Home
Resultater
Utøvere
Klubber
NorgesCup
NC - poeng
NC - plasseringer
NC - klasse poeng per løp
NC - årsbeste
NC - statistikk
Rekorder
Mestere
Norgesmestere
# Medaljer
Mesterskapsrekorder
Annet
Eventer
Program
Vis klubb (Strand)
Gunnar Eide
Født: 2000
Klubb:
Strand
Årsbeste beste per år
År
200m
500m
1000m
2011
01:03.04
03:05.04
2012
01:08.22
2013
56.30
02:26.56
2014
50.18
02:13.25
2015
41.02
01:56.98
2016
41.88
01:51.05
2017
39.55
01:51.25
04:02.62
2018
38.75
01:45.05
03:42.82
2019
38.27
01:43.54
03:40.78
2020
37.50
01:44.76
03:35.00
2021
2022
36.20
01:43.21
03:47.59
2023
35.22
01:39.47
Årsbeste 200m
Årsbeste 500m
Årsbeste 1000m
Medaljer
2023
EM Junior/U23
Gull:
K1 500m
Bronse:
K1 200m
4. plass:
K2 500m
NC6
NM lagbåt
Gull:
K2 200m S-mix
Gull:
K2 200m SH
Gull:
K4 500m SH
Gull:
K2 500m SH
Sølv:
K4 200m SH
NC5
NM & UM lagbåt
Gull:
K1 200m SH
Gull:
K1 500m SH
2022
NC6
NM lagbåt
Gull:
K4 200m SH
Gull:
K2 500m SH
Gull:
K4 500m SH
Sølv:
K2 1000m SH
Bronse:
K2 200m SH
Bronse:
K4 1000m SH
NC5
NM & UM lagbåt
Gull:
K1 200m SH
2019
NC6
NM lagbåt
Gull:
K2 500m SH
Bronse:
K4 500m SH
Bronse:
K4 1000m SH
Bronse:
K2 1000m SH
2018
EM maraton
5. plass:
K1 21000m JH
Nordisk maraton
Bronse:
K1 21000m JH
Nordisk
Sølv:
K1 5000m JH
Bronse:
K2 500m JH
Bronse:
K4 500m JH
Bronse:
K2 1000m JH
Bronse:
K1 1000m JH
NC6
NM lagbåt
Gull:
K2 200m JH
Gull:
K4 200m JH
Gull:
K2 500m JH
Gull:
K2 1000m JH
Gull:
K2 5000m JH
Sølv:
K4 500m JH
Sølv:
K4 1000m JH
Bronse:
K4 500m SH
NC5
NM & UM lagbåt
Gull:
K1 500m JH
Gull:
K1 1000m JH
Gull:
K1 5000m JH
NM maraton
NM
Gull:
K1 21000m JH
2017
NC6
NM lagbåt
Gull:
K2 5000m JH
Sølv:
K4 200m JH
Sølv:
K2 1000m JH
Bronse:
K2 200m JH
Bronse:
K2 500m JH
Bronse:
K4 1000m JH
NC5
NM & UM lagbåt
Gull:
K1 5000m JH
Sølv:
K1 1000m JH
NM maraton
NM
Gull:
K1 21000m JH
2016
Nordisk
Sølv:
K4 200m UH
Sølv:
K4 500m UH
Bronse:
K2 200m UH
NM maraton
NM
Gull:
K1 21000m JH
NC3
UM
Gull:
K1 2500m UH
UM maraton
UM
Gull:
K1 11000m UH
2015
Nordisk
Gull:
K4 200m UH
Sølv:
K4 500m UH
Sølv:
K4 500m UH
Bronse:
K2 200m UH
NC3
UM
Bronse:
K1 200m UH
UM maraton
UM
Gull:
K1 11000m UH
2014
Nordisk maraton
Sølv:
K2 11000m UH
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Sølv:
K4 500m UH
Bronse:
K4 200m UH
Bronse:
K2 200m UH
Bronse:
K2 500m UH
UM maraton
UM
Sølv:
K1 11000m UH
2012
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Bronse:
K4 500m UH
2011
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Sølv:
K4 200m UH
Sølv:
K4 500m UH
Oversikt medaljer
Registrerte resultater for utøver
Filtrer resultater
Løpstype
Velg
Finale
Forsøk
Langløp
Maraton
Semifinale
Short-track
Testløp
Klasse
Velg
12
14
Ungdom
Junior
Senior
U23
Båt
Alle
1
2
4
Lengde
Alle
200
500
1000
10 000
Langløp
Maraton
År
Alle
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Konkuranse
Alle
NorgesCup
NM
UM
NM lagbåt
UM lagbåt
Nordisk
EM
World cup
VM
OL
Bane
Velg bane
ukjent
Årungen
Auronzo, Italia
Barcelona
Bascov, Romania
Beograd
Beograd, Serbia
Berlin
Bestumkilen
Decize, Frankrike
Duisburg
Duisburg, Tyskland
Flekkefjord
Gainesville
Gillsvann
Gravdalsvannet
Hamar
Helsinki
Jajce
Jönköping, Sverige
Kalvøya
København
København, Danmark
Krakow, Poland
Kristiansand
London
Los Angeles
Macon
Malmø
Mechelen
Melbourne
Metkovic, Kroatia
Mexico city
Minsk, Belarus
Montemor-o-Velho, Portugal
Montemor, Portugal
Montreal
Moskva
Munchen
München, Tyskland
Nottingham
Paris
Pietermaritzburg, Sør-Afrika
Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria
Ponte de Lima, Portugal
Poznan
Poznan, Poland
Poznan, Polen
Prada, Portugal
Praha
Racice, Tsjekkoslovakia
Roma
Seoul
Setskog
Shaoxing, Kina
Silkeborg, Danmark
Slavonski Brod, Kroatia
Sofia
Szeged, Ungarn
Tammerfors
Tunevannet
Tysvær
Vaxholm, Sverige
Vejen, Danmark
Filtrer
Hva
Når
Båt
Lengde
Type
Plass
Tid
Utvikling 200m K1
Utvikling 500m K1
Utvikling 1000m K1
Utvikling tempo alle distanser (1000m tempo)