Oslo

Medaljer NM, samt EM, VM og OL

VM

Bronse: Amund Vold - K1 500m
Bronse: Amund Vold - K1 1000m

VM maraton

Gull: Amund Vold - K1 25000m

VM

Bronse: Amund Vold - K1 500m
Bronse: Amund Vold - K1 1000m

EM

Bronse: Eivind Vold - K1 5000m SH
Sølv: Amund Vold - K1 1000m
Sølv: Amund Vold - K1 1000m
Bronse: Eivind Vold - K1 5000m SH
4. plass: Amund Vold - K1 500m
4. plass: Amund Vold - K1 500m

Nordisk maraton

Gull: Eivind Vold/Daniel Salbu - K2 25000m SH

Nordisk

Gull: Amund Vold - K1 500m
Gull: Amund Vold - K1 1000m
Sølv: Kristoffer Mjelstad/Eirik Usland-Gade/Sander Askeland/Leander Helgesen - K4 200m UH
Bronse: Celine Helleren/Pernille Lindgren/Tiril Stangebye-Hansen/Marlene Tønnessen - K4 200m UD
Bronse: Eirik Usland-Gade/Kristoffer Mjelstad - K2 500m UH

NC6 NM lagbåt

Gull: Eivind Vold/Amund Vold - K2 200m SH
Gull: Eivind Vold/Amund Vold/Lars Hjemdal/Per Wessel - K4 200m SH
Gull: Eivind Vold/Lars Hjemdal - K2 500m SH
Gull: Eivind Vold/Amund Vold/Lars Hjemdal/Thomas Lothe - K4 500m SH
Gull: Amund Vold/Eivind Vold - K2 1000m SH
Gull: Eivind Vold/Amund Vold/Lars Hjemdal/Thomas Lothe - K4 1000m SH
Gull: Eivind Vold/Amund Vold - K2 5000m SH
Sølv: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie - K2 200m SD
Sølv: Louise Leren Moen/Marlene Tønnessen/Victoria Wang/Agnes Brun-Lie - K4 200m SD
Sølv: Marlene Tønnessen/Victoria Wang - K2 200m JD
Sølv: Marlene Tønnessen/Julie Velmar/Noor Ingrid Selvik/Victoria Wang - K4 500m JD
Sølv: Lars Hjemdal/Thomas Lothe - K2 5000m SH
Bronse: Marlene Tønnessen/Julie Velmar/Noor Ingrid Selvik/Victoria Wang - K4 200m JD
Bronse: Lars Hjemdal/Per Wessel - K2 200m SH
Bronse: Louise Leren Moen/Marlene Tønnessen/Victoria Wang/Agnes Brun-Lie - K4 500m SD
Bronse: Amund Vold/Thomas Lothe - K2 500m SH
Bronse: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie - K2 500m SD
Bronse: Lars Hjemdal/Thomas Lothe - K2 1000m SH
Bronse: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie - K2 1000m SD
Bronse: Victoria Wang/Marlene Tønnessen - K2 5000m JD

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Amund Vold - K1 200m SH
Gull: Amund Vold - K1 500m SH
Gull: Amund Vold - K1 5000m SH
Sølv: Amund Vold - K1 1000m SH
Sølv: Lars Hjemdal - K1 5000m SH

NC3 UM

Gull: Marlene Tønnessen - K1 200m UD
Gull: Marlene Tønnessen - K1 500m UD
Gull: Marlene Tønnessen - K1 2500m UD
Sølv: Eirik Usland-Gade - K1 200m UH
Sølv: Eirik Usland-Gade - K1 500m UH

VM

4. plass: Eivind Vold/Amund Vold - K2 1000m

VM maraton

4. plass: Eivind Vold - K1 25000m

EM

4. plass: Eivind Vold/Amund Vold - K2 1000m
4. plass: Marcus Wang - K1 1000m JH
4. plass: Eivind Vold - K1 5000m SH
6. plass: Hakeem Teland/Marcus Wang/Mathias Horvati Svoren/Vemund Jensen - K4 1000m JH
9. plass: Magnus Ivarsen/Per Wessel/Amund Vold/Elling Oftedal - K4 500m

Nordisk maraton

Gull: Eivind Vold - K1 25000m SH

Nordisk

Sølv: Marcus Wang - K1 5000m JH
Bronse: Runa Brekke/Marlene Tønnessen/Elise Erland/Linn Sofie Toppe - K4 200m UD
Bronse: Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K2 200m UD
Bronse: Thea Røsten/Marlene Tønnessen/Elise Erland/Linn Sofie Toppe - K4 500m UD

Nordisk maraton

Bronse: Marlene Tønnessen - K1 11000m UD
Bronse: Amund Vold - K1 25000m SH

NM maraton NM

Gull: Eivind Vold - K1 25000m SH
Sølv: Thomas Lothe - K1 21000m JH
Bronse: Amund Vold - K1 25000m SH

VM maraton

4. plass: Amund Vold/Magnus Ivarsen - K2 21000m JH

EM maraton

Bronse: Amund Vold/Magnus Ivarsen - K2 21000m JH

EM

4. plass: Lars Magne Ullvang/Lars Hjemdal - K2 500m
4. plass: Amund Vold/Magnus Ivarsen - K2 1000m JH
6. plass: Amund Vold/Magnus Ivarsen - K2 500m JH
6. plass: Eivind Vold - K1 1000m
7. plass: Lars Magne Ullvang/Lars Hjemdal - K2 1000m

Nordisk

Gull: Marcus Wang/Hakeem Teland - K2 500m JH
Gull: Magnus Ivarsen/Hakeem Teland/Amund Vold/Marcus Wang - K4 1000m JH
Gull: Magnus Ivarsen/Amund Vold - K2 5000m JH
Sølv: Magnus Ivarsen/Hakeem Teland/Amund Vold/Marcus Wang - K4 200m JH
Sølv: Amund Vold - K1 500m JH
Sølv: Amund Vold/Magnus Ivarsen - K2 1000m JH
Sølv: Amund Vold - K1 1000m JH
Sølv: Magnus Ivarsen/Amund Vold - K2 1000m JH
Sølv: Hakeem Teland/Marcus Wang - K2 5000m JH
Sølv: Amund Vold - K1 5000m JH
Bronse: Jon Smebye/Eigil Solvang/Lars Christian Wiik/Tor Petter Rozanski - K4 200m
Bronse: Marcus Wang/Hakeem Teland - K2 1000m JH

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Amund Vold - K1 1000m JH
Gull: Eivind Vold - K1 1000m SH
Gull: Eivind Vold - K1 5000m SH
Sølv: Amund Vold - K1 500m JH
Sølv: Lars Hjemdal - K1 500m SH
Sølv: Marcus Wang - K1 5000m JH
Bronse: Eivind Vold - K1 200m SH
Bronse: Amund Vold - K1 200m JH
Bronse: Eivind Vold - K1 500m SH
Bronse: Marcus Wang - K1 1000m JH
Bronse: Victoria Wang/Tuva Overrein Lunde - K2 3000m UD
Bronse: Amund Vold - K1 5000m JH

NM maraton NM

Gull: Amund Vold - K1 21000m JH
Gull: Louise Leren Moen - K1 21000m SD
Bronse: Gleb Greben - K1 25000m SH

NC3 UM

Gull: Haakon Løn - K1 2500m UH

EM

5. plass: Eivind Vold/Lars Magne Ullvang - K2 1000m
6. plass: Eivind Vold/Lars Magne Ullvang/Lars Hjemdal/Per Wessel - K4 1000m

Nordisk

Gull: Hakeem Teland/Harald Ivarsen/Marcus Wang/Mathias Horvati Svoren - K4 200m UH
Gull: Hakeem Teland/Harald Ivarsen/Marcus Wang/Mathias Horvati Svoren - K4 500m UH
Gull: Marcus Wang - K1 500m UH
Gull: Marcus Wang - K1 2500m UH
Sølv: Marcus Wang - K1 2500m UH
Bronse: Per Wessel - K1 200m
Bronse: Jon Smebye/Elling Oftedal - K2 200m
Bronse: Karl Anders Sletsjøe/Elling Oftedal/Joar Thele/Per Wessel - K4 1000m

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Eivind Vold/Per Wessel - K2 200m SH
Gull: Eivind Vold/Per Wessel/Lars Hjemdal/Jon Smebye - K4 200m SH
Gull: Lars Hjemdal/Per Wessel - K2 500m SH
Gull: Eivind Vold/Per Wessel/Lars Hjemdal/Jon Smebye - K4 500m SH
Gull: Eivind Vold/Lars Hjemdal - K2 1000m SH
Gull: Amund Vold/Marcus Wang - K2 1000m JH
Gull: Eivind Vold/Per Wessel/Lars Hjemdal/Elling Oftedal - K4 1000m SH
Gull: Eivind Vold/Lars Hjemdal - K2 5000m SH
Sølv: Peder Nikolai Frigstad/Marcus Tønnessen/Sebastian Jakobsen/Herman Jakobsen - K4 200m JH
Sølv: Amund Vold/Marcus Wang - K2 5000m JH
Bronse: Amund Vold/Haakon Løn/Thomas Lothe/Sean Utsi - K4 200m JH
Bronse: Bendik Storm Iversen/Anders Andersen/Svein Magnus Haaland/Gleb Greben - K4 500m SH
Bronse: Amund Vold/Haakon Løn - K2 500m JH
Bronse: Susanne Rosåsen/Lise Mathingsdal/Miriam Nilsen/Marlene Tønnessen - K4 500m JD
Bronse: Bendik Storm Iversen/Anders Andersen/Svein Magnus Haaland/Gleb Greben - K4 1000m SH

NM NM

Gull: Eivind Vold - K1 5000m SH

NM maraton NM

Gull: Eivind Vold - K1 25000m SH

NM NM

Sølv: Eivind Vold - K1 200m SH
Sølv: Amund Vold - K1 200m JH
Sølv: Per Wessel - K1 500m SH
Sølv: Amund Vold - K1 5000m JH

NM maraton NM

Sølv: Amund Vold - K1 21000m JH

NM NM

Bronse: Amund Vold - K1 500m JH
Bronse: Anna Aronsen Oftedal - K1 500m SD
Bronse: Eivind Vold - K1 500m SH
Bronse: Amund Vold - K1 1000m JH
Bronse: Anna Aronsen Oftedal - K1 1000m SD
Bronse: Eivind Vold - K1 1000m SH
Bronse: Anna Aronsen Oftedal - K1 5000m SD
Bronse: Lars Hjemdal - K1 5000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Marcus Wang/Haakon Løn - K2 2500m UH
Sølv: Marcus Wang/Haakon Løn - K2 200m UH
Sølv: Marcus Wang/Haakon Løn/Thomas Lothe/Sean Utsi - K4 200m UH
Bronse: Victoria Wang/Noor Ingrid Selvik/Tuva Overrein Lunde/Martine Sogn-Larssen - K4 500m UD

UM maraton UM

Gull: Marcus Wang - K1 11000m UH

UM UM

Sølv: Haakon Løn - K1 3000m UH
Bronse: Marcus Wang - K1 200m UH

UM maraton UM

Bronse: Haakon Løn - K1 11000m UH

VM maraton

Bronse: Agnes Brun-Lie - K1 21000m

VM

4. plass: Agnes Brun-Lie - K1 5000m SD

EM

5. plass: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 1000m
6. plass: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 500m
6. plass: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 1000m SD
6. plass: Eivind Vold/Lars Hjemdal - K2 1000m
8. plass: Eivind Vold - K1 5000m SH
9. plass: Agnes Brun-Lie - K1 5000m SD

Nordisk

Sølv: Amund Vold - K1 500m UH
Sølv: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele/Lars Magne Ullvang/Per Wessel - K4 500m
Bronse: Elling Oftedal/Jon Smebye - K2 500m SH
Bronse: Anna Aronsen Oftedal/Sofie Dybdal/Kristiane Spikkeland/Ellen Nydal Eide - K4 500m JD
Bronse: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele/Marius B Heir/Per Wessel - K4 1000m

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Eivind Vold/Lars Hjemdal - K2 200m SH
Gull: Eivind Vold/Lars Hjemdal - K2 500m SH
Gull: Eivind Vold/Lars Hjemdal/Elling Oftedal/Marius Halvorsen - K4 500m SH
Gull: Louise Leren Moen/Kari Ofstad - K2 500m SD
Gull: Eivind Vold/Lars Hjemdal - K2 1000m SH
Gull: Louise Leren Moen/Kari Ofstad - K2 1000m SD
Gull: Eivind Vold/Lars Hjemdal/Elling Oftedal/Marius Halvorsen - K4 1000m SH
Gull: Louise Leren Moen/Kari Ofstad - K2 5000m SD
Sølv: Eivind Vold/Lars Hjemdal/Elling Oftedal/Jon Smebye - K4 200m SH
Sølv: Louise Leren Moen/Anna Aronsen Oftedal/Kari Ofstad/Elise Smeby - K4 500m SD
Sølv: Amund Vold/Marcus Wang/Jens Christian Landmark/Vegard Andersen - K4 1000m JH
Sølv: Louise Leren Moen/Anna Aronsen Oftedal/Kari Ofstad/Elise Smeby - K4 1000m SD
Sølv: Eivind Vold/Lars Hjemdal - K2 5000m SH
Bronse: Louise Leren Moen/Anna Aronsen Oftedal/Kari Ofstad/Elise Smeby - K4 200m SD
Bronse: Jens Christian Landmark/Vegard Andersen - K2 5000m JH

NM NM

Gull: Louise Leren Moen - K1 200m SD
Gull: Louise Leren Moen - K1 500m SD
Gull: Louise Leren Moen - K1 1000m SD

NM maraton NM

Gull: Jens Christian Landmark - K1 21000m JH

NM NM

Sølv: Eivind Vold - K1 200m SH
Sølv: Agnes Brun-Lie - K1 200m SD
Sølv: Agnes Brun-Lie - K1 500m SD
Sølv: Eivind Vold - K1 500m SH
Sølv: Agnes Brun-Lie - K1 1000m SD

NM maraton NM

Sølv: Vegard Andersen - K1 21000m JH

NM NM

Bronse: Eivind Vold - K1 1000m SH

NM maraton NM

Bronse: Sindre Borch - K1 21000m JH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Amund Vold/Marcus Wang - K2 200m UH
Sølv: Amund Vold/Marcus Wang - K2 200m UH
Sølv: Amund Vold/Marcus Wang/Thomas Lothe/Ernst Chr. Leinum - K4 500m UH
Sølv: Amund Vold/Marcus Wang - K2 3000m UH
Bronse: Peder Nikolai Frigstad/Herman Jakobsen/Marcus Tønnessen/Lise Mathingsdal - K4 200m UH

UM maraton UM

Sølv: Amund Vold - K1 11000m UH

UM UM

Bronse: Marcus Wang - K1 3000m UH

VM maraton

6. plass: Agnes Brun-Lie - K1 21000m SD
7. plass: Agnes Brun-Lie - K1 21000m

EM

Bronse: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 1000m
6. plass: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 1000m SD
7. plass: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 500m

Nordisk

Gull: Morten Minde/Lars Hjemdal/Magnus Hamar/Morten André Sølberg - K4 500m
Gull: Agnes Brun-Lie - K1 500m
Gull: Morten Minde/Lars Hjemdal - K2 1000m
Gull: Morten Minde/Lars Hjemdal/Magnus Hamar/Joar Thele - K4 1000m
Gull: Agnes Brun-Lie - K1 1000m
Gull: Agnes Brun-Lie - K1 5000m
Sølv: Agnes Brun-Lie - K1 200m
Sølv: Karl Anders Sletsjøe/Morten André Sølberg/Elling Oftedal/Lars Christian Wiik - K4 1000m
Bronse: Agnes Brun-Lie/Karoline Kvande - K2 200m JH
Bronse: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele/Elling Oftedal/Lars Christian Wiik - K4 500m
Bronse: Agnes Brun-Lie/Heidi Helledal/Karoline Kvande/Eveline Revheim Askeland - K4 500m
Bronse: Lars Hjemdal - K1 500m
Bronse: Magnus Hamar/Elling Oftedal - K2 5000m
Bronse: Lars Hjemdal - K1 5000m

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 200m SD
Gull: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 500m SD
Gull: Lars Hjemdal/Eivind Vold/Marius Halvorsen/Gleb Greben - K4 500m SH
Gull: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 500m SD
Gull: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 1000m SD
Gull: Lars Hjemdal/Eivind Vold/Marius Halvorsen/Elling Oftedal - K4 1000m SH
Gull: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 1000m SD
Gull: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 5000m SD
Sølv: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 200m SD
Sølv: Lars Hjemdal/Eivind Vold - K2 200m SH
Sølv: Eivind Vold/Marius Halvorsen - K2 1000m SH
Sølv: Eivind Vold/Marius Halvorsen - K2 5000m SH
Bronse: Trym Langballe/Jon Smebye - K2 200m JH
Bronse: Amund Vold/Jon Smebye/Trym Langballe/Vegard Andersen - K4 200m JH
Bronse: Lars Hjemdal/Eivind Vold/Marius Halvorsen/Henrik Paust - K4 200m SH
Bronse: Jens Christian Landmark/Jon Smebye/Trym Langballe/Vegard Andersen - K4 1000m JH

NM NM

Gull: Agnes Brun-Lie - K1 500m SD
Gull: Louise Leren Moen - K1 500m SD
Gull: Agnes Brun-Lie - K1 1000m SD
Gull: Agnes Brun-Lie - K1 5000m SD
Sølv: Åsmund Heir - K1 5000m JH
Sølv: Lars Hjemdal - K1 5000m SH
Sølv: Louise Leren Moen - K1 5000m SD
Bronse: Agnes Brun-Lie - K1 200m SD
Bronse: Eivind Vold - K1 200m SH
Bronse: Åsmund Heir - K1 500m JH
Bronse: Lars Hjemdal - K1 500m SH
Bronse: Åsmund Heir - K1 1000m JH
Bronse: Eivind Vold - K1 5000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Thor Gudmund Weisz/Amund Vold/Ernst Chr. Leinum/Jens Christian Landmark - K4 200m UH

VM maraton

6. plass: Eivind Vold/Lars Magne Ullvang - K2 21000m JH

VM

7. plass: Eivind Vold/Lars Magne Ullvang - K2 1000m JH

EM maraton

Gull: Eivind Vold - K1 21000m JH

EM

Bronse: Eivind Vold/Lars Magne Ullvang - K2 1000m JH
5. plass: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 1000m
6. plass: Eivind Vold/Lars Magne Ullvang - K2 500m JH

Nordisk

Gull: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele/Per Wessel/Lars Magne Ullvang - K4 500m JH
Gull: Eivind Vold/Lars Magne Ullvang - K2 1000m JH
Gull: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele/Per Wessel/Lars Magne Ullvang - K4 1000m JH
Gull: Eivind Vold - K1 1000m JH
Sølv: Per Wessel/Elling Oftedal - K2 500m JH
Sølv: Lars Hjemdal - K1 5000m
Sølv: Lars Hjemdal/Joar Thele - K2 5000m
Bronse: Per Wessel - K1 200m JH
Bronse: Eivind Vold/Lars Magne Ullvang - K2 200m JH
Bronse: Magnus Hamar/Lars Hjemdal/Marius Halvorsen/Morten André Sølberg - K4 500m
Bronse: Magnus Hamar/Lars Hjemdal - K2 1000m
Bronse: Elling Oftedal - K1 5000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Eivind Vold/Per Wessel - K2 200m JH
Gull: Eivind Vold/Per Wessel/Elling Oftedal/Åsmund Heir - K4 200m JH
Gull: Eivind Vold/Per Wessel - K2 500m JH
Gull: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 500m SD
Gull: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 500m SD
Gull: Eivind Vold/Marius Halvorsen/Per Wessel/Lars Hjemdal - K4 500m SH
Gull: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 1000m SD
Gull: Eivind Vold/Elling Oftedal - K2 5000m JH
Gull: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 5000m SD
Sølv: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 200m SD
Sølv: Lars Hjemdal/Eivind Vold/Marius Halvorsen/Per Wessel - K4 200m SH
Sølv: Lars Hjemdal/Marius Halvorsen - K2 500m SH
Sølv: Per Wessel/Elling Oftedal/Christian Omreng/Åsmund Heir - K4 1000m JH
Sølv: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 1000m SD
Sølv: Eivind Vold/Elling Oftedal - K2 1000m JH
Bronse: Kari Ofstad/Anne Wahl - K2 500m SD
Bronse: Lars Hjemdal/Eivind Vold - K2 1000m SH
Bronse: Lars Hjemdal/Eivind Vold/Marius Halvorsen/Per Wessel - K4 1000m SH

NM NM

Gull: Eivind Vold - K1 5000m JH

NM maraton NM

Gull: Eivind Vold - K1 21000m JH

NM NM

Sølv: Eivind Vold - K1 200m JH
Sølv: Per Wessel - K1 200m JH
Sølv: Agnes Brun-Lie - K1 200m SD
Sølv: Agnes Brun-Lie - K1 500m SD
Sølv: Eivind Vold - K1 1000m JH
Sølv: Agnes Brun-Lie - K1 1000m SD

VM maraton

Bronse: Lisa Sheriff/Agnes Brun-Lie - K2 21000m SD

VM

5. plass: Lisa Sheriff/Agnes Brun-Lie - K2 1000m SD

VM maraton

6. plass: Eivind Vold/Lars Hjemdal - K2 21000m JH
9. plass: Agnes Brun-Lie - K1 21000m

EM

5. plass: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 1000m
6. plass: Lisa Sheriff/Agnes Brun-Lie - K2 1000m SD

Nordisk maraton

Gull: Lars Hjemdal - K1 21000m JH

Nordisk

Sølv: Lars Hjemdal/Eivind Vold - K2 1000m JH
Bronse: Lars Hjemdal - K1 1000m JH
Bronse: Eivind Vold - K1 5000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Lars Hjemdal/Eivind Vold - K2 200m JH
Gull: Lars Hjemdal/Eivind Vold/Elling Oftedal/Per Wessel - K4 200m JH
Gull: Lars Hjemdal/Eivind Vold - K2 500m JH
Gull: Lars Hjemdal/Eivind Vold - K2 1000m JH
Gull: Lars Hjemdal/Eivind Vold - K2 5000m JH
Sølv: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 200m SD
Sølv: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 200m SD
Sølv: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 500m SD
Sølv: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 500m SD
Sølv: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 1000m SD
Sølv: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen/Kari Ofstad/Anna Aronsen Oftedal - K4 1000m SD
Sølv: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 5000m SD
Bronse: Elling Oftedal/Per Wessel - K2 500m JH

NM NM

Gull: Lars Hjemdal - K1 200m JH
Gull: Lars Hjemdal - K1 500m JH
Gull: Lars Hjemdal - K1 1000m JH
Gull: Lars Hjemdal - K1 5000m JH
Sølv: Agnes Brun-Lie - K1 1000m SD
Sølv: Agnes Brun-Lie - K1 5000m SD
Bronse: Per Wessel - K1 200m JH
Bronse: Agnes Brun-Lie - K1 500m SD
Bronse: Eivind Vold - K1 1000m JH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Jon Smebye/Christian Omreng/Åsmund Heir/Trym Langballe - K4 200m UH
Sølv: Åsmund Heir/Jon Smebye/Christian Omreng/Trym Langballe - K4 500m UH
Sølv: Åsmund Heir/Jon Smebye - K2 3000m UH
Bronse: Jon Smebye/Christian Omreng - K2 200m UH
Bronse: Åsmund Heir/Jon Smebye - K2 500m UH

VM

4. plass: Agnes Brun-Lie - K1 0m JD

VM maraton

4. plass: Agnes Brun-Lie - K1 18000m JD

VM

9. plass: Morten André Sølberg/Jo Sondre Solhaug/Morten Minde/Lars Hjemdal - K4 500m JH
9. plass: Agnes Brun-Lie - K1 1000m JD

EM

8. plass: Lisa Sheriff/Louise Leren Moen - K2 1000m
8. plass: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 1000m SD
8. plass: Lisa Sheriff/Louise Leren Moen - K2 1000m
8. plass: Agnes Brun-Lie/Louise Leren Moen - K2 1000m SD
9. plass: Morten André Sølberg/Jo Sondre Solhaug/Morten Minde/Lars Hjemdal - K4 1000m JH
9. plass: Morten André Sølberg/Jo Sondre Solhaug/Morten Minde/Lars Hjemdal - K4 1000m JH

Nordisk

Gull: Louise Leren Moen/Elisabeth Quale - K2 200m
Gull: Morten André Sølberg/Jo Sondre Solhaug/Morten Minde/Lars Hjemdal - K4 1000m JH
Gull: Louise Leren Moen/Tone Alise Øvergaard - K2 1000m
Sølv: Eivind Vold/Joar Thele/Lars Mathingsdal/Karl Anders Sletsjøe - K4 500m UH
Sølv: Eivind Vold/Joar Thele - K2 500m UH
Sølv: Louise Leren Moen/Tone Alise Øvergaard - K2 500m
Sølv: Agnes Brun-Lie - K1 1000m JD
Bronse: Agnes Brun-Lie/Kjersti Nygård Næser - K2 200m JD
Bronse: Eivind Vold/Joar Thele/Lars Mathingsdal/Karl Anders Sletsjøe - K4 200m UH
Bronse: Agnes Brun-Lie/Nina Bruaas - K2 500m JD
Bronse: Stig Kvande/Henrik Paust/Martin Befring/Fredrik Dåsvatn - K4 1000m
Bronse: Louise Leren Moen/Julie Byhring - K2 5000m

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Lars Hjemdal/Eivind Vold - K2 500m JH
Sølv: Lars Hjemdal/Eivind Vold/Per Wessel/Elling Oftedal - K4 1000m JH
Sølv: Lars Hjemdal/Eivind Vold - K2 1000m JH
Bronse: Agnes Brun-Lie/Kari Ofstad - K2 200m SD
Bronse: Agnes Brun-Lie/Kari Ofstad/Anne Wahl/Eva Noer - K4 500m SD
Bronse: Agnes Brun-Lie/Kari Ofstad - K2 500m SD
Bronse: Lars Hjemdal/Eivind Vold/Per Wessel/Elling Oftedal - K4 500m JH
Bronse: Agnes Brun-Lie/Kari Ofstad - K2 1000m SD
Bronse: Agnes Brun-Lie/Kari Ofstad - K2 5000m SD

NM NM

Gull: Agnes Brun-Lie - K1 200m JD
Gull: Agnes Brun-Lie - K1 500m JD
Gull: Agnes Brun-Lie - K1 1000m JD
Gull: Agnes Brun-Lie - K1 5000m JD
Bronse: Lars Hjemdal - K1 200m JH
Bronse: Lars Hjemdal - K1 5000m JH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Eivind Vold/Elling Oftedal/Per Wessel/Åsmund Heir - K4 500m UH
Gull: Eivind Vold/Elling Oftedal - K2 3000m UH
Sølv: Eivind Vold/Elling Oftedal/Per Wessel/Åsmund Heir - K4 200m UH
Bronse: Eivind Vold/Elling Oftedal - K2 200m UH
Bronse: Eivind Vold/Elling Oftedal - K2 500m UH

UM UM

Gull: Eivind Vold - K1 500m UH
Gull: Eivind Vold - K1 3000m UH
Sølv: Eivind Vold - K1 200m UH

Nordisk

Gull: Louise Leren Moen - K1 200m JD
Sølv: Louise Leren Moen - K1 500m JD
Bronse: Henrik Johansen/Lars Mathingsdal/Magnus Rasmussen/Lars Hjemdal - K4 500m UH
Bronse: Lars Hjemdal - K1 500m UH
Bronse: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie - K2 1000m JD

Nordisk maraton

Bronse: Agnes Brun-Lie - K1 18000m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Louise Leren Moen - K2 200m JD
Gull: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie - K2 500m JD
Gull: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie - K2 1000m SD
Gull: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie - K2 1000m JD
Gull: Louise Leren Moen - K2 3000m JD
Sølv: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie - K2 200m SD
Sølv: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie - K2 500m SD
Bronse: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie/Kari Ofstad/Anne Wahl - K4 200m SD
Bronse: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie/Kari Ofstad/Eva Noer - K4 500m SD
Bronse: Louise Leren Moen/Agnes Brun-Lie/Kari Ofstad/Eva Noer - K4 1000m SD
Bronse: Henrik Paust/Kristian V. Haaland - K2 1000m JH
Bronse: Henrik Paust/Kristian V. Haaland - K2 3000m JH

NM NM

Gull: Agnes Brun-Lie - K1 200m JD
Gull: Agnes Brun-Lie - K1 500m JD
Gull: Agnes Brun-Lie - K1 1000m JD
Gull: Agnes Brun-Lie - K1 3000m JD
Sølv: Louise Leren Moen - K1 200m JD
Sølv: Louise Leren Moen - K1 500m JD
Sølv: Louise Leren Moen - K1 1000m JD
Sølv: Louise Leren Moen - K1 3000m JD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Lars Hjemdal/Eivind Vold - K2 200m UH
Gull: Lars Hjemdal/Eivind Vold/Per Wessel/Elling Oftedal - K4 200m UH
Gull: Lars Hjemdal/Eivind Vold/Per Wessel/Elling Oftedal - K4 500m UH
Gull: Lars Hjemdal/Eivind Vold - K2 500m UH

UM UM

Gull: Lars Hjemdal - K1 200m UH
Gull: Lars Hjemdal - K1 500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Kari Ofstad/Anne Wahl - K2 5000m SD
Sølv: Kari Ofstad/Anne Wahl - K2 1000m SD
Bronse: Kari Ofstad/Anne Wahl - K2 500m SD
Bronse: Bjørn Erik Nybakken/Eirik Bentzen - K2 10000m SH

VM

Sølv: Knut Holmann - K1 1000m SH
Bronse: Knut Holmann/Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Nils Olav Fjeldheim - K4 200m SH
5. plass: Knut Holmann - K1 500m SH
6. plass: Knut Holmann/Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Nils Olav Fjeldheim - K4 1000m SH

EM

7. plass: Morten Opsahl - K1 0m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Knut Holmann/Bjørn Erik Nybakken/Sverre Petlund/Roy Willy Johansen - K4 1000m SH
Gull: Knut Holmann/Bjørn Erik Nybakken/Sverre Petlund/Roy Willy Johansen - K4 10000m SH
Sølv: Knut Holmann/Bjørn Erik Nybakken - K2 500m SH
Bronse: Knut Holmann/Bjørn Erik Nybakken/Eirik Bentzen/Roy Willy Johansen - K4 500m SH
Bronse: Knut Holmann/Roy Willy Johansen - K2 1000m SH

NM NM

Gull: Knut Holmann - K1 500m SH
Gull: Knut Holmann - K1 1000m SH
Sølv: Knut Holmann - K1 200m SH

VM

Bronse: Knut Holmann - K1 1000m SH
4. plass: Knut Holmann - K1 500m SH
6. plass: Tom Selvik/Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Nils Olav Fjeldheim - K4 500m SH
6. plass: Tom Selvik/Eirik Verås Larsen/Robby Roarsen Haugli/Nils Olav Fjeldheim - K4 1000m SH

EM

Sølv: Knut Holmann - K1 1000m SH
4. plass: Knut Holmann/Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Nils Olav Fjeldheim - K4 200m SH
4. plass: Knut Holmann - K1 500m SH
5. plass: Eirik Verås Larsen/Tom Selvik/Robby Roarsen Haugli/Nils Olav Fjeldheim - K4 1000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Tom Selvik/Torgeir Toppe - K2 10000m SH
Sølv: Tom Selvik/Torgeir Toppe - K2 1000m SH
Bronse: Tom Selvik/Torgeir Toppe/ Olsen/M Hansen - K4 200m SH
Bronse: Tom Selvik/Torgeir Toppe/ Olsen/M Hansen - K4 500m SH
Bronse: Tom Selvik/Torgeir Toppe - K2 500m SH

NM NM

Gull: Knut Holmann - K1 500m SH
Gull: Knut Holmann - K1 1000m SH
Gull: Tom Selvik - K1 10000m SH
Sølv: Knut Holmann - K1 200m SH
Bronse: Tom Selvik - K1 1000m SH

NM maraton NM

Bronse: Anne Wahl - K1 21000m SD

VM

Bronse: Knut Holmann - K1 500m SH
Bronse: Knut Holmann - K1 1000m SH

Nordisk

Gull: Thomas Roander/Mattis Næss/Peter Ribe/Tom Selvik - K4 500m SH
Gull: Thomas Roander/Mattis Næss/Morten Ivarsen/Tom Selvik - K4 1000m SH
Sølv: Tom Selvik/Robby Roarsen Haugli - K2 1000m SH
Sølv: Tom Selvik/Mattis Næss - K2 10000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 10000m SH
Sølv: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 200m SH
Bronse: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 500m SH
Bronse: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 1000m SH

NM NM

Gull: Knut Holmann - K1 200m SH
Gull: Knut Holmann - K1 500m SH
Gull: Knut Holmann - K1 1000m SH
Gull: Knut Holmann - K1 10000m SH
Bronse: Tom Selvik - K1 1000m SH

VM

Gull: Knut Holmann - K1 1000m SH
Sølv: Knut Holmann - K1 10000m SH
5. plass: Morten Ivarsen/Thomas Roander/Arne Johan Almeland/Tom Selvik - K4 10000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 200m SH
Sølv: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 500m SH
Sølv: Knut Holmann/Sverre Wang - K2 1000m SH
Sølv: Knut Holmann/Sverre Wang - K2 10000m SH
Bronse: Knut Holmann/Sverre Wang - K2 500m SH
Bronse: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 1000m SH

NM NM

Gull: Knut Holmann - K1 1000m SH
Gull: Knut Holmann - K1 10000m SH
Sølv: Knut Holmann - K1 200m SH
Sølv: Knut Holmann - K1 500m SH

VM

Gull: Knut Holmann - K1 1000m SH
4. plass: Knut Holmann/Morten Ivarsen/Svein Egil Solvang/Thomas Roander - K4 10000m SH
6. plass: Knut Holmann/Morten Ivarsen/Svein Egil Solvang/Arne Johan Almeland - K4 1000m SH
6. plass: Peter Ribe/Tom Selvik - K2 10000m SH

Nordisk

Gull: Knut Holmann - K1 500m SH
Gull: Knut Holmann/Morten Ivarsen - K2 1000m SH
Gull: Knut Holmann/Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland/Thomas Roander - K4 1000m SH
Gull: Knut Holmann - K1 1000m SH
Gull: Knut Holmann - K1 10000m SH
Sølv: Knut Holmann/Morten Ivarsen/Arne Johan Almeland/Thomas Roander - K4 500m SH
Sølv: Knut Holmann/Morten Ivarsen - K2 10000m SH

NM-lagbåt maraton NMNM lagbåt

Sølv: Simen Larssen/Jens Bang - K2 25000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Knut Holmann/Sverre Petlund/Bjørn Erik Nybakken/Simen Larssen - K4 1000m SH
Gull: Knut Holmann/Sverre Petlund/Bjørn Erik Nybakken/Simen Larssen - K4 10000m SH
Sølv: Knut Holmann/Sverre Petlund/Bjørn Erik Nybakken/Simen Larssen - K4 500m SH
Sølv: Knut Holmann/Sverre Petlund - K2 10000m SH
Bronse: Knut Holmann/Sverre Petlund - K2 500m SH

NM NM

Gull: Knut Holmann - K1 500m SH
Gull: Knut Holmann - K1 1000m SH
Sølv: Knut Holmann - K1 10000m SH

NM maraton NM

Sølv: Sverre Petlund - K1 25000m SH
Bronse: Bjørn Erik Nybakken - K1 25000m SH

Nordisk

Gull: Trond Are Øritsland/Stig Arne Nilsen/Thomas Roander/Peter Ribe - K4 500m SH
Gull: Tom Selvik - K1 500m JH
Gull: Tom Selvik/Hans Christian Ly - K2 1000m JH
Gull: Tom Selvik - K1 1000m JH
Gull: Tom Selvik - K1 5000m JH
Gull: Tom Selvik/Hans Christian Ly - K2 5000m JH
Sølv: Einar Rasmussen/Trond Are Øritsland - K2 500m SH
Sølv: Tom Selvik/Hans Christian Ly/Torgeir Toppe/Ivan Nilsen - K4 1000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Knut Holmann/Sverre Petlund/Trond Are Øritsland/Sverre Wang - K4 500m SH
Gull: Tom Selvik/Torgeir Toppe/Fredrik Aas/Jøran Solheim - K4 1000m JH
Gull: Knut Holmann/Sverre Petlund/Trond Are Øritsland/Sverre Wang - K4 10000m SH
Sølv: Knut Holmann/Trond Are Øritsland - K2 500m SH
Sølv: Knut Holmann/Sverre Petlund/Trond Are Øritsland/Sverre Wang - K4 1000m SH
Sølv: Knut Holmann/Trond Are Øritsland - K2 1000m SH
Sølv: Knut Holmann/Sverre Wang - K2 10000m SH

NM maraton NM

Gull: Tom Selvik - K1 21000m JH
Gull: Sverre Wang - K1 25000m SH

NM NM

Sølv: Knut Holmann - K1 1000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 500m JH
Sølv: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 1000m JH
Bronse: Torgeir Toppe/Tom Selvik/Fredrik Aas/Jøran Solheim - K4 500m JH
Bronse: Torgeir Toppe/Tom Selvik/Fredrik Aas/Jøran Solheim - K4 1000m JH
Bronse: Knut Holmann/Sverre Petlund/Jens Bang/Sverre Wang - K4 1000m SH
Bronse: Torgeir Toppe/Tom Selvik - K2 5000m JH
Bronse: Knut Holmann/Sverre Wang - K2 10000m SH

NM NM

Gull: Tom Selvik - K1 500m JH
Gull: Tom Selvik - K1 5000m JH

NM maraton NM

Gull: Tom Selvik - K1 21000m JH

NM NM

Sølv: Tom Selvik - K1 1000m JH

Nordisk

Gull: Thomas Roander/Svein Egil Solvang/Knut Holmann/Jan Harry Størksen - K4 1000m JH
Sølv: Thomas Roander/Svein Egil Solvang/Knut Holmann/Jan Harry Størksen - K4 500m JH
Sølv: Knut Holmann - K1 5000m JH
Bronse: Knut Holmann - K1 1000m JH
Bronse: Knut Holmann/Trond Thommesen - K2 5000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Knut Holmann/Trond Thommesen - K2 500m JH
Gull: Knut Holmann/Trond Thommesen - K2 1000m JH
Sølv: Knut Holmann/Trond Thommesen/Bjørn Erik Edin/Simen Larssen - K4 1000m JH
Sølv: Knut Holmann/Trond Thommesen - K2 5000m JH
Bronse: Knut Holmann/Trond Thommesen/Bjørn Erik Edin/Simen Larssen - K4 500m JH
Bronse: Anne Wahl/Kristin Larssen/Ylva Edman/Hanne Norløff - K4 500m SD
Bronse: Anne Wahl/Kristin Larssen/Ylva Edman/Hanne Norløff - K4 1000m SD

NM maraton NM

Gull: Knut Holmann - K1 21000m JH

NM NM

Sølv: Knut Holmann - K1 1000m JH

NM maraton NM

Sølv: Kristin Larssen - K1 21000m SD

NM NM

Bronse: Knut Holmann - K1 5000m JH

NM maraton NM

Bronse: Hanne Norløff - K1 21000m SD

OL

6. plass: Kari Ofstad/Wenche Lægreid/Ingeborg Rasmussen/Anne Wahl - K4 500m SD
7. plass: Kari Ofstad/Anne Wahl - K2 500m SD

Nordisk

Sølv: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink/Geir Kvillum/Frank Johannesen - K4 500m SH
Sølv: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink/Geir Kvillum/Frank Johannesen - K4 1000m SH
Bronse: Ingeborg Rasmussen/Wenche Lægreid/Anne Wahl/Kari Ofstad - K4 500m SD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Morten Opsahl/Trond Are Øritsland/Finn Borchgrevink/Jens Bang - K4 500m SH
Gull: Anne Wahl/Kristin Larssen/Ylva Edman/Hanne Norløff - K4 500m SD
Gull: Anne Wahl/Kristin Larssen - K2 5000m SD
Gull: Hilde Riis/Frances Pedersen - K2 21000m SD
Gull: William Gram/Jens Bang - K2 25000m SH
Sølv: Anne Wahl/Ylva Edman - K2 500m SD
Bronse: Knut Holmann/Bjørn Erik Nybakken/Christian Lundin/Snorre Krogstad - K4 500m JH
Bronse: Finn Borchgrevink/Jens Bang - K2 500m SH
Bronse: Knut Holmann/Bjørn Erik Nybakken/Christian Lundin/Snorre Krogstad - K4 1000m JH
Bronse: Jan Bull/Kjell Buskop - K2 25000m SH

NM lagbåt maraton NM

Gull: Hilde Riis/Frances Pedersen - K2 21000m SD
Gull: William Gram/Jens Bang - K2 25000m SH

NM NM

Sølv: Anne Wahl - K1 500m SD
Sølv: Anne Wahl - K1 5000m SD

NM lagbåt maraton NM

Bronse: Jan Bull/Kjell Buskop - K2 25000m SH

Nordisk

Sølv: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink/Geir Kvillum/Frank Johannesen - K4 500m SH
Sølv: Gjert Haaland/Frank Eikeland/Snorre Krogstad/Stein Arne Fossdal - K4 500m UH
Sølv: Ingeborg Rasmussen/Hege Blichfeldt Sheriff/Anne Wahl/Kari Ofstad - K4 500m SD
Sølv: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink/Eddie Kalleklev/Frank Johannesen - K4 1000m SH
Bronse: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink - K2 500m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Morten Opsahl/Trond Are Øritsland/Finn Borchgrevink/Jens Bang - K4 500m SH
Sølv: Morten Opsahl/Trond Are Øritsland - K2 500m SH
Sølv: Morten Opsahl/Trond Are Øritsland/Finn Borchgrevink/Jens Bang - K4 1000m SH
Bronse: Anne Wahl/Kristin Larssen - K2 500m SD
Bronse: Finn Borchgrevink/Jens Bang - K2 500m SH
Bronse: Hanne Norløff/Kristin Larssen - K2 5000m JD
Bronse: Anne Wahl/Kristin Larssen - K2 5000m SD

NM NM

Sølv: Anne Wahl - K1 500m SD
Sølv: Anne Wahl - K1 5000m SD
Bronse: William Gram - K1 25000m SH

NM maraton NM

Bronse: William Gram - K1 25000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Bjørn Erik Nybakken/Snorre Krogstad - K2 2500m UH
Bronse: Bjørn Erik Nybakken/Snorre Krogstad - K2 500m UH

Nordisk

Sølv: Arne B Sletsjøe/Morten Opsahl/Geir Kvillum/Rein Gilje - K4 500m SH
Sølv: Hege Blichfeldt Sheriff/Anne Wahl/Kathrine Aschehoug/Kari Ofstad - K4 500m SD
Sølv: Arne B Sletsjøe/Morten Opsahl/Geir Kvillum/Harald Amundsen - K4 1000m SH
Sølv: Hege Blichfeldt Sheriff/Anne Wahl - K2 5000m SD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Morten Opsahl/Trond Are Øritsland/Finn Borchgrevink/Andreas Mørland - K4 500m SH
Bronse: Morten Opsahl/Trond Are Øritsland - K2 500m SH
Bronse: Morten Opsahl/Trond Are Øritsland/Finn Borchgrevink/Andreas Mørland - K4 1000m SH

NM NM

Gull: Trond Are Øritsland - K1 500m JH
Gull: Trond Are Øritsland - K1 1000m JH
Bronse: Anne Wahl - K1 5000m SD

Nordisk

Gull: Harald Amundsen/Trond Are Øritsland - K2 500m JH
Gull: Harald Amundsen/Trond Are Øritsland - K2 1000m JH
Gull: Harald Amundsen/Trond Are Øritsland/Pål Bjordal/Jens Chr. Heffermehl - K4 1000m JH
Gull: Harald Amundsen/Trond Are Øritsland - K2 5000m JH
Sølv: Trond Are Øritsland - K1 500m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Trond Are Øritsland/Jan Stockfleth - K2 500m JH

NM NM

Gull: Trond Are Øritsland - K1 500m JH
Sølv: Trond Are Øritsland - K1 1000m JH
Bronse: Trond Are Øritsland - K1 5000m JH
Bronse: Anne Wahl - K1 5000m SD

Nordisk

Sølv: Morten Opsahl/Bjørn Nilsen/Rein Gilje/Eddie Kalleklev - K4 500m SH
Sølv: Trond Are Øritsland/Gent Andre Olsen/Bent Kittelsen/Jan Fredrik Nicolaisen - K4 500m UH
Sølv: Morten Opsahl/Bjørn Nilsen/Rein Gilje/Eddie Kalleklev - K4 1000m SH
Bronse: Morten Opsahl/Rein Gilje - K2 500m SH
Bronse: Trond Are Øritsland - K1 500m UH
Bronse: Trond Are Øritsland/Gent Andre Olsen - K2 500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Andreas Mørland/Trond Are Øritsland - K2 500m JH
Bronse: Andreas Mørland/Trond Are Øritsland/Jan Stockfleth/Jan Ulfsrud - K4 500m JH

NM NM

Bronse: Anne Wahl - K1 500m SD
Bronse: Anne Wahl - K1 5000m SD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Trond Are Øritsland/Jan Stockfleth - K2 500m UH
Gull: Trond Are Øritsland/Jan Stockfleth - K2 2500m UH

UM UM

Gull: Trond Are Øritsland - K1 500m UH
Bronse: Trond Are Øritsland - K1 2500m UH

VM

6. plass: Morten Mørland/Erik Borchgrevink/Harald Nilsen/Morten Opsahl - K4 10000m SH
8. plass: Erik Borchgrevink/Harald Nilsen/Morten Mørland/Morten Opsahl - K4 1000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Morten Opsahl/Morten Mørland/Finn Borchgrevink/Morten Quale - K4 500m SH
Sølv: Morten Opsahl/Morten Mørland - K2 500m SH

NM NM

Sølv: Morten Opsahl - K1 500m SH

OL

Gull: Olaf Søyland/Jostein Stige/Morten Mørland/Einar Rasmussen - K4 1000m SH
6. plass: Einar Rasmussen/Olaf Søyland/Morten Mørland/Jostein Stige - K4 1000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Frances Pedersen/Anne Lene Lier - K2 5000m SD
Bronse: Frances Pedersen/Anne Lene Lier - K2 500m SD
Bronse: Morten Opsahl/Erik Ongstad - K2 500m SH

NM NM

Gull: Morten Opsahl - K1 500m SH

Nordisk

Sølv: Einar Rasmussen/Olaf Søyland/Morten Opsahl/Øyvind Amundsen - K4 1000m SH
Bronse: Morten Mørland/Øyvind Amundsen - K2 500m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Morten Opsahl/Morten Mørland - K2 500m SH
Sølv: Morten Opsahl/Per Blom - K2 1000m SH

NM NM

Bronse: Morten Opsahl - K1 500m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Per Blom/Morten Mørland/Erik Mathisen/Ingolf Kristiansen - K4 1000m SH
Sølv: Per Blom/Erik Mathisen - K2 1000m SH
Bronse: Per Blom/Erik Mathisen - K2 500m SH

NM NM

Gull: Morten Mørland - K1 500m JH
Sølv: Morten Mørland - K1 5000m JH

Nordisk

Gull: Øyvind Amundsen/Morten Mørland - K2 2500m UH
Sølv: Morten Mørland/Frank Foldin - K2 500m UH
Sølv: Morten Mørland - K1 2500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Morten Mørland/Erik Mathisen - K2 500m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Per Blom/Jørgen Skabo - K2 5000m JH
Sølv: Per Blom/Jørgen Skabo - K2 500m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Jørgen Skabo/Per Blom - K2 5000m JH
Bronse: Jørgen Skabo/Per Blom - K2 500m JH

Nordisk

Bronse: Arne Bent Fevang/Øyvind Langsleth - K2 10000m SH

NM NM

Bronse: Eli Gløersen - K1 500m SD

NM NM

Sølv: Erik Moe - K1 500m JH
Sølv: Erik Moe - K1 5000m JH

NM/UM-medaljer 2023 per person

NC sammendrag 2024
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere inneværende sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Oslo20103243120445.055.0