Home
Resultater
Utøvere
Klubber
NorgesCup
NC - poeng
NC - plasseringer
NC - klasse poeng per løp
NC - årsbeste
NC - statistikk
Rekorder
Mestere
Norgesmestere
# Medaljer
Mesterskapsrekorder
Annet
Eventer
Program
Vis klubb (Oslo)
Knut Holmann
Født: 1968
Klubb:
Oslo
Årsbeste beste per år
År
200m
500m
1000m
1984
1985
1986
03:59.07
1987
1988
03:35.20
1989
01:51.30
04:03.00
1990
01:41.03
03:33.18
1991
01:42.40
03:35.10
1992
01:40.70
03:37.50
1993
38.16
01:41.90
03:36.88
1994
38.00
01:41.10
03:37.50
1995
38.00
01:40.00
03:37.00
1996
01:38.30
03:25.70
1997
38.00
01:46.00
03:30.54
1998
38.00
01:41.00
03:33.00
1999
36.00
01:41.00
03:27.60
2000
01:39.00
03:33.00
Årsbeste 200m
Årsbeste 500m
Årsbeste 1000m
Medaljer
2000
OL
Gull:
K1 500m SH
Gull:
K1 1000m SH
NM
NM
Gull:
K1 500m SH
Gull:
K1 1000m SH
1999
VM
Sølv:
K1 1000m SH
6. plass:
K1 500m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K4 1000m SH
Sølv:
K2 1000m SH
Bronse:
K4 500m SH
Bronse:
K2 10000m SH
NM
NM
Gull:
K1 200m SH
Gull:
K1 500m SH
Gull:
K1 1000m SH
1998
VM
Sølv:
K1 1000m SH
Bronse:
K4 200m SH
5. plass:
K1 500m SH
6. plass:
K4 1000m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 1000m SH
Gull:
K4 10000m SH
Sølv:
K2 500m SH
Bronse:
K4 500m SH
Bronse:
K2 1000m SH
NM
NM
Gull:
K1 500m SH
Gull:
K1 1000m SH
Sølv:
K1 200m SH
1997
VM
Bronse:
K1 1000m SH
4. plass:
K1 500m SH
EM
Sølv:
K1 1000m SH
4. plass:
K4 200m SH
4. plass:
K1 500m SH
NM
NM
Gull:
K1 500m SH
Gull:
K1 1000m SH
Sølv:
K1 200m SH
1996
OL
Gull:
K1 1000m SH
Sølv:
K1 500m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 10000m SH
Sølv:
K4 1000m SH
Bronse:
K4 500m SH
Bronse:
K2 500m SH
Bronse:
K2 1000m SH
NM
NM
Gull:
K1 500m SH
Gull:
K1 1000m SH
Gull:
K1 10000m SH
Sølv:
K1 200m SH
1995
VM
Gull:
K1 1000m SH
Sølv:
K1 500m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K2 1000m SH
Sølv:
K2 10000m SH
Bronse:
K2 500m SH
NM
NM
Gull:
K1 500m SH
Gull:
K1 1000m SH
Gull:
K1 10000m SH
Bronse:
K1 200m SH
1994
VM
Bronse:
K1 500m SH
Bronse:
K1 1000m SH
NM
NM
Gull:
K1 200m SH
Gull:
K1 500m SH
Gull:
K1 1000m SH
Gull:
K1 10000m SH
1993
VM
Gull:
K1 1000m SH
Sølv:
K1 10000m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K2 1000m SH
Sølv:
K2 10000m SH
Bronse:
K2 500m SH
NM
NM
Gull:
K1 1000m SH
Gull:
K1 10000m SH
Sølv:
K1 200m SH
Sølv:
K1 500m SH
1992
OL
Sølv:
K1 1000m SH
Bronse:
K1 500m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 500m SH
Gull:
K2 500m SH
Gull:
K2 1000m SH
Gull:
K2 1000m SH
Gull:
K2 10000m SH
Gull:
K2 10000m SH
Sølv:
K4 500m SH
Sølv:
K4 500m SH
Sølv:
K4 1000m SH
Sølv:
K4 1000m SH
Bronse:
K4 10000m SH
Bronse:
K4 10000m SH
NM
NM
Gull:
K1 500m SH
Gull:
K1 500m SH
Gull:
K1 1000m SH
Gull:
K1 1000m SH
Gull:
K1 10000m SH
Gull:
K1 10000m SH
1991
VM
Gull:
K1 1000m SH
Sølv:
K1 500m SH
6. plass:
K2 10000m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 1000m SH
Sølv:
K4 1000m SH
Sølv:
K2 10000m SH
Bronse:
K4 500m SH
Bronse:
K2 500m SH
NM
NM
Gull:
K1 500m SH
Gull:
K1 1000m SH
Gull:
K1 10000m SH
1990
VM
Gull:
K1 1000m SH
4. plass:
K4 10000m SH
6. plass:
K4 1000m SH
Nordisk
Gull:
K1 500m SH
Gull:
K2 1000m SH
Gull:
K4 1000m SH
Gull:
K1 1000m SH
Gull:
K1 10000m SH
Sølv:
K4 500m SH
Sølv:
K2 10000m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 1000m SH
Gull:
K4 10000m SH
Sølv:
K4 500m SH
Sølv:
K2 10000m SH
Bronse:
K2 500m SH
NM
NM
Gull:
K1 500m SH
Gull:
K1 1000m SH
Sølv:
K1 10000m SH
1989
VM
4. plass:
K2 1000m SH
7. plass:
K4 10000m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 500m SH
Gull:
K4 10000m SH
Sølv:
K2 500m SH
Sølv:
K4 1000m SH
Sølv:
K2 10000m SH
NM
NM
Gull:
K1 1000m SH
NM maraton
NM
Gull:
K1 25000m SH
NM
NM
Sølv:
K1 500m SH
Sølv:
K1 10000m SH
1988
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 500m SH
Gull:
K4 10000m SH
Sølv:
K2 500m SH
Sølv:
K4 1000m SH
Sølv:
K2 1000m SH
Sølv:
K2 10000m SH
NM
NM
Sølv:
K1 1000m SH
1987
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K4 1000m SH
Bronse:
K2 10000m SH
1986
Nordisk
Gull:
K4 1000m JH
Sølv:
K4 500m JH
Sølv:
K1 5000m JH
Bronse:
K1 1000m JH
Bronse:
K2 5000m JH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 500m JH
Gull:
K2 1000m JH
Sølv:
K4 1000m JH
Sølv:
K2 5000m JH
Bronse:
K4 500m JH
NM maraton
NM
Gull:
K1 21000m JH
NM
NM
Sølv:
K1 1000m JH
Bronse:
K1 5000m JH
1985
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K2 5000m JH
Bronse:
K4 1000m JH
Bronse:
K2 1000m JH
NM
NM
Bronse:
K1 5000m JH
1984
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K4 500m JH
Bronse:
K4 1000m JH
Oversikt medaljer
Registrerte resultater for utøver
Filtrer resultater
Løpstype
Velg
Finale
Forsøk
Langløp
Maraton
Semifinale
Short-track
Testløp
Klasse
Velg
Junior
Senior
Båt
Alle
1
2
4
Lengde
Alle
200
500
1000
10 000
Langløp
Maraton
År
Alle
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
Konkuranse
Alle
NorgesCup
NM
UM
NM lagbåt
UM lagbåt
Nordisk
EM
World cup
VM
OL
Bane
Velg bane
ukjent
Årungen
Auronzo, Italia
Barcelona
Bascov, Romania
Beograd
Beograd, Serbia
Berlin
Bestumkilen
Decize, Frankrike
Duisburg
Duisburg, Tyskland
Flekkefjord
Gainesville
Gillsvann
Gravdalsvannet
Hamar
Helsinki
Jajce
Jönköping, Sverige
Kalvøya
København
København, Danmark
Krakow, Poland
Kristiansand
London
Los Angeles
Macon
Malmø
Mechelen
Melbourne
Metkovic, Kroatia
Mexico city
Minsk, Belarus
Montemor-o-Velho, Portugal
Montemor, Portugal
Montreal
Moskva
Munchen
München, Tyskland
Nottingham
Paris
Pietermaritzburg, Sør-Afrika
Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria
Ponte de Lima, Portugal
Poznan
Poznan, Poland
Poznan, Polen
Prada, Portugal
Praha
Racice, Tsjekkoslovakia
Roma
Seoul
Setskog
Shaoxing, Kina
Silkeborg, Danmark
Slavonski Brod, Kroatia
Sofia
Szeged, Ungarn
Tammerfors
Tunevannet
Tysvær
Vaxholm, Sverige
Vejen, Danmark
Filtrer
Hva
Når
Båt
Lengde
Type
Plass
Tid
Utvikling 200m K1
Utvikling 500m K1
Utvikling 1000m K1
Utvikling tempo alle distanser (1000m tempo)