Fana

Medaljer NM, samt EM, VM og OL

VM

Bronse: Hakeem Teland - K1 200m JH

EM

5. plass: Hakeem Teland - K1 200m JH
5. plass: Hakeem Teland - K1 500m JH
6. plass: Hakeem Teland/Marcus Wang/Mathias Horvati Svoren/Vemund Jensen - K4 1000m JH
9. plass: Magnus Ivarsen/Per Wessel/Amund Vold/Elling Oftedal - K4 500m

Nordisk

Gull: Hakeem Teland - K1 200m JH
Gull: Hakeem Teland/Harald Ivarsen/Magnus Ivarsen/Ola Nordtveit - K4 200m
Gull: Hakeem Teland/Harald Ivarsen - K2 200m JH
Gull: Hakeem Teland/Harald Ivarsen/Mathias Horvati Svoren/Vemund Jensen - K4 200m JH
Gull: Hakeem Teland - K1 500m JH
Bronse: Magnus Ivarsen - K2 200m
Bronse: Hakeem Teland - K1 1000m JH
Bronse: Harald Ivarsen/Oliver Karlsen/Torjus With/Vemund Jensen - K4 1000m JH
Bronse: Magnus Ivarsen/Ola Nordtveit - K2 5000m

VM maraton

4. plass: Amund Vold/Magnus Ivarsen - K2 21000m JH

EM maraton

Bronse: Amund Vold/Magnus Ivarsen - K2 21000m JH

EM

4. plass: Amund Vold/Magnus Ivarsen - K2 1000m JH

EM maraton

5. plass: Magnus Ivarsen - K1 21000m JH

EM

6. plass: Amund Vold/Magnus Ivarsen - K2 500m JH

Nordisk

Gull: Magnus Ivarsen/Hakeem Teland - K2 200m JH
Gull: Even Sevaldsen/Gunnar Eide/Vemund Jensen/Harald Ivarsen - K4 200m UH
Gull: Harald Ivarsen - K1 200m UH
Gull: Marcus Wang/Hakeem Teland - K2 500m JH
Gull: Magnus Ivarsen/Hakeem Teland/Amund Vold/Marcus Wang - K4 1000m JH
Gull: Magnus Ivarsen/Amund Vold - K2 5000m JH
Sølv: Magnus Ivarsen/Hakeem Teland/Amund Vold/Marcus Wang - K4 200m JH
Sølv: Harald Ivarsen/Vemund Jensen - K2 500m UH
Sølv: Vemund Jensen/Harald Ivarsen - K2 500m UH
Sølv: Amund Vold/Magnus Ivarsen - K2 1000m JH
Sølv: Magnus Ivarsen/Amund Vold - K2 1000m JH
Sølv: Hakeem Teland/Marcus Wang - K2 5000m JH
Bronse: Harald Ivarsen - K1 500m UH
Bronse: Marcus Wang/Hakeem Teland - K2 1000m JH
Bronse: Magnus Ivarsen - K1 1000m JH

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Hakeem Teland - K1 500m JH
Gull: Hakeem Teland - K1 5000m JH
Sølv: Magnus Ivarsen - K1 200m JH
Sølv: Hakeem Teland - K1 1000m JH
Sølv: Daniel Salbu - K1 5000m SH
Bronse: Magnus Ivarsen - K1 500m JH

NM maraton NM

Sølv: Magnus Ivarsen - K1 21000m JH

NC3 UM

Gull: Harald Ivarsen - K1 200m UH
Bronse: Harald Ivarsen - K1 2500m UH

EM

4. plass: Daniel Salbu - K1 5000m SH
7. plass: Daniel Salbu/Jo Sondre Solhaug - K2 1000m SH

Nordisk

Bronse: Magnus Ivarsen/Eigil Solvang/Hakeem Teland/Ingve Larsen - K4 200m UH
Bronse: Agnes Brun-Lie/Heidi Helledal/Karoline Kvande/Eveline Revheim Askeland - K4 500m
Bronse: Aurora Hofman/Christina Vedø/Kristiane Spikkeland/Eveline Revheim Askeland - K4 500m JD

Nordisk maraton

Bronse: Eigil Solvang/Magnus Ivarsen - K2 11000m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Daniel Salbu/Magnus Ivarsen - K2 1000m SH

NM NM

Bronse: Eveline Revheim Askeland - K1 500m JD
Bronse: Daniel Salbu - K1 1000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Magnus Ivarsen/Harald Ivarsen - K2 200m UH
Gull: Magnus Ivarsen/Harald Ivarsen/Olav Tjeldnes/Lars Henrik Sandvik - K4 200m UH
Gull: Magnus Ivarsen/Harald Ivarsen/Olav Tjeldnes/Lars Henrik Sandvik - K4 500m UH
Sølv: Magnus Ivarsen/Harald Ivarsen - K2 500m UH
Sølv: Magnus Ivarsen/Harald Ivarsen - K2 2500m UH

UM UM

Gull: Magnus Ivarsen - K1 500m UH
Sølv: Magnus Ivarsen - K1 2500m UH
Bronse: Magnus Ivarsen - K1 200m UH

EM

Gull: Daniel Salbu/Jo Sondre Solhaug - K2 1000m
6. plass: Daniel Salbu/Jo Sondre Solhaug - K2 1000m SH
8. plass: Daniel Salbu/Jo Sondre Solhaug - K2 500m SH

NM NM

Gull: Daniel Salbu - K1 1000m SH
Gull: Daniel Salbu - K1 5000m SH
Sølv: Daniel Salbu - K1 500m SH

VM maraton

Gull: Daniel Salbu - K1 25000m

EM

7. plass: Daniel Salbu - K1 1000m

Nordisk

Sølv: Tiril Marie Thodesen Sande/Christina Vedø/Eveline Revheim Askeland/Marte Eirin Solhaug - K4 200m UD
Bronse: Tiril Marie Thodesen Sande/Christina Vedø/Eveline Revheim Askeland/Aurora Hofman - K4 500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Daniel Salbu/Espen Almeland Kalland - K2 200m SH
Bronse: Daniel Salbu/Espen Almeland Kalland - K2 500m SH
Bronse: Daniel Salbu/Morten Ivarsen - K2 5000m SH
Bronse: Øyvind Stensen/Truls Djurhuus - K2 5000m JH

NM NM

Sølv: Daniel Salbu - K1 500m SH
Sølv: Daniel Salbu - K1 1000m SH
Sølv: Daniel Salbu - K1 5000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Eveline Revheim Askeland/Stine Almeland - K2 200m UD

UM UM

Sølv: Eveline Revheim Askeland - K1 200m UD
Bronse: Eveline Revheim Askeland - K1 500m UD
Bronse: Eveline Revheim Askeland - K1 3000m UD

EM

8. plass: Daniel Salbu/Dag Espen Speich/Øyvind Ødegård/Bendik Storm Iversen - K4 500m
8. plass: Daniel Salbu/Dag Espen Speich/Øyvind Ødegård/Bendik Storm Iversen - K4 500m

Nordisk

Gull: Daniel Salbu/Øyvind Ødegård/Mathias Hamar/Sindre Berg - K4 500m
Gull: Daniel Salbu/Øyvind Ødegård - K2 1000m
Gull: Daniel Salbu - K1 1000m
Gull: Daniel Salbu - K1 5000m
Gull: Daniel Salbu/Øyvind Ødegård - K2 5000m

NM NM

Sølv: Daniel Salbu - K1 5000m SH
Bronse: Daniel Salbu - K1 500m SH
Bronse: Daniel Salbu - K1 1000m SH

Nordisk

Gull: Daniel Salbu/Dag Espen Speich - K2 500m
Gull: Daniel Salbu/Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Øyvind Ødegård - K4 500m
Gull: Daniel Salbu/Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Øyvind Ødegård - K4 1000m
Gull: Daniel Salbu - K1 1000m
Gull: Daniel Salbu/Dag Espen Speich - K2 5000m
Sølv: Daniel Salbu/Dag Espen Speich - K2 1000m
Sølv: Daniel Salbu - K1 5000m
Bronse: Daniel Salbu/Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Øyvind Ødegård - K4 200m
Bronse: Magnus Rasmussen/Aleksander Otterstad - K2 500m UH

NM NM

Gull: Daniel Salbu - K1 3000m SH
Sølv: Daniel Salbu - K1 1000m SH
Bronse: Daniel Salbu - K1 500m SH

NM maraton NM

Bronse: Elise Almeland - K1 18000m JD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Aleksander Otterstad/Øyvind Stensen - K2 500m UH
Bronse: Aleksander Otterstad/Øyvind Stensen/Truls Djurhuus/Anders Christensen - K4 200m UH
Bronse: Aleksander Otterstad/Øyvind Stensen - K2 200m UH

UM UM

Sølv: Aleksander Otterstad - K1 500m UH

Nordisk

Sølv: Dag Espen Speich/Daniel Salbu/Øyvind Ødegård/Carl-Emil Askildsen - K4 1000m
Sølv: Mathias Hamar/Thor Kristian Øvergård/Stig Kvande/Jørgen Ivarsen - K4 1000m JH
Sølv: Daniel Salbu - K1 1000m
Sølv: Daniel Salbu/Øyvind Ødegård - K2 5000m
Bronse: Dag Espen Speich/Daniel Salbu/Øyvind Ødegård/Carl-Emil Askildsen - K4 500m

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Elise Almeland/Marte Fjæreide - K2 3000m JD

NM NM

Bronse: Jørgen Ivarsen - K1 3000m JH

Nordisk

Sølv: Øyvind Ødegård/Eivind Vedlog/Martin Minde/Dag Espen Speich - K4 500m JH
Bronse: Andreas Bruserud - K1 200m UH
Bronse: Andreas Bruserud/Stig Kvande/Thor Kristian Øvergård/Anders Albert - K4 200m UH
Bronse: Andreas Bruserud - K1 500m UH
Bronse: Andreas Bruserud/Stig Kvande - K2 500m UH
Bronse: Øyvind Ødegård/Eivind Vedlog/Martin Minde/Dag Espen Speich - K4 1000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Andreas Bruserud/Eivind Vedlog - K2 3000m JH
Bronse: Eivind Vedlog/Andreas Bruserud - K2 200m JH

NM maraton NM

Bronse: Daniel Salbu - K1 21000m JH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Jørgen Ivarsen/Adrian Askeland - K2 3000m UH
Bronse: Jørgen Ivarsen/Adrian Askeland - K2 200m UH

UM UM

Gull: Andreas Bruserud - K1 200m UH
Sølv: Jørgen Ivarsen - K1 500m UH
Sølv: Jørgen Ivarsen - K1 3000m UH
Bronse: Jørgen Ivarsen - K1 200m UH
Bronse: Andreas Bruserud - K1 500m UH
Bronse: Andreas Bruserud - K1 3000m UH

Nordisk

Sølv: Espen Almeland Kalland/Gøran Slengesol - K2 1000m JH
Bronse: Lisa Sheriff/Line Henriksen/Lise Revheim Sandal/Martine Lefsaker - K4 200m JD
Bronse: Lisa Sheriff/Line Henriksen/Lise Revheim Sandal/Martine Lefsaker - K4 500m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: K Zakkariassen/Marit Grindheim/Elisabeth Myrseth/Lise Revheim Sandal - K4 200m SD

NM NM

Bronse: Lise Revheim Sandal - K1 3000m JD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Henriksen/Jørgen Ivarsen/Adrian Askeland/Daniel Salbu - K4 500m UH

Nordisk

Sølv: Espen Almeland Kalland/Bendik Storm Iversen/Martin Minde/Karl Vegard Antonsen - K4 500m UH
Bronse: Ole Magnus Fevang/Øystein Ree Ofstad/Kristoffer Karlsen/Nils Magne Hordnes - K4 200m JH
Bronse: Espen Almeland Kalland/Bendik Storm Iversen/Øyvind jr Sølberg/Karl Vegard Antonsen - K4 200m UH
Bronse: Ole Magnus Fevang/Øyvind Bruserud/Kristoffer Karlsen/Nils Magne Hordnes - K4 500m JH
Bronse: Nils Magne Hordnes - K1 5000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Marit Grindheim/ Godøy/ Sandal/ Grundseth - K4 200m SD
Bronse: Marit Grindheim/ Godøy/ Sandal/ Grundseth - K4 1000m SD
Bronse: Nils Magne Hordnes/ Sandal - K2 1000m JH

NM NM

Sølv: Lise Revheim Sandal - K1 1000m JD

NM maraton NM

Sølv: Magnus Myrseth - K1 21000m JH
Sølv: Johanne Grundseth - K1 21000m SD

NM NM

Bronse: Lise Revheim Sandal - K1 500m JD
Bronse: Nils Magne Hordnes - K1 5000m JH

NM maraton NM

Bronse: Jon Revheim Sandal - K1 21000m JH
Bronse: Nina Revheim - K1 21000m SD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Marit Grindheim/Jeanette Fagerås - K2 200m UD
Sølv: Marit Grindheim/ Godøy/Jeanette Fagerås/K Zakkariassen - K4 500m UD
Bronse: Maren Grindheim/Jeanette Fagerås - K2 2500m UD

Nordisk

Sølv: Mats M. Christensen/Richard Bølgen/Kristian Cook/Øystein Ree Ofstad - K4 1000m JH
Bronse: Mats M. Christensen/Richard Bølgen/Kristian Cook/Øystein Ree Ofstad - K4 200m JH
Bronse: Line Henriksen/Lisa Sheriff/Lise Revheim Sandal/Lene Brastad Larsen - K4 200m UD
Bronse: Mats M. Christensen/Richard Bølgen/Kristian Cook/Øystein Ree Ofstad - K4 500m JH
Bronse: Kristian Cook - K1 1000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Jens Halvorsen/Nils Magne Hordnes - K2 5000m JH
Sølv: Jens Halvorsen/Nils Magne Hordnes - K2 200m JH
Sølv: Jens Halvorsen/Nils Magne Hordnes - K2 500m JH
Sølv: Jens Halvorsen/Nils Magne Hordnes - K2 1000m JH
Sølv: Magnus Myrseth/Jon Revheim Sandal - K2 5000m JH
Bronse: Magnus Myrseth/Jon Revheim Sandal - K2 1000m JH

NM NM

Sølv: Kristian Cook - K1 200m JH
Sølv: Kristian Cook - K1 500m JH
Sølv: Kristian Cook - K1 1000m JH
Sølv: Kristian Cook - K1 5000m JH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Lise Revheim Sandal/Elisabeth Myrseth - K2 200m UD
Gull: Lise Revheim Sandal/K Zakkariassen/Maren Grindheim/Elisabeth Myrseth - K4 500m UD
Sølv: Lise Revheim Sandal/Elisabeth Myrseth - K2 500m UD
Sølv: Espen Almeland Kalland/Christoffer Pettersen/ Johannesen/Silja F Hope - K4 500m UH
Bronse: Espen Almeland Kalland/Øyvind jr Sølberg/Thomas Steine/ Hansen - K4 500m UH
Bronse: Espen Almeland Kalland/Christoffer Pettersen - K2 500m UH
Bronse: Lise Revheim Sandal/Elisabeth Myrseth - K2 2500m UD

UM UM

Bronse: Lise Revheim Sandal - K1 200m UD
Bronse: Lise Revheim Sandal - K1 500m UD
Bronse: Lise Revheim Sandal - K1 2500m UD

NM maraton NM

Gull: Johanne Grundseth - K1 18000m JD

NM NM

Bronse: Johanne Grundseth - K1 5000m JD

Nordisk

Bronse: Mattis Næss/Torgeir Toppe/Peter Ribe/Morten Ivarsen - K4 500m SH
Bronse: Kristine Næss/Lise Øksnes/Marianne Fjeldheim/Christine Knudsen - K4 500m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Lise Øksnes/May Britt Erstad - K2 5000m JD
Gull: Lise Øksnes/May Britt Erstad - K2 5000m JD
Sølv: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland/Arne Instanes/Svein Egil Solvang - K4 10000m SH
Sølv: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland/Arne Instanes/Svein Egil Solvang - K4 10000m SH
Bronse: Lise Øksnes/May Britt Erstad - K2 500m JD
Bronse: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland/Arne Instanes/Svein Egil Solvang - K4 500m SH
Bronse: Lise Øksnes/May Britt Erstad - K2 500m JD
Bronse: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland/Arne Instanes/Svein Egil Solvang - K4 500m SH
Bronse: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland/Arne Instanes/Svein Egil Solvang - K4 1000m SH
Bronse: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland - K2 1000m SH
Bronse: Lise Øksnes/May Britt Erstad - K2 1000m JD
Bronse: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland/Arne Instanes/Svein Egil Solvang - K4 1000m SH
Bronse: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland - K2 1000m SH
Bronse: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland - K2 10000m SH
Bronse: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland - K2 10000m SH

NM NM

Sølv: Morten Ivarsen - K1 10000m SH
Sølv: Morten Ivarsen - K1 10000m SH

NM maraton NM

Sølv: Lise Øksnes - K1 18000m JD

NM NM

Bronse: Morten Ivarsen - K1 500m SH
Bronse: Morten Ivarsen - K1 500m SH
Bronse: Lise Øksnes - K1 1000m JD
Bronse: Lise Øksnes - K1 1000m JD
Bronse: Lise Øksnes - K1 5000m JD
Bronse: Lise Øksnes - K1 5000m JD

NM maraton NM

Bronse: May Britt Erstad - K1 18000m JD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Åshild Erstad/Cecilie Bjørkly - K2 500m UD
Bronse: Åshild Erstad/Cecilie Bjørkly - K2 500m UD
Bronse: Åshild Erstad/Cecilie Bjørkly - K2 2500m UD
Bronse: Åshild Erstad/Cecilie Bjørkly - K2 2500m UD

VM

4. plass: Knut Holmann/Morten Ivarsen - K2 1000m SH
7. plass: Arne Johan Almeland/Knut Holmann/Tom Selvik/Svein Egil Solvang - K4 10000m SH
7. plass: Morten Ivarsen/Einar Rasmussen - K2 10000m SH
8. plass: Arne Johan Almeland - K1 500m SH

Nordisk

Bronse: Marianne Fjeldheim/Nina Bergsvik/Lise Øksnes/Ingrid Kristoffersen - K4 500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland - K2 500m SH
Gull: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland - K2 1000m SH
Gull: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland - K2 10000m SH

NM NM

Gull: Morten Ivarsen - K1 500m SH
Gull: Morten Ivarsen - K1 10000m SH
Sølv: Morten Ivarsen - K1 1000m SH
Bronse: Arne Johan Almeland - K1 500m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Lise Øksnes/May Britt Erstad - K2 2500m UD

UM UM

Bronse: Lise Øksnes - K1 500m UD
Bronse: Lise Øksnes - K1 2500m UD

OL

8. plass: Morten Ivarsen - K1 1000m SH

Nordisk

Sølv: Joan T. Tønnesen/Hanne Corneliussen/Siv Hagevik/Hege Brannsten - K4 500m JD
Sølv: Siv Hagevik/Hanne Corneliussen - K2 5000m JD
Bronse: Ingeborg Rasmussen/Hanne Corneliussen/Siv Hagevik/Joan T. Tønnesen - K4 500m SD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland - K2 500m SH
Gull: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland - K2 1000m SH
Gull: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland - K2 10000m SH
Sølv: Siv Hagevik/Lise Øksnes - K2 5000m JD
Bronse: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland/Arne Instanes/Eivind Skavhellen - K4 500m SH

NM NM

Gull: Morten Ivarsen - K1 1000m SH
Sølv: Arne Johan Almeland - K1 500m SH
Sølv: Siv Hagevik - K1 5000m JD
Bronse: Morten Ivarsen - K1 500m SH
Bronse: Arne Johan Almeland - K1 1000m SH
Bronse: Morten Ivarsen - K1 10000m SH

VM

7. plass: Arne B Sletsjøe/Harald Amundsen/Morten Ivarsen/Lars Ivar Gran - K4 10000m SH

Nordisk

Sølv: Tone Rasmussen/Tina Tønnesen/Anne Holm/Wenche Salbu - K4 500m JD
Bronse: Trond Thommesen/Eirik Berntsen/Stig Arne Nilsen/Robert Sævareid - K4 500m JH
Bronse: Einar Rasmussen/Morten Ivarsen - K2 1000m SH
Bronse: Einar Rasmussen/Morten Ivarsen/Eddie Kalleklev/Arne Johan Almeland - K4 1000m SH
Bronse: Morten Ivarsen - K1 1000m SH
Bronse: Trond Thommesen/Eirik Berntsen/Stig Arne Nilsen/Robert Sævareid - K4 1000m JH
Bronse: Siv Hagevik - K1 2500m UD
Bronse: Monica Saksvik/Siv Hagevik - K2 2500m UD

NM-lagbåt maraton NMNM lagbåt

Gull: Arne Instanes/Morten Ivarsen - K2 25000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland - K2 500m SH
Gull: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland - K2 1000m SH
Sølv: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland/Arne Instanes/Eivind Skavhellen - K4 500m SH
Sølv: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland/Arne Instanes/Eivind Skavhellen - K4 1000m SH
Sølv: Siv Hagevik/Wenche Salbu - K2 5000m JD
Sølv: Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland/Arne Instanes/Eivind Skavhellen - K4 10000m SH
Bronse: Siv Hagevik/Wenche Salbu - K2 500m JD
Bronse: Siv Hagevik/Wenche Salbu - K2 1000m JD
Bronse: Morten Ivarsen/Arne Instanes - K2 10000m SH

NM NM

Bronse: Wenche Salbu - K1 5000m JD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Ellen Salbu/Siv Hagevik - K2 500m UD

UM UM

Bronse: Siv Hagevik - K1 500m UD
Bronse: Siv Hagevik - K1 2500m UD

Nordisk

Sølv: Wenche Salbu - K1 2500m UD
Sølv: Tina Tønnesen/Wenche Salbu - K2 2500m UD
Bronse: Tina Tønnesen/Wenche Salbu/Monica Saksvik/Anne Holm - K4 500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Morten Ivarsen/Eivind Skavhellen - K2 500m SH

NM NM

Bronse: Wenche Salbu - K1 5000m JD

NM maraton NM

Bronse: Arne Instanes - K1 25000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Wenche Salbu/Siv Hagevik - K2 2500m UD
Bronse: Wenche Salbu/Siv Hagevik - K2 500m UD

UM UM

Sølv: Wenche Salbu - K1 500m UD
Sølv: Wenche Salbu - K1 2500m UD

Nordisk

Sølv: Morten Ivarsen/Gjert Haaland/Ole Jørgen Dobbe/Peter Ribe - K4 1000m JH
Sølv: Morten Ivarsen - K1 5000m JH
Bronse: Morten Ivarsen/Gjert Haaland/Ole Jørgen Dobbe/Peter Ribe - K4 500m JH
Bronse: Tone Rasmussen/Tina Tønnesen/Siv Hagevik/Wenche Salbu - K4 500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Eirik Berntsen/Morten Ivarsen - K2 500m JH
Bronse: Eivind Skavhellen/Rune Ottesen/Arne Instanes/Bjørn Nilsen - K4 10000m SH
Bronse: Eivind Skavhellen/Rune Ottesen - K2 10000m SH

NM NM

Gull: Morten Ivarsen - K1 1000m JH
Gull: Morten Ivarsen - K1 5000m JH
Sølv: Morten Ivarsen - K1 500m JH
Bronse: Rune Ottesen - K1 25000m SH

NM maraton NM

Bronse: Rune Ottesen - K1 25000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Wenche Salbu/Siv Hagevik - K2 500m UD
Sølv: Wenche Salbu/Siv Hagevik - K2 2500m UD
Sølv: Øyvind Korsøen/Eirik Berntsen - K2 2500m UH

UM UM

Bronse: Siv Hagevik - K1 500m UD
Bronse: Wenche Salbu - K1 2500m UD

Nordisk

Bronse: Espen Hansen/Ulf Tweita/Morten Ivarsen/Trond Andersen - K4 500m UH

UM UM

Sølv: Morten Ivarsen - K1 2500m UH

Nordisk

Gull: Harald Amundsen/Bjørn Nilsen - K2 2500m UH
Sølv: Harald Amundsen/Bjørn Nilsen/Jan Fredrik Nicolaisen/Jens Chr. Heffermehl - K4 500m UH
Bronse: Else Gjemdal/Aina Andreassen/Bente Larsen/Inger Hilde Andersen - K4 500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Bente Følling/Else Gjemdal - K2 500m JD
Sølv: Ansgar Skavhellen/Bjørn Nilsen/Tore Salbu/Tor Borge - K4 1000m SH
Sølv: Ansgar Skavhellen/Bjørn Nilsen - K2 1000m SH
Bronse: Ansgar Skavhellen/Bjørn Nilsen/Tore Salbu/Tor Borge - K4 500m SH
Bronse: Bente Følling/Else Gjemdal - K2 5000m JD
Bronse: Tore Salbu/Bjørn Nilsen - K2 10000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Bjørn Nilsen/Sverre Monrad Amundsen - K2 500m UH
Sølv: Bjørn Nilsen/Sverre Monrad Amundsen - K2 2500m UH
Bronse: Jostein Ivarsen/Børge Ivarsen - K2 500m UH
Bronse: Jostein Ivarsen/Børge Ivarsen - K2 2500m UH

UM UM

Bronse: Bjørn Nilsen - K1 500m UH

VM

7. plass: Einar Rasmussen/Bjørn Nilsen - K2 10000m SH
9. plass: Morten Mørland/Einar Rasmussen/Morten Opsahl/Tore Salbu - K4 1000m SH

Nordisk

Sølv: Einar Rasmussen/Morten Mørland/Morten Opsahl/Tore Salbu - K4 1000m SH
Sølv: Egil Søby/Bjørn Nilsen - K2 10000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Ansgar Skavhellen/Bjørn Nilsen/Tore Salbu/Tor Borge - K4 1000m SH
Sølv: Ansgar Skavhellen/Tor Borge - K2 1000m SH
Bronse: Ansgar Skavhellen/Bjørn Nilsen/Tore Salbu/Tor Borge - K4 500m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Else Gjemdal/Anne Eriksen - K2 500m UD
Bronse: Arne Instanes/Børge Ivarsen - K2 500m UH

Nordisk

Bronse: Dag Erik Andersen/Sven Nicolaisen/Steinar Åse/Ingar Walder - K4 500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Rune Ottesen/Geir Jørgensen - K2 500m JH
Bronse: Ansgar Skavhellen/Svein Hustveit/Tore Salbu/Tor Borge - K4 1000m SH

NM NM

Sølv: Rune Ottesen - K1 5000m JH
Bronse: Bente Oksholm - K1 500m SD
Bronse: Bente Oksholm - K1 5000m SD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Steinar Åse/Are Urheim - K2 500m UH
Bronse: Steinar Åse/Are Urheim - K2 2500m UH

UM UM

Sølv: Steinar Åse - K1 500m UH

NM/UM-medaljer 2023 per person

Navn # gull # søv # bronse
Arild Stiegler 3 1 1
Harald Ivarsen 1 3 0
Magnus Ivarsen 1 3 0
Amanda Haugland 1 2 1
Børge Ivarsen 1 1 0
Mathea Opdahl 0 2 1
Emilie Svanberg 0 2 1
Ane Abelite Holm 0 2 0
Felix Svanberg 0 1 1
Daniel Salbu 0 0 1

NC sammendrag 2024
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere inneværende sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Fana13010121210530.869.2
Klubbresultater - 2024 - Detaljer
Oversikt per klasse
Plass Klubb Sum P14 G14 UD UH JD JH SD SH U-lag J-lag S-lag
4Fana102662303631292251
Utøver Sum Personlig Lagbåt NC1 NC2 NC3 NC4 NC5 NC6
Tot 200 500 1000 Lang Alle Andel
Amanda Haugland167.0016757583418505760
Mathea Opdahl164.00164626339554663
Emilie Svanberg145.0014549483216524449
Björk Hansen139.00139505039573250
Børge Ivarsen84.0084223113183153
Felix Svanberg75.00752836114728
Arild Stiegler71.009250424646
Harald Ivarsen59.005943164118
Markus Standal Søvik50.00621324253824
Aleksander Otterstad22.0022661022
Magnus Ivarsen11.00111111
David Raa5.0064242

Fana's registrerte utøverer med personlige rekorder

Menn
Fornavn Etternavn Født PR 200 PR 500 PR 1000
MagnusIvarsen199735.5601:43.1303:43.97
HaraldIvarsen199935.8801:44.1804:01.54
ArildStiegler200637.0001:47.0904:16.88
FelixSvanberg200437.0601:43.8403:41.53
LarsIvarsen200438.9101:47.8803:43.18
DanielSalbu198839.0301:42.2403:31.13
BørgeIvarsen196139.3301:47.5803:51.46
LarsSalbu Henneman199539.9701:55.28
FilipFalck200440.5601:52.6704:14.00
AleksanderOtterstad199244.4902:01.0004:43.11
OskarLægreid200449.4102:14.3004:56.18
DavidRaa200953.4902:27.92
Markus StandalSøvik201159.1802:44.66
Kristian OlaiHenneman201301:17.6203:21.75
LarsHennemann199639.5701:52.4004:06.66
ErlendBerland197940.0002:01.0004:18.00
JoachimKjellby200040.7302:02.18
KristianCook198341.0001:48.0004:03.00
EivindVedlog198741.0001:47.0003:54.00
AndersChristensen199242.8802:11.9804:41.02
JørgenIvarsen198943.0001:57.00
Tobias F.Lægreid200244.2302:03.48
OliverZimmer199344.2902:11.73
Henrik H.Falck199945.4102:04.7404:29.35
Knut HenrikHøiaas200045.6602:13.39
ØyvindStensen199245.7002:05.9404:11.39
Mads JohannesenHelgeland200245.8802:06.31
Nils MagneHordnes198446.00
Espen AlmelandKalland198646.00
TrulsDjurhuus199246.2001:59.20
ThomasKjellby200146.9402:15.76
AmundHorn199947.6902:14.1904:32.70
KristofferTønnessen200549.1802:13.96
RickardFalck199450.7602:09.9004:42.08
Lars HenrikSandvik199651.4802:20.3704:40.12
HaraldChristensen199652.2402:30.30
JonasBruvik Almeland200553.1502:21.06
AndreasBerge199955.9402:26.3004:55.23
OlavTjeldnes199556.5802:32.44
Ole BjarteAustevoll200056.8202:18.03
Jan RogerKlakegg199458.09
HalvorOlsen200259.1702:41.35
JørgenHøgholm199901:02.5102:57.75
ScottBredvoll199601:05.6602:48.88
Alf BuhlMortensen199801:06.1802:53.58
Ole BollmannSalbu199901:14.4703:17.78
AndreasUrheim200001:24.8004:06.64