Laksevåg

NM-medaljer siste år per person

Navn # gull # søv # bronse
Niclas Karlsen 0 1 3
John Bernhard Langeland Eide 0 0 3
Hans-Petter Haaland 0 0 2
Morten Haaland 0 0 2

NC sammendrag siste år
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere inneværende sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Laksevåg24181122000916.783.3
Klubbresultater - 2022 - Detaljer
Oversikt per klasse
Plass Klubb Sum P14 G14 UD UH JD JH SD SH U-lag J-lag S-lag
8Laksevåg13211093342623183713411351
Utøver Sum Personlig Lagbåt NC1 NC2 NC3 NC4 NC5 NC6
Tot 200 500 1000 Lang Alle Andel
Hans-Petter Haaland278.502075775757734.506468716843
Mathea Svanberg Heimark145.001314442452814.002036424531
Morten Haaland114.502448475856130.50636064545736
Aurora Hetlevik-Lerhaugen94.00803532132814.0020192326
Niclas Karlsen85.507447273111.50273413
Ariana Hetlevik-Lerhaugen39.00101393131332282719
John Bernhard Langeland Eide36.00322210164.001895
Nikolai Pedersen27.002731212207
Ulrik Karlsen12.0002412.00
Oliver Karlsen11.5003111.50
Mattias Eikeland10.00413126.004
Gjert Haaland7.250207.25
Njord Schønberg6.000126.00
Nicolay Pedersen4.50094.50
Sindre Utne3.7511112.751
Einar Lerhaugen2.750112.75
Adrian Utne2.750112.75

Laksevåg's registrerte utøverer med personlige rekorder

Kvinner
Fornavn Etternavn Født PR 200 PR 500 PR 1000
Mathea SvanbergHeimark200653.7802:27.31
AuroraHetlevik-Lerhaugen200757.9802:44.91
ArianaHetlevik-Lerhaugen200901:03.7102:57.88
Mia EmiliaHårklau201001:31.0204:18.26
KristineEliassen197645.0002:05.0004:33.00
SiljePaulsen199555.2402:36.5605:20.97
LilahSmallwood199658.2702:41.9805:34.91
SelmaBlanco-Landeråen200359.6302:38.93
CharlotteLarsen199401:00.4802:56.0606:42.50
LinnBastiansen199401:02.2402:43.52
HeleneLarsen199601:15.1403:41.61
Maria LysgarMisje200001:15.9303:20.25
MartineLysko-Misje200901:54.7104:49.95
Menn
Fornavn Etternavn Født PR 200 PR 500 PR 1000
OliverKarlsen199937.7001:46.5003:47.42
NiclasKarlsen200338.7901:54.1707:32.81
Hans-PetterHaaland200639.8801:47.4304:18.51
John BernhardLangeland Eide200340.8001:58.7504:01.46
GjertHaaland199842.8101:50.2004:11.80
SindreUtne199842.9202:03.0604:24.92
MortenHaaland200844.0902:04.22
NikolaiPedersen198545.8002:04.9305:04.43
UlrikKarlsen201001:00.0102:44.46
NjordSchønberg201201:06.0502:59.00
MattiasEikeland200701:09.4603:03.74
EirikTingvatn-losnegaard201101:16.2703:10.62
OdinSverdrup201101:19.1003:28.33
HeineSchønberg201301:21.7103:23.60
JuliusSkaga201101:22.8203:41.44
TorryCouillault201301:29.4304:01.67
OlanderPedersen201301:38.12
Øyvind jr.Sølberg198536.0001:41.0003:31.00
Ron KennethSølberg198736.0001:40.0903:46.00
Morten AndréSølberg199037.0401:43.0003:54.00
AndreasBruserud198937.6401:45.1003:44.00
Morten A.Sølberg199037.6801:53.1603:52.14
OlaNordtveit199738.9601:53.6903:45.71
Mats M.Christensen198340.0001:43.0003:47.00
TrymLanderåen200040.1701:50.7904:02.19
RichardBølgen198341.0001:50.0004:09.00
KristianLøn199241.7002:03.4204:02.38
Petter A.Tvedt199243.0001:58.7603:59.50
Simen S.Hansen199243.4802:07.2604:11.06
CristianTesdal199544.7902:02.5004:21.30
GøranSlengesol198448.00
SondreLervik199848.6402:18.5504:30.67
KristerPaulsen199248.6402:26.4405:08.22
IvanNilsen199649.5002:01.4003:57.70
BernhardLangeland200353.0002:28.4807:04.12
SanderTræen200156.0702:50.32
SofusAlgrøy Prestnes200757.0302:36.91
Chris PedersenKleivedal200558.5702:38.45
DanielTonheim200401:02.4103:01.77
Jon BendikViksøy200901:02.5903:25.93
ErikPedersen199801:03.2302:51.89
Kevin S.Dæhli200801:10.5303:08.04
Kevin SundDæhli200501:16.4504:19.93
PhilipAasen200301:16.6403:59.62
IvoAlgrøy Prestnes200701:17.3503:24.20
Sevra-JulianHopp200201:36.45
MatsAndersen200101:38.1504:13.01
IsakMartinsen200201:41.88
AleksanderKvam201001:59.9005:06.21
JohanLarsen201002:04.7805:26.65
FabianHopp200202:05.69