Home
Resultater
Utøvere
Klubber
NorgesCup
NC - poeng
NC - plasseringer
NC - klasse poeng per løp
NC - årsbeste
NC - statistikk
Rekorder
Mestere
Norgesmestere
# Medaljer
Mesterskapsrekorder
Annet
Eventer
Program
Vis klubb (Tysvær)
Nils Olav Fjeldheim
Født: 1977
Klubb:
Tysvær
Årsbeste beste per år
År
200m
500m
1000m
1991
1992
01:54.52
1993
40.50
01:50.90
03:54.60
1994
38.60
01:46.00
03:51.60
1995
04:15.00
1996
1997
38.00
1998
38.00
01:43.00
1999
2000
01:40.00
03:38.00
2001
03:32.70
2002
03:34.90
2003
2004
03:49.00
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
Årsbeste 200m
Årsbeste 500m
Årsbeste 1000m
Medaljer
2022
NC6
NM lagbåt
Bronse:
K4 500m SH
2017
NC6
NM lagbåt
Bronse:
K4 200m SH
Bronse:
K2 500m SH
Bronse:
K2 5000m SH
2013
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K4 200m SH
Bronse:
K4 500m SH
2005
EM
9. plass:
K4 1000m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K2 500m SH
NM
NM
Bronse:
K1 3000m SH
2004
OL
Bronse:
K2 1000m SH
EM
Gull:
K2 1000m SH
NM
NM
Gull:
K1 1000m SH
2003
VM
6. plass:
K2 1000m SH
NM
NM
Bronse:
K1 3000m SH
2002
VM maraton
Gull:
K2 25000m SH
VM
Sølv:
K2 1000m SH
EM
Bronse:
K2 1000m SH
4. plass:
K4 1000m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K2 200m SH
NM
NM
Sølv:
K1 10000m SH
Bronse:
K1 1000m SH
2001
EM
Gull:
K2 1000m SH
5. plass:
K4 500m SH
VM
Gull:
K2 1000m SH
VM maraton
Gull:
K2 25000m SH
VM
7. plass:
K4 500m SH
NM
NM
Sølv:
K1 1000m SH
2000
OL
9. plass:
K2 1000m SH
EM
Gull:
K2 1000m SH
8. plass:
K2 200m SH
9. plass:
K2 500m SH
NM
NM
Sølv:
K1 500m SH
Sølv:
K1 10000m SH
Bronse:
K1 1000m SH
1999
VM
6. plass:
K2 200m SH
EM
Sølv:
K2 200m SH
6. plass:
K2 500m SH
1998
VM
Bronse:
K4 200m SH
6. plass:
K4 1000m SH
NM
NM
Sølv:
K1 500m SH
NM maraton
NM
Sølv:
K1 25000m SH
NM
NM
Bronse:
K1 200m SH
1997
VM
6. plass:
K4 500m SH
6. plass:
K4 1000m SH
EM
4. plass:
K4 200m SH
5. plass:
K4 1000m SH
NM
NM
Bronse:
K1 200m SH
1996
Nordisk
Gull:
K2 200m SH
Sølv:
K1 200m SH
Bronse:
K2 500m SH
1995
VM
6. plass:
K1 500m JH
9. plass:
K1 1000m JH
Nordisk
Gull:
K1 200m JH
Gull:
K1 500m JH
Gull:
K1 1000m JH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 200m JH
Gull:
K2 500m JH
Gull:
K2 5000m JH
Sølv:
K2 1000m JH
NM
NM
Gull:
K1 1000m JH
1994
Nordisk
Gull:
K1 200m JH
Gull:
K2 500m JH
Sølv:
K1 500m JH
Sølv:
K2 1000m JH
Sølv:
K2 5000m JH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 1000m JH
Gull:
K2 5000m JH
Sølv:
K2 200m JH
Sølv:
K2 500m JH
NM
NM
Gull:
K1 200m JH
Gull:
K1 500m JH
Gull:
K1 1000m JH
Gull:
K1 5000m JH
1993
Nordisk
Gull:
K2 500m UH
Gull:
K1 500m UH
Gull:
K2 2500m UH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 200m JH
Gull:
K2 500m JH
Gull:
K2 1000m JH
Gull:
K2 5000m JH
NM
NM
Gull:
K1 1000m JH
Gull:
K1 5000m JH
Sølv:
K1 200m JH
Bronse:
K1 500m JH
UM
UM
Gull:
K1 500m UH
1992
Nordisk
Sølv:
K2 500m UH
Sølv:
K2 2500m UH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K2 500m JH
Sølv:
K2 500m JH
Sølv:
K2 5000m JH
Sølv:
K2 5000m JH
Bronse:
K2 1000m JH
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K2 2500m UH
Gull:
K2 2500m UH
Sølv:
K2 500m UH
Sølv:
K2 500m UH
UM
UM
Gull:
K1 500m UH
Gull:
K1 500m UH
Gull:
K1 2500m UH
Gull:
K1 2500m UH
1991
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K2 500m UH
Gull:
K4 500m UH
Oversikt medaljer
Registrerte resultater for utøver
Filtrer resultater
Løpstype
Velg
Finale
Forsøk
Langløp
Maraton
Semifinale
Short-track
Testløp
Klasse
Velg
Ungdom
Junior
Senior
Båt
Alle
1
2
4
Lengde
Alle
200
500
1000
10 000
Langløp
Maraton
År
Alle
2022
2021
2020
2017
2013
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1995
1994
1993
1992
1991
Konkuranse
Alle
NorgesCup
NM
UM
NM lagbåt
UM lagbåt
Nordisk
EM
World cup
VM
OL
Bane
Velg bane
ukjent
Årungen
Auronzo, Italia
Barcelona
Bascov, Romania
Beograd
Beograd, Serbia
Berlin
Bestumkilen
Decize, Frankrike
Duisburg
Duisburg, Tyskland
Flekkefjord
Gainesville
Gillsvann
Gravdalsvannet
Hamar
Helsinki
Jajce
Jönköping, Sverige
Kalvøya
København
København, Danmark
Krakow, Poland
Kristiansand
London
Los Angeles
Macon
Malmø
Mechelen
Melbourne
Metkovic, Kroatia
Mexico city
Minsk, Belarus
Montemor-o-Velho, Portugal
Montemor, Portugal
Montreal
Moskva
Munchen
München, Tyskland
Nottingham
Paris
Pietermaritzburg, Sør-Afrika
Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria
Ponte de Lima, Portugal
Poznan
Poznan, Poland
Poznan, Polen
Prada, Portugal
Praha
Racice, Tsjekkoslovakia
Roma
Seoul
Setskog
Shaoxing, Kina
Silkeborg, Danmark
Slavonski Brod, Kroatia
Sofia
Szeged, Ungarn
Tammerfors
Tunevannet
Tysvær
Vaxholm, Sverige
Vejen, Danmark
Filtrer
Hva
Når
Båt
Lengde
Type
Plass
Tid
Utvikling 200m K1
Utvikling 500m K1
Utvikling 1000m K1
Utvikling tempo alle distanser (1000m tempo)