Home
Resultater
Utøvere
Klubber
NorgesCup
NC - poeng
NC - plasseringer
NC - klasse poeng per løp
NC - årsbeste
NC - statistikk
Rekorder
Mestere
Norgesmestere
# Medaljer
Mesterskapsrekorder
Annet
Eventer
Program
Vis klubb (Strand)
Morten Minde
Født: 1992
Klubb:
Strand
Årsbeste beste per år
År
200m
500m
1000m
2004
2005
2006
2007
43.00
01:55.00
2008
01:55.00
03:58.00
2009
01:45.56
03:51.00
2010
40.62
01:55.08
03:46.30
2011
40.00
01:50.05
03:44.28
2012
43.02
01:50.42
03:40.04
2013
41.29
01:51.72
03:49.46
2014
41.87
04:02.57
2015
38.10
01:42.30
03:40.20
2016
38.97
01:49.94
03:51.22
2017
37.63
01:44.62
03:53.62
2018
38.13
01:43.80
03:41.03
2019
01:41.01
03:34.34
2020
01:53.33
2021
Årsbeste 200m
Årsbeste 500m
Årsbeste 1000m
Medaljer
2020
NM kortbanemaraton
NM
Bronse:
K1 3500m SH
2019
VM maraton
7. plass:
K1 25000m SH
EM maraton
6. plass:
K1 25000m SH
7. plass:
K2 25000m SH
NC5
NM & UM lagbåt
Sølv:
K1 5000m SH
Bronse:
K1 1000m SH
2018
VM maraton
6. plass:
K2 25000m SH
EM maraton
6. plass:
K2 25000m SH
NC6
NM lagbåt
Bronse:
K4 500m SH
NM maraton
NM
Gull:
K1 25000m SH
2017
EM maraton
8. plass:
K1 25000m SH
NM maraton
NM
Bronse:
K1 25000m SH
2016
VM maraton
6. plass:
K1 25000m SH
EM maraton
5. plass:
K1 25000m SH
Nordisk maraton
Gull:
K2 25000m SH
Sølv:
K1 25000m SH
NM maraton
NM
Sølv:
K1 25000m SH
2015
VM maraton
8. plass:
K2 25000m SH
NC5
NM & UM lagbåt
Bronse:
K1 5000m SH
2014
VM maraton
5. plass:
K1 25000m
EM maraton
Gull:
K1 25000m
6. plass:
K2 25000m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K4 200m SH
Sølv:
K4 500m SH
Sølv:
K4 1000m SH
Sølv:
K2 5000m SH
Bronse:
K2 500m SH
NM
NM
Sølv:
K1 5000m SH
2013
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 5000m SH
Sølv:
K4 500m SH
Sølv:
K2 1000m SH
Sølv:
K4 1000m SH
NM
NM
Sølv:
K1 5000m SH
2012
VM maraton
4. plass:
K1 25000m
Nordisk
Gull:
K4 500m
Gull:
K2 1000m
Gull:
K4 1000m
Sølv:
K1 1000m
Sølv:
K1 5000m
2011
VM maraton
Gull:
K1 25000m
5. plass:
K2 25000m SH
EM maraton
Sølv:
K1 25000m
5. plass:
K2 25000m SH
Nordisk
Gull:
K4 1000m
Gull:
K1 5000m
Gull:
K2 5000m
Bronse:
K1 500m
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 5000m SH
Sølv:
K4 500m SH
Sølv:
K2 1000m SH
Sølv:
K4 1000m SH
NM maraton
NM
Gull:
K1 25000m SH
2010
Nordisk
Gull:
K4 1000m
Gull:
K2 5000m
Gull:
K1 5000m
Nordisk maraton
Gull:
K2 25000m SH
Nordisk
Sølv:
K1 1000m
Nordisk maraton
Bronse:
K1 25000m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K4 500m SH
Sølv:
K2 1000m SH
Sølv:
K2 5000m SH
Bronse:
K4 1000m SH
NM
NM
Bronse:
K1 5000m SH
2009
VM
4. plass:
K1 0m JH
VM maraton
4. plass:
K1 21000m JH
VM
9. plass:
K4 500m JH
EM
9. plass:
K4 1000m JH
9. plass:
K4 1000m JH
Nordisk
Gull:
K4 500m JH
Gull:
K4 1000m JH
Nordisk maraton
Gull:
K2 21000m JH
Nordisk
Sølv:
K2 1000m JH
Sølv:
K1 5000m JH
Nordisk maraton
Sølv:
K1 21000m JH
Nordisk
Bronse:
K1 1000m JH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 500m JH
Gull:
K4 500m JH
Gull:
K2 1000m JH
Gull:
K4 1000m JH
Sølv:
K2 5000m SH
Bronse:
K2 200m JH
NM
NM
Gull:
K1 5000m JH
Sølv:
K1 500m JH
Sølv:
K1 1000m JH
2008
Nordisk maraton
Gull:
K2 21000m JH
Nordisk
Sølv:
K2 1000m JH
Sølv:
K1 5000m JH
Nordisk maraton
Sølv:
K1 21000m JH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 200m JH
Gull:
K4 1000m JH
Gull:
K2 1000m JH
Gull:
K2 3000m JH
Bronse:
K2 200m JH
NM
NM
Gull:
K1 3000m JH
NM lagbåt maraton
NM
Gull:
K2 21000m JH
NM
NM
Sølv:
K1 1000m JH
Bronse:
K1 500m JH
NM maraton
NM
Bronse:
K1 21000m JH
2007
Nordisk
Sølv:
K4 200m UH
Sølv:
K4 500m UH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 200m JH
Gull:
K4 500m JH
Gull:
K2 1000m JH
Gull:
K2 3000m JH
Sølv:
K2 500m JH
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K4 500m UH
Gull:
K2 3000m UH
Bronse:
K2 500m UH
UM
UM
Gull:
K1 3000m UH
Sølv:
K1 500m UH
Bronse:
K1 200m UH
2006
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 1000m JH
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K4 500m UH
Gull:
K2 3000m UH
Sølv:
K2 500m UH
UM
UM
Bronse:
K1 2500m UH
2004
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Bronse:
K4 500m UH
Oversikt medaljer
Registrerte resultater for utøver
Filtrer resultater
Løpstype
Velg
Finale
Forsøk
Langløp
Maraton
Semifinale
Short-track
Testløp
Klasse
Velg
Ungdom
Junior
Senior
U21
Båt
Alle
1
2
4
Lengde
Alle
200
500
1000
10 000
Langløp
Maraton
År
Alle
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
Konkuranse
Alle
NorgesCup
NM
UM
NM lagbåt
UM lagbåt
Nordisk
EM
World cup
VM
OL
Bane
Velg bane
ukjent
Årungen
Auronzo, Italia
Barcelona
Bascov, Romania
Beograd
Beograd, Serbia
Berlin
Bestumkilen
Decize, Frankrike
Duisburg
Duisburg, Tyskland
Flekkefjord
Gainesville
Gillsvann
Gravdalsvannet
Hamar
Helsinki
Jajce
Jönköping, Sverige
Kalvøya
København
København, Danmark
Krakow, Poland
Kristiansand
London
Los Angeles
Macon
Malmø
Mechelen
Melbourne
Metkovic, Kroatia
Mexico city
Minsk, Belarus
Montemor-o-Velho, Portugal
Montemor, Portugal
Montreal
Moskva
Munchen
München, Tyskland
Nottingham
Paris
Pietermaritzburg, Sør-Afrika
Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria
Ponte de Lima, Portugal
Poznan
Poznan, Poland
Poznan, Polen
Prada, Portugal
Praha
Racice, Tsjekkoslovakia
Roma
Seoul
Setskog
Shaoxing, Kina
Silkeborg, Danmark
Slavonski Brod, Kroatia
Sofia
Szeged, Ungarn
Tammerfors
Tunevannet
Tysvær
Vaxholm, Sverige
Vejen, Danmark
Filtrer
Hva
Når
Båt
Lengde
Type
Plass
Tid
Utvikling 200m K1
Utvikling 500m K1
Utvikling 1000m K1
Utvikling tempo alle distanser (1000m tempo)