Home
Resultater
Utøvere
Klubber
NorgesCup
NC - poeng
NC - plasseringer
NC - klasse poeng per løp
NC - årsbeste
NC - statistikk
Rekorder
Mestere
Norgesmestere
# Medaljer
Mesterskapsrekorder
Annet
Eventer
Program
Vis klubb (Farsund)
Marita Lindtner
Født: 1981
Klubb:
Farsund
Årsbeste beste per år
År
200m
500m
1000m
1992
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999
2000
02:07.00
04:19.00
2001
02:01.00
04:29.00
2002
44.00
01:58.00
04:13.00
2003
47.00
02:03.00
04:12.00
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
02:28.50
Årsbeste 200m
Årsbeste 500m
Årsbeste 1000m
Medaljer
2014
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K4 1000m SD
2012
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 200m SD
Sølv:
K4 500m SD
Sølv:
K4 1000m SD
2011
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K4 200m SD
Sølv:
K2 200m SD
Sølv:
K4 500m SD
2006
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K2 200m SD
Bronse:
K2 500m SD
Bronse:
K2 1000m SD
Bronse:
K2 3000m SD
2005
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K2 200m SD
Sølv:
K2 500m SD
Sølv:
K2 1000m SD
Sølv:
K2 3000m SD
2004
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K2 200m SD
Bronse:
K2 500m SD
Bronse:
K2 1000m SD
2003
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K2 200m SD
Bronse:
K2 500m SD
Bronse:
K2 1000m SD
Bronse:
K4 1000m SD
NM
NM
Sølv:
K1 3000m SD
Bronse:
K1 200m SD
Bronse:
K1 500m SD
Bronse:
K1 1000m SD
2002
EM
7. plass:
K2 1000m SD
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K2 200m SD
Sølv:
K4 200m SD
Sølv:
K4 500m SD
Sølv:
K2 500m SD
Sølv:
K4 1000m SD
Sølv:
K2 1000m SD
NM
NM
Gull:
K1 5000m SD
Sølv:
K1 1000m SD
Bronse:
K1 200m SD
Bronse:
K1 500m SD
2001
VM maraton
7. plass:
K2 21000m SD
NM
NM
Sølv:
K1 1000m SD
Sølv:
K1 5000m SD
Bronse:
K1 500m SD
2000
NM
NM
Sølv:
K1 1000m SD
Sølv:
K1 5000m SD
NM maraton
NM
Sølv:
K1 21000m SD
NM
NM
Bronse:
K1 500m SD
1999
NM-lagbåt
NM lagbåt
Sølv:
K2 5000m SD
Bronse:
K2 1000m SD
NM
NM
Bronse:
K1 5000m SD
1998
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K2 200m SD
Bronse:
K2 500m SD
Bronse:
K2 1000m SD
NM maraton
NM
Bronse:
K1 21000m SD
1997
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K4 200m SD
Bronse:
K4 500m SD
Bronse:
K2 1000m SD
Bronse:
K4 1000m SD
1996
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K4 200m SD
Bronse:
K2 500m SD
Bronse:
K4 500m SD
Bronse:
K4 5000m SD
NM maraton
NM
Bronse:
K1 21000m SD
Bronse:
K1 21000m SD
1995
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K4 200m SD
Bronse:
K2 200m SD
Bronse:
K2 500m SD
Bronse:
K4 500m SD
1994
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K4 500m SD
Bronse:
K4 1000m SD
1993
NM-lagbåt
NM lagbåt
Gull:
K2 200m JD
Gull:
K4 500m JD
Sølv:
K4 500m SD
Sølv:
K2 500m JD
Sølv:
K4 1000m JD
Bronse:
K2 1000m JD
Bronse:
K4 1000m SD
1992
NM-lagbåt
NM lagbåt
Bronse:
K4 500m SD
Bronse:
K4 500m SD
Bronse:
K4 1000m SD
Bronse:
K2 5000m JD
Bronse:
K2 5000m JD
Oversikt medaljer
Registrerte resultater for utøver
Filtrer resultater
Løpstype
Velg
Finale
Forsøk
Langløp
Maraton
Semifinale
Short-track
Testløp
Klasse
Velg
Junior
Senior
Båt
Alle
1
2
4
Lengde
Alle
200
500
1000
10 000
Langløp
Maraton
År
Alle
2022
2014
2012
2011
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
Konkuranse
Alle
NorgesCup
NM
UM
NM lagbåt
UM lagbåt
Nordisk
EM
World cup
VM
OL
Bane
Velg bane
ukjent
Årungen
Auronzo, Italia
Barcelona
Bascov, Romania
Beograd
Beograd, Serbia
Berlin
Bestumkilen
Decize, Frankrike
Duisburg
Duisburg, Tyskland
Flekkefjord
Gainesville
Gillsvann
Gravdalsvannet
Hamar
Helsinki
Jajce
Jönköping, Sverige
Kalvøya
København
København, Danmark
Krakow, Poland
Kristiansand
London
Los Angeles
Macon
Malmø
Mechelen
Melbourne
Metkovic, Kroatia
Mexico city
Minsk, Belarus
Montemor-o-Velho, Portugal
Montemor, Portugal
Montreal
Moskva
Munchen
München, Tyskland
Nottingham
Paris
Pietermaritzburg, Sør-Afrika
Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria
Ponte de Lima, Portugal
Poznan
Poznan, Poland
Poznan, Polen
Prada, Portugal
Praha
Racice, Tsjekkoslovakia
Roma
Seoul
Setskog
Shaoxing, Kina
Silkeborg, Danmark
Slavonski Brod, Kroatia
Sofia
Szeged, Ungarn
Tammerfors
Tunevannet
Tysvær
Vaxholm, Sverige
Vejen, Danmark
Filtrer
Hva
Når
Båt
Lengde
Type
Plass
Tid
Utvikling 200m K1
Utvikling 500m K1
Utvikling 1000m K1
Utvikling tempo alle distanser (1000m tempo)