Home
Resultater
Utøvere
Klubber
NorgesCup
NC - poeng
NC - plasseringer
NC - klasse poeng per løp
NC - årsbeste
NC - statistikk
Rekorder
Mestere
Norgesmestere
# Medaljer
Mesterskapsrekorder
Annet
Eventer
Program
Vis klubb (Oslo)
Per Wessel
Født: 1995
Klubb:
Oslo
Årsbeste beste per år
År
200m
500m
1000m
2008
2009
2010
41.00
02:05.64
04:13.59
2011
39.00
01:53.54
03:57.28
2012
41.58
01:45.92
04:00.12
2013
40.00
01:53.68
2014
37.06
01:44.00
04:15.02
2015
37.46
01:45.10
03:41.00
2016
38.50
01:51.49
2017
34.89
01:41.70
2018
2019
2020
2021
2022
01:47.54
03:45.92
Årsbeste 200m
Årsbeste 500m
Årsbeste 1000m
Medaljer
2020
NC3
UMNM lagbåt
Gull:
K4 200m SH
Bronse:
K4 1000m SH
2019
NC6
NM lagbåt
Gull:
K4 500m SH
Gull:
K4 1000m SH
Sølv:
K4 200m SH
Sølv:
K2 200m SH
Sølv:
K2 500m SH
2018
NC6
NM lagbåt
Gull:
K4 200m SH
Bronse:
K2 200m SH
2017
NC6
NM lagbåt
Gull:
K4 200m SH
Gull:
K2 500m SH
Sølv:
K2 200m SH
Sølv:
K4 500m SH
Sølv:
K2 1000m SH
Sølv:
K4 1000m SH
Sølv:
K2 5000m SH
NC5
NM & UM lagbåt
Gull:
K1 200m SH
2016
EM
9. plass:
K4 500m
2014
EM
6. plass:
K4 1000m
Nordisk
Bronse:
K1 200m
Bronse:
K4 1000m
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 200m SH
Gull:
K4 200m SH
Gull:
K2 500m SH
Gull:
K4 500m SH
Gull:
K4 1000m SH
NM
NM
Sølv:
K1 500m SH
2013
Nordisk
Sølv:
K4 500m
Bronse:
K4 1000m
2011
Nordisk
Gull:
K4 500m JH
Gull:
K4 1000m JH
Sølv:
K2 500m JH
Bronse:
K1 200m JH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 200m JH
Gull:
K2 200m JH
Gull:
K4 500m SH
Gull:
K2 500m JH
Sølv:
K4 200m SH
Sølv:
K4 1000m JH
Bronse:
K4 1000m SH
NM
NM
Sølv:
K1 200m JH
2010
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 200m JH
Bronse:
K2 500m JH
NM
NM
Bronse:
K1 200m JH
2009
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K4 1000m JH
Bronse:
K4 500m JH
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K4 500m UH
Sølv:
K4 200m UH
2008
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K4 200m UH
Gull:
K4 500m UH
Oversikt medaljer
Registrerte resultater for utøver
Filtrer resultater
Løpstype
Velg
Finale
Forsøk
Langløp
Maraton
Semifinale
Short-track
Testløp
Klasse
Velg
Ungdom
Junior
Senior
U21
U23
Båt
Alle
1
2
4
Lengde
Alle
200
500
1000
10 000
Langløp
Maraton
År
Alle
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Konkuranse
Alle
NorgesCup
NM
UM
NM lagbåt
UM lagbåt
Nordisk
EM
World cup
VM
OL
Bane
Velg bane
ukjent
Årungen
Auronzo, Italia
Barcelona
Bascov, Romania
Beograd
Beograd, Serbia
Berlin
Bestumkilen
Decize, Frankrike
Duisburg
Duisburg, Tyskland
Flekkefjord
Gainesville
Gillsvann
Gravdalsvannet
Hamar
Helsinki
Jajce
Jönköping, Sverige
Kalvøya
København
København, Danmark
Krakow, Poland
Kristiansand
London
Los Angeles
Macon
Malmø
Mechelen
Melbourne
Metkovic, Kroatia
Mexico city
Minsk, Belarus
Montemor-o-Velho, Portugal
Montemor, Portugal
Montreal
Moskva
Munchen
München, Tyskland
Nottingham
Paris
Pietermaritzburg, Sør-Afrika
Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria
Ponte de Lima, Portugal
Poznan
Poznan, Poland
Poznan, Polen
Prada, Portugal
Praha
Racice, Tsjekkoslovakia
Roma
Seoul
Setskog
Shaoxing, Kina
Silkeborg, Danmark
Slavonski Brod, Kroatia
Sofia
Szeged, Ungarn
Tammerfors
Tunevannet
Tysvær
Vaxholm, Sverige
Vejen, Danmark
Filtrer
Hva
Når
Båt
Lengde
Type
Plass
Tid
Utvikling 200m K1
Utvikling 500m K1
Utvikling 1000m K1
Utvikling tempo alle distanser (1000m tempo)