Njørd

Medaljer NM, samt EM, VM og OL

Nordisk

Bronse: Runa Brekke/Marlene Tønnessen/Elise Erland/Linn Sofie Toppe - K4 200m UD
Bronse: Thea Røsten/Marlene Tønnessen/Elise Erland/Linn Sofie Toppe - K4 500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Laila Pedersen/Benedicte Jakobsen/Kristine Eliassen/Nina Bergsvik - K4 200m SD
Bronse: Kristine Eliassen/Nina Bergsvik - K2 200m SD
Bronse: Laila Pedersen/Benedicte Jakobsen/Kristine Eliassen/Nina Bergsvik - K4 500m SD

NM maraton NM

Bronse: Truls Myrmehl - K1 25000m SH

Nordisk

Gull: Ole Magnus Fevang/Øystein Ree Ofstad/Kristoffer Karlsen/Øyvind Bruserud - K4 1000m JH
Bronse: Ole Magnus Fevang/Øyvind Bruserud/Kristoffer Karlsen/Nils Magne Hordnes - K4 500m JH

NM NM

Bronse: Torgeir Toppe - K1 10000m SH

UM UM

Bronse: Øyvind Bruserud - K1 500m UH

NM maraton NM

Gull: Torgeir Toppe - K1 25000m SH

NM maraton NM

Gull: Torgeir Toppe - K1 25000m SH

VM maraton

Bronse: Torgeir Toppe - K1 25000m SH

NM NM

Bronse: Torgeir Toppe - K1 10000m SH

NM maraton NM

Bronse: Torgeir Toppe - K1 25000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Tom Selvik/Torgeir Toppe - K2 10000m SH
Sølv: Tom Selvik/Torgeir Toppe - K2 1000m SH
Bronse: Tom Selvik/Torgeir Toppe/ Olsen/M Hansen - K4 200m SH
Bronse: Tom Selvik/Torgeir Toppe/ Olsen/M Hansen - K4 500m SH
Bronse: Tom Selvik/Torgeir Toppe - K2 500m SH

NM maraton NM

Gull: Torgeir Toppe - K1 25000m SH

Nordisk

Gull: Torgeir Toppe - K1 500m SH
Gull: Peter Ribe/Tom Selvik/Morten Ivarsen/Mattis Næss - K4 500m SH
Gull: Torgeir Toppe - K1 1000m SH
Gull: Peter Ribe/Tom Selvik/Thomas Roander/Mattis Næss - K4 1000m SH
Sølv: Tom Selvik/Thomas Roander - K2 500m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Torgeir Toppe/Tom Selvik/Joachim Skagen/M Hansen - K4 200m SH
Bronse: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 200m SH
Bronse: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 200m SH

NM maraton NM

Gull: Joachim Skagen - K1 21000m JH
Gull: Joachim Skagen - K1 21000m JH
Gull: Torgeir Toppe - K1 25000m SH
Gull: Torgeir Toppe - K1 25000m SH

NM NM

Sølv: Torgeir Toppe - K1 1000m SH
Sølv: Torgeir Toppe - K1 10000m SH
Bronse: Joachim Skagen - K1 200m JH

NM maraton NM

Bronse: Morten Hansen - K1 25000m SH
Bronse: Morten Hansen - K1 25000m SH

Nordisk

Gull: Tom Selvik/Peter Ribe/Robby Roarsen Haugli/Mattis Næss - K4 200m SH
Bronse: Tom Selvik/Peter Ribe/Robby Roarsen Haugli/Mattis Næss - K4 500m SH

NM NM

Sølv: Torgeir Toppe - K1 200m SH
Sølv: Torgeir Toppe - K1 10000m SH
Bronse: Torgeir Toppe - K1 500m SH

UM UM

Sølv: Joachim Skagen - K1 2500m UH

Nordisk

Gull: Torgeir Toppe - K1 200m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 10000m SH
Sølv: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 200m SH
Bronse: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 500m SH
Bronse: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 1000m SH

NM NM

Sølv: Torgeir Toppe - K1 200m SH

VM

Bronse: Torgeir Toppe/Peter Ribe - K2 10000m SH
6. plass: Torgeir Toppe - K1 500m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 200m SH
Sølv: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 500m SH
Bronse: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 1000m SH
Bronse: Øystein Thunold/Rolf Olsen - K2 5000m JH

NM NM

Gull: Torgeir Toppe - K1 200m SH
Gull: Torgeir Toppe - K1 500m SH
Sølv: Torgeir Toppe - K1 1000m SH
Bronse: Torgeir Toppe - K1 10000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Joachim Skagen/Eirik Nødseth/M Hansen/M Kolbjørnsen - K4 500m UH

VM

4. plass: Arne B Sletsjøe/Arne Johan Almeland/Svein Egil Solvang/Torgeir Toppe - K4 10000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Nina Bergsvik/Vibeke Andersen - K2 500m JD
Bronse: Torgeir Toppe/Tom Selvik/Morten Rane/Jøran Solheim - K4 10000m SH

NM NM

Gull: Nina Bergsvik - K1 500m JD
Gull: Nina Bergsvik - K1 1000m JD
Gull: Nina Bergsvik - K1 5000m JD
Sølv: Jøran Solheim - K1 1000m JH
Sølv: Jøran Solheim - K1 5000m JH

NM maraton NM

Sølv: Nina Bergsvik - K1 18000m JD
Sølv: Jøran Solheim - K1 21000m JH

Nordisk

Gull: Torgeir Toppe/Mattis Næss - K2 1000m JH
Gull: Torgeir Toppe - K1 5000m JH
Gull: Hege Brannsten/Nina Bergsvik - K2 5000m JD
Sølv: Hege Brannsten/Nina Bergsvik - K2 500m JD
Sølv: Torgeir Toppe - K1 1000m JH
Sølv: Jøran Solheim/Mattis Næss/Øystein Kvam/Fredrik Aas - K4 1000m JH
Sølv: Torgeir Toppe/Fredrik Aas - K2 5000m JH
Bronse: Torgeir Toppe/Fredrik Aas - K2 500m JH
Bronse: Hege Brannsten/Nina Bergsvik/Marianne Fjeldheim/Karen Brox Trægde - K4 500m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Torgeir Toppe/Jøran Solheim - K2 500m JH
Gull: Torgeir Toppe/Jøran Solheim/Fredrik Aas/Raymond Wiik - K4 500m JH
Gull: Nina Bergsvik/Vibeke Andersen - K2 500m JD
Gull: Torgeir Toppe/Jøran Solheim - K2 1000m JH
Gull: Torgeir Toppe/Jøran Solheim/Fredrik Aas/Raymond Wiik - K4 1000m JH
Gull: Nina Bergsvik/Vibeke Andersen - K2 1000m JD
Gull: Nina Bergsvik/Vibeke Andersen - K2 5000m JD
Gull: Torgeir Toppe/Fredrik Aas - K2 5000m JH
Bronse: Nina Bergsvik/Sidsel Toppe/Vibeke Andersen/Monica Kjærstad - K4 500m SD
Bronse: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 1000m SH
Bronse: Tom Selvik/Jøran Solheim/Thomas Næss/Stig E. Valen - K4 10000m SH

NM NM

Gull: Torgeir Toppe - K1 500m JH
Gull: Torgeir Toppe - K1 1000m JH
Gull: Torgeir Toppe - K1 5000m JH

NM maraton NM

Gull: Fredrik Aas - K1 21000m JH

NM NM

Sølv: Nina Bergsvik - K1 500m JD
Sølv: Fredrik Aas - K1 500m JH
Sølv: Jøran Solheim - K1 5000m JH

NM maraton NM

Sølv: Nina Bergsvik - K1 18000m JD

NM NM

Bronse: Nina Bergsvik - K1 1000m JD
Bronse: Tom Selvik - K1 1000m SH
Bronse: Nina Bergsvik - K1 5000m JD

VM

7. plass: Arne Johan Almeland/Knut Holmann/Tom Selvik/Svein Egil Solvang - K4 10000m SH

Nordisk

Gull: Fredrik Aas - K1 500m UH
Gull: Fredrik Aas - K1 1000m UH
Sølv: Fredrik Aas/Jøran Solheim/Øystein Kvam/Mattis Næss - K4 500m UH
Sølv: Fredrik Aas/Jøran Solheim - K2 1000m UH
Bronse: Marianne Fjeldheim/Nina Bergsvik - K2 500m UD
Bronse: Marianne Fjeldheim/Nina Bergsvik/Lise Øksnes/Ingrid Kristoffersen - K4 500m UD

Nordisk maraton

Bronse: Odny Myrmehl - K1 21000m SD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Torgeir Toppe/Jøran Solheim - K2 500m JH
Gull: Torgeir Toppe/Jøran Solheim - K2 5000m JH
Sølv: Nina Bergsvik/Sidsel Toppe/Odny Myrmehl/Ingrid Kristoffersen - K4 500m SD
Sølv: Torgeir Toppe/Jøran Solheim/Raymond Wiik/Jan E. Selvik - K4 1000m JH
Sølv: Nina Bergsvik/Sidsel Toppe/Odny Myrmehl/Vibeke Andersen - K4 1000m SD
Sølv: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 1000m SH
Sølv: Torgeir Toppe/Jøran Solheim - K2 1000m JH
Bronse: Sidsel Toppe/Odny Myrmehl - K2 500m SD
Bronse: Sidsel Toppe/Odny Myrmehl - K2 1000m SD
Bronse: Sidsel Toppe/Odny Myrmehl - K2 5000m SD

NM NM

Gull: Torgeir Toppe - K1 500m JH
Gull: Torgeir Toppe - K1 1000m JH
Gull: Torgeir Toppe - K1 5000m JH

NM maraton NM

Gull: Torgeir Toppe - K1 21000m JH
Gull: Odny Myrmehl - K1 21000m SD

NM NM

Sølv: Fredrik Aas - K1 500m JH
Sølv: Fredrik Aas - K1 5000m JH

NM maraton NM

Sølv: Fredrik Aas - K1 21000m JH

NM NM

Bronse: Fredrik Aas - K1 1000m JH
Bronse: Jøran Solheim - K1 5000m JH

NM maraton NM

Bronse: Jøran Solheim - K1 21000m JH
Bronse: Sidsel Toppe - K1 21000m SD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Fredrik Aas/Jøran Solheim - K2 500m UH
Gull: Fredrik Aas/Jøran Solheim/V Berentsen/E Selvik - K4 500m UH
Gull: Fredrik Aas/Jøran Solheim - K2 2500m UH
Sølv: Nina Bergsvik/Ingrid Kristoffersen - K2 500m UD
Sølv: Nina Bergsvik/Vibeke Andersen - K2 2500m UD

UM UM

Sølv: Nina Bergsvik - K1 500m UD
Sølv: Nina Bergsvik - K1 2500m UD

Nordisk

Gull: Torgeir Toppe - K1 2500m UH
Gull: Torgeir Toppe/Fredrik Aas - K2 2500m UH
Sølv: Torgeir Toppe - K1 500m UH
Sølv: Hege Brannsten/Katrine Ask/Frid Sage/Lena Kallekodt - K4 500m UD
Sølv: Tom Selvik/Hans Christian Ly/Torgeir Toppe/Ivan Nilsen - K4 1000m JH
Sølv: Fredrik Aas - K1 2500m UH
Bronse: Torgeir Toppe/Fredrik Aas - K2 500m UH
Bronse: Torgeir Toppe/Fredrik Aas/Øystein Kvam/Sverre Haugen - K4 500m UH
Bronse: Hege Brannsten/Katrine Ask - K2 2500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Tom Selvik/Torgeir Toppe/Fredrik Aas/Jøran Solheim - K4 500m JH
Gull: Tom Selvik/Torgeir Toppe - K2 500m JH
Gull: Tom Selvik/Torgeir Toppe - K2 1000m JH
Gull: Tom Selvik/Torgeir Toppe/Fredrik Aas/Jøran Solheim - K4 1000m JH
Gull: Tom Selvik/Torgeir Toppe - K2 5000m JH
Sølv: Fredrik Aas/Jøran Solheim - K2 5000m JH
Bronse: Katrine Ask/Nina Bergsvik - K2 500m JD
Bronse: Fredrik Aas/Jøran Solheim - K2 500m JH
Bronse: Eva Selvik/Sidsel Toppe/Odny Myrmehl/Katrine Ask - K4 500m SD
Bronse: Eva Selvik/Sidsel Toppe/Odny Myrmehl/Katrine Ask - K4 1000m SD
Bronse: Fredrik Aas/Jøran Solheim - K2 1000m JH
Bronse: Katrine Ask/Nina Bergsvik - K2 1000m JD
Bronse: Katrine Ask/Nina Bergsvik - K2 5000m JD

NM NM

Gull: Tom Selvik - K1 500m JH
Gull: Tom Selvik - K1 1000m JH
Gull: Tom Selvik - K1 5000m JH
Sølv: Torgeir Toppe - K1 5000m JH

NM maraton NM

Sølv: Odny Myrmehl - K1 21000m SD

NM NM

Bronse: Torgeir Toppe - K1 500m JH

NM maraton NM

Bronse: Sidsel Toppe - K1 21000m SD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Katrine Ask/Nina Bergsvik - K2 500m UD
Gull: Torgeir Toppe/Fredrik Aas - K2 500m UH
Gull: Katrine Ask/Nina Bergsvik - K2 2500m UD

UM UM

Gull: Torgeir Toppe - K1 500m UH
Gull: Torgeir Toppe - K1 2500m UH
Sølv: Katrine Ask - K1 500m UD
Sølv: Fredrik Aas - K1 500m UH
Sølv: Fredrik Aas - K1 2500m UH
Bronse: Katrine Ask - K1 2500m UD

Nordisk

Gull: Tom Selvik/Trond Egil Berntsen - K2 500m UH
Gull: Tom Selvik - K1 500m UH
Gull: Tom Selvik - K1 2500m UH
Gull: Tom Selvik/Trond Egil Berntsen - K2 2500m UH
Bronse: Eva Selvik/Barbro Røkenes/Janne Kvanvik/Bente Stokke - K4 500m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Eva Selvik/Sidsel Toppe/Odny Myrmehl/Nina Holvik - K4 1000m SD
Sølv: Eva Selvik/Sidsel Toppe - K2 5000m SD
Bronse: Eddie Kalleklev/Frank Johannesen/Kjell Tore Solvang/Trygg Erik Haneberg - K4 500m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Tom Selvik/Torgeir Toppe - K2 500m UH
Gull: Tom Selvik/Torgeir Toppe - K2 2500m UH
Bronse: Katrine Ask/Ingrid Kristoffersen - K2 500m UD

UM UM

Gull: Tom Selvik - K1 500m UH
Gull: Tom Selvik - K1 2500m UH
Sølv: Torgeir Toppe - K1 2500m UH

Nordisk

Gull: Thomas Roander/Stig Arne Nilsen/Tom Selvik/Trond Egil Berntsen - K4 500m UH
Sølv: Trond Egil Berntsen/Tom Selvik - K2 2500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Thomas Næss/Stig E. Valen/Tom Selvik/Morten Rane - K4 500m JH
Sølv: Thomas Næss/Stig E. Valen/Tom Selvik/Morten Rane - K4 1000m JH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Tom Selvik/Torgeir Toppe - K2 2500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Eddie Kalleklev/Kjell Tore Solvang/Frank Johannesen/Lasse Kalleklev - K4 1000m SH
Bronse: Sidsel Toppe/Eva Selvik - K2 500m JD
Bronse: Eddie Kalleklev/Kjell Tore Solvang/Frank Johannesen/Lasse Kalleklev - K4 500m SH

NM NM

Gull: Sidsel Toppe - K1 18000m JD

NM maraton NM

Gull: Sidsel Toppe - K1 18000m JD

NM NM

Bronse: Thomas Næss - K1 21000m JH

NM maraton NM

Bronse: Thomas Næss - K1 21000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Eddie Kalleklev/Kjell Tore Solvang/Frank Johannesen/Trygg Erik Haneberg - K4 1000m SH

NM NM

Gull: David Bentzen - K1 21000m JH

NM maraton NM

Gull: David Bentzen - K1 21000m JH

Nordisk

Sølv: Espen Hansen/Trond Andersen/Bård Larsen/Harald Swendsen - K4 500m JD
Bronse: Espen Hansen/Trond Andersen/Bård Larsen/Harald Swendsen - K4 1000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Espen Hansen/David Bentsen - K2 500m JH
Bronse: Eddie Kalleklev/Kjell Tore Solvang/Frank Johannesen/Lasse Kalleklev - K4 500m SH
Bronse: Eddie Kalleklev/Kjell Tore Solvang/Frank Johannesen/Lasse Kalleklev - K4 1000m SH
Bronse: Eddie Kalleklev/Kjell Tore Solvang/Frank Johannesen/Lasse Kalleklev - K4 10000m SH

Nordisk

Bronse: Espen Hansen/Ulf Tweita/Morten Ivarsen/Trond Andersen - K4 500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Eddie Kalleklev/Kjell Tore Solvang - K2 500m SH
Bronse: Eddie Kalleklev/Kjell Tore Solvang - K2 1000m SH

UM UM

Bronse: Espen Hansen - K1 500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Eddie Kalleklev/Trygg Erik Haneberg/Kjell Tore Solvang/Jan Ove Kalleklev - K4 500m SH
Sølv: Eddie Kalleklev/Trygg Erik Haneberg/Kjell Tore Solvang/Jan Ove Kalleklev - K4 1000m SH

Nordisk

Sølv: Bente Larsen/Gitte Morvik/Heidi Tjøm/Vivian Hansen - K4 500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Nina Færøvik/Nina Holvik - K2 500m SD
Bronse: Eddie Kalleklev/Trygg Erik Haneberg/Kjell Tore Solvang/Jan Ove Kalleklev - K4 500m SH
Bronse: Nina Færøvik/Nina Holvik - K2 5000m SD

NM NM

Sølv: Nina Færøvik - K1 500m JD

UM UM

Sølv: Gitte Morvik - K1 2500m UD
Bronse: Gitte Morvik - K1 500m UD

Nordisk

Gull: Ingeborg Rasmussen/Ellen Michelsen/Nina Færøvik/Marit Gjørvad - K4 500m JD
Bronse: Kari Ofstad/Nina Færøvik - K2 5000m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Geir Hansen/Hans Berge - K2 500m JH
Gull: Nina Færøvik/Nina Holvik - K2 500m JD
Gull: Nina Færøvik/Nina Holvik - K2 5000m JD
Sølv: Geir Hansen/Hans Berge - K2 1000m JH
Sølv: Geir Hansen/Hans Berge - K2 5000m JH
Bronse: Geir Hansen/Hans Berge/Finn Mæland/Einar Dræggebø - K4 500m JH
Bronse: Geir Hansen/Hans Berge/Finn Mæland/Einar Dræggebø - K4 1000m JH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Gitte Morvik/K Solvåg - K2 500m UD
Bronse: Gitte Morvik/K Solvåg - K2 2500m UD

Nordisk

Gull: Kari Ofstad/Nina Færøvik/Ellen Michelsen/Marit Gjørvad - K4 500m UD
Gull: Kari Ofstad/Nina Færøvik - K2 500m UD
Gull: Kari Ofstad/Nina Færøvik - K2 2500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Frank Johannesen/Atle Boland - K2 500m JH
Bronse: Eddie Kalleklev/Trygg Erik Haneberg/Kjell Tore Solvang/Jan Ove Kalleklev - K4 1000m SH

NM NM

Bronse: Nina Færøvik - K1 5000m JD

UM UM

Bronse: Nina Færøvik - K1 500m UD
Bronse: Nina Færøvik - K1 2500m UD

Nordisk

Gull: Ingeborg Rasmussen/Ellen Michelsen/Jorun Thu/Nina Færøvik - K4 500m UD
Bronse: Jorun Thu/Nina Færøvik - K2 2500m UD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Nina Færøvik/Lise Olsen - K2 500m UD
Sølv: Nina Færøvik/Lise Olsen - K2 2500m UD

UM UM

Sølv: Nina Færøvik - K1 500m UD
Sølv: Nina Færøvik - K1 2500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Eddie Kalleklev/Kjell Tore Solvang - K2 500m JH

Nordisk

Sølv: Einar Rasmussen/Ove Johnsen/Bent G. Johannesen/Eivind Hovlandsdal - K4 500m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Eivind Hovlandsdal/Eddie Kalleklev - K2 500m JH
Sølv: Eivind Hovlandsdal/Eddie Kalleklev - K2 5000m JH
Bronse: Eivind Hovlandsdal/Eddie Kalleklev/Kjell Tore Solvang/Frank Johannesen - K4 500m JH

NM NM

Sølv: Eivind Hovlandsdal - K1 500m JH

NM/UM-medaljer 2023 per person

Navn # gull # søv # bronse

NC sammendrag 2024
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere inneværende sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Njørd200000000020.0100.0