Strand

Medaljer NM, samt EM, VM og OL

VM

4. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
9. plass: Maria Virik/Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland/Kristine Amundsen - K4 500m SD

VM maraton

7. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 3400m SD

EM Junior/U23

Gull: Gunnar Eide - K1 500m
Bronse: Gunnar Eide - K1 200m
4. plass: Gunnar Eide/Nicolai Lønning - K2 500m

Nordisk maraton

Bronse: Syver Saksvik - K1 25000m SH
Bronse: Syver Saksvik/Ivar Buch - K2 25000m SH

NC6 NM lagbåt

Gull: Gunnar Eide/Anna Margrete Sletsjøe - K2 200m S-mix
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland/Mira Verås Larsen/Thea Røsten - K4 200m SD
Gull: Gunnar Eide/Lucas Røsten - K2 200m SH
Gull: Gunnar Eide/Syver Saksvik - K2 500m SH
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K2 500m SD
Gull: Gunnar Eide/Lucas Røsten/Syver Saksvik/Mikkel Sjursen - K4 500m SH
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K2 1000m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K2 5000m SD
Gull: Syver Saksvik/Mikkel Sjursen - K2 5000m SH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K2 200m SD
Sølv: Gunnar Eide/Lucas Røsten/Syver Saksvik/Even Sevaldsen - K4 200m SH
Bronse: Thea Røsten/Lucas Røsten - K2 200m S-mix
Bronse: Brage Frengstad/Daniel Meling/Michael Meling/Siver Siljan - K4 200m JH
Bronse: Karen Laukeland/Sara Siljan - K2 500m SD

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Gunnar Eide - K1 200m SH
Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 500m SD
Gull: Gunnar Eide - K1 500m SH
Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 200m SD

NM maraton NMUM

Gull: Syver Saksvik - K1 3500m SH
Gull: Syver Saksvik - K1 25000m SH
Sølv: Mikkel Sjursen - K1 25000m SH
Bronse: Mira Verås Larsen - K1 21000m SD

VM maraton

8. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 21000m SD

VM

9. plass: Maria Virik/Kristine Amundsen/Anna Margrete Sletsjøe/Elise Erland - K4 500m SD

NC6 NM lagbåt

Gull: Niklas Sevaldsen/Lucas Røsten/Syver Saksvik/Jarand Vangsnes - K4 200m JH
Gull: Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen - K2 200m JH
Gull: Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen/Syver Saksvik/Mikkel Sjursen - K4 500m JH
Gull: Syver Saksvik/Lucas Røsten - K2 500m JH
Sølv: Thea Røsten/Hedda Øritsland - K2 200m SD
Sølv: Lucas Røsten/Syver Saksvik/Mikkel Sjursen/Niklas Sevaldsen - K4 1000m JH
Sølv: Thea Røsten/Hedda Øritsland - K2 1000m SD
Sølv: Ella Jones/Thea Røsten/Hedda Øritsland/Elisabeth Bjørgan - K4 1000m SD
Sølv: Syver Saksvik/Lucas Røsten - K2 1000m JH
Bronse: Ella Jones/Thea Røsten/Hedda Øritsland/Ida Sjursen - K4 200m SD
Bronse: Hedda Øritsland/Ida Sjursen/Elisabeth Bjørgan/Caroline Juul - K4 500m SD

NC4 NM & UM lagbåt

Gull: Lucas Røsten - K1 200m JH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
Bronse: Marcus Bjørgan/Daniel Meling/Siver Siljan/Aleksander Juul - K4 200m UH
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe - K1 200m SD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe - K1 500m SD
Bronse: Marcus Bjørgan/Daniel Meling/Michael Meling/Siver Siljan - K4 500m UH
Bronse: Syver Saksvik - K1 1000m JH
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD

NM kortbanemaraton NM

Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 3500m SD
Bronse: Hedda Øritsland - K1 3500m SD

NM maraton NM

Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 21000m SD
Sølv: Hedda Øritsland - K1 21000m SD
Bronse: Syver Saksvik - K1 21000m JH

NC3 UMNM lagbåt

Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Thea Røsten - K2 500m SD
Gull: Ella Jones/Thea Røsten/Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K4 500m SD
Gull: Ella Jones/Thea Røsten/Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K4 1000m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones - K2 2500m SD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Thea Røsten - K2 200m SD
Sølv: Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen - K2 200m JH
Sølv: Bjørn Edstrøm/Gard Frengstad/Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen - K4 200m JH
Sølv: Bjørn Edstrøm/Syver Saksvik/Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen - K4 500m JH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Thea Røsten - K2 1000m SD
Sølv: Caroline Juul/Julie Norland - K2 1000m JD
Sølv: Gard Frengstad/Syver Saksvik/Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen - K4 1000m JH
Sølv: Mikkel Sjursen - K1 2500m UH
Sølv: Caroline Juul/Theresa Fürstenberg - K2 2500m JD
Sølv: Thea Røsten/Hedda Øritsland - K2 2500m SD
Bronse: Caroline Juul/Julie Norland - K2 200m JD
Bronse: Mikkel Sjursen - K1 200m UH
Bronse: Ella Jones/Thea Røsten/Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K4 200m SD
Bronse: Caroline Juul/Julie Norland - K2 500m JD
Bronse: Ella Jones/Hedda Øritsland - K2 1000m SD

NC2 NM & UM lagbåt

Sølv: Mikkel Sjursen/Siver Siljan/Marcus Bjørgan/Jarand Vangsnes - K4 200m UH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
Bronse: Mikkel Sjursen/Siver Siljan/Marcus Bjørgan/Jarand Vangsnes - K4 500m UH
Bronse: Caroline Juul - K1 1000m JD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD
Bronse: Mikkel Sjursen/Jarand Vangsnes - K2 2500m UH

NM kortbanemaraton NM

Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 3500m SD
Bronse: Theresa Fürstenberg - K1 3500m JD
Bronse: Morten Minde - K1 3500m SH

NM maraton NM

Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 21000m SD

VM maraton

7. plass: Morten Minde - K1 25000m SH

EM maraton

6. plass: Morten Minde - K1 25000m SH
7. plass: Morten Minde/Daniel Salbu - K2 25000m SH

Nordisk

Sølv: Nicolai Lønning/Ivar Buch/Sander Askeland/Lucas Røsten - K4 200m UH
Sølv: Elise Erland/Ella Jones - K2 5000m
Bronse: Celine Helleren/Marlene Tønnessen/Caroline Juul/Tiril Stangebye-Hansen - K4 200m UD
Bronse: Thea Røsten/Pernille Lindgren - K2 200m JD
Bronse: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 500m JD
Bronse: Celine Helleren/Marlene Tønnessen/Caroline Juul/Tiril Stangebye-Hansen - K4 500m UD
Bronse: Thea Røsten - K1 500m JD
Bronse: Harald Ivarsen/Even Sevaldsen/Lasse Lotsberg/Mathias Horvati Svoren - K4 500m
Bronse: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 1000m JD
Bronse: Elise Erland/Ella Jones - K2 1000m

NC6 NM lagbåt

Gull: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 200m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Elisabeth Bjørgan/Ella Jones/Thea Røsten - K4 200m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Elisabeth Bjørgan/Ella Jones/Thea Røsten - K4 500m SD
Gull: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 500m JD
Gull: Gunnar Eide/Karl Anders Sletsjøe - K2 500m SH
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Thea Røsten - K2 500m SD
Gull: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 1000m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Thea Røsten - K2 1000m SD
Gull: Thea Røsten/Theresa Fürstenberg - K2 2500m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones - K2 2500m SD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Elisabeth Bjørgan - K2 200m SD
Bronse: Thea Røsten/Ella Jones - K2 200m SD
Bronse: Gard Frengstad/Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen/Mikkel Sjursen - K4 200m JH
Bronse: Gard Frengstad/Lucas Røsten - K2 200m JH
Bronse: Gard Frengstad/Martin Lindheim/Syver Saksvik/Bjørn Edstrøm - K4 500m JH
Bronse: Gunnar Eide/Karl Anders Sletsjøe/Even Sevaldsen/Sindre Berg - K4 500m SH
Bronse: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K2 500m SD
Bronse: Gunnar Eide/Karl Anders Sletsjøe - K2 1000m SH
Bronse: Gard Frengstad/Martin Lindheim/Syver Saksvik/Bjørn Edstrøm - K4 1000m JH
Bronse: Elisabeth Bjørgan/Ella Jones - K2 1000m SD
Bronse: Gunnar Eide/Karl Anders Sletsjøe/Even Sevaldsen/Sindre Berg - K4 1000m SH

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Thea Røsten - K1 200m JD
Gull: Thea Røsten - K1 500m JD
Gull: Thea Røsten - K1 1000m JD
Gull: Thea Røsten - K1 5000m JD
Sølv: Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen - K2 200m UH
Sølv: Thea Røsten - K1 200m SD
Sølv: Bjørn Edstrøm/Lucas Røsten/Niklas Sevaldsen/Mikkel Sjursen - K4 200m UH
Sølv: Bjørn Edstrøm/Niklas Sevaldsen - K2 500m UH
Sølv: Bjørn Edstrøm/Lucas Røsten/Syver Saksvik/Niklas Sevaldsen - K4 500m UH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 500m SD
Sølv: Theresa Fürstenberg - K1 1000m JD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD
Sølv: Niklas Sevaldsen/Lucas Røsten - K2 2500m UH
Sølv: Theresa Fürstenberg - K1 5000m JD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
Sølv: Morten Minde - K1 5000m SH
Bronse: Theresa Fürstenberg - K1 500m JD
Bronse: Morten Minde - K1 1000m SH
Bronse: Syver Saksvik/Mikkel Sjursen - K2 2500m UH

NC3 UM

Sølv: Caroline Juul - K1 500m UD
Bronse: Caroline Juul - K1 200m UD
Bronse: Lucas Røsten - K1 200m UH
Bronse: Caroline Juul - K1 2500m UD

VM maraton

4. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 21000m
6. plass: Morten Minde/Daniel Salbu - K2 25000m SH

EM

5. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
5. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
7. plass: Elise Erland/Thea Røsten - K2 500m JD
7. plass: Elise Erland/Thea Røsten - K2 500m JD

EM maraton

4. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 21000m
5. plass: Gunnar Eide - K1 21000m JH
6. plass: Morten Minde/Daniel Salbu - K2 25000m SH

Nordisk maraton

Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 21000m SD
Bronse: Gunnar Eide - K1 21000m JH

Nordisk

Gull: Thea Røsten/Elise Erland - K2 500m JD
Gull: Maria Virik/Anna Margrete Sletsjøe - K2 5000m
Sølv: Thea Røsten/Elise Erland - K2 200m JD
Sølv: Maria Virik/Kristine Amundsen/Anna Margrete Sletsjøe/Camilla Rozanski - K4 500m
Sølv: Kristine Amundsen/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Camilla Rozanski - K4 1000m
Sølv: Gunnar Eide - K1 5000m JH
Bronse: Even Sevaldsen - K1 200m JH
Bronse: Gunnar Eide/Even Sevaldsen/Vetle Markussen/Lasse Lotsberg - K4 500m JH
Bronse: Thea Røsten/Elise Erland/Linn Sofie Toppe/Marte Løseth - K4 500m JD
Bronse: Gunnar Eide/Markus Nicolaisen - K2 500m JH
Bronse: Maria Virik/Anna Margrete Sletsjøe - K2 500m
Bronse: Thea Røsten/Elise Erland/Linn Sofie Toppe/Marte Løseth - K4 1000m JD
Bronse: Gunnar Eide - K1 1000m JH
Bronse: Thea Røsten/Elise Erland - K2 1000m JD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 1000m
Bronse: Gunnar Eide/Vetle Markussen - K2 1000m JH

NC6 NM lagbåt

Gull: Gunnar Eide/Martin Lindheim/Even Sevaldsen/Jaroslaw Wisniowski - K4 200m JH
Gull: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 200m JH
Gull: Runa Brekke/Thea Røsten - K2 200m JD
Gull: Thea Røsten/Runa Brekke - K2 500m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Elisabeth Bjørgan - K2 500m SD
Gull: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 500m JH
Gull: Runa Brekke/Thea Røsten/Caroline Juul/Theresa Fürstenberg - K4 500m JD
Gull: Runa Brekke/Theresa Fürstenberg/Caroline Juul/Thea Røsten - K4 1000m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Elisabeth Bjørgan - K2 1000m SD
Gull: Thea Røsten/Runa Brekke - K2 1000m JD
Gull: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 1000m JH
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones - K2 5000m SD
Gull: Thea Røsten/Runa Brekke - K2 5000m JD
Gull: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 5000m JH
Sølv: Thea Røsten/Runa Brekke/Theresa Fürstenberg/Caroline Juul - K4 200m JD
Sølv: Elisabeth Bjørgan/Ella Jones/Ida Sjursen/Anna Margrete Sletsjøe - K4 500m SD
Sølv: Gunnar Eide/Martin Lindheim/Even Sevaldsen/Jaroslaw Wisniowski - K4 500m JH
Sølv: Elisabeth Bjørgan/Ella Jones/Ida Sjursen/Anna Margrete Sletsjøe - K4 1000m SD
Sølv: Gunnar Eide/Martin Lindheim/Even Sevaldsen/Jaroslaw Wisniowski - K4 1000m JH
Bronse: Elisabeth Bjørgan/Ella Jones/Ida Sjursen/Anna Margrete Sletsjøe - K4 200m SD
Bronse: Morten Minde/Sindre Berg/Even Sevaldsen/Gunnar Eide - K4 500m SH

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Theresa Fürstenberg/Caroline Juul/Marie Laukeland/Julie Norland - K4 200m UD
Gull: Gunnar Eide - K1 500m JH
Gull: Gunnar Eide - K1 1000m JH
Gull: Gunnar Eide - K1 5000m JH
Sølv: Even Sevaldsen - K1 200m JH
Sølv: Thea Røsten - K1 200m JD
Sølv: Gard Frengstad/Lucas Røsten - K2 200m UH
Sølv: Gard Frengstad/Syver Saksvik/Bjørn Edstrøm/Lucas Røsten - K4 500m UH
Sølv: Thea Røsten - K1 500m JD
Sølv: Theresa Fürstenberg/Caroline Juul/Marie Laukeland/Julie Norland - K4 500m UD
Sølv: Thea Røsten - K1 1000m JD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD
Sølv: Theresa Fürstenberg/Caroline Juul - K2 2500m UD
Sølv: Even Sevaldsen - K1 5000m JH
Sølv: Thea Røsten - K1 5000m JD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
Bronse: Theresa Fürstenberg/Caroline Juul - K2 200m UD
Bronse: Gard Frengstad/Niklas Sevaldsen/Bjørn Edstrøm/Lucas Røsten - K4 200m UH
Bronse: Gard Frengstad/Lucas Røsten - K2 500m UH
Bronse: Theresa Fürstenberg/Caroline Juul - K2 500m UD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe - K1 500m SD
Bronse: Even Sevaldsen - K1 1000m JH

NM maraton NM

Gull: Gunnar Eide - K1 21000m JH
Gull: Morten Minde - K1 25000m SH

NC3 UM

Bronse: Gard Frengstad - K1 2500m UH

UM maraton UM

Sølv: Theresa Fürstenberg - K1 11000m UD

VM maraton

9. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 21000m

EM maraton

6. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 21000m
8. plass: Anna Margrete Sletsjøe/Kristiane Spikkeland - K2 21000m SD
8. plass: Morten Minde - K1 25000m SH

Nordisk

Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen/Amalie Solvang/Camilla Rozanski - K4 200m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 500m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 1000m SD
Sølv: Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K2 500m UD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 500m SD
Sølv: Maria Virik/Elisabeth Bjørgan - K2 1000m JD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 5000m SD
Bronse: Marlene Tønnessen/Thea Røsten/Marte Løseth/Celine Helleren - K4 200m UD
Bronse: Elise Erland/Andrea Austeng/Maria Virik/Ella Jones - K4 200m JD
Bronse: Even Sevaldsen/Vetle Markussen/Lasse Lotsberg/Tobias Kvakkestad - K4 200m JH
Bronse: Marlene Tønnessen/Thea Røsten/Marte Løseth/Celine Helleren - K4 500m UD
Bronse: Maria Virik/Elise Erland/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K4 500m JD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen/Amalie Solvang/Camilla Rozanski - K4 500m SD

NC6 NM lagbåt

Gull: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Ida Sjursen/Marlene Tønnessen - K4 200m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Ida Sjursen - K4 200m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Ida Sjursen - K4 500m SD
Gull: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K2 500m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ida Sjursen - K2 500m SD
Gull: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Ida Sjursen/Thea Røsten - K4 500m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones/Elisabeth Bjørgan/Ida Sjursen - K4 1000m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Thea Røsten - K2 1000m SD
Gull: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 5000m JH
Gull: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K2 5000m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones - K2 5000m SD
Sølv: Even Sevaldsen/Gunnar Eide/Jaroslaw Wisniowski/Gard Frengstad - K4 200m JH
Sølv: Thea Røsten/Marlene Tønnessen - K2 200m JD
Sølv: Thea Røsten/Marlene Tønnessen - K2 500m JD
Sølv: Even Sevaldsen/Gunnar Eide - K2 1000m JH
Sølv: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K2 1000m JD
Sølv: Ella Jones/Elisabeth Bjørgan - K2 1000m SD
Sølv: Ida Sjursen/Thea Røsten - K2 5000m JD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Ida Sjursen - K2 200m SD
Bronse: Martin Befring/Casper Klejnstrup - K2 200m SH
Bronse: Even Sevaldsen/Gunnar Eide - K2 200m JH
Bronse: Ida Sjursen/Elisabeth Bjørgan - K2 200m JD
Bronse: Even Sevaldsen/Gunnar Eide - K2 500m JH
Bronse: Fridtjof Falch/Even Sevaldsen/Karl Anders Sletsjøe/Sindre Berg - K4 500m SH
Bronse: Ida Sjursen/Thea Røsten - K2 1000m JD
Bronse: Gunnar Eide/Jaroslaw Wisniowski/Even Sevaldsen/Gard Frengstad - K4 1000m JH

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K2 200m UD
Gull: Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K2 500m UD
Gull: Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K2 3000m UD
Gull: Gunnar Eide - K1 5000m JH
Sølv: Caroline Juul/Julie Velmar/Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K4 200m UD
Sølv: Caroline Juul/Marlene Tønnessen/Julie Velmar/Thea Røsten - K4 500m UD
Sølv: Gunnar Eide - K1 1000m JH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe - K1 200m SD
Bronse: Gard Frengstad/August Gislerud Rolfsen - K2 500m UH
Bronse: Ella Jones - K1 500m JD
Bronse: Ella Jones - K1 1000m JD
Bronse: Ella Jones - K1 5000m JD

NM maraton NM

Gull: Gunnar Eide - K1 21000m JH
Sølv: Elisabeth Bjørgan - K1 18000m JD
Bronse: Morten Minde - K1 25000m SH

NC3 UM

Gull: Thea Røsten - K1 200m UD
Gull: Marlene Tønnessen - K1 500m UD
Gull: Thea Røsten - K1 2500m UD
Sølv: Christoffer Juul - K1 200m UH
Sølv: Marlene Tønnessen - K1 200m UD
Sølv: Thea Røsten - K1 500m UD
Sølv: Marlene Tønnessen - K1 2500m UD
Bronse: Marcus Tønnessen - K1 200m UH

UM maraton UM

Gull: Thea Røsten - K1 11000m UD

VM maraton

6. plass: Morten Minde - K1 25000m SH
9. plass: Runa Brekke - K1 18000m JD
9. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 21000m

EM maraton

5. plass: Morten Minde - K1 25000m SH
7. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 21000m
8. plass: Anna Margrete Sletsjøe/Kristiane Spikkeland - K2 21000m SD

Nordisk maraton

Gull: Even Sevaldsen/Tobias Kvakkestad - K2 11000m UH
Gull: Runa Brekke - K1 18000m JD
Gull: Karl Anders Sletsjøe/Morten Minde - K2 25000m SH

Nordisk

Sølv: Gunnar Eide/Even Sevaldsen/Tobias Kvakkestad/Vetle Markussen - K4 200m UH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Kristiane Spikkeland/Camilla Rozanski/Ellen Nydal Eide - K4 200m
Sølv: Gunnar Eide/Even Sevaldsen/Tobias Kvakkestad/Vetle Markussen - K4 500m UH
Sølv: Runa Brekke - K1 500m UD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Kristiane Spikkeland/Camilla Rozanski/Ellen Nydal Eide - K4 500m
Sølv: Runa Brekke - K1 2500m UD

Nordisk maraton

Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 21000m SD
Sølv: Morten Minde - K1 25000m SH

Nordisk

Bronse: Runa Brekke/Marlene Tønnessen/Elise Erland/Linn Sofie Toppe - K4 200m UD
Bronse: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 200m UH
Bronse: Marlene Tønnessen/Thea Røsten - K2 200m UD
Bronse: Runa Brekke - K1 200m UD
Bronse: Thea Røsten/Marlene Tønnessen/Elise Erland/Linn Sofie Toppe - K4 500m UD
Bronse: Tobias Kvakkestad/Even Sevaldsen - K2 500m UH
Bronse: Maria Virik/Ella Jones - K2 1000m JD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Kristiane Spikkeland - K2 1000m

Nordisk maraton

Bronse: Ella Jones - K1 18000m JD

NM maraton NM

Gull: Gunnar Eide - K1 21000m JH
Sølv: Morten Minde - K1 25000m SH

NC3 UM

Gull: Gunnar Eide - K1 2500m UH
Sølv: Even Sevaldsen - K1 2500m UH

UM maraton UM

Gull: Gunnar Eide - K1 11000m UH
Gull: Runa Brekke - K1 11000m UD
Bronse: Even Sevaldsen - K1 11000m UH
Bronse: Thea Røsten - K1 11000m UD

VM maraton

5. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 18000m JD
8. plass: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 25000m SH

EM

6. plass: Mira Verås Larsen - K1 1000m SD

EM maraton

7. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 18000m JD

Nordisk

Gull: Even Sevaldsen/Gunnar Eide/Vemund Jensen/Harald Ivarsen - K4 200m UH
Sølv: Even Sevaldsen/Gunnar Eide/Vemund Jensen/Anders Kjepso - K4 500m UH
Sølv: Vemund Jensen/Anders Kjepso/Even Sevaldsen/Gunnar Eide - K4 500m UH
Bronse: Jon Smebye/Eigil Solvang/Lars Christian Wiik/Tor Petter Rozanski - K4 200m
Bronse: Even Sevaldsen/Gunnar Eide - K2 200m UH
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 500m JD
Bronse: Marius B Heir/Eigil Solvang - K2 1000m
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Kristine Amundsen - K2 1000m JD

NC5 NM & UM lagbåt

Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 500m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m JD
Gull: Runa Brekke/Ella Jones - K2 3000m UD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m JD
Sølv: Martin Befring - K1 200m SH
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m SD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m SD
Bronse: Morten Minde - K1 5000m SH

NM maraton NM

Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 18000m JD
Gull: Mathias Hamar - K1 25000m SH
Sølv: Joar Thele - K1 25000m SH

NC3 UM

Bronse: Gunnar Eide - K1 200m UH
Bronse: Ida Sjursen - K1 200m UD

UM maraton UM

Gull: Runa Brekke - K1 11000m UD
Gull: Gunnar Eide - K1 11000m UH
Bronse: Ella Jones - K1 11000m UD

VM maraton

5. plass: Morten Minde - K1 25000m

EM maraton

Gull: Morten Minde - K1 25000m
Bronse: Mathias Hamar - K1 25000m SH

EM

6. plass: Mira Verås Larsen - K1 1000m SD
6. plass: Aurora Hofman/Heidi Helledal - K2 1000m

EM maraton

6. plass: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 25000m SH
8. plass: Karl Anders Sletsjøe - K1 25000m
9. plass: Anna Margrete Sletsjøe - K1 18000m JD

Nordisk

Sølv: Aurora Hofman - K1 200m
Sølv: Joar Thele - K1 5000m

Nordisk maraton

Sølv: Gunnar Eide/Martin Heir - K2 11000m UH
Sølv: Karl Anders Sletsjøe - K1 25000m SH
Sølv: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele - K2 25000m SH

Nordisk

Bronse: Aurora Hofman/Kristiane Spikkeland/Christina Vedø/Tiril Marie Thodesen Sande - K4 500m
Bronse: Karl Anders Sletsjøe/Elling Oftedal/Joar Thele/Per Wessel - K4 1000m
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Susanne Rosåsen - K2 1000m JD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m JD

Nordisk maraton

Bronse: Joar Thele - K1 25000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones/Ida Sjursen/Runa Brekke - K4 200m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones/Ida Sjursen/Runa Brekke - K4 500m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones - K2 1000m JD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones - K2 5000m JD
Sølv: Magnus Hamar/Martin Befring/Morten Minde/Sindre Berg - K4 200m SH
Sølv: Magnus Hamar/Martin Befring - K2 200m SH
Sølv: Magnus Hamar/Martin Befring/Morten Minde/Sindre Berg - K4 500m SH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones - K2 500m JD
Sølv: Marius B Heir/Lars Christian Wiik - K2 500m SH
Sølv: Magnus Hamar/Fridtjof Falch/Morten Minde/Arne B Sletsjøe - K4 1000m SH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Ella Jones - K2 1000m SD
Sølv: Marius B Heir/Fridtjof Falch - K2 1000m SH
Sølv: Morten Minde/Fridtjof Falch - K2 5000m SH
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Ida Sjursen - K2 200m JD
Bronse: Morten Minde/Martin Befring - K2 500m SH
Bronse: Joar Thele/Svein Egil Solvang - K2 5000m SH

NM NM

Gull: Mira Verås Larsen - K1 200m SD
Gull: Mira Verås Larsen - K1 500m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 500m JD
Gull: Mira Verås Larsen - K1 1000m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 1000m JD
Gull: Mira Verås Larsen - K1 5000m SD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 5000m JD

NM maraton NM

Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 18000m JD

NM NM

Sølv: Ellen Nydal Eide - K1 500m SD
Sølv: Ellen Nydal Eide - K1 1000m SD
Sølv: Ellen Nydal Eide - K1 5000m SD
Sølv: Hedda Øritsland - K1 5000m JD
Sølv: Morten Minde - K1 5000m SH

NM maraton NM

Sølv: Mathias Hamar - K1 25000m SH

NM NM

Bronse: Martin Befring - K1 200m SH

NM maraton NM

Bronse: Joar Thele - K1 25000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Ida Sjursen/Ella Jones/Hedda Øritsland/Runa Brekke - K4 200m UD
Sølv: Ida Sjursen/Ella Jones - K2 500m UD
Sølv: Gunnar Eide/Even Sevaldsen/Erlend Vangsnes/Martin Heir - K4 500m UH
Sølv: Ida Sjursen/Ella Jones/Hedda Øritsland/Runa Brekke - K4 500m UD
Sølv: Ida Sjursen/Ella Jones - K2 2500m UD
Bronse: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 200m UH
Bronse: Ida Sjursen/Ella Jones - K2 200m UD
Bronse: Gunnar Eide/Even Sevaldsen/Erlend Vangsnes/Martin Heir - K4 200m UH
Bronse: Gunnar Eide/Even Sevaldsen - K2 500m UH

UM maraton UM

Sølv: Gunnar Eide - K1 11000m UH
Sølv: Ella Jones - K1 11000m UD

VM maraton

Bronse: Mathias Hamar - K1 25000m
9. plass: Ellen Nydal Eide/Kristiane Spikkeland - K2 18000m JD

Nordisk

Gull: Magnus Ivarsen/Tor Ernst Hofman/Harald Ivarsen/Hakeem Teland - K4 200m UH
Gull: Lars Christian Wiik/Trygve Lønning Staupe - K2 200m JH
Gull: Aurora Hofman/Marte Eirin Solhaug - K2 200m JD
Gull: Lars Christian Wiik/Aleksander Hesbø - K2 500m JH
Gull: Aurora Hofman/Marte Eirin Solhaug - K2 500m JD
Sølv: Aurora Hofman - K1 200m JD
Sølv: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele/Lars Magne Ullvang/Per Wessel - K4 500m
Sølv: Lars Christian Wiik/Aleksander Hesbø/Eigil Solvang/Atle Kjølseth - K4 1000m JH
Sølv: Lars Christian Wiik/Aleksander Hesbø - K2 1000m JH
Sølv: Aurora Hofman/Marte Eirin Solhaug/Kristiane Spikkeland/Ellen Nydal Eide - K4 1000m JD
Sølv: Ellen Nydal Eide/Kristiane Spikkeland - K2 1000m JD
Bronse: Tor Ernst Hofman - K1 200m UH
Bronse: Anna Aronsen Oftedal/Sofie Dybdal/Kristiane Spikkeland/Ellen Nydal Eide - K4 500m JD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Camilla Rozanski/Susanne Rosåsen/Amalie Solvang - K4 500m UD
Bronse: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele/Marius B Heir/Per Wessel - K4 1000m
Bronse: Lars Christian Wiik - K1 5000m JH
Bronse: Joar Thele - K1 5000m

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide - K2 200m JD
Gull: Mira Verås Larsen/Aurora Hofman/Lisa Sheriff/Ellen Nydal Eide - K4 200m SD
Gull: Magnus Hamar/Karl Anders Sletsjøe/Martin Befring/Sindre Berg - K4 200m SH
Gull: Atle Kjølseth/Mathias Horvati Svoren - K2 500m JH
Gull: Mira Verås Larsen/Aurora Hofman/Lisa Sheriff/Ellen Nydal Eide - K4 500m SD
Gull: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide - K2 500m JD
Gull: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide - K2 1000m JD
Gull: Mira Verås Larsen/Aurora Hofman/Kate Sheriff/Ellen Nydal Eide - K4 1000m SD
Gull: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide - K2 5000m JD
Gull: Mathias Hamar/Morten Minde - K2 5000m SH
Gull: Atle Kjølseth/Mathias Horvati Svoren - K2 5000m JH
Sølv: Sindre Berg/Magnus Hamar - K2 200m SH
Sølv: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide/Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K4 200m JD
Sølv: Thomas Lone/Tor Ernst Hofman - K2 200m JH
Sølv: Sindre Berg/Magnus Hamar - K2 500m SH
Sølv: Mira Verås Larsen/Aurora Hofman - K2 500m SD
Sølv: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide/Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K4 500m JD
Sølv: Magnus Hamar/Morten Minde/Martin Befring/Sindre Berg - K4 500m SH
Sølv: Mathias Hamar/Morten Minde - K2 1000m SH
Sølv: Mathias Hamar/Morten Minde/Karl Anders Sletsjøe/Sindre Berg - K4 1000m SH
Sølv: Thomas Lone/Herman Sørfang - K2 1000m JH
Bronse: Mathias Hamar/Martin Befring - K2 200m SH
Bronse: Tor Ernst Hofman/Thomas Lone/Herman Sørfang/Erlend Vangsnes - K4 200m JH
Bronse: Thomas Lone/Tor Ernst Hofman - K2 500m JH
Bronse: Jo Sondre Solhaug/Atle Kjølseth - K2 1000m SH
Bronse: Mira Verås Larsen/Ellen Nydal Eide - K2 1000m SD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Åshild Rindal - K2 5000m JD

NM NM

Gull: Lars Christian Wiik - K1 200m JH
Gull: Lars Christian Wiik - K1 500m JH
Gull: Lars Christian Wiik - K1 1000m JH
Gull: Lars Christian Wiik - K1 5000m JH

NM maraton NM

Gull: Mathias Hamar - K1 25000m SH

NM NM

Sølv: Aurora Hofman - K1 200m JD
Sølv: Aurora Hofman - K1 500m JD
Sølv: Aurora Hofman - K1 1000m JD
Sølv: Morten Minde - K1 5000m SH
Sølv: Aurora Hofman - K1 5000m JD

NM maraton NM

Sølv: Karl Anders Sletsjøe - K1 25000m SH

NM NM

Bronse: Martin Befring - K1 200m SH
Bronse: Aleksander Hesbø - K1 200m JH
Bronse: Aleksander Hesbø - K1 500m JH
Bronse: Aleksander Hesbø - K1 1000m JH
Bronse: Aleksander Hesbø - K1 5000m JH

NM maraton NM

Bronse: Ellen Nydal Eide - K1 18000m JD
Bronse: Joar Thele - K1 25000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Tor Ernst Hofman/Herman Sørfang/Martin Heir/Erlend Vangsnes - K4 200m UH
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland/Ida Sjursen/Åshild Rindal - K4 200m UD
Gull: Tor Ernst Hofman/Herman Sørfang/Martin Heir/Erlend Vangsnes - K4 500m UH
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland/Ida Sjursen/Åshild Rindal - K4 500m UD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K2 3000m UD
Sølv: Tor Ernst Hofman/Herman Sørfang - K2 200m UH
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K2 200m UD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K2 500m UD
Bronse: Tor Ernst Hofman/Herman Sørfang - K2 200m UH

UM UM

Gull: Tor Ernst Hofman - K1 200m UH
Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 500m UD
Gull: Anna Margrete Sletsjøe - K1 3000m UD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 200m UD
Sølv: Tor Ernst Hofman - K1 500m UH

UM maraton UM

Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 11000m UD

VM maraton

Gull: Marius B Heir/Lars Magne Ullvang - K2 21000m JH
4. plass: Morten Minde - K1 25000m

Nordisk

Gull: Morten Minde/Lars Hjemdal/Magnus Hamar/Morten André Sølberg - K4 500m
Gull: Morten Minde/Lars Hjemdal - K2 1000m
Gull: Morten Minde/Lars Hjemdal/Magnus Hamar/Joar Thele - K4 1000m

Nordisk maraton

Gull: Joar Thele - K1 25000m SH
Gull: Joar Thele/Karl Anders Sletsjøe - K2 25000m SH

Nordisk

Sølv: Karl Anders Sletsjøe/Morten André Sølberg/Elling Oftedal/Lars Christian Wiik - K4 1000m
Sølv: Aurora Hofman/Marte Eirin Solhaug/Christina Vedø/Kristiane Spikkeland - K4 1000m JD
Sølv: Morten Minde - K1 1000m
Sølv: Morten Minde - K1 5000m

Nordisk maraton

Sølv: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide - K2 18000m JD

Nordisk

Bronse: Lars Christian Wiik/Trygve Lønning Staupe - K2 200m JH
Bronse: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele - K2 500m
Bronse: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele/Elling Oftedal/Lars Christian Wiik - K4 500m
Bronse: Aurora Hofman/Christina Vedø/Kristiane Spikkeland/Eveline Revheim Askeland - K4 500m JD
Bronse: Anna Margrete Sletsjøe/Camilla Rozanski/Caroline Macri/Susanne Rosåsen - K4 500m UD
Bronse: Aurora Hofman/Marte Eirin Solhaug - K2 1000m JD
Bronse: Magnus Hamar/Elling Oftedal - K2 5000m

Nordisk maraton

Bronse: Anna Margrete Sletsjøe - K1 11000m UD
Bronse: Tor Petter Rozanski/Martin Heir - K2 21000m JH
Bronse: Mathias Hamar - K1 25000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Aurora Hofman/Lisa Sheriff/Ellen Nydal Eide/Marita Lindtner - K4 200m SD
Gull: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide - K2 200m JD
Gull: Magnus Hamar/Sindre Berg - K2 200m SH
Gull: Marius B Heir/Lars Christian Wiik/Eirik Bjørndalen Sverre/Thomas Lone - K4 200m JH
Gull: Bendik Storm Iversen/Magnus Hamar/Sindre Berg/Martin Befring - K4 200m SH
Gull: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide - K2 500m JD
Gull: Eirik Verås Larsen/Joar Thele - K2 1000m SH
Gull: Marius B Heir/Lars Christian Wiik/Eirik Bjørndalen Sverre/Thomas Lone - K4 1000m JH
Gull: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide - K2 1000m JD
Gull: Eirik Verås Larsen/Joar Thele - K2 5000m SH
Sølv: Aleksander Hesbø/Atle Kjølseth - K2 200m JH
Sølv: Aurora Hofman/Lisa Sheriff - K2 200m SD
Sølv: Aurora Hofman/Lisa Sheriff/Ellen Nydal Eide/Marita Lindtner - K4 500m SD
Sølv: Marius B Heir/Lars Christian Wiik - K2 500m JH
Sølv: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide/Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K4 500m JD
Sølv: Aurora Hofman/Lisa Sheriff - K2 500m SD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Lisa Sheriff - K2 1000m SD
Sølv: Aurora Hofman/Lisa Sheriff/Ellen Nydal Eide/Marita Lindtner - K4 1000m SD
Sølv: Eirik Verås Larsen/Joar Thele/Svein Egil Solvang/Tor Petter Rozanski - K4 1000m SH
Sølv: Marius B Heir/Lars Christian Wiik - K2 1000m JH
Sølv: Marius B Heir/Lars Christian Wiik - K2 5000m JH
Bronse: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide/Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K4 200m JD
Bronse: Aleksander Hesbø/Atle Kjølseth - K2 500m JH
Bronse: Magnus Hamar/Sindre Berg - K2 500m SH
Bronse: Bendik Storm Iversen/Magnus Hamar/Sindre Berg/Martin Befring - K4 500m SH
Bronse: Bendik Storm Iversen/Magnus Hamar/Sindre Berg/Arne B Sletsjøe - K4 1000m SH
Bronse: Aleksander Hesbø/Atle Kjølseth - K2 1000m JH
Bronse: Aleksander Hesbø/Atle Kjølseth - K2 5000m JH
Bronse: Bendik Storm Iversen/Arne B Sletsjøe - K2 5000m SH

NM NM

Gull: Lisa Sheriff - K1 200m SD
Gull: Aurora Hofman - K1 200m JD
Gull: Lars Christian Wiik - K1 500m JH
Gull: Aurora Hofman - K1 500m JD
Gull: Marius B Heir - K1 1000m JH
Gull: Aurora Hofman - K1 1000m JD
Gull: Aurora Hofman - K1 5000m JD

NM maraton NM

Gull: Marius B Heir - K1 21000m JH
Gull: Joar Thele - K1 25000m SH

NM NM

Sølv: Mira Verås Larsen - K1 200m SD
Sølv: Lars Christian Wiik - K1 200m JH
Sølv: Marius B Heir - K1 500m JH
Sølv: Mira Verås Larsen - K1 1000m SD
Sølv: Lars Christian Wiik - K1 1000m JH

NM maraton NM

Sølv: Mathias Hamar - K1 25000m SH

NM NM

Bronse: Mira Verås Larsen - K1 500m SD
Bronse: Marius B Heir - K1 5000m JH

NM maraton NM

Bronse: Karl Anders Sletsjøe - K1 25000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K2 500m UD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland - K2 200m UD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland/Ida Sjursen/Åshild Rindal - K4 200m UD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland/Ida Sjursen/Åshild Rindal - K4 500m UD
Bronse: Tor Ernst Hofman/Herman Sørfang - K2 200m UH
Bronse: Tor Ernst Hofman/Herman Sørfang - K2 500m UH
Bronse: Tor Ernst Hofman/Herman Sørfang/Martin Heir/Gunnar Eide - K4 500m UH
Bronse: Tor Ernst Hofman/Herman Sørfang - K2 2500m UH

UM UM

Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 200m UD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 500m UD
Sølv: Anna Margrete Sletsjøe - K1 2500m UD

VM maraton

Gull: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele - K2 21000m JH
Gull: Morten Minde - K1 25000m
5. plass: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 25000m SH

EM maraton

Gull: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele - K2 21000m JH
Sølv: Morten Minde - K1 25000m
5. plass: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 25000m SH

Nordisk

Gull: Lars Christian Wiik/Aleksander Hesbø - K2 200m UH
Gull: Morten André Sølberg/Martin Befring - K2 200m
Gull: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele/Per Wessel/Lars Magne Ullvang - K4 500m JH
Gull: Magnus Hamar/Mathias Hamar/Morten Minde/Morten André Sølberg - K4 1000m
Gull: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele/Per Wessel/Lars Magne Ullvang - K4 1000m JH
Gull: Morten Minde - K1 5000m
Gull: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele - K2 5000m JH
Gull: Karl Anders Sletsjøe - K1 5000m JH
Gull: Mathias Hamar/Morten Minde - K2 5000m
Sølv: Aurora Hofman - K1 200m UD
Sølv: Lars Christian Wiik/Aleksander Hesbø/Steffen Larsen/Trygve Lønning Staupe - K4 200m UH
Sølv: Nina Bruaas/Christina Vedø - K2 200m
Sølv: Lars Christian Wiik/Aleksander Hesbø/Steffen Larsen/Trygve Lønning Staupe - K4 500m UH
Sølv: Magnus Hamar/Sindre Berg - K2 500m
Sølv: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele - K2 1000m JH
Sølv: Joar Thele - K1 1000m JH
Sølv: Joar Thele - K1 5000m JH
Sølv: Lars Hjemdal/Joar Thele - K2 5000m
Bronse: Martin Befring - K1 200m
Bronse: Magnus Hamar/Sindre Berg - K2 200m
Bronse: Aurora Hofman/Marte Eirin Solhaug/Kristiane Spikkeland/Camilla Rozanski - K4 200m UD
Bronse: Magnus Hamar/Lars Hjemdal/Marius Halvorsen/Morten André Sølberg - K4 500m
Bronse: Morten Minde - K1 500m
Bronse: Aurora Hofman/Marte Eirin Solhaug/Kristiane Spikkeland/Camilla Rozanski - K4 500m UD
Bronse: Aurora Hofman - K1 500m UD
Bronse: Magnus Hamar/Lars Hjemdal - K2 1000m
Bronse: Mathias Hamar - K1 1000m

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 200m SD
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen/Nina Bruaas/Marita Lindtner - K4 200m SD
Gull: Bendik Storm Iversen/Magnus Hamar - K2 200m SH
Gull: Bendik Storm Iversen/Martin Befring/Magnus Hamar/Sindre Berg - K4 200m SH
Gull: Eirik Verås Larsen/Joar Thele - K2 500m SH
Gull: Eirik Verås Larsen/Joar Thele - K2 1000m SH
Gull: Eirik Verås Larsen/Joar Thele/Svein Egil Solvang/Tor Petter Rozanski - K4 1000m SH
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen/Nina Bruaas/Ellen Nydal Eide - K4 1000m SD
Gull: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 5000m SH
Sølv: Nina Bruaas/Marita Lindtner - K2 200m SD
Sølv: Aurora Hofman/Mira Verås Larsen/Nina Bruaas/Marita Lindtner - K4 500m SD
Sølv: Morten Minde/Mathias Hamar/Bendik Storm Iversen/Sindre Berg - K4 500m SH
Sølv: Nina Bruaas/Mira Verås Larsen - K2 500m SD
Sølv: Nina Bruaas/Mira Verås Larsen - K2 500m SD
Sølv: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 1000m SD
Sølv: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 1000m SH
Sølv: Morten Minde/Mathias Hamar/Magnus Hamar/Sindre Berg - K4 1000m SH
Bronse: Joar Thele/Tor Petter Rozanski - K2 200m JH
Bronse: Karl Anders Sletsjøe/Sondre Prestegard/Lars Christian Wiik/Thomas Lone - K4 200m JH
Bronse: Martin Befring/Sindre Berg - K2 200m SH
Bronse: Eirik Verås Larsen/Joar Thele/Svein Egil Solvang/Tor Petter Rozanski - K4 200m SH
Bronse: Eirik Verås Larsen/Joar Thele/Svein Egil Solvang/Tor Petter Rozanski - K4 500m SH
Bronse: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide - K2 500m SD
Bronse: Karl Anders Sletsjøe/Lars Christian Wiik - K2 500m JH
Bronse: Karl Anders Sletsjøe/Sondre Prestegard/Lars Christian Wiik/Thomas Lone - K4 1000m JH
Bronse: Joar Thele/Tor Petter Rozanski - K2 1000m JH
Bronse: Joar Thele/Tor Petter Rozanski - K2 5000m JH
Bronse: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide - K2 5000m JD

NM NM

Gull: Lisa Sheriff - K1 200m SD
Gull: Lisa Sheriff - K1 500m SD
Gull: Lisa Sheriff - K1 1000m SD

NM maraton NM

Gull: Morten Minde - K1 25000m SH

NM NM

Sølv: Aurora Hofman - K1 500m JD
Sølv: Joar Thele - K1 5000m JH

NM maraton NM

Sølv: Joar Thele - K1 21000m JH
Sølv: Mathias Hamar - K1 25000m SH

NM NM

Bronse: Aurora Hofman - K1 200m JD
Bronse: Bendik Storm Iversen - K1 200m SH
Bronse: Nina Bruaas - K1 200m SD
Bronse: Karl Anders Sletsjøe - K1 500m JH
Bronse: Mathias Hamar - K1 500m SH
Bronse: Karl Anders Sletsjøe - K1 500m JH
Bronse: Joar Thele - K1 1000m JH
Bronse: Mathias Hamar - K1 1000m SH
Bronse: Nina Bruaas - K1 1000m SD
Bronse: Mathias Hamar - K1 5000m SH
Bronse: Karl Anders Sletsjøe - K1 5000m JH

NM maraton NM

Bronse: Magnus Hamar - K1 25000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide - K2 200m UD
Gull: Aurora Hofman/Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland/Ellen Nydal Eide - K4 200m UD
Gull: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide - K2 500m UD
Gull: Aurora Hofman/Anna Margrete Sletsjøe/Hedda Øritsland/Ellen Nydal Eide - K4 500m UD
Gull: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide - K2 2500m UD
Sølv: Lars Christian Wiik/Thomas Lone/Tor Ernst Hofman/Gunnar Eide - K4 200m UH
Sølv: Aleksander Hesbø/Atle Kjølseth - K2 200m UH
Sølv: Lars Christian Wiik/Thomas Lone/Tor Ernst Hofman/Gunnar Eide - K4 500m UH
Sølv: Aleksander Hesbø/Atle Kjølseth - K2 500m UH
Sølv: Aleksander Hesbø/Atle Kjølseth - K2 2500m UH
Bronse: Lars Christian Wiik/Thomas Lone - K2 200m UH
Bronse: Aleksander Hesbø/Atle Kjølseth/Mathias Horvati Svoren/Anders Kjepso - K4 500m UH
Bronse: Lars Christian Wiik/Thomas Lone - K2 500m UH
Bronse: Lars Christian Wiik/Thomas Lone - K2 2500m UH

UM UM

Gull: Aurora Hofman - K1 500m UD
Sølv: Aurora Hofman - K1 200m UD
Sølv: Aurora Hofman - K1 2500m UD
Bronse: Aleksander Hesbø - K1 200m UH
Bronse: Aleksander Hesbø - K1 500m UH
Bronse: Aleksander Hesbø - K1 2500m UH

VM maraton

Bronse: Lisa Sheriff/Agnes Brun-Lie - K2 21000m SD
4. plass: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele - K2 21000m JH

VM

5. plass: Lisa Sheriff/Agnes Brun-Lie - K2 1000m SD

EM

6. plass: Lisa Sheriff/Agnes Brun-Lie - K2 1000m SD

Nordisk

Gull: Lars Magne Ullvang/Ole Jakob Belland/Tor Petter Rozanski/Marius B Heir - K4 200m UH
Gull: Lars Magne Ullvang/Ole Jakob Belland/Tor Petter Rozanski/Marius B Heir - K4 500m UH
Gull: Magnus Hamar/Jo Sondre Solhaug/Morten André Sølberg/Sindre Berg - K4 500m
Gull: Morten Minde/Jo Sondre Solhaug/Morten André Sølberg/Andreas Bruserud - K4 1000m
Gull: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 5000m
Gull: Morten Minde - K1 5000m

Nordisk maraton

Gull: Christina Vedø/Aurora Hofman - K2 11000m UD
Gull: Joar Thele/Karl Anders Sletsjøe - K2 21000m JH
Gull: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 25000m SH

Nordisk

Sølv: Morten Minde - K1 1000m
Sølv: Heidi Helledal/Karoline Kvande/Nina Bruaas/Alise Sofie Nilsen - K4 1000m JD
Sølv: Karl Anders Sletsjøe/Joar Thele - K2 5000m JH
Sølv: Joar Thele - K1 5000m JH
Sølv: Magnus Hamar - K1 5000m

Nordisk maraton

Sølv: Joar Thele - K1 21000m JH

Nordisk

Bronse: Heidi Helledal/Karoline Kvande/Nina Bruaas/Alise Sofie Nilsen - K4 500m JD
Bronse: Tiril Marie Thodesen Sande/Christina Vedø/Eveline Revheim Askeland/Aurora Hofman - K4 500m UD
Bronse: Mathias Hamar - K1 1000m

Nordisk maraton

Bronse: Tor Petter Rozanski/Marius B Heir - K2 11000m UH
Bronse: Morten Minde - K1 25000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 200m SD
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen/Kathrine Aschehoug/Nina Bruaas - K4 200m SD
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 500m SD
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen/Kathrine Aschehoug/Nina Bruaas - K4 500m SD
Gull: Nina Bruaas/Aurora Hofman - K2 1000m JD
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 1000m SD
Gull: Bendik Storm Iversen/Magnus Hamar/Arne B Sletsjøe/Anders Andersen - K4 1000m SH
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen/Nina Bruaas/Hege Blichfeldt Sheriff - K4 1000m SD
Gull: Nina Bruaas/Ellen Nydal Eide - K2 5000m JD
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 5000m SD
Sølv: Joar Thele/Tor Petter Rozanski - K2 200m JH
Sølv: Karl Anders Sletsjøe/Marius B Heir - K2 500m JH
Sølv: Nina Bruaas/Aurora Hofman - K2 500m JD
Sølv: Bendik Storm Iversen/Magnus Hamar - K2 500m SH
Sølv: Bendik Storm Iversen/Mathias Hamar/Sindre Berg/Morten Minde - K4 500m SH
Sølv: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 1000m SH
Sølv: Karl Anders Sletsjøe/Marius B Heir - K2 1000m JH
Sølv: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 5000m SH
Bronse: Karl Anders Sletsjøe/Marius B Heir/Sondre Prestegard/Eirik Bjørndalen Sverre - K4 200m JH
Bronse: Martin Befring/Magnus Hamar/Karl Anders Sletsjøe/Dag Espen Speich - K4 500m SH
Bronse: Nina Bruaas/Aurora Hofman/Bettina Gram/Ellen Nydal Eide - K4 500m JD
Bronse: Magnus Hamar/Dag Espen Speich - K2 1000m SH
Bronse: Morten Minde/Mathias Hamar/Sindre Berg/Dag Espen Speich - K4 1000m SH

NM NM

Gull: Lisa Sheriff - K1 200m SD
Gull: Lisa Sheriff - K1 500m SD
Gull: Lisa Sheriff - K1 1000m SD
Gull: Lisa Sheriff - K1 5000m SD

NM maraton NM

Gull: Joar Thele - K1 21000m JH

NM NM

Sølv: Karl Anders Sletsjøe - K1 200m JH
Sølv: Nina Bruaas - K1 200m JD
Sølv: Karl Anders Sletsjøe - K1 500m JH
Sølv: Nina Bruaas - K1 500m JD
Sølv: Mira Verås Larsen - K1 500m SD
Sølv: Karl Anders Sletsjøe - K1 1000m JH
Sølv: Mira Verås Larsen - K1 1000m SD
Sølv: Joar Thele - K1 5000m JH
Bronse: Mira Verås Larsen - K1 200m SD
Bronse: Nina Bruaas - K1 1000m JD
Bronse: Karl Anders Sletsjøe - K1 5000m JH
Bronse: Morten Minde - K1 5000m SH
Bronse: Mira Verås Larsen - K1 5000m SD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Aurora Hofman/Bettina Gram/Anna Margrete Sletsjøe/Ellen Nydal Eide - K4 200m UD
Sølv: Aurora Hofman/Bettina Gram/Anna Margrete Sletsjøe/Ellen Nydal Eide - K4 500m UD
Sølv: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide - K2 500m UD
Bronse: Aurora Hofman/Ellen Nydal Eide - K2 3000m UD

UM UM

Bronse: Marius B Heir - K1 3000m UH

VM

4. plass: Morten Minde - K1 0m JH

VM maraton

4. plass: Morten Minde - K1 21000m JH

VM

9. plass: Morten André Sølberg/Jo Sondre Solhaug/Morten Minde/Lars Hjemdal - K4 500m JH

EM

8. plass: Daniel Salbu/Dag Espen Speich/Øyvind Ødegård/Bendik Storm Iversen - K4 500m
8. plass: Daniel Salbu/Dag Espen Speich/Øyvind Ødegård/Bendik Storm Iversen - K4 500m
8. plass: Lisa Sheriff/Louise Leren Moen - K2 1000m
8. plass: Lisa Sheriff/Louise Leren Moen - K2 1000m
9. plass: Morten André Sølberg/Jo Sondre Solhaug/Morten Minde/Lars Hjemdal - K4 1000m JH
9. plass: Morten André Sølberg/Jo Sondre Solhaug/Morten Minde/Lars Hjemdal - K4 1000m JH

Nordisk

Gull: Daniel Salbu/Øyvind Ødegård/Mathias Hamar/Sindre Berg - K4 500m
Gull: Morten André Sølberg/Jo Sondre Solhaug/Morten Minde/Magnus Hamar - K4 500m JH
Gull: Morten André Sølberg/Jo Sondre Solhaug/Morten Minde/Lars Hjemdal - K4 1000m JH

Nordisk maraton

Gull: Joar Thele - K1 11000m UH
Gull: Joar Thele/Karl Anders Sletsjøe - K2 11000m UH
Gull: Jo Sondre Solhaug/Morten Minde - K2 21000m JH

Nordisk

Sølv: Eivind Vold/Joar Thele/Lars Mathingsdal/Karl Anders Sletsjøe - K4 500m UH
Sølv: Eivind Vold/Joar Thele - K2 500m UH
Sølv: Morten Minde/Magnus Hamar - K2 1000m JH
Sølv: Morten Minde - K1 5000m JH

Nordisk maraton

Sølv: Nina Bruaas - K1 18000m JD
Sølv: Morten Minde - K1 21000m JH

Nordisk

Bronse: Eivind Vold/Joar Thele/Lars Mathingsdal/Karl Anders Sletsjøe - K4 200m UH
Bronse: Agnes Brun-Lie/Nina Bruaas - K2 500m JD
Bronse: Stig Kvande/Henrik Paust/Martin Befring/Fredrik Dåsvatn - K4 1000m
Bronse: Morten Minde - K1 1000m JH
Bronse: Mathias Hamar - K1 1000m
Bronse: Mathias Hamar - K1 5000m

Nordisk maraton

Bronse: Magnus Hamar - K1 21000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Mira Verås Larsen/Lisa Sheriff/Nina Bruaas/Kathrine Aschehoug - K4 200m SD
Gull: Mira Verås Larsen/Lisa Sheriff - K2 200m SD
Gull: Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Sindre Berg/Gregory Kaleta - K4 200m SH
Gull: Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich - K2 500m SH
Gull: Morten Minde/Magnus Hamar - K2 500m JH
Gull: Mira Verås Larsen/Lisa Sheriff - K2 500m SD
Gull: Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Sindre Berg/Gregory Kaleta - K4 500m SH
Gull: Mira Verås Larsen/Lisa Sheriff/Nina Bruaas/Hege Blichfeldt Sheriff - K4 500m SD
Gull: Morten Minde/Magnus Hamar/Karl Anders Sletsjøe/Jørgen Thue Lind - K4 500m JH
Gull: Mira Verås Larsen/Lisa Sheriff - K2 1000m SD
Gull: Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Anders Andersen/Gregory Kaleta - K4 1000m SH
Gull: Morten Minde/Magnus Hamar - K2 1000m JH
Gull: Morten Minde/Magnus Hamar/Nicolai Brekke/Jørgen Thue Lind - K4 1000m JH
Gull: Mira Verås Larsen/Lisa Sheriff/Nina Bruaas/Hege Blichfeldt Sheriff - K4 1000m SD
Gull: Mira Verås Larsen/Lisa Sheriff - K2 5000m SD
Sølv: Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich - K2 200m SH
Sølv: Nina Bruaas/Ida Haavi - K2 200m JD
Sølv: Jo Sondre Solhaug/Martin Wilberg/Anders Nekstad/Aleksander Hesbø - K4 500m JH
Sølv: Nina Bruaas/Ida Haavi - K2 500m JD
Sølv: Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich - K2 1000m SH
Sølv: Nina Bruaas/Ida Haavi - K2 1000m JD
Sølv: Mathias Hamar/Morten Minde - K2 5000m SH
Bronse: Morten Minde/Magnus Hamar - K2 200m JH
Bronse: Nina Bruaas/Ida Haavi/Aurora Hofman/Bettina Gram - K4 500m JD
Bronse: Mathias Hamar/Sindre Berg/Andrew Sheriff/Arne B Sletsjøe - K4 1000m SH
Bronse: Gregory Kaleta/Anders Andersen - K2 1000m SH

NM NM

Gull: Lisa Sheriff - K1 200m SD
Gull: Mira Verås Larsen - K1 500m SD
Gull: Mira Verås Larsen - K1 1000m SD
Gull: Mira Verås Larsen - K1 5000m SD
Gull: Morten Minde - K1 5000m JH
Sølv: Mira Verås Larsen - K1 200m SD
Sølv: Morten Minde - K1 500m JH
Sølv: Lisa Sheriff - K1 1000m SD
Sølv: Morten Minde - K1 1000m JH
Sølv: Lisa Sheriff - K1 5000m SD
Sølv: Nina Bruaas - K1 5000m JD

NM maraton NM

Sølv: Magnus Hamar - K1 21000m JH

NM NM

Bronse: Bendik Storm Iversen - K1 200m SH
Bronse: Nina Bruaas - K1 500m JD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Joar Thele/Tor Petter Rozanski - K2 200m UH
Sølv: Karl Anders Sletsjøe/Marius B Heir - K2 500m UH
Bronse: Aurora Hofman/Bettina Gram/Ellen Nydal Eide/Anna Margrete Sletsjøe - K4 200m UD
Bronse: Aurora Hofman/Bettina Gram/Ellen Nydal Eide/Anna Margrete Sletsjøe - K4 500m UD
Bronse: Karl Anders Sletsjøe/Marius B Heir - K2 3000m UH

UM UM

Gull: Karl Anders Sletsjøe - K1 200m UH
Sølv: Karl Anders Sletsjøe - K1 500m UH
Sølv: Joar Thele - K1 3000m UH
Bronse: Karl Anders Sletsjøe - K1 3000m UH

EM

6. plass: Ellen Fevang/Lisa Sheriff - K2 200m SD

Nordisk

Gull: Emma Søyland Roukema/Karoline Kvande/Tiril Marie Thodesen Sande/Nina Bruaas - K4 500m UD
Gull: Daniel Salbu/Dag Espen Speich - K2 500m
Gull: Daniel Salbu/Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Øyvind Ødegård - K4 500m
Gull: Bendik Storm Iversen - K1 500m
Gull: Daniel Salbu/Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Øyvind Ødegård - K4 1000m
Gull: Daniel Salbu/Dag Espen Speich - K2 5000m

Nordisk maraton

Gull: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 21000m JH

Nordisk

Sølv: Bendik Storm Iversen/Øyvind Ødegård - K2 500m
Sølv: Morten André Sølberg/Ronny Berntsen/Jo Sondre Solhaug/Sindre Berg - K4 500m JH
Sølv: Daniel Salbu/Dag Espen Speich - K2 1000m
Sølv: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 1000m JH
Sølv: Morten André Sølberg/Ronny Berntsen/Jo Sondre Solhaug/Sindre Berg - K4 1000m JH
Sølv: Morten Minde - K1 5000m JH

Nordisk maraton

Sølv: Karl Anders Sletsjøe - K1 11000m UH
Sølv: Morten Minde - K1 21000m JH

Nordisk

Bronse: Daniel Salbu/Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Øyvind Ødegård - K4 200m
Bronse: Martin Befring/Fredrik Dåsvatn/Martin Wilberg/Magnus Hamar - K4 500m JH
Bronse: Ellen Nesbø/Malene Lindgren/Cindy Røed/Kjersti Nygård Næser - K4 1000m JD
Bronse: Martin Befring/Magnus Hamar - K2 5000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Morten Minde/Mathias Hamar/Martin Befring/Sindre Berg - K4 200m JH
Gull: Sindre Berg/Martin Befring - K2 200m JH
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen/Nina Bruaas/Kathrine Aschehoug - K4 200m SD
Gull: Bendik Storm Iversen - K2 500m SH
Gull: Sindre Berg/Martin Befring - K2 500m JH
Gull: Magnus Hamar/Mathias Hamar/Martin Befring/Sindre Berg - K4 500m JH
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 500m SD
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen/Nina Bruaas/Hege Blichfeldt Sheriff - K4 500m SD
Gull: Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Andrew Sheriff/Arne B Sletsjøe - K4 500m SH
Gull: Morten Minde/Mathias Hamar/Martin Befring/Sindre Berg - K4 1000m JH
Gull: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 1000m JH
Gull: Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Andrew Sheriff/Arne B Sletsjøe - K4 1000m SH
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen/Nina Bruaas/Hege Blichfeldt Sheriff - K4 1000m SD
Gull: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 3000m JH
Sølv: Bendik Storm Iversen - K2 200m SH
Sølv: Nina Bruaas/Ellen Nesbø/Ida Haavi/Julia Authen - K4 200m JD
Sølv: Magnus Hamar/Mathias Hamar - K2 500m JH
Sølv: Bendik Storm Iversen - K2 1000m SH
Sølv: Magnus Hamar/Martin Befring - K2 1000m JH
Sølv: Nina Bruaas/Ellen Nesbø/Ida Haavi/Julia Authen - K4 1000m JD
Sølv: Hege Blichfeldt Sheriff - K2 3000m SD
Sølv: Magnus Hamar/Martin Befring - K2 3000m JH
Bronse: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 200m JH
Bronse: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 200m SD
Bronse: Nina Bruaas/Ellen Nesbø/Ida Haavi/Julia Authen - K4 500m JD
Bronse: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 1000m SD

NM NM

Gull: Bendik Storm Iversen - K1 200m SH
Gull: Lisa Sheriff - K1 200m SD
Gull: Lisa Sheriff - K1 500m SD
Gull: Lisa Sheriff - K1 1000m SD
Gull: Mathias Hamar - K1 1000m JH
Gull: Lisa Sheriff - K1 3000m SD
Gull: Morten Minde - K1 3000m JH

NM maraton NM

Gull: Ellen Nesbø - K1 18000m JD

NM lagbåt maraton NM

Gull: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 21000m JH

NM NM

Sølv: Sindre Berg - K1 200m JH
Sølv: Bendik Storm Iversen - K1 500m SH
Sølv: Morten Minde - K1 1000m JH
Sølv: Dag Espen Speich - K1 3000m SH
Sølv: Mathias Hamar - K1 3000m JH

NM lagbåt maraton NM

Sølv: Ronny Berntsen/Joar Thele - K2 21000m JH

NM NM

Bronse: Morten Minde - K1 500m JH
Bronse: Dag Espen Speich - K1 1000m SH
Bronse: Ellen Nesbø - K1 3000m JD

NM maraton NM

Bronse: Morten Minde - K1 21000m JH

NM lagbåt maraton NM

Bronse: Sindre Berg/Magnus Hamar - K2 21000m JH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Bronse: Joar Thele/Tor Petter Rozanski - K2 3000m UH

UM UM

Bronse: Joar Thele - K1 3000m UH

EM

8. plass: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 1000m
9. plass: Ellen Fevang/Lisa Sheriff - K2 200m SD
9. plass: Dag Espen Speich/Kristoffer Karlsen - K2 1000m

Nordisk

Gull: Dag Espen Speich - K1 1000m
Gull: Carl-Emil Askildsen - K1 5000m
Gull: Carl-Emil Askildsen/Dag Espen Speich - K2 5000m
Gull: Mira Verås Larsen - K1 5000m
Sølv: Morten André Sølberg/Morten Minde/Jo Sondre Solhaug/Martin Wilberg - K4 200m UH
Sølv: Morten André Sølberg/Morten Minde/Jo Sondre Solhaug/Martin Wilberg - K4 500m UH
Sølv: Mira Verås Larsen/Tone Alise Øvergaard/Miriam Byhring/Elisabeth Quale - K4 500m
Sølv: Mira Verås Larsen - K1 500m
Sølv: Dag Espen Speich/Daniel Salbu/Øyvind Ødegård/Carl-Emil Askildsen - K4 1000m
Sølv: Mathias Hamar/Thor Kristian Øvergård/Stig Kvande/Jørgen Ivarsen - K4 1000m JH
Sølv: Mira Verås Larsen - K1 1000m
Bronse: Dag Espen Speich/Daniel Salbu/Øyvind Ødegård/Carl-Emil Askildsen - K4 500m
Bronse: Mira Verås Larsen/Tone Alise Øvergaard/Miriam Byhring/Elisabeth Quale - K4 1000m

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Sindre Berg/Martin Befring/Morten Minde/Mathias Hamar - K4 200m JH
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 200m SD
Gull: Sindre Berg/Martin Befring/Morten Minde/Mathias Hamar - K4 500m JH
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 500m SD
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen/Hege Brannsten/Hege Blichfeldt Sheriff - K4 500m SD
Gull: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 1000m JH
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen/Hege Brannsten/Hege Blichfeldt Sheriff - K4 1000m SD
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 1000m SD
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 3000m SD
Gull: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 3000m JH
Sølv: Carl-Emil Askildsen/Bendik Storm Iversen - K2 200m SH
Sølv: Sindre Berg/Martin Befring - K2 200m JH
Sølv: Mira Verås Larsen/Hege Brannsten/Hege Blichfeldt Sheriff/Lisa Sheriff - K4 200m SD
Sølv: Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich - K2 500m SH
Sølv: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 500m JH
Sølv: Carl-Emil Askildsen/Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Andrew Sheriff - K4 1000m SH
Sølv: Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich - K2 1000m SH
Sølv: Sindre Berg/Martin Befring - K2 1000m JH
Bronse: Carl-Emil Askildsen/Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Roger Strevens - K4 500m SH
Bronse: Sindre Berg/Martin Befring - K2 500m JH
Bronse: Ida Haavi/Ellen Nesbø - K2 1000m JD
Bronse: Sindre Berg/Martin Befring - K2 3000m JH

NM NM

Sølv: Lisa Sheriff - K1 200m SD
Sølv: Lisa Sheriff - K1 500m SD
Sølv: Lisa Sheriff - K1 1000m SD
Bronse: Mathias Hamar - K1 1000m JH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Morten Minde/Nicolai Brekke/Jørgen Thue Lind/Magnus Hamar - K4 500m UH
Gull: Morten Minde/Nicolai Brekke - K2 3000m UH
Bronse: Morten Minde/Jørgen Thue Lind - K2 500m UH

UM UM

Gull: Morten Minde - K1 3000m UH
Sølv: Morten Minde - K1 500m UH
Bronse: Morten Minde - K1 200m UH

EM

8. plass: Ellen Fevang/Lisa Sheriff - K2 1000m SD

Nordisk

Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 500m
Gull: Bendik Storm Iversen/Karl Vegard Antonsen - K2 1000m
Sølv: Bendik Storm Iversen/Karl Vegard Antonsen - K2 500m
Sølv: Øyvind Ødegård/Eivind Vedlog/Daniel Salbu/Martin Traaseth - K4 1000m JH
Sølv: Bendik Storm Iversen/Karl Vegard Antonsen - K2 5000m
Bronse: Dag Espen Speich/Carl-Emil Askildsen - K2 1000m
Bronse: Dag Espen Speich/Carl-Emil Askildsen - K2 5000m
Bronse: Bendik Storm Iversen - K1 5000m

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 200m SD
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 500m SD
Gull: Gjermund Nordskar/Martin Traaseth/Sindre Berg/Mathias Hamar - K4 500m JH
Gull: Lisa Sheriff/Hege Brannsten/Hege Blichfeldt Sheriff/Mira Verås Larsen - K4 500m SD
Gull: Gjermund Nordskar/Martin Traaseth/Morten Minde/Mathias Hamar - K4 1000m JH
Gull: Lisa Sheriff/Hege Brannsten/Hege Blichfeldt Sheriff/Mira Verås Larsen - K4 1000m SD
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 1000m SD
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 3000m SD
Sølv: Carl-Emil Askildsen/Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Roger Strevens - K4 200m SH
Sølv: Lisa Sheriff/Hege Brannsten/Hege Blichfeldt Sheriff/Mira Verås Larsen - K4 200m SD
Bronse: Gjermund Nordskar/Martin Traaseth/Martin Befring/Sindre Berg - K4 200m JH
Bronse: Carl-Emil Askildsen/Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Roger Strevens - K4 500m SH
Bronse: Martin Traaseth/Gjermund Nordskar - K2 500m JH
Bronse: Carl-Emil Askildsen/Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Roger Strevens - K4 1000m SH
Bronse: Peter Ribe/Bendik Storm Iversen - K2 1000m SH

NM NM

Gull: Lisa Sheriff - K1 500m SD
Gull: Lisa Sheriff - K1 1000m SD
Gull: Lisa Sheriff - K1 3000m SD
Sølv: Lisa Sheriff - K1 200m SD
Sølv: Mira Verås Larsen - K1 500m SD
Sølv: Mira Verås Larsen - K1 1000m SD
Sølv: Mira Verås Larsen - K1 3000m SD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Morten Minde/Mathias Hamar/Nicolai Brekke/Martin Befring - K4 500m UH
Gull: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 3000m UH
Sølv: Sindre Berg/Martin Befring - K2 200m UH
Sølv: Morten Minde/Mathias Hamar - K2 500m UH
Bronse: Sindre Berg/Martin Befring - K2 500m UH

UM UM

Sølv: Mathias Hamar - K1 500m UH
Sølv: Mathias Hamar - K1 2500m UH
Bronse: Martin Befring - K1 200m UH
Bronse: Martin Befring - K1 500m UH
Bronse: Morten Minde - K1 2500m UH

EM

6. plass: Bendik Storm Iversen - K1 500m JH

EM maraton

8. plass: Mira Falch/Linn Siri Dahl - K2 18000m JD
8. plass: Jo Nordskar - K1 21000m JH
8. plass: Hege Brannsten - K1 21000m SD

Nordisk

Sølv: Øyvind Ødegård/Eivind Vedlog/Martin Minde/Dag Espen Speich - K4 500m JH
Bronse: Mira Verås Larsen - K1 500m JD
Bronse: Linn Siri Dahl/Mira Verås Larsen/Julie Byhring/Tone Alise Øvergaard - K4 500m JD
Bronse: Lisa Sheriff - K1 1000m
Bronse: Gøran Slengesol/Carl-Emil Askildsen - K2 1000m
Bronse: Øyvind Ødegård/Eivind Vedlog/Martin Minde/Dag Espen Speich - K4 1000m JH
Bronse: Martin Minde/Dag Espen Speich - K2 1000m JH
Bronse: Lisa Sheriff - K1 5000m
Bronse: Jo Nordskar - K1 5000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Lisa Sheriff/Hege Brannsten/Mira Verås Larsen/Hege Blichfeldt Sheriff - K4 200m SD
Gull: Lisa Sheriff/Hege Brannsten - K2 200m SD
Gull: Martin Minde/Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Jo Nordskar - K4 200m JH
Gull: Martin Minde/Bendik Storm Iversen - K2 200m JH
Gull: Martin Minde/Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Jo Nordskar - K4 500m JH
Gull: Martin Minde/Bendik Storm Iversen - K2 500m JH
Gull: Lisa Sheriff/Hege Brannsten - K2 500m SD
Gull: Lisa Sheriff/Hege Brannsten/Mira Verås Larsen/Hege Blichfeldt Sheriff - K4 500m SD
Gull: Lisa Sheriff/Hege Brannsten - K2 1000m SD
Gull: Martin Minde/Dag Espen Speich - K2 1000m JH
Gull: Martin Minde/Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Jo Nordskar - K4 1000m JH
Gull: Martin Minde/Bendik Storm Iversen - K2 3000m JH
Gull: Lisa Sheriff/Hege Brannsten - K2 3000m SD
Sølv: Dag Espen Speich/Jo Nordskar - K2 500m JH
Sølv: Roger Strevens/Carl-Emil Askildsen - K2 1000m SH
Sølv: Jo Nordskar/Bendik Storm Iversen - K2 1000m JH
Bronse: Carl-Emil Askildsen/Bendik Storm Iversen/Martin Minde/Roger Strevens - K4 500m SH
Bronse: Martin Traaseth/Gjermund Nordskar - K2 500m JH
Bronse: Mira Verås Larsen/Nina Bruaas - K2 1000m JD
Bronse: Martin Minde/Bendik Storm Iversen - K2 1000m JH
Bronse: Martin Traaseth/Gjermund Nordskar - K2 3000m JH
Bronse: Mira Verås Larsen/Nina Bruaas - K2 3000m JD

NM NM

Gull: Bendik Storm Iversen - K1 200m JH
Gull: Mira Verås Larsen - K1 500m JD
Gull: Bendik Storm Iversen - K1 500m JH
Gull: Mira Verås Larsen - K1 1000m JD
Gull: Bendik Storm Iversen - K1 1000m JH
Gull: Bendik Storm Iversen - K1 3000m JH

NM maraton NM

Gull: Bendik Iversen - K1 21000m JH

NM NM

Sølv: Lisa Sheriff - K1 200m SD
Sølv: Hege Brannsten - K1 500m SD
Sølv: Martin Minde - K1 500m JH
Sølv: Dag Espen Speich - K1 1000m JH
Sølv: Hege Brannsten - K1 1000m SD
Sølv: Jo Nordskar - K1 3000m JH
Sølv: Hege Brannsten - K1 3000m SD
Sølv: Mira Verås Larsen - K1 3000m JD

NM maraton NM

Sølv: Jo Nordskar - K1 21000m JH

NM NM

Bronse: Martin Minde - K1 200m JH
Bronse: Lisa Sheriff - K1 500m SD
Bronse: Dag Espen Speich - K1 500m JH
Bronse: Martin Minde - K1 1000m JH
Bronse: Lisa Sheriff - K1 1000m SD
Bronse: Martin Minde - K1 3000m JH
Bronse: Lisa Sheriff - K1 3000m SD

OL

5. plass: Jakob Norenberg/Alexander Wefald/Andreas Gjersøe/Mattis Næss - K4 1000m SH

EM

Sølv: Andreas Gjersøe/Mattis Næss/Jakob Norenberg/Alexander Wefald - K4 1000m SH

Nordisk

Gull: Andreas Nordberg/Martin Minde/Espen Almeland Kalland/Gøran Slengesol - K4 1000m JH
Sølv: Andreas Nordberg/Martin Minde/Espen Almeland Kalland/Gøran Slengesol - K4 200m JH
Sølv: Andreas Nordberg/Martin Minde/Espen Almeland Kalland/Gøran Slengesol - K4 500m JH
Sølv: Linn Siri Dahl/Lisa Sheriff - K2 500m JD
Sølv: Linn Siri Dahl/Lisa Sheriff/Hanna Rytter Hasle/Mira Verås Larsen - K4 500m JD
Sølv: Lisa Sheriff - K1 1000m JD
Sølv: Linn Siri Dahl/Lisa Sheriff - K2 1000m JD
Sølv: Linn Siri Dahl/Lisa Sheriff/Hanna Rytter Hasle/Mira Verås Larsen - K4 1000m JD
Sølv: Lisa Sheriff - K1 5000m JD
Bronse: Andreas Nordberg/Martin Minde - K2 500m JH
Bronse: Linn Siri Dahl/Mira Verås Larsen - K2 5000m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Martin Minde/Dag Espen Speich/Jo Nordskar/Carl-Emil Askildsen - K4 200m JH
Gull: Mira Verås Larsen/Hanna Rytter Hasle - K2 200m JD
Gull: Lisa Sheriff/Hege Brannsten - K2 500m SD
Gull: Hege Brannsten/Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen/Hanna Rytter Hasle - K4 500m SD
Gull: Mira Verås Larsen/Hanna Rytter Hasle - K2 500m JD
Gull: Lisa Sheriff/Hege Brannsten - K2 1000m SD
Gull: Mira Verås Larsen/Hanna Rytter Hasle - K2 1000m JD
Gull: Martin Minde/Dag Espen Speich/Jo Nordskar/Carl-Emil Askildsen - K4 1000m JH
Gull: Lisa Sheriff/Hege Brannsten - K2 3000m SD
Sølv: Hege Brannsten/Lisa Sheriff - K2 200m SD
Sølv: Martin Minde/Dag Espen Speich/Jo Nordskar/Carl-Emil Askildsen - K4 500m JH
Sølv: Dag Espen Speich/Jo Nordskar - K2 3000m JH
Bronse: Martin Minde/Carl-Emil Askildsen - K2 200m JH

NM NM

Gull: Andreas Gjersøe - K1 200m SH
Gull: Lisa Sheriff - K1 500m JD
Gull: Lisa Sheriff - K1 1000m JD

NM maraton NM

Gull: Lisa Sheriff - K1 18000m JD

NM NM

Sølv: Lisa Sheriff - K1 200m JD
Sølv: Andreas Gjersøe - K1 500m SH
Bronse: Mira Verås Larsen - K1 200m JD
Bronse: Mira Verås Larsen - K1 500m JD
Bronse: Mira Verås Larsen - K1 1000m JD
Bronse: Andreas Gjersøe - K1 1000m SH

NM maraton NM

Bronse: Mira Falch - K1 18000m JD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Stig Kvande/Øystein Andreassen - K2 3000m UH
Bronse: Gjermund Nordskar/Morten Minde/Fridtjof Falch/Martin Traaseth - K4 500m UH

UM UM

Bronse: Martin Traaseth - K1 3000m UH

Nordisk

Gull: Bendik Storm Iversen - K1 200m UH
Gull: Bendik Storm Iversen/Martin Minde - K2 500m UH
Gull: Martin Minde - K1 500m UH
Bronse: Lisa Sheriff/Line Henriksen/Lise Revheim Sandal/Martine Lefsaker - K4 200m JD
Bronse: Øystein Bøhler - K1 500m
Bronse: Lisa Sheriff/Line Henriksen/Lise Revheim Sandal/Martine Lefsaker - K4 500m JD
Bronse: Martin Minde/Jo Nordskar/Dag Espen Speich/Øyvind Ødegård - K4 500m UH
Bronse: Øystein Bøhler - K1 1000m
Bronse: Carl-Emil Askildsen/Andreas Nordberg/Gøran Slengesol/Arne Bruaas - K4 1000m JH
Bronse: Carl-Emil Askildsen/Andreas Nordberg - K2 1000m JH
Bronse: Martin Minde - K1 2500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli - K2 200m SH
Gull: Martin Minde/Arne Bruaas/Carl-Emil Askildsen/Jo Nordskar - K4 200m JH
Gull: Hege Brannsten/Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen/Hege Blichfeldt Sheriff - K4 200m SD
Gull: Hege Brannsten/Lisa Sheriff - K2 500m SD
Gull: Hanna Rytter Hasle/Lisa Sheriff - K2 500m JD
Gull: Hanna Rytter Hasle/Mira Verås Larsen - K2 1000m JD
Gull: Hege Brannsten/Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen/Hege Blichfeldt Sheriff - K4 1000m SD
Gull: Hege Brannsten/Lisa Sheriff - K2 1000m SD
Sølv: Hege Brannsten/Lisa Sheriff - K2 200m SD
Sølv: Arne Bruaas/Carl-Emil Askildsen - K2 200m JH
Sølv: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 200m JD
Sølv: Arne Bruaas/Andreas Gjersøe/Øystein Bøhler/Robby Roarsen Haugli - K4 500m SH
Sølv: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli - K2 500m SH
Sølv: Martin Minde/Arne Bruaas/Jo Nordskar/Carl-Emil Askildsen - K4 500m JH
Sølv: Arne Bruaas/Carl-Emil Askildsen - K2 500m JH
Sølv: Martin Minde/Arne Bruaas/Jo Nordskar/Carl-Emil Askildsen - K4 1000m JH
Sølv: Hege Brannsten/Lisa Sheriff - K2 3000m SD
Bronse: Jørgen Kvaleid/Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Øystein Bøhler - K4 200m SH
Bronse: Ole Magnus Fevang/Andreas Nordberg/David Knudsen/Øystein Andreassen - K4 500m JH
Bronse: Øystein Bøhler/Robby Roarsen Haugli - K2 1000m SH
Bronse: Ole Magnus Fevang/Andreas Nordberg/David Knudsen/Øystein Andreassen - K4 1000m JH
Bronse: Arne Bruaas/Carl-Emil Askildsen - K2 1000m JH
Bronse: Øystein Bøhler/Andreas Gjersøe - K2 3000m SH

NM NM

Gull: Andreas Gjersøe - K1 200m SH
Gull: Lisa Sheriff - K1 1000m JD
Gull: Hege Brannsten - K1 3000m SD
Gull: Lisa Sheriff - K1 3000m JD

NM maraton NM

Gull: Lisa Sheriff - K1 18000m JD

NM NM

Sølv: Robby Roarsen Haugli - K1 200m SH
Sølv: Hege Brannsten - K1 200m SD
Sølv: Lisa Sheriff - K1 200m JD
Sølv: Andreas Gjersøe - K1 500m SH
Sølv: Hege Brannsten - K1 500m SD
Sølv: Lisa Sheriff - K1 500m JD
Sølv: Hege Brannsten - K1 1000m SD
Bronse: Mira Verås Larsen - K1 200m JD
Bronse: Andreas Gjersøe - K1 1000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Bendik Storm Iversen/Martin Minde - K2 200m UH
Gull: Gjermund Nordskar/Martin Minde/Dag Espen Speich/Jo Nordskar - K4 500m UH
Gull: Bendik Storm Iversen/Martin Minde - K2 500m UH
Gull: Jo Nordskar/Dag Espen Speich - K2 3000m UH
Sølv: Mira Verås Larsen/Hanna Rytter Hasle - K2 200m UD
Sølv: Jo Nordskar/Dag Espen Speich - K2 200m UH
Sølv: Mira Verås Larsen/Hanna Rytter Hasle - K2 500m UD
Sølv: Jo Nordskar/Dag Espen Speich - K2 500m UH
Sølv: Mira Verås Larsen/Hanna Rytter Hasle/Mari Bruaas/ Sandal - K4 500m UD
Sølv: Gjermund Nordskar/Martin Minde - K2 3000m UH

UM UM

Gull: Martin Minde - K1 200m UH
Gull: Martin Minde - K1 500m UH
Gull: Martin Minde - K1 2500m UH
Sølv: Dag Espen Speich - K1 200m UH
Sølv: Mira Verås Larsen - K1 500m UD
Sølv: Jo Nordskar - K1 500m UH
Sølv: Mira Verås Larsen - K1 2500m UD
Sølv: Jo Nordskar - K1 2500m UH
Bronse: Hanna Rytter Hasle - K1 200m UD
Bronse: Jo Nordskar - K1 200m UH
Bronse: Hanna Rytter Hasle - K1 500m UD

VM

6. plass: Andreas Gjersøe/Mattis Næss/Alexander Wefald/Per Martin Fevang - K4 1000m SH
7. plass: Andreas Gjersøe/Mattis Næss - K2 500m SH

EM

4. plass: Andreas Gjersøe/Mattis Næss/Eirik Verås Larsen/Nils Olav Fjeldheim - K4 1000m SH
8. plass: Andreas Gjersøe/Mattis Næss - K2 500m SH
9. plass: Hege Brannsten - K1 1000m SD

Nordisk

Gull: Øystein Ree Ofstad - K1 500m JH
Gull: Øystein Ree Ofstad - K1 1000m JH
Gull: Ole Magnus Fevang/Øystein Ree Ofstad/Kristoffer Karlsen/Øyvind Bruserud - K4 1000m JH
Sølv: Espen Almeland Kalland/Bendik Storm Iversen/Martin Minde/Karl Vegard Antonsen - K4 500m UH
Bronse: Ole Magnus Fevang/Øystein Ree Ofstad/Kristoffer Karlsen/Nils Magne Hordnes - K4 200m JH
Bronse: Bendik Storm Iversen - K1 200m UH
Bronse: Lisa Sheriff - K1 200m UD
Bronse: Lisa Sheriff/Johanne Henriksen/Linn Siri Dahl/Mira Verås Larsen - K4 200m UD
Bronse: Espen Almeland Kalland/Bendik Storm Iversen/Øyvind jr Sølberg/Karl Vegard Antonsen - K4 200m UH
Bronse: Carl-Emil Askildsen/Dag Espen Speich/Øyvind jr Sølberg/Andreas Nordberg - K4 500m UH
Bronse: Hanna Rytter Hasle/Johanne Henriksen/Linn Siri Dahl/Mira Verås Larsen - K4 500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli - K2 200m SH
Gull: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Rasmus Bugge/Jørgen Kvaleid - K4 200m SH
Gull: Øystein Ree Ofstad/Carl-Emil Askildsen - K2 500m JH
Gull: Øystein Ree Ofstad/Martin Minde - K2 1000m JH
Sølv: Øystein Ree Ofstad/Carl-Emil Askildsen - K2 200m JH
Sølv: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Rasmus Bugge/Jørgen Kvaleid - K4 500m SH
Sølv: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli - K2 500m SH
Sølv: Andreas Gjersøe/Øystein Bøhler/Rasmus Bugge/Øystein Ree Ofstad - K4 1000m SH
Bronse: Marit Grindheim/ Godøy/ Sandal/ Grundseth - K4 200m SD
Bronse: Hanna Rytter Hasle/Lisa Sheriff/ Enkerud/Mira Verås Larsen - K4 500m SD
Bronse: Mira Verås Larsen/Lisa Sheriff - K2 1000m SD
Bronse: Andreas Gjersøe/Rasmus Bugge - K2 1000m SH
Bronse: Marit Grindheim/ Godøy/ Sandal/ Grundseth - K4 1000m SD
Bronse: Nils Magne Hordnes/ Sandal - K2 1000m JH
Bronse: Andreas Gjersøe/Øystein Bøhler/Rasmus Bugge/Øystein Ree Ofstad - K4 10000m SH

NM NM

Gull: Andreas Gjersøe - K1 200m SH
Gull: Andreas Gjersøe - K1 500m SH
Gull: Øystein Ree Ofstad - K1 500m JH
Gull: Øystein Ree Ofstad - K1 1000m JH
Sølv: Hege Brannsten - K1 200m SD
Sølv: Lisa Sheriff - K1 200m JD
Sølv: Øystein Ree Ofstad - K1 200m JH
Sølv: Hege Brannsten - K1 500m SD
Bronse: Hege Brannsten - K1 1000m SD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Carl-Emil Askildsen/Martin Minde - K2 200m UH
Gull: Mira Verås Larsen/Lisa Sheriff - K2 500m UD
Gull: Bendik Storm Iversen/Martin Minde/Jo Nordskar/Carl-Emil Askildsen - K4 500m UH
Gull: Carl-Emil Askildsen/Martin Minde - K2 500m UH
Sølv: Andreas Nordberg/David Knutsen/Stig Kvande/Øystein Andreassen - K4 500m UH
Sølv: Martin Minde/Carl-Emil Askildsen - K2 2500m UH
Bronse: Jo Nordskar/Dag Espen Speich - K2 200m UH
Bronse: Jo Nordskar/Dag Espen Speich - K2 2500m UH

UM UM

Gull: Bendik Storm Iversen - K1 200m UH
Gull: Bendik Storm Iversen - K1 500m UH
Sølv: Lisa Sheriff - K1 200m UD
Sølv: Mira Verås Larsen - K1 500m UD
Sølv: Mira Verås Larsen - K1 2500m UD
Sølv: Bendik Storm Iversen - K1 2500m UH
Bronse: Mira Verås Larsen - K1 200m UD
Bronse: Hanna Rytter Hasle - K1 500m UD
Bronse: Martin Minde - K1 500m UH
Bronse: Martin Minde - K1 2500m UH

EM

5. plass: Andreas Gjersøe/Nils Olav Fjeldheim/Eirik Verås Larsen/Mattis Næss - K4 500m SH
6. plass: Andreas Gjersøe - K1 200m SH
6. plass: Andreas Gjersøe/Alexander Wefald/Jostein Langslet/Mattis Næss - K4 1000m SH

VM

7. plass: Andreas Gjersøe/Nils Olav Fjeldheim/Eirik Verås Larsen/Mattis Næss - K4 500m SH
8. plass: Andreas Gjersøe - K1 200m SH
8. plass: Andreas Gjersøe/Alexander Wefald/Jostein Langslet/Mattis Næss - K4 1000m SH

Nordisk

Sølv: Mats M. Christensen/Richard Bølgen/Kristian Cook/Øystein Ree Ofstad - K4 1000m JH
Bronse: Mats M. Christensen/Richard Bølgen/Kristian Cook/Øystein Ree Ofstad - K4 200m JH
Bronse: Line Henriksen/Lisa Sheriff/Lise Revheim Sandal/Lene Brastad Larsen - K4 200m UD
Bronse: Mats M. Christensen/Richard Bølgen/Kristian Cook/Øystein Ree Ofstad - K4 500m JH
Bronse: Line Henriksen/Lisa Sheriff - K2 2500m UD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Ole Christian Olsen/Jørgen Kvaleid - K4 200m SH
Gull: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli - K2 200m SH
Gull: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli - K2 500m SH
Gull: Andreas Gjersøe/Øystein Bøhler - K2 10000m SH
Sølv: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Ole Christian Olsen/Jørgen Kvaleid - K4 500m SH
Sølv: Andreas Gjersøe/Rasmus Bugge - K2 1000m SH

NM NM

Gull: Andreas Gjersøe - K1 200m SH
Gull: Hege Brannsten - K1 500m SD
Gull: Hege Brannsten - K1 5000m SD
Sølv: Hege Brannsten - K1 200m SD
Sølv: Lisa Sheriff - K1 200m JD
Sølv: Andreas Gjersøe - K1 500m SH
Sølv: Lisa Sheriff - K1 500m JD
Bronse: Hege Brannsten - K1 1000m SD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 500m UD
Gull: Bendik Storm Iversen/Carl-Emil Askildsen/Arne Bruaas/Martin Minde - K4 500m UH
Gull: Lisa Sheriff/Mira Verås Larsen - K2 2500m UD
Sølv: Lisa Sheriff/Hanna Rytter Hasle - K2 200m UD
Sølv: Bendik Storm Iversen/Carl-Emil Askildsen - K2 200m UH
Sølv: Arne Bruaas/Martin Minde - K2 500m UH
Sølv: Lisa Sheriff/Hanna Rytter Hasle/Mira Verås Larsen/Mari Bruaas - K4 500m UD
Sølv: Bendik Storm Iversen/Carl-Emil Askildsen - K2 2500m UH
Bronse: Arne Bruaas/Martin Minde - K2 200m UH
Bronse: Arne Bruaas/Martin Minde - K2 2500m UH

UM UM

Gull: Lisa Sheriff - K1 200m UD
Gull: Lisa Sheriff - K1 500m UD
Gull: Lisa Sheriff - K1 2500m UD

VM

6. plass: Tom Selvik/Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Nils Olav Fjeldheim - K4 500m SH
6. plass: Tom Selvik/Eirik Verås Larsen/Robby Roarsen Haugli/Nils Olav Fjeldheim - K4 1000m SH

EM

4. plass: Knut Holmann/Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Nils Olav Fjeldheim - K4 200m SH
5. plass: Eirik Verås Larsen/Tom Selvik/Robby Roarsen Haugli/Nils Olav Fjeldheim - K4 1000m SH

Nordisk

Sølv: André Hermansen - K2 500m JH
Bronse: André Hermansen - K1 1000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli - K2 200m SH
Gull: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Ole Christian Olsen/Jørgen Kvaleid - K4 200m SH
Gull: André Hermansen/Jørgen Veie Færevaag - K2 200m JH
Gull: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli - K2 500m SH
Gull: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Ole Christian Olsen/Jørgen Kvaleid - K4 500m SH
Gull: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli - K2 1000m SH
Gull: Hege Brannsten/Kornelia Stensdal/Hege Blichfeldt Sheriff/Marie Härden - K4 1000m SD
Gull: André Hermansen/Martin Bøhler - K2 5000m JH
Sølv: Hege Brannsten/Kornelia Stensdal/Karin Härden/Marie Härden - K4 200m SD
Sølv: Hege Brannsten/Kornelia Stensdal - K2 200m SD
Sølv: Hege Brannsten/Kornelia Stensdal - K2 500m SD
Sølv: Hege Brannsten/Kornelia Stensdal/Karin Härden/Marie Härden - K4 500m SD
Sølv: Hege Brannsten/Kornelia Stensdal - K2 1000m SD
Sølv: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Ole Christian Olsen/Jørgen Kvaleid - K4 1000m SH
Bronse: Ole Christian Olsen/Jørgen Kvaleid - K2 200m SH
Bronse: André Hermansen/Jørgen Veie Færevaag - K2 500m JH
Bronse: André Hermansen/Jørgen Veie Færevaag - K2 1000m JH
Bronse: Hege Brannsten/Kornelia Stensdal - K2 5000m SD
Bronse: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli - K2 10000m SH

NM NM

Gull: Hege Brannsten - K1 200m SD
Gull: Andreas Gjersøe - K1 200m SH
Gull: Hege Brannsten - K1 5000m SD
Sølv: Hege Brannsten - K1 500m SD
Sølv: André Hermansen - K1 500m JH
Sølv: Hege Brannsten - K1 1000m SD
Sølv: André Hermansen - K1 1000m JH
Sølv: Jørgen Veie Færevaag - K1 5000m JH

NM maraton NM

Sølv: Clive Jones - K1 25000m SH

NM NM

Bronse: Kornelia Stensdal - K1 200m SD
Bronse: André Hermansen - K1 200m JH
Bronse: André Hermansen - K1 5000m JH

Nordisk

Gull: Nils Olav Fjeldheim/Andreas Gjersøe - K2 200m SH
Sølv: Robby Roarsen Haugli/Eirik Verås Larsen/Ole Christian Olsen/Andreas Gjersøe - K4 500m SH
Bronse: Robby Roarsen Haugli/Ole Christian Olsen - K2 200m SH
Bronse: Robby Roarsen Haugli - K1 500m SH
Bronse: Nils Olav Fjeldheim/Andreas Gjersøe - K2 500m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Robby Roarsen Haugli/Andreas Gjersøe - K2 200m SH
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten - K2 200m SD
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten/Hilde Glomsås/Kjersti Olsen - K4 200m SD
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten - K2 500m SD
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten/Hilde Glomsås/Kjersti Olsen - K4 500m SD
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten/Hilde Glomsås/Kjersti Olsen - K4 1000m SD
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten - K2 1000m SD
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten/Hilde Glomsås/Kjersti Olsen - K4 5000m SD
Sølv: André Hermansen/Ole Christian Olsen/Robby Roarsen Haugli/Andreas Gjersøe - K4 200m SH
Sølv: André Hermansen/Ole Christian Olsen/Robby Roarsen Haugli/Andreas Gjersøe - K4 500m SH
Sølv: Robby Roarsen Haugli/Andreas Gjersøe - K2 500m SH
Sølv: Robby Roarsen Haugli/Andreas Gjersøe - K2 1000m SH
Sølv: Jørgen Veie Færevaag/André Hermansen - K2 1000m JH
Bronse: Jørgen Veie Færevaag/André Hermansen - K2 500m JH
Bronse: André Hermansen/Ole Christian Olsen/Robby Roarsen Haugli/Andreas Gjersøe - K4 1000m SH
Bronse: H Haaverstad/E Norin/André Hermansen/Martin Bøhler - K4 1000m JH

NM NM

Gull: Andreas Gjersøe - K1 200m SH
Bronse: Kornelia Stensdal - K1 200m SD
Bronse: Robby Roarsen Haugli - K1 200m SH
Bronse: Kornelia Stensdal - K1 500m SD
Bronse: Robby Roarsen Haugli - K1 500m SH
Bronse: Kornelia Stensdal - K1 1000m SD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Sølv: Jørgen Veie Færevaag/Øystein Bøhler - K2 2500m UH
Bronse: Jørgen Veie Færevaag/Øystein Bøhler - K2 200m UH
Bronse: Jørgen Veie Færevaag/Øystein Bøhler - K2 500m UH

UM UM

Gull: Jørgen Veie Færevaag - K1 200m UH
Gull: Jørgen Veie Færevaag - K1 500m UH
Gull: Jørgen Veie Færevaag - K1 2500m UH

Nordisk

Gull: Nils Olav Fjeldheim/Andreas Gjersøe - K2 500m JH
Sølv: Hege Brannsten - K1 200m SD
Sølv: Tom Selvik/Robby Roarsen Haugli - K2 1000m SH
Sølv: Nils Olav Fjeldheim/Andreas Gjersøe - K2 1000m JH
Sølv: Nils Olav Fjeldheim/Andreas Gjersøe - K2 5000m JH
Bronse: Hege Brannsten - K1 500m SD
Bronse: Hege Brannsten/Marianne Fjeldheim/Christine Knudsen/May Lise Håland - K4 500m SD
Bronse: Hege Brannsten/Marianne Fjeldheim - K2 500m SD
Bronse: Hege Brannsten - K1 1000m SD
Bronse: Hege Brannsten/Marianne Fjeldheim - K2 1000m SD
Bronse: Hege Brannsten/Marianne Fjeldheim - K2 5000m SD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Andreas Gjersøe/Jørgen Kvaleid - K2 200m JH
Gull: Andreas Gjersøe/Jørgen Kvaleid - K2 500m JH
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten - K2 500m SD
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten/Kari Ofstad/Barbro Røkenes - K4 500m SD
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten - K2 1000m SD
Gull: Christine Knudsen/Hege Brannsten - K2 5000m SD
Sølv: Christine Knudsen/Hege Brannsten - K2 200m SD
Sølv: Andreas Gjersøe/Jørgen Kvaleid - K2 1000m JH
Sølv: Andreas Gjersøe/Jørgen Kvaleid - K2 5000m JH
Bronse: Kari Ofstad/Barbro Røkenes - K2 200m SD
Bronse: Kari Ofstad/Barbro Røkenes - K2 500m SD
Bronse: Kari Ofstad/Barbro Røkenes - K2 5000m SD

NM NM

Gull: Hege Brannsten - K1 200m SD
Gull: Hege Brannsten - K1 500m SD
Gull: Hege Brannsten - K1 1000m SD
Gull: Hege Brannsten - K1 5000m SD
Sølv: Andreas Gjersøe - K1 200m JH
Sølv: Andreas Gjersøe - K1 500m JH
Sølv: Andreas Gjersøe - K1 1000m JH
Bronse: Jørgen Kvaleid - K1 200m JH
Bronse: Andreas Gjersøe - K1 5000m JH

Nordisk maraton

Bronse: Andreas Gjersøe/Stian Sigurdsen - K2 21000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Hege Brannsten/Christine Knudsen - K2 200m SD
Gull: Hege Brannsten/Christine Knudsen/Kari Ofstad/Kristine Næss - K4 500m SD
Gull: Hege Brannsten/Christine Knudsen - K2 500m SD
Gull: Hege Brannsten/Christine Knudsen - K2 1000m SD
Gull: Hege Brannsten/Christine Knudsen/Kari Ofstad/Kristine Næss - K4 1000m SD
Gull: Hege Brannsten/Christine Knudsen - K2 5000m SD
Sølv: Andreas Gjersøe/Jørgen Kvaleid - K2 200m JH
Sølv: Andreas Gjersøe/Jørgen Kvaleid - K2 500m JH
Sølv: Andreas Gjersøe/Jørgen Kvaleid - K2 1000m JH
Bronse: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli - K2 200m SH
Bronse: Andreas Gjersøe/Jørgen Kvaleid/J Asvald/André Hermansen - K4 500m JH

NM NM

Gull: Andreas Gjersøe - K1 200m JH
Gull: Hege Brannsten - K1 200m SD
Gull: Andreas Gjersøe - K1 500m JH
Gull: Hege Brannsten - K1 500m SD
Gull: Hege Brannsten - K1 1000m SD
Gull: Hege Brannsten - K1 5000m SD
Sølv: Andreas Gjersøe - K1 5000m JH
Bronse: Andreas Gjersøe - K1 1000m JH

Nordisk

Sølv: Nils Olav Fjeldheim/Andreas Gjersøe - K2 500m UH
Sølv: Nils Olav Fjeldheim/Andreas Gjersøe - K2 2500m UH
Bronse: Ole Christian Olsen/Christian Ellingsen/Stian Sigurdsen/Robby Roarsen Haugli - K4 1000m JH
Bronse: Hege Brannsten - K1 5000m SD
Bronse: Robby Roarsen Haugli/Stian Sigurdsen - K2 5000m JH
Bronse: Hege Brannsten/Tone Rasmussen - K2 5000m SD

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Jørgen Kvaleid/Henrik Holst - K4 500m JH
Sølv: Hege Brannsten/Barbro Røkenes/Marie Härden/Susanne Øksnes - K4 500m SD
Sølv: Hege Brannsten/Barbro Røkenes - K2 500m SD
Sølv: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Jørgen Kvaleid/Henrik Holst - K4 500m JH
Sølv: Hege Brannsten/Barbro Røkenes/Marie Härden/Susanne Øksnes - K4 500m SD
Sølv: Hege Brannsten/Barbro Røkenes - K2 500m SD
Sølv: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli - K2 1000m JH
Sølv: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Jan I. Petersen/Henrik Holst - K4 1000m JH
Sølv: Hege Brannsten/Barbro Røkenes/Marie Härden/Susanne Øksnes - K4 1000m SD
Sølv: Hege Brannsten/Barbro Røkenes - K2 1000m SD
Sølv: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Jan I. Petersen/Henrik Holst - K4 1000m JH
Sølv: Hege Brannsten/Barbro Røkenes - K2 1000m SD
Bronse: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli - K2 500m JH
Bronse: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli - K2 500m JH
Bronse: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli - K2 5000m JH
Bronse: Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli - K2 5000m JH

NM NM

Gull: Hege Brannsten - K1 500m SD
Gull: Hege Brannsten - K1 500m SD
Gull: Hege Brannsten - K1 1000m SD
Gull: Hege Brannsten - K1 1000m SD
Gull: Hege Brannsten - K1 5000m SD
Gull: Hege Brannsten - K1 5000m SD

NM maraton NM

Gull: Arne B Sletsjøe - K1 25000m SH

NM NM

Sølv: Robby Roarsen Haugli - K1 1000m JH
Sølv: Robby Roarsen Haugli - K1 1000m JH
Bronse: Robby Roarsen Haugli - K1 500m JH
Bronse: Robby Roarsen Haugli - K1 500m JH
Bronse: Arne B Sletsjøe - K1 1000m SH
Bronse: Arne B Sletsjøe - K1 1000m SH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Andreas Gjersøe/Jørgen Kvaleid - K2 500m UH
Gull: Andreas Gjersøe/Jørgen Kvaleid - K2 500m UH
Sølv: Andreas Gjersøe/André Hermansen/Martin O Hansen/Jørgen Kvaleid - K4 500m UH
Sølv: Andreas Gjersøe/André Hermansen/Martin O Hansen/Jørgen Kvaleid - K4 500m UH
Sølv: Andreas Gjersøe/Jørgen Kvaleid - K2 2500m UH
Sølv: Andreas Gjersøe/Jørgen Kvaleid - K2 2500m UH

UM UM

Sølv: Andreas Gjersøe - K1 500m UH
Sølv: Andreas Gjersøe - K1 500m UH
Sølv: Andreas Gjersøe - K1 2500m UH
Sølv: Andreas Gjersøe - K1 2500m UH

VM

4. plass: Arne B Sletsjøe/Arne Johan Almeland/Svein Egil Solvang/Torgeir Toppe - K4 10000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Robby Roarsen Haugli/Martin O Hansen/Stian Elton/Henrik Holst - K4 500m JH
Gull: Marie Härden/Kornelia Stensdal/Anette Bergh/Stine Skinnes - K4 500m JD
Gull: Marie Härden/Kornelia Stensdal/Anette Bergh/Siv Kristin Strømnes - K4 1000m JD
Sølv: Hege Brannsten/Kornelia Stensdal/Barbro Røkenes/Hege Blichfeldt Sheriff - K4 500m SD
Sølv: Hege Brannsten/Hege Blichfeldt Sheriff - K2 500m SD
Sølv: Robby Roarsen Haugli/Jan I. Petersen/Stian Elton/Henrik Holst - K4 1000m JH
Sølv: Hege Brannsten/Kornelia Stensdal/Barbro Røkenes/Hege Blichfeldt Sheriff - K4 1000m SD
Sølv: Hege Brannsten/Barbro Røkenes - K2 1000m SD
Bronse: Robby Roarsen Haugli/Henrik Holst - K2 500m JH
Bronse: Robby Roarsen Haugli/Stian Elton - K2 5000m JH
Bronse: Hege Brannsten/Hege Blichfeldt Sheriff - K2 5000m SD

NM NM

Sølv: Hege Brannsten - K1 500m SD
Bronse: Hege Brannsten - K1 1000m SD
Bronse: Hege Brannsten - K1 5000m SD

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Marie Härden/Kornelia Stensdal - K2 500m UD
Gull: Marie Härden/Kornelia Stensdal - K2 2500m UD
Gull: Martin O Hansen/Andreas Gjersøe - K2 2500m UH
Sølv: Martin O Hansen/Andreas Gjersøe/Jørgen Kvaleid/ Aune - K4 500m UH
Sølv: Martin O Hansen/Andreas Gjersøe - K2 500m UH
Sølv: Marie Härden/Kornelia Stensdal/Maren O. Hansen/Anne Rikke Lia - K4 500m UD

UM UM

Gull: Martin O Hansen - K1 2500m UH
Sølv: Marie Härden - K1 2500m UD
Bronse: Kornelia Stensdal - K1 200m UD
Bronse: Martin O Hansen - K1 200m UH
Bronse: Martin O Hansen - K1 500m UH
Bronse: Andreas Gjersøe - K1 2500m UH

VM

7. plass: Arne B Sletsjøe/Harald Amundsen/Morten Ivarsen/Lars Ivar Gran - K4 10000m SH
8. plass: Arne B Sletsjøe/Harald Amundsen - K2 1000m SH

Nordisk

Gull: Andrew Sheriff - K1 500m SH
Sølv: Wenche Lægreid/Kathrine Aschehoug - K2 500m SD
Sølv: Ingeborg Rasmussen/Wenche Lægreid/Kathrine Aschehoug/Tone Rasmussen - K4 500m SD
Bronse: Andrew Sheriff/Eddie Kalleklev - K2 500m SH
Bronse: Eva Selvik/Barbro Røkenes/Janne Kvanvik/Bente Stokke - K4 500m JD

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Arne B Sletsjøe/Håkon Haug - K2 10000m SH
Sølv: Barbro Røkenes/Ingeborg Krange - K2 500m JD
Sølv: Arne B Sletsjøe/Håkon Haug - K2 500m SH
Sølv: Hege Blichfeldt Sheriff/Anette Resch/Kathrine Aschehoug/Barbro Røkenes - K4 500m SD
Sølv: Kathrine Aschehoug/Barbro Røkenes - K2 500m SD
Sølv: Kathrine Aschehoug/Barbro Røkenes - K2 1000m SD
Bronse: Arne B Sletsjøe/Håkon Haug - K2 1000m SH

NM NM

Gull: Andrew Sheriff - K1 500m SH
Gull: Arne B Sletsjøe - K1 10000m SH

NM maraton NM

Gull: Barbro Røkenes - K1 21000m SD

NM NM

Sølv: Arne B Sletsjøe - K1 1000m SH
Bronse: Barbro Røkenes - K1 1000m JD
Bronse: Kathrine Aschehoug - K1 5000m SD

UM UM

Sølv: Hans Christian Ly - K1 500m UH

Nordisk

Sølv: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink/Geir Kvillum/Frank Johannesen - K4 500m SH
Sølv: Arne B Sletsjøe - K1 500m SH
Sølv: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink/Geir Kvillum/Frank Johannesen - K4 1000m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Johan Brekke/Jan Konow - K2 1000m JH
Bronse: Johan Marius Ly/Jan Konow - K2 5000m JH

NM NM

Sølv: Arne B Sletsjøe - K1 10000m SH
Bronse: Hege Blichfeldt Sheriff - K1 5000m SD

VM

Sølv: Arne B Sletsjøe/Harald Amundsen/Lars Ivar Gran/Geir Kvillum - K4 10000m SH

Nordisk

Sølv: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink/Geir Kvillum/Frank Johannesen - K4 500m SH
Sølv: Ingeborg Rasmussen/Hege Blichfeldt Sheriff/Anne Wahl/Kari Ofstad - K4 500m SD
Sølv: Siw Christiansen/Eva Lund/Wenche Lægreid/Anette Resch - K4 500m JD
Sølv: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink/Eddie Kalleklev/Frank Johannesen - K4 1000m SH
Sølv: Ingeborg Rasmussen/Hege Blichfeldt Sheriff - K2 5000m SD
Bronse: Arne B Sletsjøe/Finn Borchgrevink - K2 500m SH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Hege Blichfeldt Sheriff/Anette Resch/Kathrine Aschehoug/Ellen Marie Holst - K4 500m SD
Sølv: Hege Blichfeldt Sheriff/Anette Resch - K2 500m SD
Sølv: Hege Blichfeldt Sheriff/Anette Resch - K2 5000m SD
Bronse: Anette Resch/Barbro Røkenes - K2 500m JD
Bronse: Johan Marius Ly/Pål Berglind/Harald Swendsen/Johan Brekke - K4 500m JH
Bronse: Pål Berglind/Harald Swendsen - K2 500m JH
Bronse: Johan Marius Ly/Pål Berglind/Harald Swendsen/Johan Brekke - K4 1000m JH

NM NM

Gull: Hege Blichfeldt Sheriff - K1 5000m SD
Sølv: Morten Brekke - K1 25000m SH
Sølv: Morten Brekke - K1 25000m SH

NM maraton NM

Sølv: Morten Brekke - K1 25000m SH

NM NM

Bronse: Hege Blichfeldt Sheriff - K1 500m SD

UM UM

Bronse: Barbro Røkenes - K1 500m UD

Nordisk

Sølv: Ingeborg Rasmussen/Ellen Michelsen/Hege Blichfeldt Sheriff/Kari Ofstad - K4 500m SD

Nordisk

Gull: Ingeborg Rasmussen/Ellen Michelsen/Hege Blichfeldt Sheriff/Sissel Eriksen - K4 500m JD
Sølv: Hege Blichfeldt Sheriff/Sissel Eriksen - K2 5000m JD
Bronse: Dag Erik Andersen/Sven Nicolaisen/Steinar Åse/Ingar Walder - K4 500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Sølv: Hege Blichfeldt Sheriff/Ellen Rasmussen - K2 500m JD
Sølv: Leif Bruaas/Morten Brekke - K2 500m JH
Sølv: Hege Blichfeldt Sheriff/Ellen Rasmussen - K2 5000m JD

NM NM

Sølv: Hege Blichfeldt Sheriff - K1 500m JD
Sølv: Hege Blichfeldt Sheriff - K1 5000m JD
Bronse: Leif Bruaas - K1 500m JH

UM-lagbåt & UM lagbåt

Gull: Ingar Walder/Jan Traaseth - K2 2500m UH
Bronse: Ingar Walder/Jan Traaseth - K2 500m UH

UM UM

Bronse: Ingar Walder - K1 2500m UH

Nordisk

Sølv: Geir Tronerud - K1 500m UH
Sølv: Heidi Eigilstad/Grethe Moe - K2 500m UD
Sølv: Heidi Eigilstad/Grethe Moe - K2 2500m UD
Bronse: Geir Tronerud - K1 2500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Jan Hvistendahl/Stig Holst/Erik Enge/Dag Øien - K4 1000m SH

NM NM

Bronse: Jan Hvistendahl - K1 5000m JH

Nordisk

Sølv: Morten Mørland/Frank Foldin - K2 500m UH
Bronse: Gunnar Remøe/Frank Foldin - K2 2500m UH

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Gunnar Remøe/Frank Foldin - K2 5000m JH

NM-lagbåt NM lagbåt

Gull: Erik Eldegard/Peter Esdale - K2 500m JH
Bronse: Kristian Røed/Petter Ulrichsen - K2 1000m SH

NM NM

Gull: Erik Eldegard - K1 500m JH
Bronse: Erik Eldegard - K1 5000m JH

Nordisk

Bronse: Tore Berger/Petter Ulrichsen - K2 5000m JH

NM NM

Gull: Tone Kallestad - K1 500m SD
Bronse: Eva Lykken Olsen - K1 500m SD

NM-lagbåt NM lagbåt

Bronse: Trygve Jørgensen/Kjell Nord - K2 1000m SH

NM NM

Gull: Sigurd Eide - K1 500m JH
Gull: Sigurd Eide - K1 5000m JH

NM NM

Bronse: Sigurd Eide - K1 500m JH

NM/UM-medaljer 2023 per person

NC sammendrag 2024
Utøvere og NC-poeng per klasse

Klubboversikt antall aktive utvøvere inneværende sesong
Klubb Sum P12 G12 P14 G14 UD UH JD JH SD SH Jenter
(%)
Gutter
(%)
Strand15001105012520.080.0
Klubbresultater - 2024 - Detaljer
Oversikt per klasse
Plass Klubb Sum P14 G14 UD UH JD JH SD SH U-lag J-lag S-lag
6Strand4914529336167256
Utøver Sum Personlig Lagbåt NC1 NC2 NC3 NC4 NC5 NC6
Tot 200 500 1000 Lang Alle Andel
Gunnar Eide75.007525252575
Lucas Røsten68.006839293137
Anna Margrete Sletsjøe67.006725212167
Mikkel Sjursen58.005824342830
Syver Saksvik55.0055422292926
Fredrikke Kroepelien45.004515161445
Brage Frengstad30.00612019222932
Håkon Elliot Fitzgerald Graves29.00298101129
Aksel Sending16.001627797
Zacharias Fostad8.00843162
Conrad Østtorp5.00522132
Sverre Bjerkholt Lassen2.002112
Ulrik Holst Holmqvist2.002112

Strand's registrerte utøverer med personlige rekorder

Menn
Fornavn Etternavn Født PR 200 PR 500 PR 1000
GunnarEide200035.2203:35.00
LucasRøsten200336.5701:46.9603:56.16
EvenSevaldsen200037.1301:47.8003:47.77
Karl AndersSletsjøe199337.2901:44.8003:39.00
MikkelSjursen200439.7801:48.9303:42.57
SyverSaksvik200340.0901:45.6803:43.92
SiverSiljan200540.1101:54.3404:03.44
DanielMeling200540.4501:54.9404:02.70
BjørnEdstrøm200341.0701:57.3004:07.23
MichaelMeling200542.2601:56.8904:04.03
JarandVangsnes200443.9302:05.0704:23.31
JaroslawWisniowski200044.1402:07.0104:20.34
JoakimKurthi200344.3002:05.75
BrageFrengstad200744.7802:06.2204:29.83
MarcusBjørgan200645.0202:01.83
LaurianKroepelien200746.9002:14.69
TrymDanielsen200248.1602:11.08
AkselSending200949.5202:13.98
ConradØsttorp200950.0302:26.50
ZachariasFostad200956.8502:33.19
Sverre BjerkholtLassen200901:06.7703:08.95
Ulrik HolstHolmqvist200901:08.4703:24.78
Håkon Elliot FitzgeraldGraves201101:13.0903:06.95
Sander VernåsDahlerud201201:13.9303:12.10
Falk VeråsLarsen201301:16.25
Marius BullSellevold199956.8002:30.00
MartinBefring199136.7901:45.5003:57.20
Robby RoarsenHaugli197437.0001:49.4004:07.30
AndreasGjersøe197637.0001:39.0003:36.90
MortenMinde199237.6301:41.0103:34.34
Lars ChristianWiik199537.8801:47.0003:47.50
MagnusHamar199137.9601:44.6003:41.70
SindreBerg199238.4301:47.4003:54.84
Ayrton RodriguesTeixeira199438.8301:47.4004:09.17
Øystein ReeOfstad198439.0001:48.0003:55.00
Tor ErnstHofman199739.0802:03.00
Marius BHeir199539.7601:48.3003:47.50
MartinMinde198840.0001:49.0004:04.00
FridtjofFalch199540.0101:41.2003:37.38
NiklasSevaldsen200340.3101:55.9504:02.59
JoarThele199440.4501:46.0003:43.38
JørgenKvaleid197540.50
ChristofferJuul200140.5801:57.00
AndréHermansen197941.0002:00.0004:07.00
Jørgen VeieFærevaag198041.0001:56.0004:05.00
MathiasHamar199041.4201:44.2003:34.69
Martin OHansen197441.6001:57.70
AleksanderHesbø199542.0001:51.0003:54.00
SondrePrestegard199542.2401:54.8004:03.80
MartinHeir199842.2901:59.0504:11.30
AtleKjølseth199543.8501:57.6604:10.31
August GislerudRolfsen200143.9202:04.74
GardFrengstad200244.0101:51.0503:58.56
ThomasLone199544.2602:00.2204:11.13
Eirik BjørndalenSverre199444.6802:27.0405:06.73
MartinTraaseth198844.7702:04.3304:10.93
Eirik B.Sverre199444.9202:06.2204:24.18
ArneHaugeto200345.5202:04.4004:24.22
ErlendVangsnes199846.0902:02.40
MartinLindheim200146.2402:02.8704:17.43
Dag EspenSpeich198547.0001:51.0003:44.01
JoNordskar198747.0002:00.00
HermanSørfang199747.9202:11.28
JuliusHaveland200151.9102:19.44
FredrikSverdrup200652.7002:18.67
AleksanderJuul200653.9602:21.91
MarcusHaugaard200554.4202:24.90
Christoffer OpsahlKolgrov200255.6502:29.09
ThomasHolgersen199859.7902:49.30
ErlendSekkesæter200201:00.0003:01.30
AndersØritsland200101:05.0903:08.53
PetterMouland200101:06.3803:08.40
Brage SkaretKrefting200301:07.2503:05.60
MagnusEdvardsen200301:09.9003:14.00
SebastianMeland200501:11.31
WilliamJones200301:14.68
OlavØritsland200701:28.9003:28.20
Henrik G.Fürstenberg200801:28.9403:10.56