Strand

Medaljer

2018

EM

5. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
5. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
7. plass: Elise Erland/Thea Røsten - K2 500m JD
7. plass: Elise Erland/Thea Røsten - K2 500m JD

2017

Nordisk

Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen/Amalie Crozier Solvang/Camilla Rozanski - K4 200m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 500m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 1000m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 500m SD
Sølv: Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K2 500m UD
Sølv: Maria Virik/Elisabeth Bjørgan - K2 1000m JD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 5000m SD
Bronse: Marlene Tønnessen/Thea Røsten/Marte Løseth/Celine Helleren - K4 200m UD
Bronse: Even Sevaldsen/Vetle Markussen/Lasse Lotsberg/Tobias Kvakkestad - K4 200m JH
Bronse: Elise Erland/Andrea Austeng/Maria Virik/Ella Jones - K4 200m JD
Bronse: Marlene Tønnessen/Thea Røsten/Marte Løseth/Celine Helleren - K4 500m UD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen/Amalie Crozier Solvang/Camilla Rozanski - K4 500m SD
Bronse: Maria Virik/Elise Erland/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K4 500m JD

2018

Nordisk

Gull: Thea Røsten/Elise Erland - K2 500m JD
Gull: Maria Virik/Anna Margrete Sletsjøe - K2 5000m
Sølv: Thea Røsten/Elise Erland - K2 200m JD
Sølv: Maria Virik/Kristine Amundsen/Anna Margrete Sletsjøe/Camilla Rozanski - K4 500m
Sølv: Kristine Amundsen/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Camilla Rozanski - K4 1000m
Sølv: Gunnar Eide - K1 5000m JH
Bronse: Even Sevaldsen - K1 200m JH
Bronse: Gunnar Eide/Even Sevaldsen/Vetle Markussen/Lasse Lotsberg - K4 500m JH
Bronse: Maria Virik/Anna Margrete Sletsjøe - K2 500m
Bronse: Thea Røsten/Elise Erland/Linn Sofie Toppe/Marte Løseth - K4 500m JD
Bronse: Gunnar Eide/Markus Nicolaisen - K2 500m JH
Bronse: Thea Røsten/Elise Erland - K2 1000m JD
Bronse: Thea Røsten/Elise Erland/Linn Sofie Toppe/Marte Løseth - K4 1000m JD
Bronse: Gunnar Eide/Vetle Markussen - K2 1000m JH
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 1000m
Bronse: Gunnar Eide - K1 1000m JH

2019

Nordisk

Sølv: Nicolai Lønning/Ivar Buch/Sander Askeland/Lucas Røsten - K4 200m UH
Sølv: Elise Erland/Ella Jones - K2 5000m
Bronse: Celine Helleren/Marlene Tønnessen/Caroline Juul/Tiril Stangebye-Hansen - K4 200m UD
Bronse: Thea Røsten/Pernille Lindgren - K2 200m JD
Bronse: Thea Røsten - K1 500m JD
Bronse: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 500m JD
Bronse: Harald Ivarsen/Even Sevaldsen/Lasse Lotsberg/Mathias Svoren - K4 500m
Bronse: Celine Helleren/Marlene Tønnessen/Caroline Juul/Tiril Stangebye-Hansen - K4 500m UD
Bronse: Elise Erland/Ella Jones - K2 1000m
Bronse: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 1000m JD

2017

NC3 UM

Gull: Thea Røsten - K1 200m UD
Gull: Marlene Tønnessen - K1 500m UD
Gull: Thea Røsten - K1 2500m UD
Sølv: Christoffer Juul - K1 200m UH
Sølv: Marlene Tønnessen - K1 200m UD
Sølv: Thea Røsten - K1 500m UD
Sølv: Marlene Tønnessen - K1 2500m UD
Bronse: Marcus Tønnessen - K1 200m UH

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K2 200m UD
Gull: Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K2 500m UD
Gull: Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K2 3000m UD
Gull: Gunnar Eide - K1 5000m JH
Sølv: Caroline Juul/Julie Velmar/Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K4 200m UD
Sølv: Caroline Juul/Marlene Tønnessen/Julie Velmar/Thea Røsten - K4 500m UD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD
Sølv: Gunnar Eide - K1 1000m JH
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe - K1 200m SD
Bronse: Ella Jones - K1 500m JD
Bronse: Gard Frengstad/August Gislerud Rolfsen - K2 500m UH
Bronse: Ella Jones - K1 1000m JD
Bronse: Ella Jones - K1 5000m JD

NC6 NM lagbåt

Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Ida Sjursen - K4 200m SD
Gull: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Ida Sjursen/Marlene Tønnessen - K4 200m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Ida Sjursen - K4 500m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ida Sjursen - K2 500m SD
Gull: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K2 500m JD
Gull: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Ida Sjursen/Thea Røsten - K4 500m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Ida Sjursen - K4 1000m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Thea Røsten - K2 1000m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones - K2 5000m SD
Gull: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K2 5000m JD
Gull: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 5000m JH
Sølv: Thea Røsten/Marlene Tønnessen - K2 200m JD
Sølv: Even Sevaldsen/Gunnar Eide/Jaroslaw Wisniowski/Gard Frengstad - K4 200m JH
Sølv: Thea Røsten/Marlene Tønnessen - K2 500m JD
Sølv: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K2 1000m JD
Sølv: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K2 1000m SD
Sølv: Even Sevaldsen/Gunnar Eide - K2 1000m JH
Sølv: Ida Sjursen/Thea Røsten - K2 5000m JD
Bronse: Even Sevaldsen/Gunnar Eide - K2 200m JH
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Ida Sjursen - K2 200m SD
Bronse: Martin Befring/Casper Klejnstrup - K2 200m SH
Bronse: Ida Sjursen/Elisabeth Bjørgan - K2 200m JD
Bronse: Even Sevaldsen/Gunnar Eide - K2 500m JH
Bronse: Fridtjof Falch/Even Sevaldsen/Karl Anders Sletsjøe/Sindre Berg - K4 500m SH
Bronse: Ida Sjursen/Thea Røsten - K2 1000m JD
Bronse: Gunnar Eide/Jaroslaw Wisniowski/Even Sevaldsen/Gard Frengstad - K4 1000m JH

2018

NC3 UM

Bronse: Gard Frengstad - K1 2500m UH

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Theresa Fürstenberg/Caroline Juul/Marie Laukeland/Julie Norland - K4 200m UD
Gull: Gunnar Eide - K1 500m JH
Gull: Gunnar Eide - K1 1000m JH
Gull: Gunnar Eide - K1 5000m JH
Sølv: Thea Røsten - K1 200m JD
Sølv: Even Sevaldsen - K1 200m JH
Sølv: Gard Frengstad/Lucas Røsten - K2 200m UH
Sølv: Gard Frengstad/Syver Saksvik/Bjørn Edstrøm/Lucas Røsten - K4 500m UH
Sølv: Thea Røsten - K1 500m JD
Sølv: Theresa Fürstenberg/Caroline Juul/Marie Laukeland/Julie Norland - K4 500m UD
Sølv: Thea Røsten - K1 1000m JD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD
Sølv: Theresa Fürstenberg/Caroline Juul - K2 2500m UD
Sølv: Thea Røsten - K1 5000m JD
Sølv: Even Sevaldsen - K1 5000m JH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
Bronse: Gard Frengstad/Niklas Sevaldsen/Bjørn Edstrøm/Lucas Røsten - K4 200m UH
Bronse: Theresa Fürstenberg/Caroline Juul - K2 200m UD
Bronse: Gard Frengstad/Lucas Røsten - K2 500m UH
Bronse: Theresa Fürstenberg/Caroline Juul - K2 500m UD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe - K1 500m SD
Bronse: Even Sevaldsen - K1 1000m JH

NC6 NM lagbåt

Gull: Runa Brekke Espedal/Thea Røsten - K2 200m JD
Gull: Gunnar Eide/Martin Lindheim/Even Sevaldsen/Jaroslaw Wisniowski - K4 200m JH
Gull: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 200m JH
Gull: Runa Brekke Espedal/Thea Røsten/Caroline Juul/Theresa Fürstenberg - K4 500m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Elisabeth Bjørgan - K2 500m SD
Gull: Thea Røsten/Runa Brekke Espedal - K2 500m JD
Gull: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 500m JH
Gull: Runa Brekke Espedal/Theresa Fürstenberg/Caroline Juul/Thea Røsten - K4 1000m JD
Gull: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 1000m JH
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Elisabeth Bjørgan - K2 1000m SD
Gull: Thea Røsten/Runa Brekke Espedal - K2 1000m JD
Gull: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 5000m JH
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones - K2 5000m SD
Gull: Thea Røsten/Runa Brekke Espedal - K2 5000m JD
Sølv: Thea Røsten/Runa Brekke Espedal/Theresa Fürstenberg/Caroline Juul - K4 200m JD
Sølv: Gunnar Eide/Martin Lindheim/Even Sevaldsen/Jaroslaw Wisniowski - K4 500m JH
Sølv: Elisabeth Bjørgan/Ella Jones/Ida Sjursen/Anna Margrete Sletsjøe - K4 500m SD
Sølv: Elisabeth Bjørgan/Ella Jones/Ida Sjursen/Anna Margrete Sletsjøe - K4 1000m SD
Sølv: Gunnar Eide/Martin Lindheim/Even Sevaldsen/Jaroslaw Wisniowski - K4 1000m JH
Bronse: Elisabeth Bjørgan/Ella Jones/Ida Sjursen/Anna Margrete Sletsjøe - K4 200m SD
Bronse: Morten Minde/Sindre Berg/Even Sevaldsen/Gunnar Eide - K4 500m SH

2019

NC3 UM

Sølv: Caroline Juul - K1 500m UD
Bronse: Caroline Juul - K1 200m UD
Bronse: Lucas Røsten - K1 200m UH
Bronse: Caroline Juul - K1 2500m UD

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Thea Røsten - K1 200m JD
Gull: Thea Røsten - K1 500m JD
Gull: Thea Røsten - K1 1000m JD
Gull: Thea Røsten - K1 5000m JD
Sølv: Thea Røsten - K1 200m SD
Sølv: Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen - K2 200m UH
Sølv: Bjørn Edstrøm/Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen/Mikkel Sjursen - K4 200m UH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 500m SD
Sølv: Bjørn Edstrøm/Niklas Sevaldsen - K2 500m UH
Sølv: Bjørn Edstrøm/Lucas Røsten/Syver Saksvik/Niklas Sevaldsen - K4 500m UH
Sølv: Theresa Fürstenberg - K1 1000m JD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD
Sølv: Niklas Sevaldsen/Lucas Røsten - K2 2500m UH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
Sølv: Morten Minde - K1 5000m SH
Sølv: Theresa Fürstenberg - K1 5000m JD
Bronse: Theresa Fürstenberg - K1 500m JD
Bronse: Morten Minde - K1 1000m SH
Bronse: Syver Saksvik/Mikkel Sjursen - K2 2500m UH

NC6 NM lagbåt

Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Elisabeth Bjørgan/Ella Jones/Thea Røsten - K4 200m SD
Gull: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 200m JD
Gull: Gunnar Eide/Karl Anders Sletsjøe - K2 500m SH
Gull: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 500m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Elisabeth Bjørgan/Ella Jones/Thea Røsten - K4 500m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Thea Røsten - K2 500m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Thea Røsten - K2 1000m SD
Gull: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 1000m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones - K2 2500m SD
Gull: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 2500m JD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Elisabeth Bjørgan - K2 200m SD
Bronse: Gard Frengstad/Lucas Røsten - K2 200m JH
Bronse: Gard Frengstad/Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen/Mikkel Sjursen - K4 200m JH
Bronse: Thea Røsten/Ella Jones - K2 200m SD
Bronse: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K2 500m SD
Bronse: Gunnar Eide/Karl Anders Sletsjøe/Even Sevaldsen/Sindre Berg - K4 500m SH
Bronse: Gard Frengstad/Martin Lindheim/Syver Saksvik/Bjørn Edstrøm - K4 500m JH
Bronse: Elisabeth Bjørgan/Ella Jones - K2 1000m SD
Bronse: Gard Frengstad/Martin Lindheim/Syver Saksvik/Bjørn Edstrøm - K4 1000m JH
Bronse: Gunnar Eide/Karl Anders Sletsjøe - K2 1000m SH
Bronse: Gunnar Eide/Karl Anders Sletsjøe/Even Sevaldsen/Sindre Berg - K4 1000m SH

Strand's registrerte utøverer

Menn
Fornavn Etternavn Født PR 200 PR 500 PR 1000
MathiasHamar199038.5001:44.2003:34.69
SondrePrestegard199539.9001:54.8004:03.80
MartinBefring199337.0001:45.5003:57.20
EvenSevaldsen200037.1301:47.8003:47.77
MortenMinde199237.6301:41.0103:34.34
Karl AndersSletsjøe199337.7601:44.8003:39.00
GunnarEide200038.2701:43.5403:40.78
SindreBerg199238.4301:48.34
Lars ChristianWiik199539.0001:47.0003:47.50
ØysteinAndreassen199239.1602:18.99
FridtjofFalch199540.0101:41.2003:37.38
LucasRøsten200342.8101:56.59
MagnusHamar199142.8301:44.6003:41.70
NiklasSevaldsen200343.0801:57.17
SyverSaksvik200343.1601:53.53
MikkelSjursen200443.3602:01.47
BjørnEdstrøm200343.3601:57.30
GardFrengstad200244.0101:51.0503:58.56
JaroslawWisniowski200044.1402:07.0104:20.34
MartinTraaseth198844.7702:04.3304:10.93
MartinLindheim200146.2402:02.8704:17.43
JoakimKurthi200347.0802:11.02
TrymDanielsen200248.1602:11.08
SiverSiljan200549.4002:17.63
ArneHaugeto200351.3602:13.15
JarandVangsnes200451.6402:17.77
MarcusBjørgan200652.8102:24.76
DanielMeling200554.2702:25.87
MichaelMeling200555.6502:33.81
MarcusHaugaard200556.4602:24.90
FredrikSverdrup200657.5202:37.77
BrageFrengstad200701:03.0502:46.31
AleksanderJuul200601:03.8702:53.83
Henrik G.Fürstenberg200801:28.9403:10.56
Marius BHeir199539.0001:48.3003:47.50
Martin BorgeHeir199742.3001:59.1004:11.30
ErlendVangsnes199544.6002:02.40
Marius BullSellevold199956.8002:30.00
AndreasGjersøe197635.0001:37.0003:36.00
Robby RoarsenHaugli197436.0001:39.0004:07.30
Ayrton RodriguesTeixeira199438.8301:47.4004:09.17
Øystein ReeOfstad198439.0001:48.0003:55.00
Tor ErnstHofman199739.0802:03.00
MartinMinde198840.0001:49.0004:04.00
JørgenKvaleid197540.50
ChristofferJuul200140.5801:57.00
AndréHermansen197941.0002:00.0004:07.00
Jørgen VeieFærevaag198041.0001:56.0004:05.00
Martin OHansen197441.6001:57.70
AleksanderHesbø199542.0001:51.0003:54.00
August GislerudRolfsen200143.9202:04.74
Dag EspenSpeich198547.0001:51.0003:44.01
JoNordskar198647.0002:00.00
JuliusHaveland200151.9102:19.44
Christoffer OpsahlKolgrov200255.6502:29.09
ErlendSekkesæter200201:00.0003:01.30
PetterMouland200101:06.3803:08.40
Brage SkaretKrefting200301:07.2503:05.60
MagnusEdvardsen200301:09.9003:14.00
SebastianMeland200501:11.31
WilliamJones200301:14.68
OlavØritsland200701:28.9003:28.20

© 2019 William Juul