35.72
Elsa-Marie StensholtTønsbergUD50.7902:20.21
Tuva LangballeOsloUD52.6102:18.23
Maren LøsethBærumUD01:20.1002:43.19
Madelen BakkenBærumUD01:03.9102:55.15
Selma Broby-BergemBærumUD01:08.0102:57.97
Silje TronstadMalvikUD01:10.06
Niklas SevaldsenStrandUH43.0801:57.17
Bjørn EdstrømStrandUH43.3601:57.30
Syver SaksvikStrandUH43.1601:53.53
Mikkel SjursenStrandUH43.3602:01.47
Nicolai LønningTysværUH41.4701:52.38
Ivar BuchFlekkefjordUH42.8201:50.40
Niclas KarlsenLaksevågUH41.9402:02.19
Sander AskelandTysværUH42.6401:51.44
Joachim SørbøStavangerUH51.4802:15.31
Lucas RøstenStrandUH42.8101:56.59
Nikolai MyrstadBærumUH53.9202:20.81
Gudmund StaupeTysværUH45.5402:04.81
Lars IvarsenFanaUH42.3901:54.28
Filip FalckFanaUH45.0802:03.93
Håkon HafstadOsloUH47.6802:06.73
Erlend FestøNjørdUH54.1802:23.79
Marius AlneTysværUH45.3501:58.23
Felix August DavidsenKristiansandUH54.6202:44.83
Oskar LægreidFanaUH50.4902:26.06
Joachim SeljelidOsloUH49.4902:21.14
Jens-Ulrik Ruus QvaleOsloUH54.9902:25.44
Elias HollingsæterBærumUH44.6101:56.1804:10.00
Joakim KurthiStrandUH47.0802:11.02
Fredrik AndersenMalvikUH02:49.01
Sebastian HansenMalvikUH01:03.5802:54.13
Nicolay RønnevigOsloUH01:15.6502:57.01
Dominik GaranTønsbergUH48.9202:20.51
Oskar EikelandTønsbergUH47.6602:10.82
Jarand VangsnesStrandUH51.6402:17.77
Arne HaugetoStrandUH51.3602:13.15
Isak FinstadTønsbergUH49.5702:18.34
Felix SvanbergFanaUH43.8601:58.3504:14.49
Kristoffer TønnessenFanaUH50.9902:13.96
Daniel TonheimLaksevågUH01:02.4103:01.77
Theodor Sjetnan UtvikTønsbergUH57.4002:33.62
Benjamin Sjetnan UtvikTønsbergUH
Isak TrydalFlekkefjordUH48.6902:11.00
Thea RøstenStrandJD44.4301:59.9604:18.08
Marlene TønnessenOsloJD45.9602:08.4605:01.14
Marthine LindgrenBærumJD02:18.7104:53.88
Malin PaulsenLaksevågJD49.3402:14.3204:46.12
Celine HellerenFlekkefjordJD47.0202:06.65
Malin LægreidFanaJD53.4402:24.9305:07.71
Pernille LindgrenBærumJD48.3402:21.1304:45.81
Frida HansenNjørdJD50.4902:19.6404:50.59
Theresa FürstenbergStrandJD49.6402:11.5804:35.37
Kathinka MørnerNjørdJD56.2402:23.0104:53.50
Julie NorlandStrandJD57.4902:31.5105:10.47
Gard FrengstadStrandJH44.4901:51.0503:58.56
Syver SaksvikStrandJH43.1601:53.53
Martin SchmidtNjørdJH40.8401:51.1503:55.38
Leander HelgesenTysværJH39.6501:48.2603:54.25
Rytis SakalauskasOsloJH40.0903:55.58
Eirik Usland-GadeOsloJH39.3001:50.0803:53.44
Heine HustveitTysværJH42.2802:11.6404:55.52
Joakim HaugeFlekkefjordJH42.0401:53.8304:03.00
Kristoffer MjelstadNjørdJH38.2801:46.8503:49.56
Kristjan MoiFlekkefjordJH41.5001:58.8004:09.38
Andreas LysneBærumJH43.7802:00.0904:16.31
Aslak JensenBærumJH41.9601:50.6804:06.75
Sverre LangsletBærumJH49.5202:07.2804:20.25
Karl Kristian KyvikTysværJH44.2101:59.8004:14.62
Elias HollingsæterBærumJH44.6101:56.1804:10.00
Mats TønneslandKristiansandJH46.9802:23.7705:09.64
Wilhelm TimmBærumJH46.9202:11.2004:45.83
Martin LindheimStrandJH46.2402:02.8704:17.43
Jonas SvegeFlekkefjordJH46.7301:59.2304:09.78
Felix SvanbergFanaJH43.8601:58.3504:14.49
Anna Margrete SletsjøeStrandSD46.6601:56.5404:04.81
Ella JonesStrandSD48.7202:04.3104:19.82
Thea RøstenStrandSD44.4301:59.9604:18.08
Elisabeth BjørganStrandSD49.5602:09.3204:32.21
Elise ErlandTysværSD44.8201:57.6704:13.21
Kristine AmundsenBærumSD45.2202:01.5404:16.21
Maria VirikBærumSD43.2501:54.6804:03.71
Andrea AustengBærumSD54.9102:34.02
Selma MelsomBærumSD51.0002:10.12
Kristiane SpikkelandFlekkefjordSD46.0002:03.3704:21.87
Camilla RozanskiFlekkefjordSD45.6202:04.9304:32.50
Ivana MládkováOsloSD01:53.98
Morten MindeStrandSH01:41.0103:34.34
Fridtjof FalchStrandSH41.4102:08.6803:59.56
Karl Anders SletsjøeStrandSH42.8601:58.8603:41.21
Gunnar EideStrandSH38.2701:43.5403:40.78
Even SevaldsenStrandSH37.1301:51.0803:48.91
Amund VoldOsloSH01:46.6303:50.31
Lars HennemannFanaSH42.82
Hakeem TelandKristiansandSH36.6301:40.04
Vetle SørbøStavangerSH44.7602:19.7804:45.83
Harald IvarsenFanaSH36.6001:44.68
Sindre UtneLaksevågSH44.3802:18.36
Talian Stangebye-HansenBærumSH46.2402:00.00
Hermann LindgrenBærumSH39.2401:50.2804:02.34
Vemund JensenBærumSH37.2601:40.9203:39.08
Olav CarlssonBærumSH
Vetle MarkussenBærumSH38.4101:51.8103:49.55
Lasse LotsbergNjørdSH36.6701:42.6603:52.97
Markus NicolaisenBærumSH38.7801:48.2303:51.28
Magnus OseidOsloSH40.5001:56.9003:59.66
Oliver KarlsenLaksevågSH02:07.6704:12.35
Thomas LotheOsloSH42.2901:45.9103:45.96
Lars Magne UllvangTysværSH01:38.5603:31.15
Magnus IvarsenFanaSH36.8301:47.6603:48.12
Daniel SalbuFanaSH01:43.4603:33.96
Eivind VoldOsloSH01:50.5603:52.80
Sindre BergStrandSH38.4301:48.34
Mathias SvorenAskerSH40.5701:44.8603:44.73
Jo Sondre SolhaugAskerSH01:55.7603:59.78
Lars HjemdalOsloSH37.6101:41.8803:36.70
Eigil SolvangFlekkefjordSH41.8601:49.1203:49.68
Eskil FosseNjørdSH58.37
Øystein AndreassenStrandSH39.1602:18.99
Gjert HaalandLaksevågSH04:35.81
Mats GrovOsloSH01:52.65
Lars Salbu HennemanFanaSH39.9701:55.96

© 2019 William Juul