Kristiansand

Medaljer NM, samt EM, VM og OL

2022

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Sofie Berge - K1 200m JD
Sølv: Sofie Berge - K1 500m JD
Bronse: Sofie Berge - K1 1000m JD

2021

NC4 NM & UM lagbåt

Bronse: Hakeem Teland - K1 200m SH

2020

NC2 NM & UM lagbåt

Sølv: Hakeem Teland - K1 200m SH

2019

NC5 NM & UM lagbåt

Sølv: Hakeem Teland - K1 200m SH
Sølv: Hakeem Teland - K1 500m SH

NM-medaljer siste år per person

Navn # gull # søv # bronse
Hakeem Teland 0 0 1

NC sammendrag siste år
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere inneværende sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Kristiansand9001301120122.277.8
Klubbresultater - 2022 - Detaljer
Oversikt per klasse
Plass Klubb Sum P14 G14 UD UH JD JH SD SH U-lag J-lag S-lag
7Kristiansand139021845011021824432801456
Utøver Sum Personlig Lagbåt NC1 NC2 NC3 NC4 NC5 NC6
Tot 200 500 1000 Lang Alle Andel
Fillip Alexander Høibo176.00169575458147.00353245404229
Lars Palucha141.75121363716325620.751434393739
Elias Nesje137.00137484247323138303519
Sofie Berge106.2520067635416297.25603642080
Magnus Worren101.7581242413205620.75173331
Hakeem Teland59.00804118216416
Tuva Berge53.00171535860414128443628
Odin Kjelvei42.25812825284314.252128241621
Noah Dyrhol42.004212121818195
Utøver Klasse 200m 200m
Forbedring
500m 500m
Forbedring
1000m 1000m
Forbedring
Fillip Alexander HøiboG1447.7412.0102:17.1920.07
Elias NesjeG1450.809.4302:20.1922.60
Lars PaluchaJH40.724.0101:53.376.2804:15.55
Sofie BergeJD49.982.7602:13.7910.1404:58.15
Magnus WorrenJH45.75-0.9102:03.05-1.6504:30.23
Hakeem TelandSH38.53-1.9101:42.820.74
Tuva BergeP1455.1011.7802:28.3324.08
Noah DyrholG1456.8912.7402:40.4619.93
Odin KjelveiUH44.5111.3602:08.8914.32

Kristiansand's registrerte utøverer med personlige rekorder