Oslo

Medaljer

2017

VM

6. plass: Eivind Vold - K1 5000m SH

2018

VM

Bronse: Amund Vold - K1 500m
Bronse: Amund Vold - K1 1000m
Bronse: Amund Vold - K1 500m
Bronse: Amund Vold - K1 1000m

2017

EM

Bronse: Eivind Vold - K1 5000m SH
6. plass: Amund Vold - K1 1000m

2018

EM

Bronse: Eivind Vold - K1 5000m SH
Sølv: Amund Vold - K1 1000m
Sølv: Amund Vold - K1 1000m
Bronse: Eivind Vold - K1 5000m SH
4. plass: Amund Vold - K1 500m
4. plass: Amund Vold - K1 500m

2017

Nordisk

Sølv: Magnus Ivarsen/Eigil Solvang/Mathias Svoren/Thomas Lothe - K4 500m SH

2018

Nordisk

Gull: Amund Vold - K1 500m
Gull: Amund Vold - K1 1000m
Sølv: Kristoffer Mjelstad/Eirik Usland-Gade/Sander Askeland/Leander Helgesen - K4 200m UH
Bronse: Celine Helleren/Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen/Marlene Tønnessen - K4 200m UD
Bronse: Eirik Usland-Gade/Kristoffer Mjelstad - K2 500m UH

2019

Nordisk

Sølv: Kristoffer Mjelstad/Eirik Usland-Gade - K2 500m JH
Bronse: Celine Helleren/Marlene Tønnessen/Caroline Juul/Tiril Stangebye-Hansen - K4 200m UD
Bronse: Celine Helleren/Marlene Tønnessen - K2 500m UD
Bronse: Celine Helleren/Marlene Tønnessen/Caroline Juul/Tiril Stangebye-Hansen - K4 500m UD

2017

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Per Wessel - K1 200m SH
Gull: Eivind Vold - K1 5000m SH
Sølv: Amund Vold - K1 500m SH
Bronse: Amund Vold - K1 1000m SH

NC6 NM lagbåt

Gull: Per Wessel/Lars Hjemdal/Elling Oftedal/Thomas Lothe - K4 200m SH
Gull: Per Wessel/Lars Hjemdal - K2 500m SH
Sølv: Per Wessel/Lars Hjemdal - K2 200m SH
Sølv: Per Wessel/Lars Hjemdal/Elling Oftedal/Thomas Lothe - K4 500m SH
Sølv: Per Wessel/Lars Hjemdal/Elling Oftedal/Thomas Lothe - K4 1000m SH
Sølv: Lars Hjemdal/Per Wessel - K2 1000m SH
Sølv: Per Wessel/Lars Hjemdal - K2 5000m SH

2018

NC3 UM

Gull: Marlene Tønnessen - K1 200m UD
Gull: Marlene Tønnessen - K1 500m UD
Gull: Marlene Tønnessen - K1 2500m UD
Sølv: Eirik Usland-Gade - K1 200m UH
Sølv: Eirik Usland-Gade - K1 500m UH

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Amund Vold - K1 200m SH
Gull: Amund Vold - K1 500m SH
Gull: Amund Vold - K1 5000m SH
Sølv: Amund Vold - K1 1000m SH
Sølv: Lars Hjemdal - K1 5000m SH

NC6 NM lagbåt

Gull: Eivind Vold/Amund Vold/Lars Hjemdal/Per Wessel - K4 200m SH
Gull: Eivind Vold/Amund Vold - K2 200m SH
Gull: Eivind Vold/Amund Vold/Lars Hjemdal/Thomas Lothe - K4 500m SH
Gull: Eivind Vold/Lars Hjemdal - K2 500m SH
Gull: Amund Vold/Eivind Vold - K2 1000m SH
Gull: Eivind Vold/Amund Vold/Lars Hjemdal/Thomas Lothe - K4 1000m SH
Gull: Eivind Vold/Amund Vold - K2 5000m SH
Sølv: Louise Leren Moen/Marlene Tønnessen/Victoria Wang/Agnes Brun-Lie - K4 200m SD
Sølv: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie - K2 200m SD
Sølv: Marlene Tønnessen/Victoria Wang - K2 200m JD
Sølv: Marlene Tønnessen/Julie Velmar/Noor Ingrid Selvik/Victoria Wang - K4 500m JD
Sølv: Lars Hjemdal/Thomas Lothe - K2 5000m SH
Bronse: Marlene Tønnessen/Julie Velmar/Noor Ingrid Selvik/Victoria Wang - K4 200m JD
Bronse: Lars Hjemdal/Per Wessel - K2 200m SH
Bronse: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie - K2 500m SD
Bronse: Amund Vold/Thomas Lothe - K2 500m SH
Bronse: Louise Leren Moen/Marlene Tønnessen/Victoria Wang/Agnes Brun-Lie - K4 500m SD
Bronse: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie - K2 1000m SD
Bronse: Lars Hjemdal/Thomas Lothe - K2 1000m SH
Bronse: Victoria Wang/Marlene Tønnessen - K2 5000m JD

2019

NC3 UM

Gull: Marlene Tønnessen - K1 200m UD
Sølv: Tuva Langballe - K1 2500m UD

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Marlene Tønnessen/Tuva Langballe - K2 200m UD
Gull: Marlene Tønnessen/Tuva Langballe/Andrea Seljelid/Julie Velmar - K4 200m UD
Gull: Marlene Tønnessen/Tuva Langballe/Andrea Seljelid/Julie Velmar - K4 500m UD
Sølv: Marlene Tønnessen - K1 200m JD
Sølv: Eirik Usland-Gade - K1 200m JH
Sølv: Marlene Tønnessen/Tuva Langballe - K2 500m UD
Sølv: Eirik Usland-Gade - K1 1000m JH
Sølv: Marlene Tønnessen/Tuva Langballe - K2 2500m UD
Bronse: Eirik Usland-Gade - K1 500m JH

NC6 NM lagbåt

Gull: Lars Hjemdal/Per Wessel/Thomas Lothe/Eirik Usland-Gade - K4 500m SH
Gull: Lars Hjemdal/Thomas Lothe/Per Wessel/Eirik Usland-Gade - K4 1000m SH
Sølv: Lars Hjemdal/Per Wessel - K2 200m SH
Sølv: Lars Hjemdal/Per Wessel/Eirik Usland-Gade/Elling Oftedal - K4 200m SH
Sølv: Lars Hjemdal/Per Wessel - K2 500m SH
Sølv: Lars Hjemdal/Thomas Lothe - K2 1000m SH
Bronse: Lars Hjemdal/Thomas Lothe - K2 2500m SH

Oslo's registrerte utøverer

Menn
Fornavn Etternavn Født PR 200 PR 500 PR 1000
MartinHafstad200101.0002:00.2705:07.10
PerWessel199534.8901:41.7003:41.00
EivindVold199335.0401:41.5403:31.69
AmundVold199735.1901:37.0003:28.10
EllingOftedal199336.6201:48.18
LarsHjemdal199236.7501:41.3303:35.39
TomSelvik197037.0001:43.0003:38.20
EirikUsland-Gade200239.3001:50.0803:53.44
RytisSakalauskas200340.0902:01.2803:55.58
MagnusOseid200040.5001:56.9003:59.66
ThomasLothe199840.6701:45.9103:45.41
MarcusTønnessen200141.0202:03.88
CasperSimonsen200346.7202:09.1507:24.59
HåkonHafstad200447.6802:06.7310:23.09
VegardAndersen199548.7402:15.6404:06.53
JoachimSeljelid200449.4902:21.14
Jens-UlrikRuus Qvale200454.9902:25.4408:25.72
HaakonStene200355.0002:22.10
MaximilianKrohn Lundewall200456.3702:30.2708:48.03
JonathanBryøen200458.6202:38.09
MartinTandberg200401:01.7302:42.9408:49.18
Nicolai EriksenSundal200401:03.6802:47.8609:05.59
NicolayRønnevig200401:05.2302:53.84
ErikUndseth200401:07.9202:54.2710:52.94
TeodorLangballe200801:13.84
KnutHolmann196835.0001:35.0003:25.70
Bendik StormIversen198437.0001:43.0003:38.09
JonSmebye199637.5601:49.0504:21.09
MarcusWang199838.5201:45.6303:33.00
HaakonLøn199938.9901:50.8704:06.18
PålStrømskroken199244.47
BredeHaugland199945.4502:14.35
Ernst Chr.Leinum199745.4704:31.50
SeanUtsi200348.0102:16.39
Wilhelm KrohnLundevall199949.8302:22.3505:14.40
TobiasAschim200358.2002:36.94
CasperStenstadvold200359.4002:29.30
Gard SmevikTørum200301:02.2702:47.0010:15.94
EliasGlomnes200401:16.8003:30.0810:22.03
DavidGjersvoll200301:23.1503:16.6610:16.81
SindreBorch198842:42.8901:56.0804:04.19

© 2019 William Juul