Home
Resultater
Utøvere
Klubber
NorgesCup
NC - poeng
NC - plasseringer
NC - klasse poeng per løp
NC - årsbeste
NC - statistikk
Rekorder
Mestere
Norgesmestere
# Medaljer
Mesterskapsrekorder
Annet
Eventer
Program
Vis klubb (Oslo)
Eivind Vold
Født: 1993
Klubb:
Oslo
Årsbeste beste per år
År
200m
500m
1000m
2008
2009
40.00
01:51.00
2010
43.90
03:53.42
2011
39.00
01:50.22
03:46.20
2012
41.30
2013
37.00
01:45.00
03:39.00
2014
37.00
01:44.00
03:45.00
2015
37.08
01:42.37
03:32.70
2016
38.28
01:48.26
03:43.72
2017
35.04
01:50.16
03:37.35
2018
36.92
01:41.54
03:31.69
2019
01:50.56
03:52.80
2020
36.53
01:44.31
03:34.53
2021
01:42.19
03:35.24
2022
01:46.18
03:46.02
2023
03:32.61
Årsbeste 200m
Årsbeste 500m
Årsbeste 1000m
Medaljer
2023
VM
6. plass:
K1 5000m SH
VM maraton
Bronse:
K1 3400m SH
Bronse:
K1 25000m SH
Bronse:
K2 25000m SH
EM maraton
Gull:
K1 3400m SH
Bronse:
K1 25000m SH
4. plass:
K2 25000m SH
NC6
NM lagbåt
Gull:
K2 1000m SH
Bronse:
K2 500m SH
Bronse:
K4 500m SH
2022
VM maraton
Bronse:
K2 25000m SH
6. plass:
K1 3400m SH
EM
4. plass:
K1 5000m SH
EM maraton
4. plass:
K1 25000m SH
5. plass:
K1 3400m SH
NC6
NM lagbåt
Gull:
K2 5000m SH
Sølv:
K4 500m SH
NC5
NM & UM lagbåt
Gull:
K1 500m SH
Gull:
K1 1000m SH
Gull:
K1 5000m SH
2021
VM
8. plass:
K2 1000m SH
9. plass:
K1 5000m SH
VM maraton
9. plass:
K1 25000m SH
NC6
NM lagbåt
Gull:
K4 500m SH
NC4
NM & UM lagbåt
Gull:
K1 1000m SH
Gull:
K1 5000m SH
Sølv:
K1 500m SH
2020
NC3
UMNM lagbåt
Gull:
K4 500m SH
Gull:
K4 1000m SH
Gull:
K2 2500m SH
Sølv:
K2 1000m SH
NC2
NM & UM lagbåt
Sølv:
K1 500m SH
Sølv:
K1 5000m SH
Bronse:
K1 1000m SH
NM kortbanemaraton
NM
Gull:
K1 3500m SH
NM maraton
NM
Sølv:
K1 25000m SH
2018
EM
Bronse:
K1 5000m SH
Bronse:
K1 5000m SH
Nordisk maraton
Gull:
K2 25000m SH
NC6
NM lagbåt
Gull:
K2 200m SH
Gull:
K4 200m SH
Gull:
K2 500m SH
Gull:
K4 500m SH
Gull:
K2 1000m SH
Gull:
K4 1000m SH
Gull:
K2 5000m SH
2017
VM
6. plass:
K1 5000m SH
VM maraton
6. plass:
K2 25000m SH
EM
Bronse:
K1 5000m SH
NC5
NM & UM lagbåt
Gull:
K1 5000m SH
2016
VM
4. plass:
K2 1000m
VM maraton
4. plass:
K1 25000m
EM
4. plass:
K2 1000m
4. plass:
K1 5000m SH
Nordisk maraton
Gull:
K1 25000m SH
NM maraton
NM
Gull:
K1 25000m SH
2015
EM
6. plass:
K1 1000m
NC5
NM & UM lagbåt
Gull:
K1 1000m SH
Gull:
K1 5000m SH
Bronse:
K1 200m SH
Bronse:
K1 500m SH
2014
EM
5. plass:
K2 1000m
6. plass:
K4 1000m
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 200m SH
Gull:
K4 200m SH
Gull:
K4 500m SH
Gull:
K2 1000m SH
Gull:
K4 1000m SH
Gull:
K2 5000m SH
NM
NM
Gull:
K1 5000m SH
NM maraton
NM
Gull:
K1 25000m SH
NM
NM
Sølv:
K1 200m SH
Bronse:
K1 500m SH
Bronse:
K1 1000m SH
2013
EM
6. plass:
K2 1000m
8. plass:
K1 5000m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 200m SH
Gull:
K2 500m SH
Gull:
K4 500m SH
Gull:
K2 1000m SH
Gull:
K4 1000m SH
Sølv:
K4 200m SH
Sølv:
K2 5000m SH
NM
NM
Sølv:
K1 200m SH
Sølv:
K1 500m SH
Bronse:
K1 1000m SH
2012
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 500m SH
Gull:
K4 1000m SH
Sølv:
K2 200m SH
Sølv:
K2 1000m SH
Sølv:
K2 5000m SH
Bronse:
K4 200m SH
NM
NM
Bronse:
K1 200m SH
Bronse:
K1 5000m SH
2011
VM maraton
6. plass:
K2 21000m JH
VM
7. plass:
K2 1000m JH
EM maraton
Gull:
K1 21000m JH
EM
Bronse:
K2 1000m JH
6. plass:
K2 500m JH
Nordisk
Gull:
K2 1000m JH
Gull:
K1 1000m JH
Bronse:
K2 200m JH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 200m JH
Gull:
K4 200m JH
Gull:
K2 500m JH
Gull:
K4 500m SH
Gull:
K2 5000m JH
Sølv:
K4 200m SH
Sølv:
K2 1000m JH
Bronse:
K2 1000m SH
Bronse:
K4 1000m SH
NM
NM
Gull:
K1 5000m JH
NM maraton
NM
Gull:
K1 21000m JH
NM
NM
Sølv:
K1 200m JH
Sølv:
K1 1000m JH
2010
VM maraton
6. plass:
K2 21000m JH
Nordisk
Sølv:
K2 1000m JH
Bronse:
K1 5000m JH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 200m JH
Gull:
K4 200m JH
Gull:
K2 500m JH
Gull:
K2 1000m JH
Gull:
K2 5000m JH
NM
NM
Bronse:
K1 1000m JH
2009
Nordisk
Sølv:
K4 500m UH
Sølv:
K2 500m UH
Bronse:
K4 200m UH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K2 500m JH
Sølv:
K4 1000m JH
Sølv:
K2 1000m JH
Bronse:
K4 500m JH
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K4 500m UH
Gull:
K2 3000m UH
Sølv:
K4 200m UH
Bronse:
K2 200m UH
Bronse:
K2 500m UH
UM
UM
Gull:
K1 500m UH
Gull:
K1 3000m UH
Sølv:
K1 200m UH
2008
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K2 200m UH
Gull:
K4 200m UH
Gull:
K4 500m UH
Gull:
K2 500m UH
Oversikt medaljer
Registrerte resultater for utøver
Filtrer resultater
Løpstype
Velg
Finale
Forsøk
Langløp
Maraton
Semifinale
Short-track
Testløp
Klasse
Velg
Ungdom
Junior
Senior
U23
Båt
Alle
1
2
4
Lengde
Alle
200
500
1000
10 000
Langløp
Maraton
År
Alle
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Konkuranse
Alle
NorgesCup
NM
UM
NM lagbåt
UM lagbåt
Nordisk
EM
World cup
VM
OL
Bane
Velg bane
ukjent
Årungen
Auronzo, Italia
Barcelona
Bascov, Romania
Beograd
Beograd, Serbia
Berlin
Bestumkilen
Decize, Frankrike
Duisburg
Duisburg, Tyskland
Flekkefjord
Gainesville
Gillsvann
Gravdalsvannet
Hamar
Helsinki
Jajce
Jönköping, Sverige
Kalvøya
København
København, Danmark
Krakow, Poland
Kristiansand
London
Los Angeles
Macon
Malmø
Mechelen
Melbourne
Metkovic, Kroatia
Mexico city
Minsk, Belarus
Montemor-o-Velho, Portugal
Montemor, Portugal
Montreal
Moskva
Munchen
München, Tyskland
Nottingham
Paris
Pietermaritzburg, Sør-Afrika
Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria
Ponte de Lima, Portugal
Poznan
Poznan, Poland
Poznan, Polen
Prada, Portugal
Praha
Racice, Tsjekkoslovakia
Roma
Seoul
Setskog
Shaoxing, Kina
Silkeborg, Danmark
Slavonski Brod, Kroatia
Sofia
Szeged, Ungarn
Tammerfors
Tunevannet
Tysvær
Vaxholm, Sverige
Vejen, Danmark
Filtrer
Hva
Når
Båt
Lengde
Type
Plass
Tid
Utvikling 200m K1
Utvikling 500m K1
Utvikling 1000m K1
Utvikling tempo alle distanser (1000m tempo)