Laksevåg

Medaljer NM, samt EM, VM og OL

Nordisk

Sølv: Oliver Karlsen/Hakeem Teland - K2 200m

EM

9. plass: Vemund Jensen/Oliver Karlsen - K2 1000m JH

Nordisk

Bronse: Harald Ivarsen/Oliver Karlsen - K2 200m JH

NC6 NM lagbåt

Sølv: Trym Landeråen/Oliver Karlsen - K2 5000m JH

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Oliver Karlsen - K1 200m JH
Sølv: Oliver Karlsen - K1 5000m JH
Bronse: Oliver Karlsen - K1 1000m JH

Nordisk

Gull: Hakeem Teland/Harald Ivarsen/Magnus Ivarsen/Ola Nordtveit - K4 200m
Bronse: Harald Ivarsen/Oliver Karlsen/Torjus With/Vemund Jensen - K4 1000m JH
Bronse: Magnus Ivarsen/Ola Nordtveit - K2 5000m

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Oliver Karlsen/Trym Landeråen - K2 3000m UH

NM maraton NM

Bronse: Ola Nordtveit - K1 21000m JH

UM maraton UM

Bronse: Oliver Karlsen - K1 11000m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Cristian Tesdal/Ola Nordtveit - K2 1000m JH

EM

7. plass: Jo Sondre Solhaug/Andreas Bruserud - K2 500m

Nordisk

Gull: Morten Minde/Lars Hjemdal/Magnus Hamar/Morten André Sølberg - K4 500m
Sølv: Karl Anders Sletsjøe/Morten André Sølberg/Elling Oftedal/Lars Christian Wiik - K4 1000m

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Morten André Sølberg/Andreas Bruserud - K2 500m SH
Sølv: Morten André Sølberg/Andreas Bruserud/Øyvind jr Sølberg/Kristian Løn - K4 200m SH
Sølv: Morten André Sølberg/Andreas Bruserud/Øyvind jr Sølberg/Kristian Løn - K4 500m SH
Bronse: Morten André Sølberg/Andreas Bruserud - K2 200m SH

Nordisk

Gull: Morten André Sølberg/Martin Befring - K2 200m
Gull: Magnus Hamar/Mathias Hamar/Morten Minde/Morten André Sølberg - K4 1000m
Sølv: Morten André Sølberg - K1 200m
Bronse: Magnus Hamar/Lars Hjemdal/Marius Halvorsen/Morten André Sølberg - K4 500m

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Morten André Sølberg/Andreas Bruserud - K2 200m SH
Bronse: Morten André Sølberg/Andreas Bruserud - K2 500m SH

NM NM

Gull: Morten André Sølberg - K1 200m SH

Nordisk

Gull: Morten André Sølberg - K1 200m UH
Gull: Morten André Sølberg/Martin Wilberg - K2 500m UH
Gull: Morten André Sølberg - K1 500m UH
Sølv: Morten André Sølberg/Morten Minde/Jo Sondre Solhaug/Martin Wilberg - K4 200m UH
Sølv: Morten André Sølberg/Morten Minde/Jo Sondre Solhaug/Martin Wilberg - K4 500m UH
Bronse: Andreas Bruserud - K1 200m JH
Bronse: Andreas Bruserud - K1 500m JH
Bronse: Andreas Bruserud - K1 1000m JH
Bronse: Morten André Sølberg - K1 2500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Øyvind jr Sølberg/Ron Kenneth Sølberg/Morten André Sølberg/Mats M. Christensen - K4 200m SH
Gull: Øyvind jr Sølberg/Ron Kenneth Sølberg - K2 200m SH
Sølv: Øyvind jr Sølberg/Ron Kenneth Sølberg/Morten André Sølberg/Mats M. Christensen - K4 500m SH
Sølv: Øyvind jr Sølberg/Ron Kenneth Sølberg - K2 3000m SH
Bronse: Ron Kenneth Sølberg/Øyvind jr Sølberg - K2 500m SH
Bronse: Øyvind jr Sølberg/Ron Kenneth Sølberg/Morten André Sølberg/Mats M. Christensen - K4 1000m SH
Bronse: Øyvind jr Sølberg/Morten André Sølberg - K2 1000m SH

NM NM

Gull: Ron Kenneth Sølberg - K1 200m SH
Gull: Andreas Bruserud - K1 200m JH
Gull: Andreas Bruserud - K1 500m JH
Gull: Andreas Bruserud - K1 1000m JH
Gull: Andreas Bruserud - K1 3000m JH
Sølv: Morten André Sølberg - K1 500m JH
Bronse: Øyvind jr Sølberg - K1 200m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Morten André Sølberg/Petter A. Tvedt - K2 200m UH
Sølv: Morten André Sølberg/Petter A. Tvedt - K2 500m UH

UM UM

Gull: Morten André Sølberg - K1 200m UH
Gull: Morten André Sølberg - K1 500m UH

VM maraton

Gull: Øyvind jr Sølberg/Karl Vegard Antonsen - K2 21000m JH
Bronse: Øyvind jr Sølberg - K1 21000m JH

EM

4. plass: Øyvind jr Sølberg - K1 1000m JH

Nordisk

Gull: Mats M. Christensen - K1 500m
Gull: Øyvind jr Sølberg/Kristoffer Karlsen - K2 1000m JH
Gull: Andreas Nordberg/Martin Minde/Espen Almeland Kalland/Gøran Slengesol - K4 1000m JH
Gull: Øyvind jr Sølberg - K1 1000m JH
Gull: Mats M. Christensen - K1 5000m
Gull: Øyvind jr Sølberg/Kristoffer Karlsen - K2 5000m JH
Gull: Øyvind jr Sølberg - K1 5000m JH
Sølv: Andreas Nordberg/Martin Minde/Espen Almeland Kalland/Gøran Slengesol - K4 200m JH
Sølv: Kristoffer Karlsen/Mats M. Christensen - K2 500m
Sølv: Øyvind jr Sølberg/Karl Vegard Antonsen - K2 500m JH
Sølv: Andreas Nordberg/Martin Minde/Espen Almeland Kalland/Gøran Slengesol - K4 500m JH
Sølv: Øyvind jr Sølberg - K1 500m JH
Bronse: Espen Almeland Kalland/Gøran Slengesol - K2 1000m JH
Bronse: Mats M. Christensen - K1 1000m
Bronse: Espen Almeland Kalland/Gøran Slengesol - K2 5000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Øyvind jr Sølberg/Gøran Slengesol - K2 200m JH
Gull: Øyvind jr Sølberg/Gøran Slengesol - K2 500m JH
Gull: Øyvind jr Sølberg/Thomas Steine/Gøran Slengesol/Even S. Hansen - K4 500m JH
Gull: Øyvind jr Sølberg/Gøran Slengesol - K2 1000m JH
Sølv: Ron Kenneth Sølberg/Stig Arne Nilsen/Ivan Nilsen/Eddie Kalleklev - K4 200m SH
Sølv: Ron Kenneth Sølberg/Mats M. Christensen - K2 200m SH
Sølv: Øyvind jr Sølberg/Thomas Steine/Gøran Slengesol/Even S. Hansen - K4 200m JH
Sølv: Øyvind jr Sølberg/Mats M. Christensen/Stig Arne Nilsen/Ivan Nilsen - K4 500m SH
Sølv: Øyvind jr Sølberg/Mats M. Christensen - K2 500m SH
Sølv: Øyvind jr Sølberg/Ron Kenneth Sølberg/Mats M. Christensen/Ivan Nilsen - K4 1000m SH
Sølv: Ron Kenneth Sølberg/Øyvind jr Sølberg - K2 1000m SH
Sølv: Øyvind jr Sølberg/Thomas Steine/Gøran Slengesol/Even S. Hansen - K4 1000m JH
Bronse: Kristine Eliassen/Laila Pedersen/Benedicte Jakobsen/ Hansen - K4 500m SD
Bronse: Øyvind jr Sølberg/Mats M. Christensen - K2 3000m SH

NM NM

Gull: Øyvind jr Sølberg - K1 200m JH
Gull: Øyvind jr Sølberg - K1 500m JH
Gull: Øyvind jr Sølberg - K1 1000m JH
Gull: Øyvind jr Sølberg - K1 3000m JH

NM maraton NM

Gull: Øyvind jr Sølberg - K1 21000m JH

NM NM

Sølv: Kristine Eliassen - K1 200m SD
Sølv: Kristine Eliassen - K1 200m SD
Sølv: Kristine Eliassen - K1 500m SD
Sølv: Kristine Eliassen - K1 1000m SD

NM maraton NM

Sølv: Kristine Eliassen - K1 21000m SD

NM NM

Bronse: Gøran Slengesol - K1 200m JH
Bronse: Gøran Slengesol - K1 3000m JH

Nordisk

Gull: Øyvind jr Sølberg - K1 200m SH
Gull: Ron Kenneth Sølberg - K1 500m
Gull: Øyvind jr Sølberg - K1 500m JH
Gull: Ron Kenneth Sølberg - K1 1000m
Gull: Øyvind jr Sølberg - K1 1000m JH
Gull: Ole Magnus Fevang/Øyvind jr Sølberg/Kristoffer Karlsen/Karl Vegard Antonsen - K4 1000m JH
Gull: Øyvind jr Sølberg - K1 5000m JH
Gull: Ole Magnus Fevang/Øyvind jr Sølberg - K2 5000m JH
Sølv: Ole Magnus Fevang/Øyvind jr Sølberg/Kristoffer Karlsen/Karl Vegard Antonsen - K4 200m JH
Sølv: Ole Magnus Fevang/Øyvind jr Sølberg/Kristoffer Karlsen/Karl Vegard Antonsen - K4 500m JH
Sølv: Ron Kenneth Sølberg - K1 500m
Sølv: Espen Almeland Kalland/Gøran Slengesol - K2 1000m JH
Bronse: Carl-Emil Askildsen/Andreas Nordberg/Gøran Slengesol/Arne Bruaas - K4 1000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Gøran Slengesol/Øyvind jr Sølberg/Thomas Steine/Henrik Tvedt - K4 500m JH
Gull: Gøran Slengesol/Øyvind jr Sølberg/Thomas Steine/Henrik Tvedt - K4 1000m JH
Sølv: Ron Kenneth Sølberg/S Nilsen/I Nilsen/Eddie Kalleklev - K4 200m SH
Sølv: Ron Kenneth Sølberg/S Nilsen/I Nilsen/Øyvind jr Sølberg - K4 1000m SH
Bronse: Ron Kenneth Sølberg/Øyvind jr Sølberg - K2 200m SH
Bronse: Gøran Slengesol/Øyvind jr Sølberg/Thomas Steine/Henrik Tvedt - K4 200m JH
Bronse: Ron Kenneth Sølberg/S Nilsen/I Nilsen/Eddie Kalleklev - K4 500m SH
Bronse: Gøran Slengesol/Thomas Steine - K2 3000m JH

NM NM

Gull: Øyvind jr Sølberg - K1 200m JH
Gull: Øyvind jr Sølberg - K1 500m JH
Gull: Øyvind jr Sølberg - K1 1000m JH
Gull: Øyvind jr Sølberg - K1 3000m JH

NM maraton NM

Gull: Nikolai Pedersen - K1 21000m JH
Sølv: Øyvind jr Sølberg - K1 21000m JH

UM UM

Bronse: Henrik Tvedt - K1 500m UH
Bronse: Henrik Tvedt - K1 2500m UH

Nordisk

Bronse: Espen Almeland Kalland/Bendik Storm Iversen/Øyvind jr Sølberg/Karl Vegard Antonsen - K4 200m UH
Bronse: Carl-Emil Askildsen/Dag Espen Speich/Øyvind jr Sølberg/Andreas Nordberg - K4 500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Øyvind jr Sølberg/Stig Arne Nilsen/Ivan Nilsen/Eddie Kalleklev - K4 200m SH
Bronse: Øyvind jr Sølberg/Stig Arne Nilsen/Ivan Nilsen/Eddie Kalleklev - K4 500m SH

NM maraton NM

Bronse: Ron Kenneth Sølberg - K1 25000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Thomas Steine/Gøran Slengesol - K2 500m UH

UM UM

Bronse: Øyvind jr Sølberg - K1 200m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Kristine Eliassen/Birgitte Rossabø - K2 200m JD

UM UM

Bronse: Birgitte Rossabø - K1 500m UD

Nordisk

Gull: Tom Selvik/Trond Egil Berntsen - K2 500m UH
Gull: Svein Egil Solvang - K1 1000m JH
Gull: Thomas Roander/Svein Egil Solvang/Knut Holmann/Jan Harry Størksen - K4 1000m JH
Gull: Tom Selvik/Trond Egil Berntsen - K2 2500m UH
Gull: Svein Egil Solvang - K1 5000m JH
Sølv: Thomas Roander/Svein Egil Solvang/Knut Holmann/Jan Harry Størksen - K4 500m JH
Sølv: Thomas Roander/Svein Egil Solvang - K2 1000m JH
Sølv: Thomas Roander/Svein Egil Solvang - K2 5000m JH
Bronse: Andrew Sheriff/Eddie Kalleklev - K2 500m SH
Bronse: Svein Egil Solvang/Jan Harry Størksen - K2 500m JH
Bronse: Trond Thommesen/Eirik Berntsen/Stig Arne Nilsen/Robert Sævareid - K4 500m JH
Bronse: Monica Saksvik - K1 500m UD
Bronse: Eva Selvik/Barbro Røkenes/Janne Kvanvik/Bente Stokke - K4 500m JD
Bronse: Einar Rasmussen/Morten Ivarsen/Eddie Kalleklev/Arne Johan Almeland - K4 1000m SH
Bronse: Trond Thommesen/Eirik Berntsen/Stig Arne Nilsen/Robert Sævareid - K4 1000m JH
Bronse: Monica Saksvik/Siv Hagevik - K2 2500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Svein Egil Solvang/Jan Harry Størksen/Stig Arne Nilsen/Robert Sævareid - K4 500m JH
Gull: Svein Egil Solvang/Jan Harry Størksen/Stig Arne Nilsen/Robert Sævareid - K4 1000m JH
Sølv: Svein Egil Solvang/Jan Harry Størksen - K2 500m JH
Sølv: Svein Egil Solvang/Jan Harry Størksen - K2 1000m JH
Sølv: Monica Saksvik/Bente Stokke - K2 1000m JD
Sølv: Eddie Kalleklev/Svein Egil Solvang - K2 10000m SH
Bronse: Stig Arne Nilsen/Robert Sævareid - K2 500m JH
Bronse: Eddie Kalleklev/Frank Johannesen/Kjell Tore Solvang/Trygg Erik Haneberg - K4 500m SH
Bronse: Monica Saksvik/Bente Stokke - K2 5000m JD
Bronse: Stig Arne Nilsen/Robert Sævareid - K2 5000m JH

NM NM

Gull: Svein Egil Solvang - K1 500m JH
Gull: Svein Egil Solvang - K1 1000m JH
Gull: Svein Egil Solvang - K1 5000m JH
Sølv: Monica Saksvik - K1 500m JD
Sølv: Eddie Kalleklev - K1 500m SH
Bronse: Jan Harry Størksen - K1 500m JH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Monica Saksvik/Torill Dalsbotten - K2 500m UD
Gull: Monica Saksvik/Torill Dalsbotten - K2 2500m UD
Sølv: Trond Egil Berntsen/Ørjan Saksvik - K2 500m UH
Bronse: Trond Egil Berntsen/Ørjan Saksvik - K2 2500m UH

UM UM

Gull: Monica Saksvik - K1 2500m UD
Bronse: Trond Egil Berntsen - K1 500m UH
Bronse: Trond Egil Berntsen - K1 2500m UH

Nordisk

Gull: Gjert Haaland - K1 500m JH
Gull: Svein Egil Solvang - K1 2500m UH
Sølv: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink/Geir Kvillum/Frank Johannesen - K4 500m SH
Sølv: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink/Geir Kvillum/Frank Johannesen - K4 1000m SH
Sølv: Morten Ivarsen/Gjert Haaland/Ole Jørgen Dobbe/Peter Ribe - K4 1000m JH
Sølv: Svein Egil Solvang/Jan Harry Størksen - K2 2500m UH
Bronse: Morten Ivarsen/Gjert Haaland/Ole Jørgen Dobbe/Peter Ribe - K4 500m JH
Bronse: Gjert Haaland - K1 1000m JH
Bronse: Ole Jørgen Dobbe - K2 5000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Svein Egil Solvang/Gjert Haaland/Jan Harry Størksen/Frode Ljosnes - K4 500m JH
Gull: Siw Christiansen/Eva Lund - K2 500m JD
Gull: Svein Egil Solvang/Gjert Haaland - K2 1000m JH
Gull: Svein Egil Solvang/Gjert Haaland/Jan Harry Størksen/Frode Ljosnes - K4 1000m JH
Gull: Siw Christiansen/Eva Lund - K2 5000m JD
Sølv: Elin Nicolaisen/Marit Ellingsen - K2 500m JD
Sølv: Siw Christiansen/Eva Lund/Monica Saksvik/Elin Nicolaisen - K4 500m SD
Sølv: Eddie Kalleklev/Frank Johannesen - K2 500m SH
Sølv: Eddie Kalleklev/Kjell Tore Solvang/Frank Johannesen/Lasse Kalleklev - K4 1000m SH
Sølv: Eddie Kalleklev/Frank Johannesen - K2 1000m SH
Sølv: Elin Nicolaisen/Marit Ellingsen - K2 5000m JD
Sølv: Svein Egil Solvang/Gjert Haaland - K2 5000m JH
Bronse: Svein Egil Solvang/Gjert Haaland - K2 500m JH
Bronse: Siw Christiansen/Eva Lund - K2 500m SD
Bronse: Eddie Kalleklev/Kjell Tore Solvang/Frank Johannesen/Lasse Kalleklev - K4 500m SH

NM NM

Gull: Gjert Haaland - K1 500m JH
Sølv: Siw Christiansen - K1 500m JD
Sølv: Gjert Haaland - K1 1000m JH
Sølv: Siw Christiansen - K1 5000m JD
Bronse: Eddie Kalleklev - K1 500m SH
Bronse: Ole Jørgen Dobbe - K1 1000m JH
Bronse: Ole Jørgen Dobbe - K1 5000m JH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Svein Egil Solvang/Jan Harry Størksen - K2 500m UH
Gull: Svein Egil Solvang/Jan Harry Størksen - K2 2500m UH
Bronse: Trond Egil Berntsen/Stig Arne Nilsen - K2 500m UH
Bronse: Ann Kristin Dobbe/Monica Saksvik - K2 2500m UD

UM UM

Gull: Svein Egil Solvang - K1 500m UH
Gull: Svein Egil Solvang - K1 2500m UH
Sølv: Jan Harry Størksen - K1 500m UH

Nordisk

Gull: Wenche Lægreid/Siw Christiansen - K2 5000m JD
Gull: Einar Rasmussen/Eddie Kalleklev - K2 10000m SH
Sølv: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink/Geir Kvillum/Frank Johannesen - K4 500m SH
Sølv: Gjert Haaland/Frank Eikeland/Snorre Krogstad/Stein Arne Fossdal - K4 500m UH
Sølv: Gjert Haaland - K1 500m UH
Sølv: Siw Christiansen/Eva Lund/Wenche Lægreid/Anette Resch - K4 500m JD
Sølv: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink/Eddie Kalleklev/Frank Johannesen - K4 1000m SH
Sølv: Gjert Haaland - K1 2500m UH
Bronse: Kristian Harstad/Thor Bache-Wiig/Ole Jørgen Dobbe/Peter Ribe - K4 500m JH
Bronse: Siw Christiansen/Eva Lund - K2 500m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Eddie Kalleklev/Frank Johannesen - K2 500m SH
Gull: Siw Christiansen/Eva Lund - K2 500m JD
Sølv: Gjert Haaland/Ole Jørgen Dobbe/Svein Egil Solvang/Ivar Jensen - K4 500m JH
Sølv: Gjert Haaland/Ole Jørgen Dobbe/Svein Egil Solvang/Ivar Jensen - K4 1000m JH
Sølv: Eddie Kalleklev/Frank Johannesen - K2 1000m SH
Sølv: Siw Christiansen/Eva Lund - K2 5000m JD
Sølv: Gjert Haaland/Ole Jørgen Dobbe - K2 5000m JH
Bronse: Siw Christiansen/Marit Ellingsen/Elin Nicolaisen/Eva Lund - K4 500m SD
Bronse: Eddie Kalleklev/Kjell Tore Solvang/Frank Johannesen/Trygg Erik Haneberg - K4 1000m SH

NM NM

Gull: Eddie Kalleklev - K1 500m SH
Gull: Eddie Kalleklev - K1 1000m SH
Gull: Eddie Kalleklev - K1 10000m SH
Sølv: Siw Christiansen - K1 500m JD
Sølv: Frank Johannesen - K1 1000m SH
Sølv: Siw Christiansen - K1 5000m JD
Bronse: Eva Lund - K1 500m JD
Bronse: Frank Johannesen - K1 500m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Gjert Haaland/Svein Egil Solvang - K2 500m UH
Gull: Gjert Haaland/Svein Egil Solvang - K2 2500m UH
Sølv: Marit Ellingsen/Ann Kristin Dobbe - K2 500m UD
Sølv: Marit Ellingsen/Ann Kristin Dobbe - K2 2500m UD

UM UM

Gull: Gjert Haaland - K1 500m UH
Gull: Gjert Haaland - K1 2500m UH
Sølv: Marit Ellingsen - K1 500m UD
Sølv: Marit Ellingsen - K1 2500m UD
Bronse: Ann Kristin Dobbe - K1 2500m UD

Nordisk

Bronse: Bente Larsen/Birgitte Olsen/Siv Kristin Stengenes/Vivian Hansen - K4 500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Eddie Kalleklev/Trygg Erik Haneberg/Kjell Tore Solvang/Jan Ove Kalleklev - K4 500m SH
Sølv: Eddie Kalleklev/Trygg Erik Haneberg/Kjell Tore Solvang/Jan Ove Kalleklev - K4 1000m SH
Bronse: Vivian Hansen/Grete Martinussen - K2 500m JD
Bronse: Eddie Kalleklev/Trygg Erik Haneberg - K2 500m SH

NM NM

Bronse: Vivian Hansen - K1 500m JD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Grete Martinussen/Vivian Hansen - K2 500m UD
Bronse: Ole Jørgen Dobbe/Bård Larsen - K2 2500m UH

VM

9. plass: Eddie Kalleklev/Rein Gilje - K2 10000m SH

Nordisk

Sølv: Morten Opsahl/Bjørn Nilsen/Rein Gilje/Eddie Kalleklev - K4 500m SH
Sølv: Bente Larsen/Gitte Morvik/Heidi Tjøm/Vivian Hansen - K4 500m UD
Sølv: Morten Opsahl/Bjørn Nilsen/Rein Gilje/Eddie Kalleklev - K4 1000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Eddie Kalleklev/Trygg Erik Haneberg - K2 500m SH
Bronse: Eddie Kalleklev/Trygg Erik Haneberg/Kjell Tore Solvang/Jan Ove Kalleklev - K4 500m SH
Bronse: Eddie Kalleklev/Trygg Erik Haneberg - K2 1000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Grete Martinussen/Vivian Hansen - K2 500m UD
Bronse: Lasse Kalleklev/J Sæthre - K2 500m UH
Bronse: Grete Martinussen/Vivian Hansen - K2 2500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Frank Johannesen/Atle Boland - K2 500m JH
Bronse: Eddie Kalleklev/Trygg Erik Haneberg/Kjell Tore Solvang/Jan Ove Kalleklev - K4 1000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Anne Lisbeth Rødsand/Helene Hårklau - K2 2500m UD

Nordisk

Sølv: Frank Johannesen/Johan H. Heffermehl/Jan Erik Dyrli/Ansgar Glendrange - K4 500m JH
Bronse: Frank Johannesen/Johan H. Heffermehl - K2 500m JH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Anne Lisbeth Rødsand/Helene Hårklau - K2 500m UD

Nordisk

Sølv: Frank Johannesen - K1 2500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Eddie Kalleklev/Kjell Tore Solvang - K2 500m JH

UM UM

Gull: Frank Johannesen - K1 500m UH
Sølv: Frank Johannesen - K1 2500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Eivind Hovlandsdal/Eddie Kalleklev - K2 500m JH
Sølv: Eivind Hovlandsdal/Eddie Kalleklev - K2 5000m JH
Bronse: Eivind Hovlandsdal/Eddie Kalleklev/Kjell Tore Solvang/Frank Johannesen - K4 500m JH

Nordisk

Bronse: Svein Hustveit/Eddie Kalleklev - K2 2500m UH

NM/UM-medaljer 2023 per person

Navn # gull # søv # bronse
Hans-Petter Haaland 1 2 2
Morten Haaland 0 1 2
Niclas Karlsen 0 0 2
Oliver Karlsen 0 0 1

NC sammendrag 2024
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere inneværende sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Laksevåg1104030101020.0100.0