Utøvere

Laster...

Medaljer og pallplasseringer

Laster...

NC sammendrag 2026
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere inneværende sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Flekkefjord41183621365634.165.9
Klubbresultater - 2026 - Detaljer
Oversikt per klasse
Plass Klubb Sum P14 G14 UD UH JD JH SD SH U-lag J-lag S-lag
1Flekkefjord56026441512573188821017276500250390260
Utøver Sum Personlig Lagbåt NC1 NC2 NC3 NC4 NC5 NC6
Tot 200 500 1000 Lang Alle Andel
Vetle Tonstad Johannessen342.752781001007812039.75647139686846
Filip Eskic333.75280928810010435.75716775676746
Martin Solvik322.002645068717514158.0091846880
Natalie Solvik309.75275100100759734.757550755046
Ulrik Alfsen Sporkland276.0023172758412345.00555460575731
Hedda Flikka Haddeland257.2515845496417768.255148565133
Linda Marie Süss246.502096771719637.507557637137
Ivar Buch243.5019971646410444.50717553
Eira Dybvik Moen240.752276088795513.75443561583635
Georg Salvesen237.001804146464713957.005453434561
Jørgen Osen215.001644139364812751.004849414553
Johan Osen182.501382635294810444.503145204129
Adrian Karlsen Supphellen181.001313534362612550.003128343934
William Tegnander Haneberg156.501454745532311.50363336323724
Einar Osen136.00109342419326927.0041223323
Alfred Olai Kongevold Ringsbye127.7511335344413848.7529294131
Colin Lie-Jonsson107.001073234412629311813
Viktoria Tonstad Johannessen90.50234556356608735.5081766356
Erlend Liland61.50501014262311.50112175146
Nora Sofie Nedland52.002613137326.0026
Nicolai Rudolfsen43.001610156927.0016
Agnete Flikka Buch35.5008735.50
Live Vollesfjord29.00251213164.0025
Lerke Øvland26.0007326.00
Helena Eskic25.751616399.7516
Heidi Helledal Griegel23.0006223.00
Kristiane Gilberg Spikkeland23.0006223.00
Haddis Ghulami22.0022101222
Kiliam Pérez Fajardo20.751376317.7513
Magnus Tobias Larsen19.001955919