Bærum

Medaljer

2017

VM

Sølv: Maria Virik - K1 1000m JD
8. plass: Maria Virik - K1 500m JD

2018

VM

Bronse: Maria Virik - K1 1000m
Bronse: Maria Virik - K1 1000m

2017

EM

4. plass: Maria Virik - K1 1000m JD
6. plass: Maria Virik - K1 500m JD
9. plass: Vemund Jensen/Oliver Karlsen - K2 1000m JH

2018

EM

4. plass: Maria Virik - K1 1000m
4. plass: Maria Virik - K1 1000m
6. plass: Maria Virik - K1 500m
6. plass: Maria Virik - K1 500m

2017

Nordisk

Gull: Maria Virik - K1 500m JD
Gull: Maria Virik - K1 1000m JD
Gull: Vemund Jensen/Oliver Karlsen - K2 1000m JH
Gull: Maria Virik - K1 5000m JD
Bronse: Maria Virik - K1 200m JD
Bronse: Vemund Jensen - K1 500m JH
Bronse: Vemund Jensen - K1 1000m JH
Bronse: Vemund Jensen/Oliver Karlsen - K2 5000m JH

2018

Nordisk

Gull: Maria Virik - K1 200m
Gull: Maria Virik - K1 500m
Gull: Maria Virik - K1 1000m
Gull: Maria Virik/Anna Margrete Sletsjøe - K2 5000m
Sølv: Harald Ivarsen/Magnus Ivarsen/Vemund Jensen/Mathias Svoren - K4 500m
Sølv: Maria Virik/Kristine Amundsen/Anna Margrete Sletsjøe/Camilla Rozanski - K4 500m
Sølv: Magnus Ivarsen/Vemund Jensen - K2 500m
Sølv: Magnus Ivarsen/Vemund Jensen - K2 1000m
Sølv: Kristine Amundsen/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Camilla Rozanski - K4 1000m
Sølv: Magnus Ivarsen/Vemund Jensen - K2 5000m
Sølv: Maria Virik - K1 5000m
Bronse: Marte Løseth - K1 200m JD
Bronse: Celine Helleren/Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen/Marlene Tønnessen - K4 200m UD
Bronse: Thea Røsten/Elise Erland/Linn Sofie Toppe/Marte Løseth - K4 500m JD
Bronse: Vemund Jensen - K1 500m
Bronse: Maria Virik/Anna Margrete Sletsjøe - K2 500m
Bronse: Gunnar Eide/Markus Nicolaisen - K2 500m JH
Bronse: Gunnar Eide/Even Sevaldsen/Vetle Markussen/Lasse Lotsberg - K4 500m JH
Bronse: Thea Røsten/Elise Erland/Linn Sofie Toppe/Marte Løseth - K4 1000m JD
Bronse: Gunnar Eide/Vetle Markussen - K2 1000m JH
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 1000m

2019

Nordisk

Bronse: Thea Røsten/Pernille Lindgren - K2 200m JD
Bronse: Celine Helleren/Marlene Tønnessen/Caroline Juul/Tiril Stangebye-Hansen - K4 200m UD
Bronse: Celine Helleren/Marlene Tønnessen/Caroline Juul/Tiril Stangebye-Hansen - K4 500m UD

2017

NC3 UM

Bronse: Marte Løseth - K1 200m UD
Bronse: Marte Løseth - K1 500m UD

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Julie Sofie Franksdatter Aas/Pernille Lindgren/Marte Løseth/Marthine Lindgren - K4 200m UD
Gull: Maria Virik - K1 200m JD
Gull: Maria Virik - K1 200m SD
Gull: Tiril Stangebye-Hansen/Julie Sofie Franksdatter Aas/Marte Løseth/Marthine Lindgren - K4 500m UD
Gull: Vetle Markussen - K1 500m JH
Gull: Maria Virik - K1 500m SD
Gull: Vemund Jensen - K1 1000m JH
Gull: Maria Virik - K1 1000m JD
Gull: Maria Virik - K1 1000m SD
Gull: Maria Virik - K1 5000m JD
Sølv: Kristine Amundsen - K1 200m SD
Sølv: Marthine Lindgren/Marte Løseth - K2 200m UD
Sølv: Kasper Engeset/Aslak Jensen - K2 200m UH
Sølv: Torjus With - K1 200m JH
Sølv: Vemund Jensen - K1 500m JH
Sølv: Kristine Amundsen - K1 500m SD
Sølv: Marte Løseth/Marthine Lindgren - K2 500m UD
Sølv: Maria Virik - K1 500m JD
Sølv: Aslak Jensen/Kasper Engeset - K2 500m UH
Sølv: Marte Løseth/Marthine Lindgren - K2 3000m UD
Sølv: Kasper Engeset/Aslak Jensen - K2 3000m UH
Bronse: Andrea Austeng - K1 200m JD
Bronse: Vetle Markussen - K1 200m JH
Bronse: Kasper Engeset/Sverre Langslet/Aslak Jensen/Andreas Lysne - K4 200m UH
Bronse: Torjus With - K1 500m JH
Bronse: Kasper Engeset/Aslak Jensen/Sverre Langslet/Andreas Lysne - K4 500m UH
Bronse: Kristine Amundsen - K1 1000m SD
Bronse: Vemund Jensen - K1 5000m JH

NC6 NM lagbåt

Gull: Kristine Amundsen/Maria Virik - K2 200m SD
Gull: Maria Virik/Andrea Austeng - K2 200m JD
Gull: Vemund Jensen/Sondre With - K2 200m JH
Gull: Sondre With/Vemund Jensen/Vetle Markussen/Torjus With - K4 200m JH
Gull: Vemund Jensen/Vetle Markussen - K2 500m JH
Gull: Vemund Jensen/Vetle Markussen - K2 1000m JH
Gull: Sondre With/Vemund Jensen/Markus Nicolaisen/Vetle Markussen - K4 1000m JH
Gull: Maria Virik/Selma Melsom - K2 1000m JD
Sølv: Selma Melsom/Maria Virik/Marte Løseth/Andrea Austeng - K4 200m JD
Sølv: Vetle Markussen/Torjus With - K2 200m JH
Sølv: Kristine Amundsen/Maria Virik - K2 500m SD
Sølv: Kristine Amundsen/Karoline Kvande/Andrea Austeng/Selma Melsom - K4 500m SD
Sølv: Sondre With/Torjus With - K2 500m JH
Sølv: Selma Melsom/Andrea Austeng/Maria Virik/Marthine Lindgren - K4 500m JD
Sølv: Tobias Kvakkestad/Torjus With/Hermann Lindgren/Olav Carlsson - K4 1000m JH
Bronse: Tobias Kvakkestad/Markus Nicolaisen/Hermann Lindgren/Talian Stangebye-Hansen - K4 200m JH
Bronse: Andrea Austeng/Selma Melsom - K2 500m JD
Bronse: Vemund Jensen/Vetle Markussen/Sondre With/Markus Nicolaisen - K4 1000m SH
Bronse: Sondre With/Markus Nicolaisen - K2 1000m JH
Bronse: Kristine Amundsen/Karoline Kvande/Ina Ek Bjørntvedt/Justine Andersone - K4 1000m SD
Bronse: Sondre With/Torjus With - K2 5000m JH
Bronse: Selma Melsom/Andrea Austeng - K2 5000m JD

2018

NC3 UM

Sølv: Pernille Lindgren - K1 200m UD
Bronse: Tiril Stangebye-Hansen - K1 500m UD
Bronse: Tiril Stangebye-Hansen - K1 2500m UD

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Tiril Stangebye-Hansen/Pernille Lindgren - K2 200m UD
Gull: Maria Virik - K1 200m SD
Gull: Maria Virik - K1 500m SD
Gull: Katinka Lie-Petterson/Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen/Madelen Bakken - K4 500m UD
Gull: Maria Virik - K1 1000m SD
Gull: Maria Virik - K1 5000m SD
Sølv: Katinka Lie-Petterson/Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen/Madelen Bakken - K4 200m UD
Sølv: Aslak Jensen/Elias Hollingsæter/Sverre Langslet/Andreas Lysne - K4 200m UH
Sølv: Kristine Amundsen - K1 200m SD
Sølv: Vetle Markussen - K1 500m JH
Sølv: Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen - K2 500m UD
Sølv: Kristine Amundsen - K1 500m SD
Sølv: Vetle Markussen - K1 1000m JH
Bronse: Marte Løseth - K1 200m JD
Bronse: Vetle Markussen - K1 200m JH
Bronse: Marte Løseth - K1 500m JD
Bronse: Kristine Amundsen - K1 1000m SD
Bronse: Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen - K2 2500m UD
Bronse: Markus Nicolaisen - K1 5000m JH
Bronse: Kristine Amundsen - K1 5000m SD

NC6 NM lagbåt

Gull: Marte Løseth/Andrea Austeng/Selma Melsom/Maria Virik - K4 200m SD
Gull: Marte Løseth/Maria Virik - K2 200m SD
Gull: Marte Løseth/Marthine Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen/Pernille Lindgren - K4 200m JD
Gull: Marte Løseth/Selma Melsom/Andrea Austeng/Maria Virik - K4 500m SD
Gull: Markus Nicolaisen/Vetle Markussen/Aslak Jensen/Elias Hollingsæter - K4 500m JH
Gull: Markus Nicolaisen/Vetle Markussen/Aslak Jensen/Andreas Lysne - K4 1000m JH
Gull: Kristine Amundsen/Andrea Austeng/Maria Virik/Selma Melsom - K4 1000m SD
Sølv: Markus Nicolaisen/Vetle Markussen/Aslak Jensen/Andreas Lysne - K4 200m JH
Sølv: Maria Virik/Marte Løseth - K2 500m SD
Sølv: Vetle Markussen/Markus Nicolaisen - K2 500m JH
Sølv: Marte Løseth/Pernille Lindgren - K2 500m JD
Sølv: Jakob Norenberg/Mattis Næss/Jostein Langslet/Vemund Jensen - K4 1000m SH
Sølv: Markus Nicolaisen/Vetle Markussen - K2 1000m JH
Sølv: Kristine Amundsen/Maria Virik - K2 1000m SD
Sølv: Marthine Lindgren/Marte Løseth/Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen - K4 1000m JD
Sølv: Marthine Lindgren/Marte Løseth - K2 1000m JD
Sølv: Vetle Markussen/Markus Nicolaisen - K2 5000m JH
Bronse: Andrea Austeng/Selma Melsom - K2 200m SD
Bronse: Marte Løseth/Marthine Lindgren - K2 200m JD
Bronse: Jakob Norenberg/Hermann Lindgren/Vemund Jensen/Vetle Markussen - K4 200m SH
Bronse: Vetle Markussen/Markus Nicolaisen - K2 200m JH
Bronse: Marte Løseth/Tiril Stangebye-Hansen/Pernille Lindgren/Katinka Lie-Petterson - K4 500m JD

2019

NC3 UM

Bronse: Tiril Stangebye-Hansen - K1 500m UD
Bronse: Elias Hollingsæter - K1 500m UH

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Maria Virik - K1 200m SD
Gull: Maria Virik - K1 500m SD
Gull: Maria Virik - K1 1000m SD
Gull: Maria Virik - K1 5000m SD
Sølv: Tiril Stangebye-Hansen/Linde Lannem Rasch-Olsen/Selma Broby-Bergem/Ingrid Katteland - K4 200m UD
Sølv: Tiril Stangebye-Hansen/Madelen Bakken/Linde Lannem Rasch-Olsen/Åsne Jensen - K4 500m UD
Bronse: Tiril Stangebye-Hansen/Linde Lannem Rasch-Olsen - K2 200m UD
Bronse: Tiril Stangebye-Hansen/Linde Lannem Rasch-Olsen - K2 500m UD
Bronse: Vemund Jensen - K1 500m SH
Bronse: Pernille Lindgren - K1 1000m JD
Bronse: Tiril Stangebye-Hansen/Linde Lannem Rasch-Olsen - K2 2500m UD
Bronse: Kristine Amundsen - K1 5000m SD
Bronse: Pernille Lindgren - K1 5000m JD

NC6 NM lagbåt

Sølv: Vemund Jensen/Markus Nicolaisen - K2 2500m SH
Bronse: Kristine Amundsen/Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen/Nida Grønbekk - K4 200m SD
Bronse: Vemund Jensen/Hermann Lindgren/Vetle Markussen/Markus Nicolaisen - K4 200m SH
Bronse: Kristine Amundsen/Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen/Karoline Kvande - K4 500m SD
Bronse: Vemund Jensen/Markus Nicolaisen - K2 500m SH

Bærum's registrerte utøverer

Kvinner
Fornavn Etternavn Født PR 200 PR 500 PR 1000
MariaVirik199941.9201:53.0004:00.02
KristineAmundsen199844.1902:01.5404:14.51
AndreaAusteng199944.5402:09.3004:34.90
KarolineKvande199345.0002:04.0004:29.00
MarteLøseth200145.8202:06.0204:32.87
SelmaMelsom199947.1202:08.1004:29.61
PernilleLindgren200248.3402:16.3404:45.81
Ina EkBjørntvedt199648.7902:08.7304:24.85
MarthineLindgren200150.7702:15.4404:45.22
TirilStangebye-Hansen200351.3602:16.1007:24.34
NidaGrønbekk199751.5302:12.1504:32.13
LindeLannem Rasch-Olsen200653.4902:20.09
ÅsneJensen200657.5702:45.68
KatinkaLie-Petterson200401:00.0702:35.72
IngridKatteland200601:02.9002:50.32
MadelenBakken200301:03.9102:55.15
Kajsa MeyerLarsson200401:04.62
MarenLøseth200401:06.2502:43.19
SelmaBroby-Bergem200301:08.0102:57.97
Sara B.Hoem200801:08.3802:59.89
Solveig MarieHollingsæter200601:12.2603:24.81
MayGrønvold (Para)200701:16.6603:08.20
ChristineKnudsen197644.0001:58.0004:16.00
KjerstiOlsen197544.0002:05.0004:54.00
Ida Marie MeyerOlsen198944.0002:04.0004:23.00
MartineSolberg198946.0002:06.0004:27.00
KatinkaBøvre199549.0102:18.5004:52.80
KristineNæss197449.1002:02.9004:30.18
CamillaAskildsen198350.0002:14.0005:00.00
MarieJustnes199552.7202:24.2605:05.46
Julie Sofie FranksdatterAas200152.9802:27.1505:24.79
TuvaGranøyen199956.2302:40.0206:17.25
HaldisKalland199656.79
TirilSivertsen200356.9302:38.91
Emma WinsnesPaulsen200101:04.5602:52.61
AdaLåhne200301:04.6002:59.35
Josephine hFrandsen200201:05.6402:54.62
MilleBaastad Berg200401:12.4102:56.45
MarlinHansen200001:13.91
TheaMortensen200301:15.8609:39.22
EileenBjanes200401:23.3403:18.65
Marta LjostveitReiersen200601:24.5703:43.15
MayGrønvold200401:33.5603:46.24
TheaSkoglund200402:03.9104:47.70
Menn
Fornavn Etternavn Født PR 200 PR 500 PR 1000
NikolaiMyrstad200401.0002:17.69
SverreLangslet200201.0002:07.2804:20.25
MattisNæss197336.0001:39.0003:32.00
VemundJensen199937.0601:40.9203:39.08
TorjusWith199938.1201:48.5704:01.39
VetleMarkussen200038.2701:46.7803:45.80
SondreWith199938.4401:47.3003:55.03
MarkusNicolaisen200038.7801:48.2303:51.28
HermannLindgren199939.2401:50.2804:02.00
TobiasKvakkestad200039.5401:47.1103:55.72
JakobNorenberg197940.0001:57.0003:44.00
AslakJensen200241.9601:50.6804:06.75
TalianStangebye-Hansen199943.0202:00.0003:56.10
KasperEngeset200243.6001:57.4404:20.69
OlavCarlsson199943.6301:56.4304:01.11
AndreasLysne200243.7802:00.0904:16.31
EliasHollingsæter200344.6101:56.1804:10.00
WilhelmTimm200244.7202:08.9604:45.83
MathiasLie-Petterson200654.5902:24.34
MarkusLie-Petterson200655.5202:29.46
ErikAasengen200557.5802:37.51
SebastianNyiredy200757.7802:39.56
SimenMarkussen200559.3902:38.60
Christoffer YgreStorjohann200659.5602:43.63
SjurLåhne200501:00.3202:46.08
EmileSteen200601:02.2202:45.02
KristofferKatla200801:03.9302:57.29
MartiniusLie-Petterson200201:04.9002:31.90
Matteo H.Pezzoli200501:05.2802:53.65
Håkon ModalsliAaberg200401:06.0502:50.91
JonasErland200701:07.8402:57.78
DanielMarkussen200801:12.3003:10.56
Karl MartinHannus (Para)200401:16.3403:07.49
Stian HeggEriksen199901.00
AdrianPrimorac200201.0002:53.71
AndersAasengen199901.0002:47.34
Christen DokkSmith198137.0001:52.0003:44.00
AlexanderWefald198038.0001:40.0003:35.00
ThomasRoander196938.0001:38.0003:40.00
BirgerBjørland198142.0001:55.0003:54.00
JonasBerger199947.6302:21.25
TalianSivertsen200048.2102:16.65
Nicolai Kristian HalsHollingsæter200052.0402:24.0305:42.03
ArneØgreid200201:00.3002:32.20
EirikStene200101:05.3902:31.53
NicolaiBerg200301:06.9403:05.2808:46.81
Emil VærnesMoberg200001:07.3902:55.07
Iver OlaiMolin200501:12.2603:08.76
Jonas GrovaWilliksen200501:14.0903:15.23
Lukas AlexanderLande200501:14.1803:11.04
MartinKvilekval (Para)200701:21.2303:02.70
Henrik BergsengMælan200501:21.8603:21.31
MartinKvilekval200401:40.5804:01.74

© 2019 William Juul