Mesterskapsrekorder UM og NM

Ved å klikke seg inn på klasse ser man top 10 for klassen og historisk utvikling på vinnertid

Alle registrerte vinnertider NM/UM K4 200m SH

Klasse Båt År Tid Navn
Klubb
SH K4 1995

33.00

Thomas Roander/Mattis Næss/Geir Kvillum/Roy Willy Johansen
SH K4 1996

31.00

Mattis Næss/Thomas Roander/Roy Willy Johansen/Alexander Wefald
SH K4 1997

33.00

Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Ole Christian Olsen/Jørgen Kvaleid
SH K4 1998

31.00

Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Jørgen Kvaleid/André Hermansen
SH K4 1999

31.00

Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Ole Christian Olsen/Jørgen Kvaleid
SH K4 2000

32.00

Christen Dokk Smith/Jakob Norenberg/Mattis Næss/Alexander Wefald
SH K4 2001

31.00

Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Ole Christian Olsen/Jørgen Kvaleid
SH K4 2002

32.00

Andreas Gjersøe/Robby Roarsen Haugli/Rasmus Bugge/Jørgen Kvaleid
SH K4 2003

33.00

Mattis Næss/Alexander Wefald/Jakob Norenberg/Jan Roksvold
SH K4 2004

32.00

Mattis Næss/Alexander Wefald/Jakob Norenberg/ Helle
SH K4 2005

32.00

Alexander Wefald/Mattis Næss/Jakob Norenberg/Eirik Bentzen
SH K4 2006

33.00

Christian Ellingsen/Ronny Sandaker/Kristoffer Karlsen/Karl Vegard Antonsen
SH K4 2007

32.00

Øyvind jr. Sølberg/Ron Kenneth Sølberg/Morten André Sølberg/Mats M. Christensen
SH K4 2008

32.00

Øyvind jr. Sølberg/Ron Kenneth Sølberg/Morten André Sølberg/Andreas Bruserud
SH K4 2009

31.00

Bendik Storm Iversen/Dag Espen Speich/Sindre Berg/Gregory Kaleta
SH K4 2010

33.00

Øyvind jr. Sølberg/Morten André Sølberg/Andreas Bruserud/Ron Kenneth Sølberg
SH K4 2011

32.00

Bendik Storm Iversen/Martin Befring/Magnus Hamar/Sindre Berg
SH K4 2012

30.00

Bendik Storm Iversen/Magnus Hamar/Sindre Berg/Martin Befring
SH K4 2013

32.00

Magnus Hamar/Karl Anders Sletsjøe/Martin Befring/Sindre Berg
SH K4 2014

31.00

Eivind Vold/Per Wessel/Lars Hjemdal/Jon Smebye
SH K4 2018

31.47

Eivind Vold/Amund Vold/Lars Hjemdal/Per Wessel
SH K4 2019

28.88

Lars Salbu Henneman/Daniel Salbu/Magnus Ivarsen/Harald Ivarsen
SH K4 2020

32.85

Per Wessel/Mathias Svoren/Lars Hjemdal/Amund Vold
SH K4 2021

34.14

Harald Ivarsen/Daniel Salbu/Lars Ivarsen/Lars Salbu Henneman
SH K4 2022

31.11

Gunnar Eide/Lucas Røsten/Syver Saksvik/Karl Anders Sletsjøe

Utvikling K4 200m SH