Home
Resultater
Utøvere
Klubber
NorgesCup
NC - poeng
NC - plasseringer
NC - klasse poeng per løp
NC - årsbeste
NC - statistikk
Rekorder
Mestere
Norgesmestere
# Medaljer
Mesterskapsrekorder
Annet
Eventer
Program
Vis klubb (Flekkefjord)
Camilla Rozanski
Født: 1997
Klubb:
Flekkefjord
Årsbeste beste per år
År
200m
500m
1000m
2010
58.86
02:39.18
2011
53.10
02:26.02
2012
57.00
02:18.78
2013
51.25
02:18.00
2014
49.88
02:11.71
04:53.96
2015
46.40
02:07.62
04:26.61
2016
46.60
02:13.32
04:59.21
2017
45.63
02:10.19
04:43.17
2018
45.57
02:07.84
04:20.92
2019
45.62
02:04.93
04:32.50
2020
46.29
02:10.66
2021
47.28
02:09.06
04:47.87
2022
49.61
02:15.78
Årsbeste 200m
Årsbeste 500m
Årsbeste 1000m
Medaljer
2022
NC6
NM lagbåt
Bronse:
K2 200m SD
Bronse:
K4 200m SD
Bronse:
K4 500m SD
Bronse:
K2 500m SD
Bronse:
K2 1000m SD
Bronse:
K2 5000m SD
2021
NC6
NM lagbåt
Sølv:
K4 200m SD
Sølv:
K4 500m SD
Bronse:
K2 500m SD
Bronse:
K4 1000m SD
Bronse:
K2 1000m SD
2020
NC3
UMNM lagbåt
Sølv:
K4 200m SD
Sølv:
K4 1000m SD
Bronse:
K4 500m SD
2019
NC6
NM lagbåt
Gull:
K2 200m SD
Sølv:
K4 200m SD
Sølv:
K2 500m SD
Sølv:
K4 500m SD
Sølv:
K2 1000m SD
Sølv:
K2 2500m SD
2018
Nordisk
Sølv:
K4 500m
Sølv:
K4 1000m
NC6
NM lagbåt
Sølv:
K2 5000m SD
Bronse:
K4 1000m SD
NC5
NM & UM lagbåt
Bronse:
K1 200m SD
2017
Nordisk
Gull:
K4 200m SD
Bronse:
K4 500m SD
NC6
NM lagbåt
Sølv:
K4 200m SD
Sølv:
K2 200m SD
Sølv:
K4 1000m SD
Bronse:
K2 500m SD
Bronse:
K4 500m SD
Bronse:
K2 1000m SD
NC5
NM & UM lagbåt
Sølv:
K1 5000m SD
2016
Nordisk
Sølv:
K4 200m
Sølv:
K4 500m
2015
NC5
NM & UM lagbåt
Sølv:
K1 200m JD
Sølv:
K1 1000m JD
Sølv:
K1 5000m JD
Bronse:
K1 500m JD
2014
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 200m JD
Gull:
K2 500m JD
Gull:
K2 1000m SD
Sølv:
K2 1000m JD
Bronse:
K2 5000m JD
2013
Nordisk
Bronse:
K4 500m UD
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 200m JD
Gull:
K4 500m JD
Sølv:
K2 200m JD
Sølv:
K2 500m JD
Sølv:
K2 1000m JD
Sølv:
K2 5000m JD
NM
NM
Bronse:
K1 200m JD
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K2 200m UD
Gull:
K2 500m UD
Sølv:
K2 3000m UD
UM
UM
Gull:
K1 200m UD
UM maraton
UM
Gull:
K1 11000m UD
UM
UM
Sølv:
K1 500m UD
Sølv:
K1 3000m UD
2012
Nordisk maraton
Sølv:
K1 11000m UD
Nordisk
Bronse:
K4 500m UD
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 5000m JD
Sølv:
K4 200m JD
Sølv:
K2 1000m JD
Bronse:
K2 200m JD
Bronse:
K4 500m JD
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Sølv:
K2 500m UD
Sølv:
K2 2500m UD
Bronse:
K4 200m UD
Bronse:
K2 200m UD
UM
UM
Gull:
K1 200m UD
Gull:
K1 500m UD
Gull:
K1 2500m UD
2011
Nordisk
Bronse:
K4 200m UD
Bronse:
K4 500m UD
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K4 200m JD
Sølv:
K4 500m JD
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Sølv:
K4 200m UD
Sølv:
K2 500m UD
Sølv:
K2 2500m UD
Bronse:
K2 200m UD
Bronse:
K4 500m UD
2010
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Bronse:
K4 200m UD
Bronse:
K4 500m UD
Oversikt medaljer
Registrerte resultater for utøver
Filtrer resultater
Løpstype
Velg
Finale
Forsøk
Langløp
Maraton
Semifinale
Short-track
Testløp
Klasse
Velg
14
Ungdom
Junior
Senior
U21
Båt
Alle
1
2
4
Lengde
Alle
200
500
1000
10 000
Langløp
Maraton
År
Alle
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Konkuranse
Alle
NorgesCup
NM
UM
NM lagbåt
UM lagbåt
Nordisk
EM
World cup
VM
OL
Bane
Velg bane
ukjent
Årungen
Auronzo, Italia
Barcelona
Bascov, Romania
Beograd
Beograd, Serbia
Berlin
Bestumkilen
Decize, Frankrike
Duisburg
Duisburg, Tyskland
Flekkefjord
Gainesville
Gillsvann
Gravdalsvannet
Hamar
Helsinki
Jajce
Jönköping, Sverige
Kalvøya
København
København, Danmark
Krakow, Poland
Kristiansand
London
Los Angeles
Macon
Malmø
Mechelen
Melbourne
Metkovic, Kroatia
Mexico city
Minsk, Belarus
Montemor-o-Velho, Portugal
Montemor, Portugal
Montreal
Moskva
Munchen
München, Tyskland
Nottingham
Paris
Pietermaritzburg, Sør-Afrika
Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria
Ponte de Lima, Portugal
Poznan
Poznan, Poland
Poznan, Polen
Prada, Portugal
Praha
Racice, Tsjekkoslovakia
Roma
Seoul
Setskog
Shaoxing, Kina
Silkeborg, Danmark
Slavonski Brod, Kroatia
Sofia
Szeged, Ungarn
Tammerfors
Tunevannet
Tysvær
Vaxholm, Sverige
Vejen, Danmark
Filtrer
Hva
Når
Båt
Lengde
Type
Plass
Tid
Utvikling 200m K1
Utvikling 500m K1
Utvikling 1000m K1
Utvikling tempo alle distanser (1000m tempo)