Home
Resultater
Utøvere
Klubber
NorgesCup
NC - poeng
NC - plasseringer
NC - klasse poeng per løp
NC - årsbeste
NC - statistikk
Rekorder
Mestere
Norgesmestere
# Medaljer
Mesterskapsrekorder
Annet
Eventer
Program
Vis klubb (Flekkefjord)
Tone Rasmussen
Født: 1968
Klubb:
Flekkefjord
Årsbeste beste per år
År
200m
500m
1000m
1980
1981
1982
1983
02:14.03
1984
02:13.10
1985
02:04.30
1986
02:07.09
04:35.90
1987
02:13.60
04:40.90
1988
04:21.00
1989
02:19.10
04:49.90
1990
04:18.80
1991
02:09.50
04:30.60
1992
04:22.90
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
02:17.05
2021
2022
Årsbeste 200m
Årsbeste 500m
Årsbeste 1000m
Medaljer
2022
NC6
NM lagbåt
Bronse:
K4 200m SD
Bronse:
K4 500m SD
2021
NC6
NM lagbåt
Sølv:
K4 200m SD
Sølv:
K4 500m SD
Bronse:
K4 1000m SD
2011
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K2 200m SD
1996
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K4 200m SD
Sølv:
K4 500m SD
Sølv:
K4 1000m SD
Sølv:
K4 5000m SD
Bronse:
K2 1000m SD
1995
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 200m SD
Gull:
K4 500m SD
1994
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K4 500m SD
Sølv:
K4 1000m SD
1992
Nordisk
Bronse:
K2 5000m SD
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 500m SD
Gull:
K2 500m SD
Gull:
K4 500m SD
Gull:
K2 500m SD
Gull:
K4 1000m SD
Gull:
K2 1000m SD
Gull:
K2 1000m SD
Gull:
K2 5000m SD
Gull:
K2 5000m SD
NM maraton
NM
Gull:
K1 21000m SD
NM
NM
Sølv:
K1 1000m SD
Sølv:
K1 1000m SD
Bronse:
K1 5000m SD
Bronse:
K1 5000m SD
1991
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 500m SD
Gull:
K4 500m SD
Gull:
K2 1000m SD
Gull:
K4 1000m SD
Gull:
K2 5000m SD
NM
NM
Gull:
K1 1000m SD
NM maraton
NM
Gull:
K1 21000m SD
NM
NM
Sølv:
K1 5000m SD
Bronse:
K1 500m SD
1990
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 500m SD
Gull:
K2 1000m SD
Gull:
K2 5000m SD
NM
NM
Sølv:
K1 5000m SD
Bronse:
K1 1000m SD
1989
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 500m SD
Gull:
K4 1000m SD
NM
NM
Sølv:
K1 1000m SD
Sølv:
K1 5000m SD
Bronse:
K1 500m SD
1988
Nordisk
Gull:
K2 1000m SD
Sølv:
K2 5000m SD
NM
NM
Sølv:
K1 1000m SD
Sølv:
K1 5000m SD
1987
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 500m SD
Gull:
K2 500m SD
Gull:
K2 1000m SD
Gull:
K4 1000m SD
Gull:
K2 5000m SD
NM
NM
Sølv:
K1 500m SD
Bronse:
K1 1000m SD
Bronse:
K1 5000m SD
1986
Nordisk
Sølv:
K4 500m SD
Sølv:
K2 500m JD
Sølv:
K4 500m JD
Sølv:
K2 5000m JD
Bronse:
K1 500m JD
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 500m SD
Gull:
K2 500m JD
Gull:
K4 500m SD
Gull:
K4 1000m SD
Gull:
K2 1000m JD
Gull:
K2 5000m JD
Gull:
K2 5000m SD
Bronse:
K2 1000m SD
NM
NM
Gull:
K1 500m JD
Gull:
K1 1000m JD
Gull:
K1 5000m JD
Bronse:
K1 500m SD
Bronse:
K1 1000m SD
1985
Nordisk maraton
Sølv:
K2 21000m SD
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 500m SD
Gull:
K2 500m SD
Gull:
K2 500m JD
Gull:
K2 5000m SD
NM
NM
Gull:
K1 500m JD
Gull:
K1 5000m JD
Bronse:
K1 500m SD
1984
Nordisk
Bronse:
K4 500m UD
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 500m SD
Sølv:
K2 5000m SD
Bronse:
K4 500m SD
NM
NM
Gull:
K1 500m JD
Gull:
K1 5000m JD
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K2 500m UD
Gull:
K2 2500m UD
UM
UM
Gull:
K1 500m UD
Gull:
K1 2500m UD
1983
Nordisk
Bronse:
K1 500m UD
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 500m SD
Sølv:
K4 500m SD
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K2 500m UD
Gull:
K2 2500m UD
UM
UM
Gull:
K1 500m UD
Gull:
K1 2500m UD
1982
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K4 500m SD
Bronse:
K2 500m SD
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Bronse:
K2 500m UD
1980
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Sølv:
K2 2500m UD
Bronse:
K2 500m UD
Oversikt medaljer
Registrerte resultater for utøver
Filtrer resultater
Løpstype
Velg
Finale
Forsøk
Langløp
Maraton
Semifinale
Short-track
Testløp
Klasse
Velg
Ungdom
Junior
Senior
Båt
Alle
1
2
4
Lengde
Alle
200
500
1000
10 000
Langløp
Maraton
År
Alle
2022
2021
2020
2011
1996
1995
1994
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1980
Konkuranse
Alle
NorgesCup
NM
UM
NM lagbåt
UM lagbåt
Nordisk
EM
World cup
VM
OL
Bane
Velg bane
ukjent
Årungen
Auronzo, Italia
Barcelona
Bascov, Romania
Beograd
Beograd, Serbia
Berlin
Bestumkilen
Decize, Frankrike
Duisburg
Duisburg, Tyskland
Flekkefjord
Gainesville
Gillsvann
Gravdalsvannet
Hamar
Helsinki
Jajce
Jönköping, Sverige
Kalvøya
København
København, Danmark
Krakow, Poland
Kristiansand
London
Los Angeles
Macon
Malmø
Mechelen
Melbourne
Metkovic, Kroatia
Mexico city
Minsk, Belarus
Montemor-o-Velho, Portugal
Montemor, Portugal
Montreal
Moskva
Munchen
München, Tyskland
Nottingham
Paris
Pietermaritzburg, Sør-Afrika
Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria
Ponte de Lima, Portugal
Poznan
Poznan, Poland
Poznan, Polen
Prada, Portugal
Praha
Racice, Tsjekkoslovakia
Roma
Seoul
Setskog
Shaoxing, Kina
Silkeborg, Danmark
Slavonski Brod, Kroatia
Sofia
Szeged, Ungarn
Tammerfors
Tunevannet
Tysvær
Vaxholm, Sverige
Vejen, Danmark
Filtrer
Hva
Når
Båt
Lengde
Type
Plass
Tid
Utvikling 500m K1
Utvikling 1000m K1
Utvikling tempo alle distanser (1000m tempo)