Kristiansand

Medaljer NM, samt EM, VM og OL

2021

NC4 NM & UM lagbåt

Bronse: Hakeem Teland - K1 200m SH

2020

NC2 NM & UM lagbåt

Sølv: Hakeem Teland - K1 200m SH

2019

NC5 NM & UM lagbåt

Sølv: Hakeem Teland - K1 200m SH
Sølv: Hakeem Teland - K1 500m SH

NM-medaljer siste år per person

Navn # gull # søv # bronse
Hakeem Teland 0 0 1

NC sammendrag siste år
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere forrige sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Kristiansand9001301120122.277.8
Klubbresultater - 2021 - Detaljer
Oversikt per klasse
Plass Klubb Sum P14 G14 UD UH JD JH SD SH U-lag J-lag S-lag
7Kristiansand64684128881494611437
Utøver Sum Personlig Lagbåt NC1 NC2 NC3 NC4 NC5 NC6
Tot 200 500 1000 Lang Alle Andel
Lars Palucha106.50752626237931.503639
Magnus Worren100.50692124247931.503633
Sofie Berge98.508839341513660.005236
Elias Nesje68.506622152952.50251625
Fillip Alexander Høibo62.00621921223131
Tuva Berge50.00842432283015.00342228
Hakeem Teland46.004618151346
Susanne Rosåsen18.5007437.00
Odin Kjelvei15.5052123710.5023

Kristiansand's registrerte utøverer med personlige rekorder


© 2022 William Juul