Utøvere

Laster...

Medaljer og pallplasseringer

Laster...

NC sammendrag 2026
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere inneværende sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Tysvær36925613303458.341.7
Klubbresultater - 2026 - Detaljer
Oversikt per klasse
Plass Klubb Sum P14 G14 UD UH JD JH SD SH U-lag J-lag S-lag
2Tysvær4869843956256611512461628327164260
Utøver Sum Personlig Lagbåt NC1 NC2 NC3 NC4 NC5 NC6
Tot 200 500 1000 Lang Alle Andel
Nicolai Lønning282.252306861346712352.2551857570
Elise Erland265.502917575667512049.50100100757567
Vegard Langø Slogvik258.50823216348734.504834
Annika Liv Narevik250.5020881725511842.50373657573936
Sienna Steensnæs Fjeldheim216.5018092424610636.5063217125
Matteus Lønning215.501745954618734.50424345431527
Kesia Helgesen214.501764144424910238.5054584743
Emma Fjeldheim192.5013663571615956.505839393618
Johannes Øvretveit Rød185.50178635758307.5050462939379
Mika Andersen-Østberg183.0014055463910443.0043514418
Ailo Andersen-Østberg183.0014046494510443.004731435015
Ida Natalie Odland176.251667064324110.25463250353415
Emil Fjeldheim173.2512133375112352.25495715
Olea Totland153.251204545141610233.25613029
Gudmund Staupe151.75134264630325417.7544243540
Iver Oskar Iversen138.50131414446307.50313628366
Ola Haga Bjelland131.50124454534307.50283333261318
Josefine Rød125.0016257574818668.005043525234
Stella Steensnæs Fjeldheim112.25804616187732.25491516
Jonas Bjørkheim-Erland93.757629182275417.7520242217
Vilma Fjeldheim93.504414161412049.5044
Lars Augustinus Laub85.008530272821191720161
Danylo Shvedai77.5070251530307.5024201715
Serine Mikkelsen Erland77.0073352612164.0023241313
Elisabeth Storhaug5.250215.25