Årsbeste per distanse

Utøverne er i utgangspunktet sortert etter sammenlagt poengsum i NC. De øvrige kolonnene er årsbeste på distansen

Endring er forbedring i årsbeste fra forrige sesong. Negativt tall betyr at årsbeste er dårligere enn året før

Alle personlige årsbeste - 2019
Navn Klubb Klasse 200m 500m 1000m
Vilma FjeldheimTysværP1201:11.0303:07.58
Kesia HelgesenTysværP1201:21.69
Elisabeth StorhaugTysværP1201:09.6203:09.01
Line ØvrebøTysværP1201:33.44
Sara JohannessenFarsundP1201:16.4703:41.71
Olav ØritslandStrandG1201:22.0003:15.43
William KyvikTysværG1201:14.3703:23.99
Einar OsenFlekkefjordG1201:03.5802:52.53
Sebastian NyiredyBærumG1201:09.2703:04.96
Jonas ErlandBærumG1201:12.4903:15.44
Kjetil SkårenTysværG12
Martin SolvikFlekkefjordG1201:10.0503:05.26
Viljar EggeTysværG1201:21.2903:35.85
Morten HaalandNjørdG12
Daniel MarkussenBærumG1201:20.5803:47.23
Jonas LarsenFarsundG1201:04.6003:03.95
Sondre EikelandFarsundG12
Ulrik KarlsenLaksevågG1201:26.7803:36.48
Amanda HauglandFanaP1401:00.2902:36.38
Åsne JensenBærumP1401:02.0702:46.65
Agnete Flikka BuchFlekkefjordP1401:01.4102:36.60
Sofie BergeKristiansandP1401:03.8002:48.87
Linde Lannem Rasch-OlsenBærumP1459.1302:35.78
Andrea SeljelidOsloP1401:12.7803:13.09
Ingrid KattelandBærumP1401:09.4903:03.45
Stine EggeTysværP1401:10.96
Mathilde EggeTysværP1401:15.4103:17.64
Solveig Marie Hals HollingsæterBærumP1401:22.7803:45.48
Mari RossebøTysværP1401:11.06
Thomas SchmidtNjørdG1448.5802:13.82
Ole Kristian SkårenTysværG1401:00.3002:47.63
Emil FjeldheimTysværG1455.5102:27.59
Andreas Bjarke RingheimNjørdG1401:00.2102:45.95
Kjerand HelgesenTysværG1456.4302:30.49
Hans-Petter HaalandLaksevågG1453.8002:31.90
Markus Lie-PettersonBærumG1401:05.9402:51.14
Mathias Lie-PettersonBærumG1401:04.2802:54.44
Siver SiljanStrandG1458.3102:35.59
Aleksander JuulStrandG1401:09.9903:00.89
Michael MelingStrandG1401:05.0103:01.09
Daniel MelingStrandG1401:01.3402:56.14
Kristian SolvikFlekkefjordG1457.7902:34.34
Magnus WorrenKristiansandG1454.0802:27.62
Simen StraumeNjørdG1402:13.75
Petter VollesfjordFlekkefjordG1456.6302:27.91
Nicolai RudolfsenFlekkefjordG1448.6602:12.86
Johan OsenFlekkefjordG1452.9002:24.56
Lucas FjeldFlekkefjordG1401:06.6103:02.62
Torger HetlandFlekkefjordG1450.2102:11.34
Jonas Bruvik AlmelandFanaG1458.9802:40.57
Ludvig StinessenNjørdG1456.5702:35.23
Marcus BjørganStrandG1401:02.2802:53.63
Fredrik SverdrupStrandG1401:09.9003:05.22
Lars PaluchaKristiansandG1455.0802:26.69
Marcus HaugaardStrandG1401:15.0403:06.72
Ferdinand SørsveenTønsbergG1401:06.4202:58.37
Kristoffer KatlaBærumG1401:11.93
Simen MarkussenBærumG1401:09.7803:02.98
Sjur LåhneBærumG1401:15.9203:02.23
Jesper BakkeFlekkefjordG1401:03.2202:47.16
Nicolas TveitKristiansandG1401:13.8903:05.04
Caroline JuulStrandUD56.0902:34.05
Celine HellerenFlekkefjordUD53.2802:24.16
Tiril Stangebye-HansenBærumUD55.4302:33.64
Katinka Lie-PettersonBærumUD01:05.8902:55.86
Elsa-Marie StensholtTønsbergUD59.8502:42.70
Tuva LangballeOsloUD58.4302:38.14
Madelen BakkenBærumUD01:17.0103:15.96
Niklas SevaldsenStrandUH45.1202:13.41
Bjørn EdstrømStrandUH50.2902:10.44
Syver SaksvikStrandUH46.3802:04.82
Mikkel SjursenStrandUH50.0802:15.29
Nicolai LønningTysværUH43.1502:03.65
Ivar BuchFlekkefjordUH44.6802:03.25
Niclas KarlsenLaksevågUH47.9102:13.40
Sander AskelandTysværUH43.8102:02.19
Joachim SørbøStavangerUH51.4802:15.31
Lucas RøstenStrandUH45.1102:10.45
Gudmund StaupeTysværUH49.6402:19.02
Lars IvarsenFanaUH46.3202:08.92
Filip FalckFanaUH51.2302:17.44
Håkon HafstadOsloUH50.1802:18.00
Erlend FestøNjørdUH59.7602:41.41
Marius AlneTysværUH48.2902:13.67
Oskar LægreidFanaUH54.6902:35.79
Joachim SeljelidOsloUH55.0002:43.72
Jens-Ulrik Ruus QvaleOsloUH01:02.1202:59.40
Elias HollingsæterBærumUH47.1002:06.97
Joakim KurthiStrandUH02:25.41
Nicolay RønnevigOsloUH01:20.13
Oskar EikelandTønsbergUH55.74
Jarand VangsnesStrandUH58.7002:38.06
Felix SvanbergFanaUH50.8902:10.97
Thea RøstenStrandJD50.5102:16.0004:44.35
Marlene TønnessenOsloJD53.5402:28.7205:01.14
Malin PaulsenLaksevågJD53.7902:31.6305:10.50
Malin LægreidFanaJD58.9102:45.2505:41.01
Pernille LindgrenBærumJD54.8902:34.5005:23.28
Frida HansenNjørdJD58.4502:42.7905:25.64
Theresa FürstenbergStrandJD59.5302:34.6505:12.23
Kathinka MørnerNjørdJD01:04.2602:45.0105:20.68
Julie NorlandStrandJD01:05.1302:50.7005:43.95
Gard FrengstadStrandJH44.4902:03.0104:25.88
Martin SchmidtNjørdJH45.1102:08.9304:15.86
Leander HelgesenTysværJH42.6602:01.6004:15.31
Eirik Usland-GadeOsloJH43.2502:00.9804:16.30
Heine HustveitTysværJH46.8702:15.36
Joakim HaugeFlekkefjordJH46.0602:08.1204:30.06
Kristoffer MjelstadNjørdJH41.3101:58.6704:12.35
Kristjan MoiFlekkefjordJH46.0702:13.4504:39.50
Andreas LysneBærumJH46.9602:14.3104:42.72
Aslak JensenBærumJH44.4102:01.9204:17.70
Sverre LangsletBærumJH49.5202:28.2005:09.26
Karl Kristian KyvikTysværJH49.0202:10.5204:31.05
Mats TønneslandKristiansandJH46.9802:23.7705:09.64
Wilhelm TimmBærumJH46.9202:11.2004:45.83
Martin LindheimStrandJH49.2702:13.4204:40.45
Jonas SvegeFlekkefjordJH49.1002:12.6604:44.92
Anna Margrete SletsjøeStrandSD48.6002:11.7304:28.85
Ella JonesStrandSD51.9502:20.58
Thea RøstenStrandSD50.5102:16.0004:44.35
Elisabeth BjørganStrandSD51.7902:19.1904:58.05
Elise ErlandTysværSD48.4802:14.6004:38.15
Kristine AmundsenBærumSD48.2802:13.1004:35.19
Maria VirikBærumSD46.8002:08.37
Andrea AustengBærumSD54.9102:34.02
Selma MelsomBærumSD51.0002:22.58
Kristiane SpikkelandFlekkefjordSD49.8702:17.69
Camilla RozanskiFlekkefjordSD49.3702:20.91
Fridtjof FalchStrandSH41.4102:08.6803:59.56
Gunnar EideStrandSH40.6601:53.5603:59.50
Even SevaldsenStrandSH41.1001:57.2204:11.88
Amund VoldOsloSH01:46.6303:50.31
Lars Salbu HennemanFanaSH42.82
Hakeem TelandKristiansandSH38.8101:49.19
Vetle SørbøStavangerSH44.7602:19.7804:45.83
Harald IvarsenFanaSH40.5402:18.82
Sindre UtneLaksevågSH49.12
Hermann LindgrenBærumSH43.2102:17.3004:28.28
Vemund JensenBærumSH40.9201:50.7903:56.55
Vetle MarkussenBærumSH42.5202:03.2004:08.88
Lasse LotsbergNjørdSH39.7601:52.9704:07.52
Markus NicolaisenBærumSH43.3902:03.6704:13.47
Oliver KarlsenLaksevågSH02:07.6704:12.35
Thomas LotheOsloSH42.2901:59.5304:06.50
Lars Magne UllvangTysværSH01:45.8003:49.98
Magnus IvarsenFanaSH40.5204:03.48
Daniel SalbuFanaSH01:49.8904:00.84
Eivind VoldOsloSH01:50.5603:52.80
Mathias SvorenAskerSH40.5701:56.1704:00.78
Jo Sondre SolhaugAskerSH01:55.7603:59.78
Lars HjemdalOsloSH01:49.8003:54.40
Eigil SolvangFlekkefjordSH01:57.0704:00.35
Øystein AndreassenStrandSH42.2302:18.99

© 2019 William Juul