Bærum

Medaljer NM, samt EM, VM og OL

NC3 UMNM lagbåt

Gull: Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen - K2 200m JD
Gull: Maria Virik/Kristine Amundsen - K2 200m SD
Gull: Linde Lannem Rasch-Olsen - K1 200m UD
Gull: Maria Virik/Kristine Amundsen/Tiril Stangebye-Hansen/Pernille Lindgren - K4 200m SD
Gull: Linde Lannem Rasch-Olsen - K1 500m UD
Gull: Maria Virik/Kristine Amundsen - K2 1000m SD
Gull: Linde Lannem Rasch-Olsen - K1 2500m UD
Sølv: Maria Virik/Kristine Amundsen - K2 500m SD
Sølv: Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen - K2 500m JD
Sølv: Aslak Jensen/Elias Hollingsæter - K2 500m JH
Sølv: Maria Virik/Kristine Amundsen/Tiril Stangebye-Hansen/Pernille Lindgren - K4 500m SD
Sølv: Aslak Jensen/Elias Hollingsæter - K2 1000m JH
Sølv: Vemund Jensen/Vetle Markussen/Markus Nicolaisen/Hermann Lindgren - K4 1000m SH
Sølv: Vemund Jensen/Markus Nicolaisen - K2 2500m SH
Bronse: Vemund Jensen/Vetle Markussen - K2 200m SH
Bronse: Aslak Jensen/Elias Hollingsæter/Andreas Lysne/Sverre Langslet - K4 200m JH
Bronse: Vemund Jensen/Vetle Markussen/Markus Nicolaisen/Hermann Lindgren - K4 200m SH
Bronse: Vemund Jensen/Vetle Markussen - K2 500m SH
Bronse: Vemund Jensen/Vetle Markussen/Markus Nicolaisen/Hermann Lindgren - K4 500m SH
Bronse: Aslak Jensen/Elias Hollingsæter/Andreas Lysne/Sverre Langslet - K4 500m JH
Bronse: Vemund Jensen/Vetle Markussen - K2 1000m SH
Bronse: Tiril Stangebye-Hansen/Pernille Lindgren - K2 1000m JD
Bronse: Aslak Jensen/Elias Hollingsæter/Andreas Lysne/Sverre Langslet - K4 1000m JH
Bronse: Maria Virik/Kristine Amundsen/Tiril Stangebye-Hansen/Pernille Lindgren - K4 1000m SD
Bronse: Tiril Stangebye-Hansen/Pernille Lindgren - K2 2500m JD
Bronse: Aslak Jensen/Elias Hollingsæter - K2 2500m JH

NC2 NM & UM lagbåt

Gull: Maria Virik - K1 200m SD
Gull: Maria Virik - K1 500m SD
Gull: Maria Virik - K1 1000m SD
Gull: Maria Virik - K1 5000m SD
Sølv: Pernille Lindgren - K1 200m JD
Sølv: Kristine Amundsen - K1 500m SD
Bronse: Kristine Amundsen - K1 200m SD
Bronse: Vemund Jensen - K1 500m SH
Bronse: Aslak Jensen - K1 500m JH
Bronse: Tiril Stangebye-Hansen - K1 500m JD
Bronse: Elias Hollingsæter - K1 1000m JH
Bronse: Elias Hollingsæter - K1 5000m JH

NM kortbanemaraton NM

Gull: Maria Virik - K1 3500m SD

VM

Bronse: Maria Virik - K1 1000m
Bronse: Maria Virik - K1 1000m

EM

4. plass: Maria Virik - K1 1000m
4. plass: Maria Virik - K1 1000m
6. plass: Maria Virik - K1 500m
6. plass: Maria Virik - K1 500m

Nordisk

Gull: Maria Virik - K1 200m
Gull: Maria Virik - K1 500m
Gull: Maria Virik - K1 1000m
Gull: Maria Virik/Anna Margrete Sletsjøe - K2 5000m
Sølv: Maria Virik/Kristine Amundsen/Anna Margrete Sletsjøe/Camilla Rozanski - K4 500m
Sølv: Magnus Ivarsen/Vemund Jensen - K2 500m
Sølv: Harald Ivarsen/Magnus Ivarsen/Vemund Jensen/Mathias Horvati Svoren - K4 500m
Sølv: Magnus Ivarsen/Vemund Jensen - K2 1000m
Sølv: Kristine Amundsen/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Camilla Rozanski - K4 1000m
Sølv: Magnus Ivarsen/Vemund Jensen - K2 5000m
Sølv: Maria Virik - K1 5000m
Bronse: Celine Helleren/Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen/Marlene Tønnessen - K4 200m UD
Bronse: Marte Løseth - K1 200m JD
Bronse: Gunnar Eide/Even Sevaldsen/Vetle Markussen/Lasse Lotsberg - K4 500m JH
Bronse: Vemund Jensen - K1 500m
Bronse: Thea Røsten/Elise Erland/Linn Sofie Toppe/Marte Løseth - K4 500m JD
Bronse: Gunnar Eide/Markus Nicolaisen - K2 500m JH
Bronse: Maria Virik/Anna Margrete Sletsjøe - K2 500m
Bronse: Thea Røsten/Elise Erland/Linn Sofie Toppe/Marte Løseth - K4 1000m JD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 1000m
Bronse: Gunnar Eide/Vetle Markussen - K2 1000m JH

NC6 NM lagbåt

Gull: Marte Løseth/Maria Virik - K2 200m SD
Gull: Marte Løseth/Marthine Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen/Pernille Lindgren - K4 200m JD
Gull: Marte Løseth/Andrea Austeng/Selma Melsom/Maria Virik - K4 200m SD
Gull: Marte Løseth/Selma Melsom/Andrea Austeng/Maria Virik - K4 500m SD
Gull: Markus Nicolaisen/Vetle Markussen/Aslak Jensen/Elias Hollingsæter - K4 500m JH
Gull: Kristine Amundsen/Andrea Austeng/Maria Virik/Selma Melsom - K4 1000m SD
Gull: Markus Nicolaisen/Vetle Markussen/Aslak Jensen/Andreas Lysne - K4 1000m JH
Sølv: Markus Nicolaisen/Vetle Markussen/Aslak Jensen/Andreas Lysne - K4 200m JH
Sølv: Marte Løseth/Pernille Lindgren - K2 500m JD
Sølv: Maria Virik/Marte Løseth - K2 500m SD
Sølv: Vetle Markussen/Markus Nicolaisen - K2 500m JH
Sølv: Marthine Lindgren/Marte Løseth/Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen - K4 1000m JD
Sølv: Jakob Norenberg/Mattis Næss/Jostein Langslet/Vemund Jensen - K4 1000m SH
Sølv: Kristine Amundsen/Maria Virik - K2 1000m SD
Sølv: Marthine Lindgren/Marte Løseth - K2 1000m JD
Sølv: Markus Nicolaisen/Vetle Markussen - K2 1000m JH
Sølv: Vetle Markussen/Markus Nicolaisen - K2 5000m JH
Bronse: Andrea Austeng/Selma Melsom - K2 200m SD
Bronse: Vetle Markussen/Markus Nicolaisen - K2 200m JH
Bronse: Marte Løseth/Marthine Lindgren - K2 200m JD
Bronse: Jakob Norenberg/Hermann Lindgren/Vemund Jensen/Vetle Markussen - K4 200m SH
Bronse: Marte Løseth/Tiril Stangebye-Hansen/Pernille Lindgren/Katinka Lie-Petterson - K4 500m JD

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Tiril Stangebye-Hansen/Pernille Lindgren - K2 200m UD
Gull: Maria Virik - K1 200m SD
Gull: Katinka Lie-Petterson/Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen/Madelen Bakken - K4 500m UD
Gull: Maria Virik - K1 500m SD
Gull: Maria Virik - K1 1000m SD
Gull: Maria Virik - K1 5000m SD
Sølv: Aslak Jensen/Elias Hollingsæter/Sverre Langslet/Andreas Lysne - K4 200m UH
Sølv: Katinka Lie-Petterson/Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen/Madelen Bakken - K4 200m UD
Sølv: Kristine Amundsen - K1 200m SD
Sølv: Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen - K2 500m UD
Sølv: Vetle Markussen - K1 500m JH
Sølv: Kristine Amundsen - K1 500m SD
Sølv: Vetle Markussen - K1 1000m JH
Bronse: Vetle Markussen - K1 200m JH
Bronse: Marte Løseth - K1 200m JD
Bronse: Marte Løseth - K1 500m JD
Bronse: Kristine Amundsen - K1 1000m SD
Bronse: Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen - K2 2500m UD
Bronse: Markus Nicolaisen - K1 5000m JH
Bronse: Kristine Amundsen - K1 5000m SD

NM maraton NM

Sølv: Vetle Markussen - K1 21000m JH
Bronse: Markus Nicolaisen - K1 21000m JH

NC3 UM

Sølv: Pernille Lindgren - K1 200m UD
Bronse: Tiril Stangebye-Hansen - K1 500m UD
Bronse: Tiril Stangebye-Hansen - K1 2500m UD

UM maraton UM

Bronse: Tiril Stangebye-Hansen - K1 11000m UD

VM

Sølv: Maria Virik - K1 1000m JD
8. plass: Maria Virik - K1 500m JD

EM

4. plass: Maria Virik - K1 1000m JD
6. plass: Maria Virik - K1 500m JD
9. plass: Vemund Jensen/Oliver Karlsen - K2 1000m JH

Nordisk

Gull: Maria Virik - K1 500m JD
Gull: Maria Virik - K1 1000m JD
Gull: Vemund Jensen/Oliver Karlsen - K2 1000m JH
Gull: Maria Virik - K1 5000m JD
Bronse: Maria Virik - K1 200m JD
Bronse: Vemund Jensen - K1 500m JH
Bronse: Vemund Jensen - K1 1000m JH
Bronse: Vemund Jensen/Oliver Karlsen - K2 5000m JH

NC6 NM lagbåt

Gull: Kristine Amundsen/Maria Virik - K2 200m SD
Gull: Sondre With/Vemund Jensen/Vetle Markussen/Torjus With - K4 200m JH
Gull: Vemund Jensen/Sondre With - K2 200m JH
Gull: Maria Virik/Andrea Austeng - K2 200m JD
Gull: Vemund Jensen/Vetle Markussen - K2 500m JH
Gull: Vemund Jensen/Vetle Markussen - K2 1000m JH
Gull: Maria Virik/Selma Melsom - K2 1000m JD
Gull: Sondre With/Vemund Jensen/Markus Nicolaisen/Vetle Markussen - K4 1000m JH
Sølv: Selma Melsom/Maria Virik/Marte Løseth/Andrea Austeng - K4 200m JD
Sølv: Vetle Markussen/Torjus With - K2 200m JH
Sølv: Kristine Amundsen/Karoline Kvande/Andrea Austeng/Selma Melsom - K4 500m SD
Sølv: Kristine Amundsen/Maria Virik - K2 500m SD
Sølv: Selma Melsom/Andrea Austeng/Maria Virik/Marthine Lindgren - K4 500m JD
Sølv: Sondre With/Torjus With - K2 500m JH
Sølv: Tobias Kvakkestad/Torjus With/Hermann Lindgren/Olav Carlsson - K4 1000m JH
Bronse: Tobias Kvakkestad/Markus Nicolaisen/Hermann Lindgren/Talian Stangebye-Hansen - K4 200m JH
Bronse: Andrea Austeng/Selma Melsom - K2 500m JD
Bronse: Kristine Amundsen/Karoline Kvande/Ina Ek Bjørntvedt/Justine Andersone - K4 1000m SD
Bronse: Sondre With/Markus Nicolaisen - K2 1000m JH
Bronse: Vemund Jensen/Vetle Markussen/Sondre With/Markus Nicolaisen - K4 1000m SH
Bronse: Sondre With/Torjus With - K2 5000m JH
Bronse: Selma Melsom/Andrea Austeng - K2 5000m JD

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Julie Sofie Franksdatter Aas/Pernille Lindgren/Marte Løseth/Marthine Lindgren - K4 200m UD
Gull: Maria Virik - K1 200m JD
Gull: Maria Virik - K1 200m SD
Gull: Vetle Markussen - K1 500m JH
Gull: Tiril Stangebye-Hansen/Julie Sofie Franksdatter Aas/Marte Løseth/Marthine Lindgren - K4 500m UD
Gull: Maria Virik - K1 500m SD
Gull: Vemund Jensen - K1 1000m JH
Gull: Maria Virik - K1 1000m SD
Gull: Maria Virik - K1 1000m JD
Gull: Maria Virik - K1 5000m JD
Sølv: Kasper Engeset/Aslak Jensen - K2 200m UH
Sølv: Torjus With - K1 200m JH
Sølv: Marthine Lindgren/Marte Løseth - K2 200m UD
Sølv: Kristine Amundsen - K1 200m SD
Sølv: Vemund Jensen - K1 500m JH
Sølv: Aslak Jensen/Kasper Engeset - K2 500m UH
Sølv: Kristine Amundsen - K1 500m SD
Sølv: Maria Virik - K1 500m JD
Sølv: Marte Løseth/Marthine Lindgren - K2 500m UD
Sølv: Marte Løseth/Marthine Lindgren - K2 3000m UD
Sølv: Kasper Engeset/Aslak Jensen - K2 3000m UH
Bronse: Vetle Markussen - K1 200m JH
Bronse: Andrea Austeng - K1 200m JD
Bronse: Kasper Engeset/Sverre Langslet/Aslak Jensen/Andreas Lysne - K4 200m UH
Bronse: Torjus With - K1 500m JH
Bronse: Kasper Engeset/Aslak Jensen/Sverre Langslet/Andreas Lysne - K4 500m UH
Bronse: Kristine Amundsen - K1 1000m SD
Bronse: Vemund Jensen - K1 5000m JH

NM maraton NM

Sølv: Vemund Jensen - K1 21000m JH
Bronse: Vetle Markussen - K1 21000m JH

NC3 UM

Bronse: Marte Løseth - K1 200m UD
Bronse: Marte Løseth - K1 500m UD

UM maraton UM

Bronse: Marthine Lindgren - K1 11000m UD

EM

6. plass: Kristine Amundsen/Maria Virik - K2 1000m JD
6. plass: Hakeem Teland/Marcus Wang/Mathias Horvati Svoren/Vemund Jensen - K4 1000m JH

Nordisk

Gull: Hakeem Teland/Harald Ivarsen/Mathias Horvati Svoren/Vemund Jensen - K4 200m JH

Nordisk maraton

Gull: Even Sevaldsen/Tobias Kvakkestad - K2 11000m UH

Nordisk

Sølv: Gunnar Eide/Even Sevaldsen/Tobias Kvakkestad/Vetle Markussen - K4 200m UH
Sølv: Gunnar Eide/Even Sevaldsen/Tobias Kvakkestad/Vetle Markussen - K4 500m UH
Sølv: Maria Virik/Kristine Amundsen - K2 500m JD
Sølv: Maria Virik - K1 1000m JD

Nordisk maraton

Sølv: Vetle Markussen/Markus Nicolaisen - K2 11000m UH

Nordisk

Bronse: Tobias Kvakkestad/Even Sevaldsen - K2 500m UH
Bronse: Maria Virik/Ella Jones - K2 1000m JD
Bronse: Mathias Horvati Svoren/Vemund Jensen - K2 1000m JH
Bronse: Harald Ivarsen/Oliver Karlsen/Torjus With/Vemund Jensen - K4 1000m JH

NM maraton NM

Bronse: Sondre With - K1 21000m JH

NC3 UM

Sølv: Tobias Kvakkestad - K1 2500m UH

UM maraton UM

Sølv: Tobias Kvakkestad - K1 11000m UH

Nordisk

Gull: Even Sevaldsen/Gunnar Eide/Vemund Jensen/Harald Ivarsen - K4 200m UH
Sølv: Even Sevaldsen/Gunnar Eide/Vemund Jensen/Anders Kjepso - K4 500m UH
Sølv: Vemund Jensen/Anders Kjepso/Even Sevaldsen/Gunnar Eide - K4 500m UH
Sølv: Harald Ivarsen/Vemund Jensen - K2 500m UH
Sølv: Vemund Jensen/Harald Ivarsen - K2 500m UH
Sølv: Kristiane Spikkeland/Tiril Marie Thodesen Sande/Christina Vedø/Ina Ek Bjørntvedt - K4 500m
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 500m JD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 1000m JD
Bronse: Vemund Jensen/Anders Kjepso - K2 2500m UH

NC5 NM & UM lagbåt

Sølv: Andrea Austeng/Maria Virik - K2 3000m UD
Sølv: Sondre With/Vemund Jensen - K2 3000m UH
Bronse: Kristine Amundsen - K1 200m JD
Bronse: Ina Ek Bjørntvedt - K1 500m SD
Bronse: Torjus With/Tobias Kvakkestad - K2 3000m UH
Bronse: Nida Grønbekk - K1 5000m JD

NM maraton NM

Sølv: Kristine Amundsen - K1 18000m JD
Bronse: Ina Ek Bjørntvedt - K1 21000m SD

NC3 UM

Gull: Maria Virik - K1 200m UD
Sølv: Vemund Jensen - K1 200m UH
Sølv: Andrea Austeng - K1 200m UD
Sølv: Vemund Jensen - K1 2500m UH

UM maraton UM

Sølv: Maria Virik - K1 11000m UD
Sølv: Vemund Jensen - K1 11000m UH

Nordisk

Bronse: Amalie Solvang/Kristine Amundsen - K2 500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Ina Ek Bjørntvedt/Nida Grønbekk/Katinka Bøvre/Karoline Kvande - K4 500m SD
Sølv: Ina Ek Bjørntvedt/Nida Grønbekk/Katinka Bøvre/Sonja Moen - K4 500m JD
Sølv: Ane Skofteby/Marie Justnes/Malene Lindgren/Kjersti Nygård Næser - K4 1000m SD
Sølv: Ina Ek Bjørntvedt/Nida Grønbekk - K2 5000m JD
Bronse: Ina Ek Bjørntvedt/Nida Grønbekk/Katinka Bøvre/Karoline Kvande - K4 200m SD
Bronse: Ina Ek Bjørntvedt/Nida Grønbekk/Katinka Bøvre/Sonja Moen - K4 200m JD
Bronse: Ane Skofteby/Marie Justnes - K2 500m SD
Bronse: Ina Ek Bjørntvedt/Nida Grønbekk - K2 500m JD
Bronse: Vemund Jensen/Torjus With/Sondre With/Hermann Lindgren - K4 1000m JH
Bronse: Ina Ek Bjørntvedt/Nida Grønbekk - K2 1000m JD

NM NM

Gull: Kristine Amundsen - K1 200m JD
Sølv: Ina Ek Bjørntvedt - K1 1000m JD
Bronse: Karoline Kvande - K1 200m SD
Bronse: Kristine Amundsen - K1 5000m JD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Kristine Amundsen/Andrea Austeng/Maria Virik/Tia Tiller - K4 200m UD
Gull: Kristine Amundsen/Andrea Austeng - K2 200m UD
Gull: Kristine Amundsen/Andrea Austeng/Maria Virik/Tia Tiller - K4 500m UD
Gull: Kristine Amundsen/Andrea Austeng - K2 500m UD
Gull: Kristine Amundsen/Maria Virik - K2 2500m UD
Bronse: Maria Virik/Tia Tiller - K2 500m UD
Bronse: Torjus With/Sondre With/Vemund Jensen/Hermann Lindgren - K4 500m UH
Bronse: Andrea Austeng/Tia Tiller - K2 2500m UD

UM maraton UM

Gull: Kristine Amundsen - K1 11000m UD

UM UM

Sølv: Kristine Amundsen - K1 500m UD
Sølv: Kristine Amundsen - K1 3000m UD
Bronse: Kristine Amundsen - K1 200m UD

UM maraton UM

Bronse: Maria Virik - K1 11000m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Louise Leren Moen/Kari Ofstad - K2 500m SD
Gull: Louise Leren Moen/Kari Ofstad - K2 1000m SD
Gull: Louise Leren Moen/Kari Ofstad - K2 5000m SD
Sølv: Louise Leren Moen/Anna Aronsen Oftedal/Kari Ofstad/Elise Smeby - K4 500m SD
Sølv: Louise Leren Moen/Anna Aronsen Oftedal/Kari Ofstad/Elise Smeby - K4 1000m SD
Bronse: Louise Leren Moen/Anna Aronsen Oftedal/Kari Ofstad/Elise Smeby - K4 200m SD
Bronse: Katinka Bøvre/Ine Tiller - K2 200m JD
Bronse: Katinka Bøvre/Ine Tiller - K2 500m JD
Bronse: Katinka Bøvre/Ine Tiller/Maria Virik/Nida Grønbekk - K4 500m JD
Bronse: Katinka Bøvre/Ine Tiller - K2 1000m JD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Kristine Amundsen/Nida Grønbekk/Tia Tiller/Maria Virik - K4 500m UD
Bronse: Kristine Amundsen/Nida Grønbekk - K2 500m UD
Bronse: Kristine Amundsen/Nida Grønbekk - K2 3000m UD

Nordisk maraton

Sølv: Susanne Rosåsen/Nida Grønbekk - K2 11000m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 500m SD
Gull: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 1000m SD
Sølv: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 200m SD
Sølv: Jakob Norenberg/Jostein Langslet - K2 500m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Kristine Amundsen/Katinka Bøvre/Ine Tiller/Haldis Kalland - K4 500m UD
Bronse: Kristine Amundsen/Ina Ek Bjørntvedt - K2 2500m UD
Bronse: Kristine Amundsen/Ina Ek Bjørntvedt - K2 2500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 500m SD
Sølv: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 200m SD
Sølv: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 1000m SD
Bronse: Kari Ofstad/Anne Wahl - K2 500m SD

Nordisk maraton

Bronse: Karoline Kvande - K1 18000m JD
Bronse: Tiril Marie Thodesen Sande/Karoline Kvande - K2 18000m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 200m SD
Sølv: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 500m SD
Sølv: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 1000m SD

VM

5. plass: Eirik Verås Larsen/Jakob Norenberg - K2 1000m SH

EM

Gull: Eirik Verås Larsen/Jakob Norenberg - K2 1000m SH
Gull: Eirik Verås Larsen/Jakob Norenberg - K2 1000m SH
9. plass: Eirik Verås Larsen/Jakob Norenberg - K2 1000m SH
9. plass: Eirik Verås Larsen/Jakob Norenberg - K2 1000m SH

Nordisk maraton

Gull: Tiril Marie Thodesen Sande/Karoline Kvande - K2 11000m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Agnes Brun-Lie/Kari Ofstad - K2 200m SD
Bronse: Agnes Brun-Lie/Kari Ofstad/Anne Wahl/Eva Noer - K4 500m SD
Bronse: Agnes Brun-Lie/Kari Ofstad - K2 500m SD
Bronse: Jakob Norenberg/Alexander Wefald - K2 500m SH
Bronse: Agnes Brun-Lie/Kari Ofstad - K2 1000m SD
Bronse: Agnes Brun-Lie/Kari Ofstad - K2 5000m SD
Bronse: Jakob Norenberg/Alexander Wefald - K2 5000m SH

EM

6. plass: Eirik Verås Larsen/Mattis Næss - K2 1000m SH

Nordisk

Gull: Elisabeth Quale/Miriam Byhring/Ida Marie Meyer Olsen/Tone Alise Øvergaard - K4 200m
Gull: Elisabeth Quale/Miriam Byhring/Ida Marie Meyer Olsen/Tone Alise Øvergaard - K4 500m
Sølv: Ida Marie Meyer Olsen/Julie Byhring - K2 500m
Sølv: Elisabeth Quale/Miriam Byhring/Ida Marie Meyer Olsen/Tone Alise Øvergaard - K4 1000m

Nordisk maraton

Sølv: Tiril Marie Thodesen Sande/Karoline Kvande - K2 11000m UD

Nordisk

Bronse: Ida Marie Meyer Olsen/Tone Alise Øvergaard - K2 1000m

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Mattis Næss/Jakob Norenberg - K2 200m SH
Gull: Mattis Næss/Jakob Norenberg - K2 1000m SH
Gull: Mattis Næss - K2 3000m SH
Gull: Mattis Næss/Jakob Norenberg - K2 3000m SH
Sølv: Mattis Næss/Jakob Norenberg - K2 500m SH
Bronse: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie/Kari Ofstad/Anne Wahl - K4 200m SD
Bronse: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie/Kari Ofstad/Eva Noer - K4 500m SD
Bronse: Mattis Næss/Jakob Norenberg/Henrik Lemel/Eirik Bentzen - K4 500m SH
Bronse: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie/Kari Ofstad/Eva Noer - K4 1000m SD
Bronse: Mattis Næss/Jakob Norenberg/Henrik Lemel/Eirik Bentzen - K4 1000m SH
Bronse: Ida Marie Meyer Olsen/Stine Edvardsen Mellem - K2 3000m SD

NM NM

Bronse: Ida Marie Meyer Olsen - K1 3000m SD

VM

8. plass: Mattis Næss/Jakob Norenberg - K2 1000m SH
8. plass: Mattis Næss/Jakob Norenberg - K2 1000m SH

Nordisk

Bronse: Ida Marie Meyer Olsen/Martine Solberg/Inger Helene Trollebø/Louise Leren Moen - K4 1000m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Ida Marie Meyer Olsen/Martine Solberg - K2 200m JD
Gull: Mattis Næss/Jakob Norenberg - K2 500m SH
Gull: Alexander Wefald/Mattis Næss/Jakob Norenberg/Henrik Lemel - K4 500m SH
Gull: Ida Marie Meyer Olsen/Martine Solberg - K2 500m JD
Gull: Alexander Wefald/Mattis Næss - K2 1000m SH
Gull: Alexander Wefald/Mattis Næss/Jakob Norenberg/Henrik Lemel - K4 1000m SH
Gull: Ida Marie Meyer Olsen/Martine Solberg - K2 1000m JD
Gull: Alexander Wefald/Mattis Næss - K2 3000m SH
Sølv: Alexander Wefald/Mattis Næss/Jakob Norenberg/Henrik Lemel - K4 200m SH
Sølv: Martine Solberg/Ida Marie Meyer Olsen/Stine Edvardsen Mellem/Nanna Solberg - K4 1000m JD
Sølv: Ida Marie Meyer Olsen/Stine Edvardsen Mellem - K2 3000m JD
Bronse: Ida Marie Meyer Olsen/Martine Solberg/Nanna Solberg/Stine Edvardsen Mellem - K4 200m JD
Bronse: Ida Marie Meyer Olsen/Martine Solberg/Nanna Solberg/Stine Edvardsen Mellem - K4 500m JD

NM NM

Gull: Ida Marie Meyer Olsen - K1 200m JD
Gull: Ida Marie Meyer Olsen - K1 500m JD
Gull: Ida Marie Meyer Olsen - K1 1000m JD
Gull: Ida Marie Meyer Olsen - K1 3000m JD
Sølv: Martine Solberg - K1 200m JD
Sølv: Mattis Næss - K1 500m SH
Sølv: Martine Solberg - K1 500m JD
Sølv: Martine Solberg - K1 1000m JD
Sølv: Mattis Næss - K1 1000m SH
Sølv: Mattis Næss - K1 3000m SH
Bronse: Alexander Wefald - K1 500m SH
Bronse: Alexander Wefald - K1 1000m SH
Bronse: Martine Solberg - K1 3000m JD

VM

5. plass: Mattis Næss/Jakob Norenberg - K2 1000m SH

VM maraton

5. plass: Eirik Verås Larsen/Mattis Næss - K2 25000m SH

Nordisk

Sølv: Ida Marie Meyer Olsen/Julie Byhring/Elisabeth Quale/Tone Alise Øvergaard - K4 200m JD
Bronse: Ida Marie Meyer Olsen/Julie Byhring/Elisabeth Quale/Miriam Byhring - K4 500m JD
Bronse: Miriam Byhring/Julie Byhring/Elisabeth Quale/Martine Solberg - K4 1000m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Mattis Næss/Alexander Wefald - K2 1000m SH
Gull: Alexander Wefald/Mattis Næss/Jakob Norenberg/Eirik Bentzen - K4 1000m SH
Gull: Mattis Næss/Alexander Wefald - K2 3000m SH
Sølv: Mattis Næss/Alexander Wefald - K2 200m SH
Sølv: Ida Marie Meyer Olsen/Martine Solberg - K2 200m JD
Sølv: Mattis Næss/Alexander Wefald - K2 500m SH
Sølv: Ida Marie Meyer Olsen/Martine Solberg - K2 500m JD
Sølv: Ida Marie Meyer Olsen/Martine Solberg - K2 1000m JD
Sølv: Ida Marie Meyer Olsen/Martine Solberg - K2 3000m JD

NM NM

Gull: Alexander Wefald - K1 500m SH
Sølv: Alexander Wefald - K1 200m SH
Sølv: Ida Marie Meyer Olsen - K1 200m JD

NM maraton NM

Sølv: Ida Marie Meyer Olsen - K1 18000m JD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Louise Leren Moen/Inger Helene Trollebø/Agnes Brun-Lie/Nanna Solberg - K4 500m UD
Bronse: Inger Helene Trollebø/Nanna Solberg - K2 3000m UD

VM

Bronse: Mattis Næss/Jakob Norenberg - K2 1000m SH

VM maraton

7. plass: Mattis Næss/Jakob Norenberg - K2 25000m SH

EM

9. plass: Eirik Verås Larsen/Nils Olav Fjeldheim/Mattis Næss/Jakob Norenberg - K4 1000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Alexander Wefald/Mattis Næss/Jakob Norenberg/Eirik Bentzen - K4 200m SH
Gull: Mattis Næss/Alexander Wefald - K2 200m SH
Gull: Alexander Wefald/Mattis Næss/Jakob Norenberg/Eirik Bentzen - K4 500m SH
Gull: Mattis Næss/Alexander Wefald - K2 1000m SH
Gull: Alexander Wefald/Mattis Næss/Jakob Norenberg/Eirik Bentzen - K4 1000m SH
Gull: Mattis Næss/Alexander Wefald - K2 3000m SH
Sølv: Camilla Askildsen/Kristine Næss/Kjersti Olsen/Ida Marie Meyer Olsen - K4 200m SD
Sølv: Camilla Askildsen/Kristine Næss/Kjersti Olsen/Ida Marie Meyer Olsen - K4 500m SD
Sølv: Ida Marie Meyer Olsen/Martine Solberg - K2 500m JD
Bronse: Jostein Langslet/Per Martin Fevang - K2 200m SH
Bronse: Ida Marie Meyer Olsen/Martine Solberg - K2 200m JD

NM NM

Gull: Mattis Næss - K1 200m SH
Sølv: Mattis Næss - K1 500m SH
Sølv: Mattis Næss - K1 1000m SH
Sølv: Mattis Næss - K1 3000m SH
Bronse: Alexander Wefald - K1 200m SH
Bronse: Alexander Wefald - K1 500m SH
Bronse: Alexander Wefald - K1 1000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Martine Solberg/Ida Marie Meyer Olsen - K2 200m UD
Gull: Martine Solberg/Ida Marie Meyer Olsen - K2 500m UD
Gull: Martine Solberg/Ida Marie Meyer Olsen/Stine Edvardsen Mellem/Mari Haraldseid - K4 500m UD
Gull: Martine Solberg/Ida Marie Meyer Olsen - K2 3000m UD

UM UM

Gull: Martine Solberg - K1 200m UD
Gull: Martine Solberg - K1 500m UD
Gull: Martine Solberg - K1 3000m UD
Sølv: Ida Marie Meyer Olsen - K1 200m UD
Sølv: Ida Marie Meyer Olsen - K1 500m UD
Bronse: Ida Marie Meyer Olsen - K1 3000m UD

EM

5. plass: Andreas Gjersøe/Nils Olav Fjeldheim/Eirik Verås Larsen/Mattis Næss - K4 500m SH
6. plass: Andreas Gjersøe/Alexander Wefald/Jostein Langslet/Mattis Næss - K4 1000m SH

VM

7. plass: Andreas Gjersøe/Nils Olav Fjeldheim/Eirik Verås Larsen/Mattis Næss - K4 500m SH
8. plass: Andreas Gjersøe/Alexander Wefald/Jostein Langslet/Mattis Næss - K4 1000m SH

Nordisk

Bronse: Christine Eeg-Nielsen/Camilla Askildsen - K2 500m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Jakob Norenberg/Christen Dokk Smith/Alexander Wefald/Mattis Næss - K4 500m SH
Gull: Jostein Langslet/Per Martin Fevang - K2 1000m SH
Gull: Jakob Norenberg/Christen Dokk Smith/Alexander Wefald/Jan Roksvold - K4 1000m SH
Gull: Kari Ofstad/Anne Wahl - K2 5000m SD
Sølv: Mattis Næss/Christen Dokk Smith - K2 200m SH
Sølv: Camilla Askildsen/Kjersti Olsen - K2 200m SD
Sølv: Camilla Askildsen/Kjersti Olsen - K2 500m SD
Sølv: Jostein Langslet/Per Martin Fevang - K2 500m SH
Sølv: Kari Ofstad/Anne Wahl - K2 1000m SD
Sølv: Jostein Langslet/Ole Magnus Fevang/Mats Tønnesen Aardal/Per Martin Fevang - K4 1000m SH
Sølv: Jostein Langslet/Per Martin Fevang - K2 10000m SH
Bronse: Jostein Langslet/Ole Magnus Fevang/Mats Tønnesen Aardal/Anders Kristiansen - K4 200m SH
Bronse: Jakob Norenberg/Alexander Wefald - K2 200m SH
Bronse: Kari Ofstad/Anne Wahl - K2 500m SD
Bronse: Jostein Langslet/Ole Magnus Fevang/Mats Tønnesen Aardal/Per Martin Fevang - K4 500m SH
Bronse: Christen Dokk Smith/Alexander Wefald - K2 500m SH
Bronse: Jan Roksvold/Magnus S. Brannsten - K2 500m JH
Bronse: Camilla Askildsen/Kjersti Olsen - K2 1000m SD
Bronse: Jakob Norenberg/Christen Dokk Smith - K2 1000m SH
Bronse: Camilla Askildsen/Kjersti Olsen - K2 5000m SD
Bronse: Jan Roksvold/Magnus S. Brannsten - K2 5000m JH

NM NM

Sølv: Christen Dokk Smith - K1 200m SH
Sølv: Camilla Askildsen - K1 1000m JD
Sølv: Camilla Askildsen - K1 5000m JD
Sølv: Jakob Norenberg - K1 10000m SH
Bronse: Mattis Næss - K1 200m SH
Bronse: Camilla Askildsen - K1 200m JD
Bronse: Mattis Næss - K1 500m SH
Bronse: Camilla Askildsen - K1 500m JD
Bronse: Jostein Langslet - K1 1000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Christen Dokk Smith/Jakob Norenberg/Mattis Næss/Alexander Wefald - K4 200m SH
Gull: Christen Dokk Smith/Jakob Norenberg/Mattis Næss/Alexander Wefald - K4 500m SH
Gull: Mattis Næss/Jakob Norenberg - K2 1000m SH
Gull: Christen Dokk Smith/Jakob Norenberg/Mattis Næss/Alexander Wefald - K4 1000m SH
Gull: Christen Dokk Smith/Jakob Norenberg/Mattis Næss/Alexander Wefald - K4 10000m SH
Sølv: Christen Dokk Smith/Mattis Næss - K2 200m SH
Sølv: Alexander Wefald/Mattis Næss - K2 500m SH
Sølv: Jostein Langslet/Per Martin Fevang/Lars Ivar Gran/Anders Kristiansen - K4 1000m SH
Sølv: Jostein Langslet/Per Martin Fevang - K2 1000m SH
Sølv: Jostein Langslet/Per Martin Fevang/Lars Ivar Gran/Anders Kristiansen - K4 10000m SH
Bronse: Jostein Langslet/Per Martin Fevang/Lars Ivar Gran/Mats Tønnesen Aardal - K4 200m SH
Bronse: Alexander Wefald/Jakob Norenberg - K2 200m SH
Bronse: Jostein Langslet/Lars Ivar Gran/Mats Tønnesen Aardal/Per Martin Fevang - K4 500m SH
Bronse: Jostein Langslet/Per Martin Fevang - K2 500m SH

NM NM

Sølv: Mattis Næss - K1 200m SH

Nordisk

Gull: Peter Ribe/Tom Selvik/Morten Ivarsen/Mattis Næss - K4 500m SH
Gull: Alexander Wefald - K1 1000m JH
Gull: Peter Ribe/Tom Selvik/Thomas Roander/Mattis Næss - K4 1000m SH
Sølv: Alexander Wefald - K1 500m JH
Sølv: Alexander Wefald - K1 500m JH
Sølv: Tom Selvik/Thomas Roander - K2 500m SH
Sølv: Alexander Wefald - K1 1000m JH
Sølv: Peter Ribe/Mattis Næss - K2 1000m SH
Bronse: Alexander Wefald - K1 200m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Mattis Næss/Thomas Roander/Roy Willy Johansen/Alexander Wefald - K4 200m SH
Gull: Lars Kaasa/Gudmund Strand/Alexander Wefald/Håkon Andersen - K4 200m JH
Gull: Alexander Wefald/Håkon Andersen - K2 200m JH
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten - K2 200m SD
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten/Hilde Glomsås/Kjersti Olsen - K4 200m SD
Gull: Kjersti Olsen/Hilde Glomsås - K2 500m JD
Gull: Mattis Næss/Thomas Roander - K2 500m SH
Gull: Lars Kaasa/Jakob Norenberg/Alexander Wefald/Håkon Andersen - K4 500m JH
Gull: Mattis Næss/Thomas Roander/Geir Kvillum/Alexander Wefald - K4 500m SH
Gull: Alexander Wefald/Håkon Andersen - K2 500m JH
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten - K2 500m SD
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten/Hilde Glomsås/Kjersti Olsen - K4 500m SD
Gull: Lars Kaasa/Gudmund Strand/Alexander Wefald/Håkon Andersen - K4 1000m JH
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten/Hilde Glomsås/Kjersti Olsen - K4 1000m SD
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten - K2 1000m SD
Gull: Mattis Næss/Thomas Roander - K2 1000m SH
Gull: Mattis Næss/Thomas Roander/Geir Kvillum/Alexander Wefald - K4 1000m SH
Gull: Alexander Wefald/Håkon Andersen - K2 1000m JH
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten/Hilde Glomsås/Kjersti Olsen - K4 5000m SD
Sølv: Mattis Næss/Thomas Roander - K2 200m SH
Sølv: Kjersti Olsen/Hilde Glomsås - K2 1000m JD
Bronse: Kjersti Olsen/Hilde Glomsås - K2 200m JD
Bronse: Lars Kaasa/Gudmund Strand - K2 1000m JH
Bronse: Mattis Næss/Thomas Roander/Roy Willy Johansen/Alexander Wefald - K4 10000m SH

NM NM

Gull: Kjersti Olsen - K1 200m JD
Gull: Alexander Wefald - K1 200m JH
Gull: Kjersti Olsen - K1 500m JD
Gull: Alexander Wefald - K1 500m JH
Gull: Jostein Langslet - K1 1000m JH
Gull: Alexander Wefald - K1 5000m JH
Sølv: Christine Knudsen - K1 200m SD
Sølv: Thomas Roander - K1 500m SH
Sølv: Christine Knudsen - K1 500m SD
Sølv: Håkon Andersen - K1 500m JH
Sølv: Christine Knudsen - K1 1000m SD
Sølv: Håkon Andersen - K1 1000m JH
Sølv: Jostein Langslet - K1 5000m JH
Bronse: Jostein Langslet - K1 500m JH
Bronse: Mattis Næss - K1 1000m SH
Bronse: Kjersti Olsen - K1 1000m JD
Bronse: Christine Knudsen - K1 5000m SD
Bronse: Håkon Andersen - K1 5000m JH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Leif Erik Riddervold/Birger Bjørland - K2 200m UH
Sølv: Leif Erik Riddervold/Birger Bjørland - K2 500m UH
Bronse: Leif Erik Riddervold/Birger Bjørland - K2 2500m UH

UM UM

Bronse: Christen Dokk Smith - K1 200m UH
Bronse: Christen Dokk Smith - K1 500m UH

Nordisk

Gull: Tom Selvik/Peter Ribe/Robby Roarsen Haugli/Mattis Næss - K4 200m SH
Sølv: Alexander Wefald/Tor-Sverre Lien Jensen/Tor Ivar Hetland/Per Martin Fevang - K4 200m JH
Sølv: Alexander Wefald/Per Martin Fevang - K2 500m JH
Bronse: Tom Selvik/Peter Ribe/Robby Roarsen Haugli/Mattis Næss - K4 500m SH
Bronse: Alexander Wefald/Tor-Sverre Lien Jensen/Tor Ivar Hetland/Per Martin Fevang - K4 500m JH
Bronse: Alexander Wefald/Tor-Sverre Lien Jensen/Tor Ivar Hetland/Per Martin Fevang - K4 1000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Alexander Wefald/Håkon Andersen/Gudmund Strand/J Olsen - K4 200m JH
Gull: Thomas Roander/Mattis Næss/Geir Kvillum/Roy Willy Johansen - K4 200m SH
Gull: Thomas Roander/Mattis Næss - K2 200m SH
Gull: Alexander Wefald/Håkon Andersen/Gudmund Strand/J Olsen - K4 500m JH
Gull: Thomas Roander/Mattis Næss - K2 500m SH
Gull: Alexander Wefald/Håkon Andersen/Gudmund Strand/J Olsen - K4 1000m JH
Gull: Thomas Roander/Mattis Næss/Geir Kvillum/Roy Willy Johansen - K4 1000m SH
Gull: Christine Knudsen/Kari Ofstad - K2 1000m SD
Gull: Thomas Roander/Mattis Næss - K2 1000m SH
Gull: Per Martin Fevang/Jostein Langslet - K2 1000m JH
Gull: Christine Knudsen/Kjersti Olsen - K2 5000m SD
Sølv: Christine Knudsen/Kjersti Olsen/Kari Ofstad/ Wangen - K4 200m SD
Sølv: Christine Knudsen/Kjersti Olsen - K2 200m SD
Sølv: Christine Knudsen/Kjersti Olsen - K2 500m SD
Sølv: Christine Knudsen/Kjersti Olsen/Kari Ofstad/ Wangen - K4 500m SD
Sølv: Jostein Langslet/Tor-Sverre Lien Jensen - K2 500m JH
Sølv: Tor-Sverre Lien Jensen/Per Martin Fevang/ Skattenborg/Jostein Langslet - K4 500m JH
Sølv: Tor-Sverre Lien Jensen/Per Martin Fevang/ Skattenborg/Jostein Langslet - K4 1000m JH
Sølv: Alexander Wefald/Håkon Andersen - K2 5000m JH
Bronse: Alexander Wefald/Håkon Andersen - K2 200m JH
Bronse: Tor-Sverre Lien Jensen/Per Martin Fevang/ Skattenborg/Jostein Langslet - K4 200m JH
Bronse: Alexander Wefald/Håkon Andersen - K2 500m JH
Bronse: Alexander Wefald/Håkon Andersen - K2 1000m JH
Bronse: Jostein Langslet/Tor-Sverre Lien Jensen - K2 5000m JH

NM NM

Gull: Thomas Roander - K1 200m SH
Gull: Alexander Wefald - K1 500m JH
Sølv: Kjersti Olsen - K1 200m JD
Sølv: Christine Knudsen - K1 200m SD
Sølv: Christine Knudsen - K1 500m SD
Sølv: Thomas Roander - K1 500m SH
Sølv: Kjersti Olsen - K1 500m JD
Sølv: Christine Knudsen - K1 1000m SD
Sølv: Alexander Wefald - K1 1000m JH
Bronse: Kjersti Olsen - K1 1000m JD
Bronse: Christine Knudsen - K1 5000m SD

NM maraton NM

Bronse: Mattis Næss - K1 25000m SH
Bronse: Mattis Næss - K1 25000m SH

UM UM

Gull: Kjersti Olsen - K1 200m UD
Gull: Jakob Norenberg - K1 500m UH
Gull: Kjersti Olsen - K1 500m UD
Gull: Kjersti Olsen - K1 2500m UD
Gull: Jakob Norenberg - K1 2500m UH
Sølv: Jakob Norenberg - K1 200m UH

VM

8. plass: Morten Ivarsen/Thomas Roander/Peter Ribe/Mattis Næss - K4 200m SH

Nordisk

Gull: Thomas Roander/Mattis Næss/Peter Ribe/Tom Selvik - K4 500m SH
Gull: May Lise Håland/Christine Knudsen/Eveline Skarbøvik Borchgrevink/Anne Grethe Berntsen - K4 500m JD
Gull: May Lise Håland/Christine Knudsen - K2 500m JD
Gull: Thomas Roander/Morten Ivarsen - K2 1000m SH
Gull: Thomas Roander/Mattis Næss/Morten Ivarsen/Tom Selvik - K4 1000m SH
Gull: Christine Knudsen - K1 1000m JD
Gull: May Lise Håland/Christine Knudsen - K2 1000m JD
Sølv: Thomas Roander/Mattis Næss - K2 500m SH
Sølv: Christine Knudsen - K1 500m JD
Sølv: Tom Selvik/Mattis Næss - K2 10000m SH
Bronse: Hege Brannsten/Marianne Fjeldheim/Christine Knudsen/May Lise Håland - K4 500m SD
Bronse: Thomas Roander - K1 1000m SH
Bronse: May Lise Håland/Christine Knudsen - K2 5000m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Mattis Næss/Thomas Roander - K2 200m SH
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten - K2 500m SD
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten/Kari Ofstad/Barbro Røkenes - K4 500m SD
Gull: Mattis Næss/Thomas Roander - K2 500m SH
Gull: Mattis Næss/Thomas Roander/Geir Kvillum/Roy Willy Johansen - K4 1000m SH
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten - K2 1000m SD
Gull: Mattis Næss/Thomas Roander - K2 1000m SH
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten - K2 5000m SD
Gull: Mattis Næss/Thomas Roander/Geir Kvillum/Roy Willy Johansen - K4 10000m SH
Sølv: Christine Knudsen/Hege Brannsten - K2 200m SD
Sølv: Mattis Næss/Thomas Roander - K2 10000m SH
Bronse: Kjersti Olsen/Hilde Glomsås - K2 200m JD
Bronse: Kari Ofstad/Barbro Røkenes - K2 200m SD
Bronse: Kari Ofstad/Barbro Røkenes - K2 500m SD
Bronse: Kari Ofstad/Barbro Røkenes - K2 5000m SD

NM NM

Gull: Christine Knudsen - K1 500m JD
Gull: Christine Knudsen - K1 1000m JD
Gull: Christine Knudsen - K1 5000m JD
Sølv: Christine Knudsen - K1 200m JD
Sølv: Thomas Roander - K1 500m SH
Sølv: Thomas Roander - K1 1000m SH
Bronse: Mattis Næss - K1 200m SH
Bronse: Christine Knudsen - K1 500m SD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: V Jordfall/Kjersti Olsen - K2 500m UD

UM UM

Gull: Alexander Wefald - K1 2500m UH
Sølv: Kjersti Olsen - K1 500m UD

VM

4. plass: Knut Holmann/Morten Ivarsen/Svein Egil Solvang/Thomas Roander - K4 10000m SH

Nordisk

Gull: Knut Holmann/Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland/Thomas Roander - K4 1000m SH
Gull: Torgeir Toppe/Mattis Næss - K2 1000m JH
Sølv: Knut Holmann/Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland/Thomas Roander - K4 500m SH
Sølv: Jøran Solheim/Mattis Næss/Øystein Kvam/Fredrik Aas - K4 1000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Harald Amundsen/Geir Kvillum/Thor Bache-Wiig/Thomas Roander - K4 500m SH
Gull: Harald Amundsen/Geir Kvillum/Thor Bache-Wiig/Thomas Roander - K4 1000m SH
Sølv: Hanne Corneliussen/Kari Ofstad/Kaja Fürstenberg/Hege Corneliussen - K4 500m SD
Sølv: Hanne Corneliussen/Kari Ofstad - K2 500m SD
Sølv: Thomas Roander/Geir Kvillum - K2 500m SH
Sølv: Thomas Roander/Geir Kvillum - K2 1000m SH
Sølv: Mattis Næss/Christian Ellingsen - K2 5000m JH
Bronse: Kristine Næss/Camilla Carlsen - K2 500m JD
Bronse: Mattis Næss/Christian Ellingsen - K2 500m JH
Bronse: Mattis Næss/Christian Ellingsen - K2 1000m JH
Bronse: Hanne Corneliussen/Kari Ofstad - K2 5000m SD

NM NM

Sølv: Mattis Næss - K1 1000m JH

NM maraton NM

Sølv: Mattis Næss - K1 21000m JH

NM NM

Bronse: Mattis Næss - K1 500m JH
Bronse: Mattis Næss - K1 5000m JH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Kaja Fürstenberg/Christine Knudsen - K2 500m UD
Bronse: Kaja Fürstenberg/Christine Knudsen - K2 2500m UD

UM UM

Bronse: Kristine Næss - K1 500m UD
Bronse: Kristine Næss - K1 2500m UD

OL

8. plass: Svein Egil Solvang/Harald Amundsen - K2 1000m SH

Nordisk

Gull: Trond Are Øritsland/Stig Arne Nilsen/Thomas Roander/Peter Ribe - K4 500m SH
Sølv: Joan T. Tønnesen/Hanne Corneliussen/Siv Hagevik/Hege Brannsten - K4 500m JD
Sølv: Joan T. Tønnesen/Hanne Corneliussen - K2 500m JD
Sølv: Siv Hagevik/Hanne Corneliussen - K2 5000m JD
Sølv: Thomas Roander/Peter Ribe - K2 10000m SH
Bronse: Ingeborg Rasmussen/Hanne Corneliussen/Siv Hagevik/Joan T. Tønnesen - K4 500m SD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Harald Amundsen/Geir Kvillum/Gunnleik Hoffmann/Thomas Roander - K4 1000m SH
Sølv: Harald Amundsen/Geir Kvillum/Gunnleik Hoffmann/Thomas Roander - K4 500m SH
Sølv: Harald Amundsen/Geir Kvillum/Gunnleik Hoffmann/Thomas Roander - K4 10000m SH
Bronse: Hanne Corneliussen/Hege Corneliussen - K2 500m SD
Bronse: Hanne Corneliussen/Hege Corneliussen - K2 1000m SD
Bronse: Hanne Corneliussen/Hege Corneliussen - K2 5000m SD

NM NM

Sølv: Hanne Corneliussen - K1 1000m JD
Bronse: Hanne Corneliussen - K1 500m JD
Bronse: Hanne Corneliussen - K1 5000m JD

OL

6. plass: Kari Ofstad/Wenche Lægreid/Ingeborg Rasmussen/Anne Wahl - K4 500m SD
7. plass: Kari Ofstad/Anne Wahl - K2 500m SD

Nordisk

Gull: Harald Amundsen - K1 1000m SH
Sølv: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink/Geir Kvillum/Frank Johannesen - K4 500m SH
Sølv: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink/Geir Kvillum/Frank Johannesen - K4 1000m SH
Sølv: Kari Ofstad/Wenche Lægreid - K2 5000m SD
Bronse: Ingeborg Rasmussen/Wenche Lægreid/Anne Wahl/Kari Ofstad - K4 500m SD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Harald Amundsen/Geir Kvillum - K2 500m SH
Gull: Harald Amundsen/Geir Kvillum - K2 1000m SH
Gull: Harald Amundsen/Geir Kvillum/Gunnleik Hoffmann/Knut G. Østby - K4 1000m SH
Gull: Harald Amundsen/Geir Kvillum/Gunnleik Hoffmann/Knut G. Østby - K4 10000m SH
Sølv: Harald Amundsen/Geir Kvillum/Gunnleik Hoffmann/Knut G. Østby - K4 500m SH
Sølv: Harald Amundsen/Geir Kvillum - K2 10000m SH

NM NM

Sølv: Harald Amundsen - K1 1000m SH
Bronse: Gunnleik Hoffmann - K1 1000m SH
Bronse: Harald Amundsen - K1 10000m SH

UM UM

Sølv: Thomas Roander - K1 2500m UH

VM

Sølv: Arne B Sletsjøe/Harald Amundsen/Lars Ivar Gran/Geir Kvillum - K4 10000m SH

Nordisk

Sølv: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink/Geir Kvillum/Frank Johannesen - K4 500m SH
Sølv: Ingeborg Rasmussen/Hege Blichfeldt Sheriff/Anne Wahl/Kari Ofstad - K4 500m SD
Bronse: Kristian Harstad/Thor Bache-Wiig/Ole Jørgen Dobbe/Peter Ribe - K4 500m JH
Bronse: Einar Rasmussen/Geir Kvillum - K2 1000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Harald Amundsen/Geir Kvillum/Gunnleik Hoffmann/Knut G. Østby - K4 1000m SH
Gull: Harald Amundsen/Geir Kvillum - K2 1000m SH
Gull: Harald Amundsen/Geir Kvillum/Gunnleik Hoffmann/Knut G. Østby - K4 10000m SH
Sølv: Harald Amundsen/Geir Kvillum/Gunnleik Hoffmann/Knut G. Østby - K4 500m SH
Bronse: Harald Amundsen/Geir Kvillum - K2 10000m SH

NM NM

Sølv: Geir Kvillum - K1 500m SH
Sølv: Thor Bache-Wiig - K1 5000m JH
Sølv: Harald Amundsen - K1 10000m SH
Bronse: Thor Bache-Wiig - K1 500m JH
Bronse: Thor Bache-Wiig - K1 1000m JH
Bronse: Geir Kvillum - K1 1000m SH
Bronse: Kari Ofstad - K1 5000m SD
Bronse: Knut G. Østby - K1 10000m SH

Nordisk

Gull: Harald Amundsen/Bjørn Nilsen - K2 2500m UH
Gull: Harald Amundsen/Sven Nicolaisen - K2 5000m JH
Sølv: Harald Amundsen - K1 500m UH
Sølv: Harald Amundsen/Bjørn Nilsen/Jan Fredrik Nicolaisen/Jens Chr. Heffermehl - K4 500m UH
Sølv: Harald Amundsen - K1 2500m UH
Bronse: Kari Ofstad/Nina Færøvik - K2 5000m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Geir Hansen/Hans Berge - K2 500m JH
Gull: Ole Petter Undebakke/Harald Amundsen - K2 1000m JH
Gull: Ole Petter Undebakke/Harald Amundsen - K2 5000m JH
Sølv: Ole Petter Undebakke/Gunnleik Hoffmann - K2 500m JH
Sølv: Geir Hansen/Hans Berge - K2 1000m JH
Sølv: Geir Hansen/Hans Berge - K2 5000m JH
Sølv: Brynjulf Stige/Jostein Stige - K2 10000m SH
Bronse: Geir Hansen/Hans Berge/Finn Mæland/Einar Dræggebø - K4 500m JH
Bronse: Kari Ofstad/Kirsti Ofstad - K2 500m SD
Bronse: Geir Hansen/Hans Berge/Finn Mæland/Einar Dræggebø - K4 1000m JH
Bronse: Knut G. Østby/Øyvind Amundsen/Andreas Orheim/Tore Berger - K4 1000m SH
Bronse: Kari Ofstad/Kirsti Ofstad - K2 5000m SD

NM NM

Sølv: Geir Hansen - K1 500m JH
Sølv: Geir Hansen - K1 1000m JH
Sølv: Jostein Stige - K1 1000m SH
Sølv: Harald Amundsen - K1 5000m JH
Bronse: Jostein Stige - K1 500m SH
Bronse: Harald Amundsen - K1 1000m JH
Bronse: Geir Hansen - K1 5000m JH
Bronse: Jostein Stige - K1 10000m SH

UM UM

Gull: Harald Amundsen - K1 500m UH
Gull: Harald Amundsen - K1 2500m UH

VM

Gull: Einar Rasmussen/Øyvind Amundsen/Olaf Søyland/Andreas Orheim - K4 10000m SH

Nordisk

Gull: Jostein Stige - K1 10000m SH
Sølv: Jostein Stige - K1 1000m SH
Sølv: Einar Rasmussen/Olaf Søyland/Morten Opsahl/Øyvind Amundsen - K4 1000m SH
Bronse: Morten Mørland/Øyvind Amundsen - K2 500m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Øyvind Amundsen/Jostein Stige - K2 10000m SH
Bronse: Øyvind Amundsen/Jostein Stige - K2 500m SH
Bronse: Øyvind Amundsen/Jostein Stige - K2 1000m SH

NM NM

Gull: Jostein Stige - K1 500m SH
Gull: Jostein Stige - K1 1000m SH
Gull: Andreas Orheim - K1 10000m SH
Sølv: Jostein Stige - K1 10000m SH

VM

9. plass: Steinar Amundsen - K1 500m SH

NM/UM-medaljer 2023 per person

Navn # gull # søv # bronse
Kristine Amundsen 2 3 0
Maria Virik 1 2 0
Vemund Jensen 0 3 1
Elias Hollingsæter 0 2 2
Linde Lannem Rasch-Olsen 0 2 1
Kiana Parvizi 0 2 1
Emil Oelschlägel 0 1 0

NC sammendrag 2024
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere inneværende sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Bærum13000117002223.176.9