Home
Resultater
Utøvere
Klubber
NorgesCup
NC - poeng
NC - plasseringer
NC - klasse poeng per løp
NC - årsbeste
NC - statistikk
Rekorder
Mestere
Norgesmestere
# Medaljer
Mesterskapsrekorder
Annet
Eventer
Program
Vis klubb (Strand)
Robby Roarsen Haugli
Født: 1974
Klubb:
Strand
Årsbeste beste per år
År
200m
500m
1000m
1989
1990
02:00.10
1991
1992
01:49.40
04:07.30
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
37.00
Årsbeste 200m
Årsbeste 500m
Årsbeste 1000m
Medaljer
2003
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 200m SH
Sølv:
K4 500m SH
Sølv:
K2 500m SH
Bronse:
K4 200m SH
Bronse:
K2 1000m SH
NM
NM
Sølv:
K1 200m SH
2002
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 200m SH
Gull:
K4 200m SH
Sølv:
K2 500m SH
Sølv:
K4 500m SH
2001
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 200m SH
Gull:
K2 200m SH
Gull:
K2 500m SH
Sølv:
K4 500m SH
2000
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 200m SH
Gull:
K2 500m SH
Sølv:
K4 200m SH
Sølv:
K4 500m SH
1999
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 200m SH
Gull:
K2 200m SH
Gull:
K2 500m SH
Gull:
K2 1000m SH
Sølv:
K4 500m SH
Bronse:
K4 1000m SH
1998
VM
Bronse:
K4 200m SH
6. plass:
K4 1000m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 200m SH
Gull:
K4 200m SH
Gull:
K2 500m SH
Gull:
K4 500m SH
Gull:
K2 1000m SH
Bronse:
K4 1000m SH
Bronse:
K4 10000m SH
1997
VM
6. plass:
K4 500m SH
6. plass:
K4 1000m SH
EM
4. plass:
K4 200m SH
5. plass:
K4 1000m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 200m SH
Gull:
K4 200m SH
Gull:
K2 500m SH
Gull:
K4 500m SH
Gull:
K2 1000m SH
Sølv:
K4 1000m SH
Bronse:
K2 10000m SH
1996
Nordisk
Sølv:
K4 500m SH
Bronse:
K2 200m SH
Bronse:
K1 500m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 200m SH
Sølv:
K4 200m SH
Sølv:
K4 500m SH
Sølv:
K2 500m SH
Sølv:
K2 1000m SH
Bronse:
K4 1000m SH
NM
NM
Bronse:
K1 200m SH
Bronse:
K1 500m SH
1995
Nordisk
Gull:
K4 200m SH
Bronse:
K4 500m SH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 10000m SH
Sølv:
K4 200m SH
Sølv:
K2 200m SH
Sølv:
K4 500m SH
Sølv:
K2 500m SH
Sølv:
K4 1000m SH
Bronse:
K2 1000m SH
1994
Nordisk
Sølv:
K2 1000m SH
1993
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K2 200m SH
1992
Nordisk
Bronse:
K4 1000m JH
Bronse:
K2 5000m JH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K4 500m JH
Sølv:
K4 500m JH
Sølv:
K4 1000m JH
Sølv:
K2 1000m JH
Sølv:
K4 1000m JH
Bronse:
K2 500m JH
Bronse:
K2 500m JH
Bronse:
K2 5000m JH
Bronse:
K2 5000m JH
NM
NM
Sølv:
K1 1000m JH
Sølv:
K1 1000m JH
Bronse:
K1 500m JH
Bronse:
K1 500m JH
1991
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 500m JH
Sølv:
K4 1000m JH
Bronse:
K2 500m JH
Bronse:
K2 5000m JH
1990
Nordisk
Bronse:
K4 500m UH
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K4 500m JH
Sølv:
K4 1000m JH
UM-lagbåt
& UM lagbåt
Gull:
K4 500m UH
Sølv:
K2 500m UH
Sølv:
K2 2500m UH
UM
UM
Bronse:
K1 500m UH
1989
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K4 500m JH
Bronse:
K4 1000m JH
Oversikt medaljer
Registrerte resultater for utøver
Filtrer resultater
Løpstype
Velg
Finale
Forsøk
Langløp
Maraton
Semifinale
Short-track
Testløp
Klasse
Velg
Ungdom
Junior
Senior
Båt
Alle
1
2
4
Lengde
Alle
200
500
1000
10 000
Langløp
Maraton
År
Alle
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
Konkuranse
Alle
NorgesCup
NM
UM
NM lagbåt
UM lagbåt
Nordisk
EM
World cup
VM
OL
Bane
Velg bane
ukjent
Årungen
Auronzo, Italia
Barcelona
Bascov, Romania
Beograd
Beograd, Serbia
Berlin
Bestumkilen
Decize, Frankrike
Duisburg
Duisburg, Tyskland
Flekkefjord
Gainesville
Gillsvann
Gravdalsvannet
Hamar
Helsinki
Jajce
Jönköping, Sverige
Kalvøya
København
København, Danmark
Krakow, Poland
Kristiansand
London
Los Angeles
Macon
Malmø
Mechelen
Melbourne
Metkovic, Kroatia
Mexico city
Minsk, Belarus
Montemor-o-Velho, Portugal
Montemor, Portugal
Montreal
Moskva
Munchen
München, Tyskland
Nottingham
Paris
Pietermaritzburg, Sør-Afrika
Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria
Ponte de Lima, Portugal
Poznan
Poznan, Poland
Poznan, Polen
Prada, Portugal
Praha
Racice, Tsjekkoslovakia
Roma
Seoul
Setskog
Shaoxing, Kina
Silkeborg, Danmark
Slavonski Brod, Kroatia
Sofia
Szeged, Ungarn
Tammerfors
Tunevannet
Tysvær
Vaxholm, Sverige
Vejen, Danmark
Filtrer
Hva
Når
Båt
Lengde
Type
Plass
Tid
Utvikling 200m K1
Utvikling 500m K1
Utvikling 1000m K1
Utvikling tempo alle distanser (1000m tempo)