Farsund

Medaljer NM, samt EM, VM og OL

NC5 NM & UM lagbåt

Bronse: Susanne Rosåsen - K1 1000m JD

NM maraton NM

Bronse: Susanne Rosåsen - K1 18000m JD

Nordisk

Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Camilla Rozanski/Susanne Rosåsen/Amalie Solvang - K4 500m UD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Susanne Rosåsen/Lise Mathingsdal - K2 200m UD
Bronse: Peder Nikolai Frigstad/Herman Jakobsen/Marcus Tønnessen/Lise Mathingsdal - K4 200m UH
Bronse: Susanne Rosåsen/Lise Mathingsdal/Anne G. Røynås/Miriam Nilsen - K4 200m UD

UM UM

Sølv: Peder Nikolai Frigstad - K1 3000m UH
Bronse: Susanne Rosåsen - K1 200m UD

UM maraton UM

Bronse: Peder Nikolai Frigstad - K1 11000m UH
Bronse: Susanne Rosåsen - K1 11000m UD

Nordisk

Gull: Lars Magne Ullvang/Ole Jakob Belland - K2 500m JH

Nordisk maraton

Sølv: Susanne Rosåsen/Nida Grønbekk - K2 11000m UD
Sølv: Ole Jakob Belland/Trygve Staupe - K2 21000m JH

Nordisk

Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Camilla Rozanski/Caroline Macri/Susanne Rosåsen - K4 500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Aurora Hofman/Lisa Sheriff/Ellen Nydal Eide/Marita Lindtner - K4 200m SD
Sølv: Aurora Hofman/Lisa Sheriff/Ellen Nydal Eide/Marita Lindtner - K4 500m SD
Sølv: Aurora Hofman/Lisa Sheriff/Ellen Nydal Eide/Marita Lindtner - K4 1000m SD
Bronse: Elisabeth Quale/Lise Mathingsdal - K2 200m SD

NM NM

Bronse: Ole Jakob Belland - K1 200m JH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Susanne Rosåsen/Lise Mathingsdal - K2 200m UD
Gull: Susanne Rosåsen/Ragna Belland/Anna Belland/Lise Mathingsdal - K4 200m UD
Gull: Susanne Rosåsen/Ragna Belland/Anne G. Røynås/Lise Mathingsdal - K4 500m UD
Gull: Susanne Rosåsen/Ragna Belland - K2 2500m UD
Bronse: Ragna Belland/Lise Mathingsdal - K2 500m UD

UM UM

Bronse: Susanne Rosåsen - K1 500m UD
Bronse: Susanne Rosåsen - K1 2500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen/Nina Bruaas/Marita Lindtner - K4 200m SD
Sølv: Nina Bruaas/Marita Lindtner - K2 200m SD
Sølv: Aurora Hofman/Mira Verås Larsen/Nina Bruaas/Marita Lindtner - K4 500m SD

EM

8. plass: Elisabeth Quale - K1 1000m SD

Nordisk

Gull: Lars Magne Ullvang/Ole Jakob Belland/Tor Petter Rozanski/Marius B Heir - K4 200m UH
Gull: Lars Magne Ullvang/Ole Jakob Belland - K2 500m UH
Gull: Lars Magne Ullvang/Ole Jakob Belland/Tor Petter Rozanski/Marius B Heir - K4 500m UH
Gull: Lars Magne Ullvang/Ole Jakob Belland - K2 3000m UH

Nordisk maraton

Gull: Ole Jakob Belland/Lars Magne Ullvang - K2 11000m UH

Nordisk

Bronse: Ole Jakob Belland - K1 200m UH
Bronse: Ole Jakob Belland - K1 500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Ole Jakob Belland/Lars Mathingsdal/Jon Torleiv Klungland/Otto Tonstad - K4 200m JH

NM NM

Sølv: Elisabeth Quale - K1 200m SD

NM maraton NM

Sølv: Lars Mathingsdal - K1 21000m JH

NM NM

Bronse: Ole Jakob Belland - K1 500m JH

NM maraton NM

Bronse: Jon Torleiv Klungland - K1 21000m JH

UM UM

Gull: Ole Jakob Belland - K1 200m UH
Sølv: Ole Jakob Belland - K1 500m UH
Sølv: Ole Jakob Belland - K1 3000m UH

EM maraton

7. plass: Elisabeth Quale/Miriam Byhring - K2 21000m SD

Nordisk

Gull: Elisabeth Quale - K1 200m
Gull: Louise Leren Moen/Elisabeth Quale - K2 200m
Gull: Miriam Byhring/Elisabeth Quale - K2 500m
Gull: Miriam Byhring/Elisabeth Quale/Tone Alise Øvergaard/Julie Byhring - K4 500m
Sølv: Eivind Vold/Joar Thele/Lars Mathingsdal/Karl Anders Sletsjøe - K4 500m UH
Sølv: Elisabeth Quale - K1 500m
Sølv: Elisabeth Quale - K1 1000m
Sølv: Elisabeth Quale - K1 2500m
Sølv: Miriam Byhring/Elisabeth Quale - K2 5000m

Nordisk maraton

Sølv: Elisabeth Quale - K1 21000m SD
Sølv: Elisabeth Quale/Miriam Byhring - K2 21000m SD

Nordisk

Bronse: Eivind Vold/Joar Thele/Lars Mathingsdal/Karl Anders Sletsjøe - K4 200m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Lars Mathingsdal/Ole Jakob Belland/Jon Torleiv Klungland/Otto Tonstad - K4 1000m JH

NM NM

Sølv: Elisabeth Quale - K1 500m SD
Bronse: Elisabeth Quale - K1 5000m SD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Lars Mathingsdal/Ole Jakob Belland - K2 200m UH
Gull: Lars Mathingsdal/Ole Jakob Belland - K2 500m UH
Sølv: Lars Mathingsdal/Ole Jakob Belland - K2 3000m UH
Bronse: Lars Mathingsdal/Ole Jakob Belland/Lars Erik Egeland/Jon Torleiv Klungland - K4 200m UH
Bronse: Lars Mathingsdal/Ole Jakob Belland/Lars Erik Egeland/Jon Torleiv Klungland - K4 500m UH

UM UM

Bronse: Ole Jakob Belland - K1 200m UH
Bronse: Ole Jakob Belland - K1 500m UH

Nordisk

Gull: Elisabeth Quale/Miriam Byhring/Ida Marie Meyer Olsen/Tone Alise Øvergaard - K4 200m
Gull: Elisabeth Quale/Miriam Byhring - K2 500m
Gull: Elisabeth Quale/Miriam Byhring/Ida Marie Meyer Olsen/Tone Alise Øvergaard - K4 500m
Sølv: Elisabeth Quale/Miriam Byhring/Ida Marie Meyer Olsen/Tone Alise Øvergaard - K4 1000m

Nordisk maraton

Sølv: Miriam Byhring/Elisabeth Quale - K2 21000m SD

Nordisk

Bronse: Magnus Rasmussen/Aleksander Otterstad - K2 500m UH
Bronse: Henrik Johansen/Lars Mathingsdal/Magnus Rasmussen/Lars Hjemdal - K4 500m UH
Bronse: Elisabeth Quale - K1 1000m
Bronse: Elisabeth Quale/Miriam Byhring - K2 5000m

NM NM

Sølv: Elisabeth Quale - K1 200m SD
Sølv: Elisabeth Quale - K1 500m SD
Sølv: Elisabeth Quale - K1 1000m SD
Sølv: Elisabeth Quale - K1 3000m SD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Magnus Rasmussen - K2 3000m UH
Sølv: Magnus Rasmussen/Lars Mathingsdal - K2 200m UH
Sølv: Magnus Rasmussen/Lars Mathingsdal/Otto Tonstad/Jon Torleiv Klungland - K4 200m UH
Sølv: Magnus Rasmussen/Lars Mathingsdal/Otto Tonstad/Ole Jakob Belland - K4 500m UH
Bronse: Magnus Rasmussen/Lars Mathingsdal - K2 500m UH

UM UM

Gull: Magnus Rasmussen - K1 3000m UH
Sølv: Lars Mathingsdal - K1 200m UH
Sølv: Lars Mathingsdal - K1 3000m UH

Nordisk

Sølv: Mira Verås Larsen/Tone Alise Øvergaard/Miriam Byhring/Elisabeth Quale - K4 500m
Bronse: Mira Verås Larsen/Tone Alise Øvergaard/Miriam Byhring/Elisabeth Quale - K4 1000m

NM maraton NM

Gull: Elisabeth Quale - K1 21000m SD

NM NM

Bronse: Elisabeth Quale - K1 200m SD
Bronse: Elisabeth Quale - K1 3000m SD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Magnus Rasmussen/Lars Mathingsdal - K2 3000m UH

Nordisk

Sølv: Ida Marie Meyer Olsen/Julie Byhring/Elisabeth Quale/Tone Alise Øvergaard - K4 200m JD
Bronse: Ida Marie Meyer Olsen/Julie Byhring/Elisabeth Quale/Miriam Byhring - K4 500m JD
Bronse: Miriam Byhring/Julie Byhring/Elisabeth Quale/Martine Solberg - K4 1000m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Elisabeth Quale/Marita Lindtner - K2 200m SD
Bronse: Elisabeth Quale/Marita Lindtner - K2 500m SD
Bronse: Elisabeth Quale/Marita Lindtner - K2 1000m SD
Bronse: Elisabeth Quale/Marita Lindtner - K2 3000m SD

NM NM

Gull: Elisabeth Quale - K1 3000m JD

NM maraton NM

Gull: Elisabeth Quale - K1 18000m JD

NM NM

Bronse: Elisabeth Quale - K1 200m JD
Bronse: Elisabeth Quale - K1 500m JD
Bronse: Elisabeth Quale - K1 1000m JD

Nordisk

Bronse: Elisabeth Quale/Ida Marie Meyer Olsen/Julie Byhring/Tone Alise Øvergaard - K4 500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Elisabeth Quale/Marita Lindtner - K2 200m SD
Bronse: Elisabeth Quale/Marita Lindtner - K2 500m SD
Bronse: Elisabeth Quale/Marita Lindtner - K2 1000m SD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Robert Rasmussen/Tor Andre Lønning - K2 3000m UH

UM UM

Sølv: Elisabeth Quale - K1 200m UD
Bronse: Robert Rasmussen - K1 200m UH

VM maraton

7. plass: Marianne Fjeldheim/Marita Lindtner - K2 21000m SD

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Lene Rasmussen/Randi Brox - K2 200m SD

NM NM

Sølv: Marita Lindtner - K1 1000m SD
Sølv: Marita Lindtner - K1 5000m SD
Bronse: Marita Lindtner - K1 500m SD
Bronse: Lene Rasmussen - K1 1000m JD

Nordisk

Bronse: Hege Brannsten/Nina Bergsvik/Marianne Fjeldheim/Karen Brox Trægde - K4 500m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Anne Grethe Berntsen/Karen Brox Trægde - K2 500m JD
Sølv: Brita Hansen/Karen Brox Trægde - K2 5000m SD
Bronse: Brita Hansen/Karen Brox Trægde - K2 500m SD
Bronse: Brita Hansen/Karen Brox Trægde - K2 1000m SD

NM maraton NM

Bronse: Karen Brox Trægde - K1 18000m JD

NM/UM-medaljer 2023 per person

Navn # gull # søv # bronse

NC sammendrag 2024
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere inneværende sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Klubbresultater - 2024 - Detaljer
Oversikt per klasse
Plass Klubb Sum P14 G14 UD UH JD JH SD SH U-lag J-lag S-lag

Farsund's registrerte utøverer med personlige rekorder

Kvinner
Fornavn Etternavn Født PR 200 PR 500 PR 1000
MaritaLindtner198144.0001:58.0004:12.00
SusanneRosåsen199748.5502:10.4804:29.99
ElisabethQuale198844.0302:01.0004:10.42
LiseMathingsdal199654.9502:34.30
SarahRosåsen200356.6002:34.61
AnnaBelland199601:01.4002:42.66
RagnaBelland199601:01.5602:43.61
MiriamNilsen199601:07.8802:55.15
SaraJohannessen200701:16.4703:41.71
AnnlisbethOseassen200301:20.10