Utøvere

Laster...

Medaljer og pallplasseringer

Laster...

NM/UM-medaljer 2026 per person - oppsummert

NC sammendrag 2026
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere inneværende sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Bærum17210102133435.364.7
Klubbresultater - 2026 - Detaljer
Oversikt per klasse
Plass Klubb Sum P14 G14 UD UH JD JH SD SH U-lag J-lag S-lag
5Bærum18073422025127143816824038218
Utøver Sum Personlig Lagbåt NC1 NC2 NC3 NC4 NC5 NC6
Tot 200 500 1000 Lang Alle Andel
Vebjørn Hove Næss211.00192454854453819.006647503155
Kristine Amundsen148.75883618181614360.7573
Elias Hals Hollingsæter137.25161344240455521.253351274635
Maria Virik127.756721252114360.7567
Emil Oelschlägel109.5091493483718.502726292726
Oskar Lidemark Gausdal101.5019964756010.5061625771
Vemund Jensen76.25481416186928.2548
Gabriel Andre Tollefsen56.00171565956292944334527
Kiana Parvizi55.75197454547604310.756461505046
Vilja Emine Tollefsen16.00161616
Chenul Ranna Pathirana16.0016126716
Sondre With13.2503913.25
Tiril Stangebye-Hansen10.7504310.75
Torjus Helland With9.2503712.25
Karl Anders Sletsjøe3.000238.75
Oliver Caden Pottmeyer Sneddon1.00111